Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Zanka88 Ekspertka
    Postów: 245 309

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Jak dla mnie w ciąży zakwas można o kant dupy potłuc. Bez picia i bez specjalnej diety mam 11.7. Teraz zaczęłam brać z ciekawości suplementy z żelazem, witaminę C już od pewnego czasu i zobaczę na koniec miesiąca różnice. Lub jej brak.

    Już ostatnio lekarz mówił że narazie żelaza w suplach nie będzie mi zalecał i zobaczymy na kolejnej wizycie.
    Jutro wizyta zobaczymy co powie 🙈
    Hemoglobina u mnie zawsze w normie była..

  • Nineq Autorytet
    Postów: 2958 3282

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanka88 wrote:
    Już ostatnio lekarz mówił że narazie żelaza w suplach nie będzie mi zalecał i zobaczymy na kolejnej wizycie.
    Jutro wizyta zobaczymy co powie 🙈
    Hemoglobina u mnie zawsze w normie była..
    U mnie też, we wrześniu jeszcze oddawałam krew i było idealnie. W grudniu spadło na 12.8, w styczniu 11.8 i póki trzyma się w normie to lekarz mi nic nie kazał brać. Ale znalazłam w szafce Prenatal z żelazem z poprzedniej ciąży i żeby się nie zmarnował to go zjem. Co wyjdzie to wyjdzie 🤷‍♀️

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na przykład w poprzednich ciążach nie miałam żadnych problemów z żelazem, anemia, hemoglobiną, a teraz właśnie też już poniżej 12 i tabletki 🤷‍♀️ wydaje mi się, że jem jak zwykle. Pewnie poprzednie ciąże i kp zrobiły swoje, bo nie wiem co innego

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9294 8066

    Wysłany: 12 lutego 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu was nadrobiłam
    Poszłam odwiedzić na 2 h stare śmieci w pracy a tu tyle stron 🙈
    Jeśli chodzi o odkurzacz - ja mam Roborock z funkcją mopowania i nam się bardzo sprawdza przy psie, włączam go z myciem 2 razy dziennie i mam święty spokój - nie przeszkadza mi hałas na te 20 min, włączam go często jak mnie w domu nie ma, nie obija się, nie zapycha, a ja jestem wdzięczna że mogę wtedy napić się kawy a nie latać z mopem
    Co do blendera - ja dostałam na urodziny nutribullet - dla mnie bomba, mieli w drobny mak, mam tą średnią moc i często teraz robię koktajle sobie
    Odebrałam wyniki - mimo niskiego ciśnienia rośnie mi to białko w moczu.. ostatnio z paska było 20, teraz 25.. ciekawe czemu :/

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 12 lutego 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chodzi o odkurzacze to my mamy samsung jeta pionowego i jest genialny. Najlepszy odkurzacz ever.

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3339 4121

    Wysłany: 12 lutego 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po zabiegu, musiałam zrobić ze znieczuleniem, bo chirurg odmówiła wykonania zabiegu na żywca z uwagi na konieczność szycia xD No ale chociaż udało jej się na dole zrobić z 1/3 normalnej dawki, więc zawsze coś mniej. Tam już mnie boli, ale do przeżycia, ale prawdziwy ból to konieczność niejedzenia dopóki całe znieczulenie nie zejdzie 😭 ostatni raz jadłam o 8, zaraz się skręcę z głodu xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2025, 13:40

    kasssia, Gusia_, Alex_92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 12 lutego 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat odkurzacz - my mamy Tefala pionowego

    https://www.euro.com.pl/odkurzacze-pionowe/tefal-x-force-flex-14-60-aqua-ty99c0.bhtml?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=ad_pmax&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAqrG9BhAVEiwAaPu5zk3Zvo7EFkXOIL9L9AVJW64PfCt-x2YdI_w89zJCyiAX8pUHzU3ENRoCotoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

    Użytkuje go od września zeszłego roku; jest super. Wcześniej mieliśmy maryśkę (bez urazy dla dziewczyn o imieniu Maria) z Xaiomi - dawała radę, ale wkurzało mnie to, że czasami zawijała dywany, lub psie zabawki.
    Ten tefal jest bardzo spoko, bateria na jednym ładowaniu wystarcza na oblecenie całej chałupy (ok 160m). I jest lekki - to na plus.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2025, 14:10

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6184 4256

    Wysłany: 12 lutego 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taki robot sprzatajacy dostałby pylicy silnika albo raka filtra. Udusiłby się albo zadławił.

    event.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9294 8066

    Wysłany: 12 lutego 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    U mnie taki robot sprzatajacy dostałby pylicy silnika albo raka filtra. Udusiłby się albo zadławił.
    😅😅 no przy remontach to nie ma szans
    Nam głównie chodziło o odkurzanie sierści psa - bo mamy jasne podłogi a pies jest rudy. Tak czy siak raz w tygodniu odkurzamy sami i mąż myje sam podłogę mopem. Ale tak na co dzień cieszę się że mamy „Wojtka”

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 12 lutego 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko mój odkurzacz nie ma imienia? 😅

    Tanashi najgorzej być głodnym w ciąży 🫣 współczuję…

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 12 lutego 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam kocyk i pozytywkę sarenkę 🥰
    Na kocyk posłała pieniążki babcia czyli moja mama a sarenkę zamówiłam z racji tego że mój mąż jest myśliwym i córeczka musi mieć coś związanego z lasem i hobby tatusia 😜🤣

    IMG-7990.png

    Anabbit, Gusia_, Truuskaawka, amoze, Alex_92 lubią tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2029 1847

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Zamówiłam kocyk i pozytywkę sarenkę 🥰
    Na kocyk posłała pieniążki babcia czyli moja mama a sarenkę zamówiłam z racji tego że mój mąż jest myśliwym i córeczka musi mieć coś związanego z lasem i hobby tatusia 😜🤣

    IMG-7990.png

    Śliczny kocyk! Skąd brałaś? Daj znać, jak dojdzie, bo też muszę kupić taki ażurkowy, ale zależy mi żeby był dobrej jakości.

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o chuście do karmienia?

    https://www.mamabear.pl/index.php?id_product=212&controller=product

    Wydaje się spoko opcją, żeby nakarmić dziecko bez podglądania zwłaszcza w kawiarni czy parku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2025, 15:38

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanka88 wrote:
    Odebrałam wyniki z krwii patrzę a tam Hemoglobina 11.2 😮‍💨 kurde ..pije te zakwasy z buraka ,dużo buraków do posiłków jakieś koktajle ze szpinakiem etc a tu dalej spada... 3 tyg było 11.3

    11.3 i 11.2 to prawie ten sam wynik. Ja bym się cieszyła że dalej nie spada.
    U mnie zakwas robi robote, urosło o 0,5 i jestem szczęśliwa. Biorę też laktoferyne i sanprobi ibs.

    Wchłanialność też zależy od kondycji naszego układu trawiennego. Jak są problemy w jelitach albo w żołądku to niestety gorzej się wszystko wchłania :/

    Alex_92 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Śliczny kocyk! Skąd brałaś? Daj znać, jak dojdzie, bo też muszę kupić taki ażurkowy, ale zależy mi żeby był dobrej jakości.

    Wiesz co ze strony Dobre Liski i ogólnie przejrzałam już wiele kocyków, miałam na oku inny taki bardziej ażurowy wyglądał jakby robiony ręcznie ale jak zobaczyłam zdjęcia jego w internecie jak wygląda na żywo w opiniach to po prostu jak szmatka choćby ponaciągany po bokach jakby używany 😳

    No i w efekcie końcowym zdecydowałam się na ten, jak tylko dojdzie to będę pamiętała o Tobie żeby napisać ☺️

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre liski to sklep, który ma piękne rzeczy. Zamawiam tam czasem ❤️ Ja mam kocyki bambusowe z colorstories for kids i mogę polecić, jeden mamy 4 lata i jest nadal w bardzo dobrym stanie. Mam też z lulalove taki już większy dla córki też bambus i też super jakość :)

    magdalena321, Elza1234, Lola93, Alex_92 lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9294 8066

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Śliczny kocyk! Skąd brałaś? Daj znać, jak dojdzie, bo też muszę kupić taki ażurkowy, ale zależy mi żeby był dobrej jakości.
    To jest koc lulalove - one są super, kupowałam kiedyś na prezent :)

    age.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki rozmiar z tego lulalove?:) 80x100 to te dziecięce u nich?

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9294 8066

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    A co myślicie o huście do karmienia?

    https://www.mamabear.pl/index.php?id_product=212&controller=product

    Wydaje się spoko opcją, żeby nakarmić dziecko bez podglądania zwłaszcza w kawiarni czy parku
    Szczerze mówiąc nigdy nie widziałam żeby ktoś z tego korzystał. Ja planowałam raczej najwyżej zarzucić tetrowa pieluchę jeśli już będzie trzeba

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6184 4256

    Wysłany: 12 lutego 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie sobie na kocyki Memi,super są. Mam dwa i uwielbiam.

    Gusia moja roomba też nie miała imienia. Była odkurzaczem i tyle.

    Cel ja nie uznaje zasłaniania komuś twarzy podczas jedzenia więc nie pomogę w temacie tej chusty.

    Byłam.u tego diabetologoa i nie zgadniecie! Znowu mam rozyksc za tydzień! Tym razem.mam badać mocz paskami ! Będę tak do niej co tydzień chodzić to kumpelami zostaniemy

    event.png
‹‹ 859 860 861 862 863 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ