X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się im nie dziwie że polewali Przedszkolanko, można nie zauważyć 😆 figurka sztos!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2019, 01:50

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość


  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami w skończonym 23 tygodniu ciąży 😊 Zaczynamy 24 ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2019, 06:07

    Meggs, Dośka, przedszkolanka:), Cytrynowy sok, Lami, Arashe lubią tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! A ja się pochwalę że od zeszłego tygodnia jak położę rękę na brzuszku to czuję sporadycznie delikatne kopniaczki ❤ właśnie dostałam 5 kopniaków żebym ruszyła się zjeść śniadanie 😍

    Powiedzcie mi jeszcze tylko bo jak nie położę ręki na brzuchu to nie czuję jeszcze nic, to normalne?

    Dośka, Niezapominajka2, sunshine03, przedszkolanka:), Ani0nka, tęczova, blair., Nona, madziorek86, Beti82, Szczęściara, Wik89, Cytrynowy sok, Arashe lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs gratuluję pierwszych ruchów! I tak, ja też tak miałam 🙂

    Przedszkolanko pięknie wyglądałaś i serio nie masz na co narzekać! Figurka sztosik! 😃

    przedszkolanka:), Meggs lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Zrobiłam dzisiaj test, oczywiście biel. Odstawiam dupka i czekam na okres. Cycki bolą dopiero od dwóch dni, ale dziś dają do wiwatu. Trochę mnie ten test podłamał :-(
    Zamawiam dziś testy z testdna.pl i czekam na wizytę u nowej gin.

    Na wszystkich zdjęciach jakie tutaj ostatnio zostały wrzucone widziałam same laski 😀 Nie wiem co Wy chcecie od swoich figur, wygladacie pieknie 😘

    Nikodemko - cieszę się, że wstąpiła w Was nowa energia. Ściskam za Was kciuki 😘

    Domi - czy coś Ci się wyśniło w związku ze mną? 😀 W Twoje sny wierzę tu bardziej niż w słowa jakiegojolwiek lekarza haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2019, 08:37

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊

    Tyle komplementów z rana, dziękuje 😚 a sukienka specjalnie tak uszyta by wszystko zakryć😀😀

    Anionka gratuluję kolejnego tygodnia😉
    Meggs a Tobie ruchow;) tak,to normalne że na razie czujesz tylko pod ręką. U mnie najpierw było takoe pływanie i wypinanie a teraz dopiero się rozkręcił i strzela gole 😀

    Słoneczko przykro mi :( oby nowa gin dodała Wam nowej sily i konkretny plan.

    Dzisiaj znowu upalny dzień, uważajcie na siebie!

    Meggs lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko, nowy lekarz, nowe nadzieje, coś o tym wiem :) miałaś robioną drożność? Mąż przebadany, bo nie pamiętam? Będzie dobrze 😘

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczova - nie miałam drożności. Mąż robił badania i nasienie nie jest jakieś super. Teraz będę chciała, żeby je powtórzył. Mamy teraz więcej kasy, więc może uda sie porobić jakieś badania.

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko kciuki za nowy cykl ;*
    Przedszko laska z Ciebie, serio ten cellulit to na uszach masz ;p
    Pospałam dzisiaj, wczoraj po tej imprezie to padłam po 22 i cały dzień śnięta byłam. To już nie te czasy kiedy można było szaleć i dużo chodzić. Ja normalnie mam zakwasy na stopach^^

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Alex,skąd ja to znam😂😂

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszko, laseczka jak zawsze! 😍 Zazdroszcze Wam takich figur :) Od jutra powrot do diety i roweru, bo az wstyd!
    Sloneczko, przykro mi :( Wiem co czujesz. Dobrze, ze mozecie pozwolic sobie na wiecej badan, na pewno znajdziecie przyczynę.

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko Ty przecież nie masz czego zazdrościć! Piękna kobieta z Ciebie i nie zaprzeczaj,bo widziałam ostatnie zdjecia na ista!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:30

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:30

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona tak, o 21 . Pola była zmęczona,nie wspomne o sobie😂 u siostry za rok mamy zamiat dłużej posiedziec ale zobaczymy jak to z Olkiem bedzie 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2019, 10:52

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:15

    Beti82, przedszkolanka:), tęczova lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)

    Słoneczko, bardzo bym chciała coś wyśnić, ale niestety mam ostatnio poważne problemy ze spaniem 😂 jak juz zasnę i mam jakiś sen to najczęściej jest to poród, pękające krocze (bo mnie w nocy boli😂) albo pokrwawione sutki 🥴 także ten... Wypije dzisiaj kilka bezalkoholowych piwek, mam ostatnio po nich korbę jak po prawdziwych to może będę miała jakieś piękne sny! 😁

    Szkoda, że nie jesteście z Wrocławia bo ja mam tu zajebistą wróżkę co to mi wywróżyła wszystkie moje dobrodziejstwa życia, nawet kazała tindera instalować zebym męża poznała 😂

    przedszkolanka:), madziorek86, tęczova, Słoneczko123, Beti82 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:15

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziorek, masz jeszcze czas na wybór imienia :) Może nagle cię coś olśni i stwierdzisz, że to jest idealne? I nawet o nim wcześniej nie pomyślałaś? :)
    Ja tak miałam na długo przed ciążą. Laura albo Łucja, koniec kropka. I będzie Laura, inaczej sobie nie wyobrażam :)

    Dziewczyny na podobnym etapie ciąży do mojego, czy wasze maluchy też są tak silnie aktywne prawie cały czas? I te kopy bolą? Moja to normalnie trzepie się strasznie, jakby chciała przez brzuch wyskoczyć. Napina mi boleśnie całą skórę, wypycha się dosłownie z każdej strony. Jak leżę na lewym boku i próbuję zasnąć to mam wrażenie, że zsunęła się na tę stronę i zaraz mi rozerwie brzuch. Już sobie wkręciłam, że może ma za mało wód albo coś, że ja to tak mocno czuję. Ale zawsze były w normie.
    Do tego mam wrażenie, że infekcja wraca albo coś, bo śluz znowu żóltawy się robi. Chyba napiszę do gina, czy mogę przyjść szybciej na wymaz jak na wizytę. Bo wizyta dopiero 17.07. Ciągle coś ;/ załapałam jakieś chore schizy i ciągle mi to w głowie siedzi. Na dodatek podbrzusze pobolewa, ta się tak rozpycha i ja się obawiam, że urodzę szybciej przez to wszystko. Za dużo ostatnio info o przedwczesnych porodach.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Madziorek, masz jeszcze czas na wybór imienia :) Może nagle cię coś olśni i stwierdzisz, że to jest idealne? I nawet o nim wcześniej nie pomyślałaś? :)
    Ja tak miałam na długo przed ciążą. Laura albo Łucja, koniec kropka. I będzie Laura, inaczej sobie nie wyobrażam :)

    Dziewczyny na podobnym etapie ciąży do mojego, czy wasze maluchy też są tak silnie aktywne prawie cały czas? I te kopy bolą? Moja to normalnie trzepie się strasznie, jakby chciała przez brzuch wyskoczyć. Napina mi boleśnie całą skórę, wypycha się dosłownie z każdej strony. Jak leżę na lewym boku i próbuję zasnąć to mam wrażenie, że zsunęła się na tę stronę i zaraz mi rozerwie brzuch. Już sobie wkręciłam, że może ma za mało wód albo coś, że ja to tak mocno czuję. Ale zawsze były w normie.
    Do tego mam wrażenie, że infekcja wraca albo coś, bo śluz znowu żóltawy się robi. Chyba napiszę do gina, czy mogę przyjść szybciej na wymaz jak na wizytę. Bo wizyta dopiero 17.07. Ciągle coś ;/ załapałam jakieś chore schizy i ciągle mi to w głowie siedzi. Na dodatek podbrzusze pobolewa, ta się tak rozpycha i ja się obawiam, że urodzę szybciej przez to wszystko. Za dużo ostatnio info o przedwczesnych porodach.

    Alex, miałam tak samo, dlatego praktycznie nie spałam w nocy w 3trym. :/ niestety to jest normalne. Nic się z tym nie zrobi, mała będzie ruchliwa. Jerzyk tak kopie teraz nogami w powietrze jak kopał w brzuchu. Nie ma mowy żeby go spuścić z oczu na przewijaku, bo majta się na nim jak 3msc dziecko!
    Staraj się nie martwić, ja mimo braku szwu wytrzymałam jeszcze 10dni z takim ruchliwym szkrabem.
    Ale oczywiście kontakt z ginem dla spokojności zalecany :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 1033 1034 1035 1036 1037 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ