Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:32

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella, nie rozsmieszaj ludzi bo mam ostatnio problem z trzymaniem moczu😂 nie dość, że się oplułam to jeszcze prawie obsikałam 😂

    Beti82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Przedszkolanko, kurcze co to oznacza? Żelaza za mało?

    Fiorella, pęcherzyki piękne! A testy owulacyjne robisz? Coś ciemnieją?
    Na to wygląda. Jakaś anemia😐 w każdym razie ja naturalnie nic nie zrobię juz,starałam się 😔
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af71790b5db5.png

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym dzisiaj chatę spaliła!

    Zabrałam się za kolacje. Wzięłam się za przepis na kalafiora z pomidorkami, który kiedyś nalazłam na blogu makelifeeasier. Wstawiłam kalafiora do piekarnika, wstawiłam patelnie z olejem na resztę warzyw i miłam skoczyć tylko umyć ręce.

    I w łazience już zapomniałam o tłuszczu wstawionym na największym ogniu.

    Rozsiadłam się prze tv z gazetą! I mówię co ten kalafior tak daje tłuszczem?! (Bo jest skropiony oliwą). Siedzę sobie dalej. Nagle patrze, a z patelni leci już dym! W ostatniej chwili sobie przypomniałam 😂😂😂

    nick nieaktualny, Lami, Wik89, blair., alex0806 lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko 10 to już mało :( dostaniesz żelazo i raz dwa się poprawi! :) Nie ma się co martwić :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:38

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem wiem..probowałam się przed tym bronić bo i tak mam zaparcia,no ale już nic nie poradzę.. Z Polą miałam żelazo plus lactuloze i nie spadało poniżej 11.3 a tu taki wynik :O

    Dośka no nieźle!! Ale znam to,bo zdarza i mi się haha :P

    Dośka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:54

    przedszkolanka:), Cytrynowy sok, blair., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka nieźle! Teraz to ja się że śmiechu prawie obsikałam ale zaraz dostałam kopa w żołądek i wyszedł z tego bek. O masakro, mąż się pyta co ja robię, śmieje się czy bekam :p A to nie moja wina że dzieć dzisiaj chamski!

    My byliśmy połazic po galerii, później na spacerze nad rzeką i na lemoniadzie. Od razu człowiekowi że będzie lepiej spało po takich wojażach na pieszo ;) aż lepiej
    Przedszko pewnie żelazo dostaniesz niestety ;( też się tego boję że moja spadnie a żelazo Plus zaparcia to będzie tragedia. Ale polecam czopki glicerynowe jak już jest taki mocny kryzys. Mega ulga ;)

    blair., przedszkolanka:), Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahah Alex! 😂❤️

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj po jakiś 3 czy nawet 4 msc przerwy weszłam na matę! Matko moje mięśnie i gibkość utraciły z 10 lat miałam wrażenie! Byłam jak kłoda, a naprawde dużo wcześniej już potrafiłam... od teraz planuję co 2 dzień chociaż delikatną praktykę i rozciąganie bo to jest masakra 🙄

    Co do ziół Niezapominajko proponuję kupić nasiona i posadzić samemu. Mega proste a bazylia w zeszłym roku to mi prawie metrowa urosła 😁

    Cytrynowy sok, Niezapominajka2, Wik89, Lami lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ja brałam kiedyś żelazo i miałam zaparcia, teraz biorę tak, co 2-3 dni i to jest właśnie zawsze dzień bez zaparcia, także tym razem zadziałało odwrotnie :D może u Ciebie też tak będzie :D

    Niezapominajko ja hoduję zioła :) niektóre z ziarenek, a najlepiej chyba kupić sadzonki w ogrodniczym albo na hali mirowskiej (dobrze pamietam, że jesteś z wawy?). Te z marketów niestety szybko padają i często zalegały nam się tam jakieś robale lub choroby i wyrzucałam cała roślinkę, bo nie chciałam niczym pryskać skoro to do jedzenia :(

    Obecnie mam miętę, bazylię, oregano, rozmaryn :D
    Kiepsko rosła kolendra. Najlepiej rośnie mięta i bazylia :D
    Trzeba dużo podlewać :D

    Ja się zastanawiam nad stokke flexi bath. Magda_mbc taką ma to nam powie, jak w praktyce :D

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Wam! na pewno będę pytać o coś by nie męczyć się też ,bo skurcze jelit to u mnie norma..
    Niezapominajko jestem za! ostatnio pożeram non stop ogórki w każdej postaci,sałatę i rzodkiewkę :D

    A ja Wam jeszcze pokaże coś o czym nie mogę przestać myśleć ostatnio,bo mi taaaak wpadła w oko :D :P meeeeega droga,ale tak korci i patrzy na mnie..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5584e7079d4d.jpg

    Do szpitala i do wózka później, z matą do przewijania i jakaś mała w prezencie plus długie sznurki.

    nick nieaktualny, Dośka, Cytrynowy sok, blair., Wik89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs ja wczoraj się rozciągałam i poćwiczyłam 20 minut i zakwasy dzisiaj :P to masakra jakaś!

    Sunshine no oby..patrzyłam to z Polą brałam żelazo plus syrop na zaparcia i nie spadła poniżej 11.3 :O

    Meggs lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko no czasem trzeba zaszaleć :D może akurat będzie jakaś promocja :D albo kod zniżkowy z newslettera :)

    Ja chorowałam na torbę z Makaszki do wózka :) też są dosyć drogie, ale akurat była jakaś promocja na innej stronie -20% i od razu zamówiłam :D tyle rzeczy dla młodego kupuję, że i ja coś ładnego mogę mieć, zasłużyłam w końcu tyle stresów przed- i ciążowych hehe :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine wiedziałam,że tu mnie zrozumie ktoś :D mężowi to nawet nie pokazuję ,bo jakby cenę zobaczył to już bym rozwódką była hahahaha :D ale jeszcze chwile poczekam,bo tak jak mówisz- może jakieś promo się uda :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko torba piękna! 🙂

    Moja bratowa miała ten plecak i była mega zadowolona. Mi się on też spodobał i taki zamówiłam. Cena jest naprawdę fajna do jakości, bratowa używa już ponad rok i nic się nie niszczy. Obie zamawiałyśmy od tego sprzedawcy więc jest sprwdony 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 21:09

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku. Jak profesjonalnie wkleić link? 🙃

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze na torby nie choruję;) przetestuję tę którą będę miała w wózku;) na Ali mi się sporo podoba ale nigdy nic nie zamawiałam więc się obawiam ;)
    Zrobiłam sobie dzisiaj ten test PH na infekcję i niby wszystko git ;) mówię do męża że idziemy do rossmana po test to patrzył jak na wariatkę ;p

    A co do ziół próbowałam wyhodować miętę w domu w doniczce, ani listek się nie pojawił ;( za to na działce mam wielki krzak. Będę zrywać i suszyć ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 1045 1046 1047 1048 1049 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ