X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dzieci rok po roku
Odpowiedz

Dzieci rok po roku

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    Aisa gratulacje :-)
    Dzięki i wzajemnie :)
    Widziałam Cię w którymś momencie na majówkach, ale nie chciałam się tam wcinać i gratulować. Na "kolejnym dziecku" już cisza całkowita.
    Staraliśmy się usilnie by drugie dziecię też było majowe ;) ale będzie lipcowe.
    Jak się ma pierworodny? Wiesz jakiej płci będzie drugie dziecię?

    pasia27 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivi wrote:
    Witam sie i ja. U nas bedzie 15 msc roznicy miedzy dzieciaczkami:))
    Witaj :)
    Fajnie, że jest nas coraz więcej. Ciekawe jak to będzie z dwójką dzieci w domu. Jedno jest pewne, na pewno wesoło i nie nudno ;D

    ivi lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Dzięki i wzajemnie :)
    Widziałam Cię w którymś momencie na majówkach, ale nie chciałam się tam wcinać i gratulować. Na "kolejnym dziecku" już cisza całkowita.
    Staraliśmy się usilnie by drugie dziecię też było majowe ;) ale będzie lipcowe.
    Jak się ma pierworodny? Wiesz jakiej płci będzie drugie dziecię?
    A tak tym razem majowy maluszek :-) zaszalelismy w sierpniu i drugie urodzinki Kacperka i będzie równo 2l 9mc różnicy.dla mnie to super bo Kscper juz odchowany samodzielny.je sam,załatwia sie do nocnika sam,mowi wiec idzie sie z nim porozumieć i wspolpracowac ;-) cale wakacje posiedzimy razem.w wakacje z dzidziusiem a od wrzesnia mam nsdzieje ze dostanie sie do przedszkola i będzie więcej czasu dla maluszka :-)

    Co do plci to jeszcze nie wiemy.chodze na nfz tym razem i usg sa w 12,ok 22i na końcówce..umówiłam sie 19na usg prenatalne prywatnie i dowiemy sie poci a takze czy wszystko jest dobrze z dzidzia..a dopiero 6dni pozniej mam usg na nfz..
    Wiesz strasznie mnie korcilo by zaczekać z poznaniem plci do dnia porodu ale mój mąż jednak chce poznać Plec wiec jak będzie widac to zapytamy :-)
    Kacperek mowi ze w brzuchu mam brata <3 ale to się okaże bo przeczuc nie mam.żadnych..chociaz tak cichutko liczę na tego brata :-)

    aisa lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Witaj :)
    Fajnie, że jest nas coraz więcej. Ciekawe jak to będzie z dwójką dzieci w domu. Jedno jest pewne, na pewno wesoło i nie nudno ;D

    Oj nudno to na pewno nie. starajmy się odpoczywać póki możemy bo póżniej będziemy na rzęsach chodzić....(choć mam nadzieję że nie. i życzę nam spokojnych dzieci, braku kolek i przespanych nocy...pomarzyć można;)

    aisa lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry:)
    my mamy 8 letnią córę, teraz 9 miesięczną córeczkę i spodziewam się dziecka rok po roku właśnie:) będzie rożnica między najmłodszymi 18 miesięcy:)
    pozdrawiam:)

    pasia27, aisa, ivi lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :)

    A to mój brzuch na początek 15 tygodnia :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/22d92cf2c431.jpg

    pasia27, aisa, Natka88, Robotka1, ivi lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to i ja się dopisuje, pierwszy poród listopad 2014 a drugi termin na dzień matki 26.05.2016 czyli 1.5 roku różnicy, w drugą ciążę zaszłam jak mały miał 9 miesięcy, ciąża planowana, chciałam mała różnice wieku, wiem ze bedzue ciężko, ale później są same plusy, teraz również czekamy na synka, także dobrze będą sue rozumieli :-)

    pasia27, aisa, Robotka1, ivi lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    A tak tym razem majowy maluszek :-) zaszalelismy w sierpniu i drugie urodzinki Kacperka i będzie równo 2l 9mc różnicy.dla mnie to super bo Kscper juz odchowany samodzielny.je sam,załatwia sie do nocnika sam,mowi wiec idzie sie z nim porozumieć i wspolpracowac ;-) cale wakacje posiedzimy razem.w wakacje z dzidziusiem a od wrzesnia mam nsdzieje ze dostanie sie do przedszkola i będzie więcej czasu dla maluszka :-)

    Co do plci to jeszcze nie wiemy.chodze na nfz tym razem i usg sa w 12,ok 22i na końcówce..umówiłam sie 19na usg prenatalne prywatnie i dowiemy sie poci a takze czy wszystko jest dobrze z dzidzia..a dopiero 6dni pozniej mam usg na nfz..
    Wiesz strasznie mnie korcilo by zaczekać z poznaniem plci do dnia porodu ale mój mąż jednak chce poznać Plec wiec jak będzie widac to zapytamy :-)
    Kacperek mowi ze w brzuchu mam brata <3 ale to się okaże bo przeczuc nie mam.żadnych..chociaz tak cichutko liczę na tego brata :-)
    Luknelam potem na suwaczek i pomyślałam, że może już wiesz że chłopak stąd samochód ;)
    Fajnie, że Kacper już taki samodzielny kawaler :)
    Masz kontakt z dziewczynami z pielęgnacji? Już pewnie urodziły te, które były w ciąży jak zniknęłyście na fb.

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivi wrote:
    Oj nudno to na pewno nie. starajmy się odpoczywać póki możemy bo póżniej będziemy na rzęsach chodzić....(choć mam nadzieję że nie. i życzę nam spokojnych dzieci, braku kolek i przespanych nocy...pomarzyć można;)
    W sumie to mam nadzieje, że drugie będzie takie jak pierwsze. Spokojny był i jest (tfu tfu), kolki ani razu. Nocy nie przesypiał, dość często cyckał, ale teraz ładnie śpi.
    A Ty chcesz przeciwieństwo pierwszego czy żeby było podobnie jak z Julią?

    ivi lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dzień dobry:)
    my mamy 8 letnią córę, teraz 9 miesięczną córeczkę i spodziewam się dziecka rok po roku właśnie:) będzie rożnica między najmłodszymi 18 miesięcy:)
    pozdrawiam:)
    Może teraz chłopak ;) czy chcielibyście dziewczynkę? A i tak najważniejsze żeby zdrowe!

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, fajny termin porodu :)

    Milcia, ładna wypukłość ciążowa :)

    Agusia ;) lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U nas co prawda będą 2 latka różnicy,ale prędzej urodziłam w maju 2014 zaszłam w e wrześniu i był by rok różnicy ale niestety pozamaciczna była :( Później staraliśmy się rok czasu i się w końcu po HSG udało :)

    Więc będę mieć 2 latka różnicy między synkami ( drugi też synek :P )

    Co do wózka, nie kupuję podwójnego bo Franek już lata wszędzie sam, czy do sklepu spożywczego, czy budowlanego :P Nie chce siedzieć w spacerówce ;)

    Super, że są mamusie które mają dzieci z taką małą różnicą wieku. Może pomyślicie , że zwariowałam, ale my mamy jeszcze trzecie w planach ;D

    aisa, ivi lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa widzę, że mamy synków w podobnym wieku :) I ciąża też podobnie :D

    Robotka1 wow :) To najstarsza córa będzie pomagać mamusi :)

    Milcia wow pokaźny brzuszek :) Ale ja też mam teraz większy jak z pierwszym :D

    aisa, Robotka1 lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paula
    Ja też majówka 2014. Miałaś termin na czerwiec bo chyba Twój nick kojarzę z czerwcówek?
    Gratuluję drugiego synka :)

    Jak dla mnie to całkiem nie wariactwo posiadanie dużej rodziny. Jeśli można to czemu nie :)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Hej Paula
    Ja też majówka 2014. Miałaś termin na czerwiec bo chyba Twój nick kojarzę z czerwcówek?
    Gratuluję drugiego synka :)

    Jak dla mnie to całkiem nie wariactwo posiadanie dużej rodziny. Jeśli można to czemu nie :)

    Miałam termin na maj 20, ale nie chciałam wchodzić w grupę która była już dość zgrana :) I tak urodziłam 31 maja :P

    Teraz spodziewasz się chłopca czy dziewczynki ? :)
    No dla mnie pełen dom to szczęście, mam nadzieję że los da nam się tym cieszyć bo jakby nie było to moja 4 ciąża ;)

    aisa lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ty majówka pełną gębą jesteś ;)

    Ja jeszcze nie wiem kto u mnie mieszka. Na połówkowym może się dowiem.

    Oby się Wam udało mieć dużą rodzinę :)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ;) wrote:
    Hej, to i ja się dopisuje, pierwszy poród listopad 2014 a drugi termin na dzień matki 26.05.2016 czyli 1.5 roku różnicy, w drugą ciążę zaszłam jak mały miał 9 miesięcy, ciąża planowana, chciałam mała różnice wieku, wiem ze bedzue ciężko, ale później są same plusy, teraz również czekamy na synka, także dobrze będą sue rozumieli :-)
    u mnie też własnie córa 9 miesięcy skończyła:) i też planowana bo własnie chciałam małą róznicę wieku(dużą już mam i wiem jak to wygląda:)

    Paula222 ja liczę na jej pomoc:) a przynajmniej niech nie przeszkadza:)
    na razie radzimy sobie idealnie, młodsza to aniołek, gdyby było inaczej pewnie nie zdecydowała bym sięna kolejne dziecko w takim czasie:)

    Agusia ;) lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 widzę też że masz 2 córeczki :) Teraz bardziej byś chciała chłopca czy dziewczynkę ? :) Na pewno będzie pomagać :)

    aisa taaak majówka pełną parą :D Kiedy masz połówkowe?


    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Połówkowe mam 1.02. To będzie 18tc.

    Też pytałam Robotke czy teraz chcieliby chłopca czy dziewczynkę, ale pewnie przeoczyła.

    pasia27 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Hej :) U nas co prawda będą 2 latka różnicy,ale prędzej urodziłam w maju 2014 zaszłam w e wrześniu i był by rok różnicy ale niestety pozamaciczna była :( Później staraliśmy się rok czasu i się w końcu po HSG udało :)

    Więc będę mieć 2 latka różnicy między synkami ( drugi też synek :P )

    Co do wózka, nie kupuję podwójnego bo Franek już lata wszędzie sam, czy do sklepu spożywczego, czy budowlanego :P Nie chce siedzieć w spacerówce ;)

    Super, że są mamusie które mają dzieci z taką małą różnicą wieku. Może pomyślicie , że zwariowałam, ale my mamy jeszcze trzecie w planach ;D

    My też chcemy 3, ale zrobimy przerwę ok 5 lat ;-)

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ