CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
OkejTruuskaawka wrote:Elza jak tam u tego gina ?
dzięki że pytasz
Mam to natłuszczać, za 2 miesiące kontrola. Nie jest to zbyt duże, więc duża szansa że tak ma anatomicznie i to nie zrastanie
Ja zamówiłam wkładkę te co Nineq polecała kiedyś
ale czekam jeszcze aż mi uszyją
-
Jakie materiały wzięłaś?Elza1234 wrote:Okej
dzięki że pytasz
Mam to natłuszczać, za 2 miesiące kontrola. Nie jest to zbyt duże, więc duża szansa że tak ma anatomicznie i to nie zrastanie
Ja zamówiłam wkładkę te co Nineq polecała kiedyś
ale czekam jeszcze aż mi uszyją -
U nas mamoza weszła na taki lvl, że moje dziecko jest albo na moich rękach, albo wrzeszczy. Nie ma stanu pomiędzy.
Bawi się tylko z ojcem i to pod warunkiem, że wyjdę z pokoju i nie będzie mnie słyszała. Jeśli usłyszy jakikolwiek dźwięk lub nie daj Boże mnie zobaczy to koniec. Wrzask i ręce 🙃🙃🙃
Już dziś wrzasnęłam jak w filmach z bezsilności wydając bliżej nieokreślony dźwięk (nie na nią, po prostu w przestrzeń). Mąż powiedział że wezwą na nas opiekę jak nic. -
Anabbit wrote:U nas mamoza weszła na taki lvl, że moje dziecko jest albo na moich rękach, albo wrzeszczy. Nie ma stanu pomiędzy.
Bawi się tylko z ojcem i to pod warunkiem, że wyjdę z pokoju i nie będzie mnie słyszała. Jeśli usłyszy jakikolwiek dźwięk lub nie daj Boże mnie zobaczy to koniec. Wrzask i ręce 🙃🙃🙃
Już dziś wrzasnęłam jak w filmach z bezsilności wydając bliżej nieokreślony dźwięk (nie na nią, po prostu w przestrzeń). Mąż powiedział że wezwą na nas opiekę jak nic.
U nas też tak było przez jakiś czas a teraz dla odmiany mojego męża nie chce wypuścić do pracy itp, więc może jej się zrobi tatoza niedługo. -
Tez mam ciemne, z Harry'ego Pottera motyw😆 Z jednej wodoodporne a z drugiej bawełna. No właśnie on bułkę jak memła czy chrupki to potem pełni śladów na wkładce. Łatwiej to wyczyścić.Elza1234 wrote:Bawełnę po prostu, żeby mi się to łatwo czyściło. I ten dół wodoodporny
I wzięłam dość ciemne w różne kwiaty i ptaki
Wózek już jest kurde trochę brudny 🙈 gdzieś się jedzenie rozwaliło ewidentnie
Elza1234 lubi tę wiadomość
-
Ja to sama odpoczywam robiąc często takie długie trasy, dziś byłyśmy nad wodą 😊
Ale wagę mam ciągle bardzo podobną, wg chata dawno powinnam zrzucić te 5kg, ale też zawsze jest miły i pociesza, że moje ciało już zrobiło i robi ogrom pracy
Wózek w rękę... hmm to chyba nie o roanie, ja nie toleruje przemieszczania się z wózkiem inaczej niż winda. Gdyby nie było to bym zostawiła na parterze gdzieś
Chyba każdy bobas ma teraz ten lek separacyjny na maxa23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
No właśnie mam plan brać tą wkładkę i ją wyprać czy cośNineq wrote:Tez mam ciemne, z Harry'ego Pottera motyw😆 Z jednej wodoodporne a z drugiej bawełna. No właśnie on bułkę jak memła czy chrupki to potem pełni śladów na wkładce. Łatwiej to wyczyścić.
Bo wózek czyszczę ale no ciężko to schodzi -
A dobra, wy o wkładkach do wózka 🤣🤣
My w sumie lęku separacyjnego nie mamy. Mój syn ma tylko lęk że zostanie mu zabronione swobodne chodzenie po domu, bo jak zamykam przed nim spiżarnię czy kotłownie to odwala Rejtana 😅 chociaż no oczywiście jęczy jak mnie widzi i biegnie do mnie, ale to dla mnie nie jest taki typowy lęk separacyjny, na luzie bawi się z innymi teżWiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 19:28
-
Elza 6 kg to leciutki, roan spacerowy to 13.5 kg więc no nie ma opcji żebym go niosla gdziekolwiek
Ja też zwykle mam trochę rzeczy pod nimWiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 19:31
23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Moja spacerówka z zestawu 3 w 1 waży 9 kg, więc nie jest źle, ale i tak mały ma wózkowstręt odkąd ogarnął sprawne przemieszczanie się. Myślałam nad zmianą wózka, ale to chyba by nie pomogło. On po prostu nie znosi być unieruchomiony.
Karola, czeka mnie pierwsze pranie wkładki Beloff. Dobrze wiedzieć, czego spodziewać się po wyjęciu z pralki 🙈 -
A te wasze leciutkie sobie na luzie radzą z nierównym terenem itp?
Cenię ten nasz Taran za to, że można napchac rzeczy i też jest super na leśnych ścieżkach
Myślałam, że dopiero na lot samolotem czyli pewnie za około rok ogarnąć coś kompaktowego
Rzeczywiście dużo miejsca zajmuje w bagażniku. A czy ktoś testował już roana na plaży?23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Mi to nawet gownowozek Lionelo poszedł na kocich łbach na wyjeździe. Baliśmy się o kółka 😁w hardcorowych miejscach młody na rękach, bo nie chcieliśmy go przez resztę czasu nosić gdyby się popsuł.
A swoim carrello jeździłam po leśnych ścieżkach i spoko. Wiadomo, że koszyk mniej pakowny. Ale ja w większości po mieście jeżdżę (podbicie na krawężnikach na spokojnie).










