X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu 100 km i 90 km rowerem, szacun dziewczyny. Ja nienawidzę rowerów, trauma z dzieciństwa :P ale od 15 czerwca zrobiłam 14 km na besenie i pękam z dumy 💪💪💪

    Wik89, Nona, Niezapominajka2, przedszkolanka:), Beti82, Dośka, Lami, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:31

    tęczova lubi tę wiadomość

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie Mamuśki, podamy Wam nasze adresy, odsyłajcie te boćki bezpośrednio do nas.

    Wiki, ja właśnie się dowiedziałam, że kuzynka jest w ciąży (drugi raz) i jakoś mnie to nie ruszyło i nawet się ucieszyłam. Poprzednio mąż zbierał mnie z ziemi. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia, czy coś zmieniło mi się we łbie. Oby to drugie ☺ łatwiej się tak żyje.
    U mnie 6 dpo i nie bolą mnie jajniki co jest nowością. Może dzięki ruchowi endomenda ich nie atakuje. Na laparo jeden miał torbiel a drugi był przyrośnięty do więzadła. Ale cycki bolą jak za starych dobrych czasów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2019, 20:01

    Wik89 lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pływam przynajmniej raz w tygodniu na basenie :)
    Przy Waszych wyczynach to nie będę mówić ile basenów przepływam, bo nie ma o czym gadać haha :D jednak pływa wielorybek :D

    Zdrowo się staram jeść też :) chociaż przez urlop sobie pofolgowałam, nie powiem :D ale od powrotu jem prawie same zdrowe rzeczy :) i nawet liczę kalorie w aplikacji, żeby mniej więcej jeść tyle, ile trzeba, i też ilościowo białka, węgli i tłuszczy ok, ale bez jakiegoś strasznego reżimu :D poza tym widzę wtedy czarno na białym, czy faktycznie zjadłam sporo owocow i warzyw itd ;)
    Liczyłam tak i ważyłam wszystko, jak byłam na diecie "na przytycie". Teraz co do grama nie liczę tylko mniej więcej :D chcę, żeby moje przytycie zmieściło się w niższej normie, ale bez żadnej spiny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2019, 20:02

    tęczova, Nona, Wik89, Lami lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:54

    Nona, Lami lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej nie odzywałam się bo też wybywam w te piękny weekend.. Dziś zaliczyłam jeziorko ach jak cudownie.. Ja wizytuje w piątek.. To będą prenetalne😉
    Jezu dziewczyny weźcie nie przesadzajcie z tym że jesteście grube i macie cellulit to Wy chyba nie widzieliście prawdziwego cellulitu 😂😂
    Macie zgrabne brzuszki nie to co ja. Jak będę na wizycie to zapytam czy mogę wrócić do ćwiczeń😁😁
    Wiki Nikodemko działajcie. Musicie zacząć fale dwóch kresek🙃🙃
    Słoneczko nic jeszcze straconego. Pamiętasz moje plamienia w 12dpo?? Za trzy dni dwie kreski. Tego Ci życzę.
    Alex niestety przyzwyczajaj się do tego pewnie będzie taka szalona jak się urodzi😁😁 Moja taka była i niestety jest bardzo energiczna 😂😂
    Uff z grubsza nadrobiłam.

    Wik89 lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie dodałam że w szczęśliwym cyklu widziałam boćka w gnieździe i to było na początku cyklu. Także Nona oby to był dobry znak😉😉

    Nona lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis widzialam z 10 bockow jak wracalismy z Mazur, starczy dla kazdej :) Za tydzien jade do Gdanska, to znajde tez Twojego Niezapominajko. Mam nadzieje, ze sprawdza sie Wasze sny i wizje i, ze w nich jestem :d

    Nona, przedszkolanka:), Niezapominajka2, Lami lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:31

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:15

    Nona, Wik89, Niezapominajka2, Dośka, Lami, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja brałam dwie ale to nawet mniej niż w saszetce inofemu. Zaszłam jak piłam inofem 2 razy.

    Nona lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:31

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:31

    madziorek86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:31

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 1 lipca 2019, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro, idąc Twoim tokiem myślenia to będę miała bliźniaki z tego cyklu 😂 dwa razy widziałam bociana w gnieździe i to z małymi 😂😂

    Nona, przedszkolanka:), madziorek86, Szczęściara, Lami, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 1 lipca 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko no czekamy na forumowe blizniaki ciagle, takze dajesz! :)
    Kurcze, niemierzenie temperatury przez weekend sie na mnie zemscilo :/ dzis mam temp jak w I fazie cyklu, a zastrzyk robilam w czwartek i w piatek wieczorem wydawalo mi sie, ze czuje bol owu. Tylko temp niestety nie wskazuje na to w ogole. Eh... A przez ostatnie dwa dni nie mierzylam. Zobacze jak jutro będzie
    Nona ja aktualnie biore folic, magneB6, vit E, vit D, kwasu omega, B12, orzechy. Inofem odstawilam pare miesiecy temu bo lekarz mowil, ze u mnie nie ma takiej potrzeby, ale moze wroce do tego, nie wiem. Czy ovarin ma taki sam sklad jak inofem?

    Milego dnia😊😍😊

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:31

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 1 lipca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie dzisiaj cycki bolą... masakra

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :) Dzisiaj bez planów, więc jedynie najważniejsze to się nie ugotować :) Niby zapowiadali mega burze, ale od rana za oknem taki skwar że masakra. Kiedy to się skończy?

    Słoneczko, może to dobry objaw te cycki? :) I bociany oczywiście!

    Co tu tak spokojnie się zrobiło? Testować, opowiadać co u Was :) Wszystkie wakacjują? :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko ja mocno trzymam kciuki!

    Nikodemko piękny owulak! Tylko działać teraz :D I tak jak mówisz, do końca cyklu :)

    Wiki Wy też do boju! Na wakacje na bank tu się pojawią jakieś nowe dwie kreseczki!! :)

    Nona, Beti za Ws też mooocne kciuki! Mam dobre przeczucie, że fioletowa strona mocy będzie teraz wciągać!

    Ja na weekend (37 stopni znowu) uciekłam z mężem do moich rodziców. Mają duży ogród i basen więc trzeba było się ratować ;) Zjawił się też mój brat z żoną i synkiem i generalnie usłyszałam od rodziny wprost, że przytyłam. No i nie powiem, że trochę mi się zrobiło przykro. Bo gdzieś jak patrzę na siebie w lustrze codziennie wydawało mi się, że nie jest tak źle. Ale chyba jednak zmieniam się w kule :/

    Beti82, Wik89, Nona lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
‹‹ 1035 1036 1037 1038 1039 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ