X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:32

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella, nie rozsmieszaj ludzi bo mam ostatnio problem z trzymaniem moczu😂 nie dość, że się oplułam to jeszcze prawie obsikałam 😂

    Beti82, fiorella82 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Przedszkolanko, kurcze co to oznacza? Żelaza za mało?

    Fiorella, pęcherzyki piękne! A testy owulacyjne robisz? Coś ciemnieją?
    Na to wygląda. Jakaś anemia😐 w każdym razie ja naturalnie nic nie zrobię juz,starałam się 😔
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af71790b5db5.png

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym dzisiaj chatę spaliła!

    Zabrałam się za kolacje. Wzięłam się za przepis na kalafiora z pomidorkami, który kiedyś nalazłam na blogu makelifeeasier. Wstawiłam kalafiora do piekarnika, wstawiłam patelnie z olejem na resztę warzyw i miłam skoczyć tylko umyć ręce.

    I w łazience już zapomniałam o tłuszczu wstawionym na największym ogniu.

    Rozsiadłam się prze tv z gazetą! I mówię co ten kalafior tak daje tłuszczem?! (Bo jest skropiony oliwą). Siedzę sobie dalej. Nagle patrze, a z patelni leci już dym! W ostatniej chwili sobie przypomniałam 😂😂😂

    Nona, Lami, Wik89, blair., alex0806 lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko 10 to już mało :( dostaniesz żelazo i raz dwa się poprawi! :) Nie ma się co martwić :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:38

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem wiem..probowałam się przed tym bronić bo i tak mam zaparcia,no ale już nic nie poradzę.. Z Polą miałam żelazo plus lactuloze i nie spadało poniżej 11.3 a tu taki wynik :O

    Dośka no nieźle!! Ale znam to,bo zdarza i mi się haha :P

    Dośka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:54

    przedszkolanka:), Cytrynowy sok, blair., Nona lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka nieźle! Teraz to ja się że śmiechu prawie obsikałam ale zaraz dostałam kopa w żołądek i wyszedł z tego bek. O masakro, mąż się pyta co ja robię, śmieje się czy bekam :p A to nie moja wina że dzieć dzisiaj chamski!

    My byliśmy połazic po galerii, później na spacerze nad rzeką i na lemoniadzie. Od razu człowiekowi że będzie lepiej spało po takich wojażach na pieszo ;) aż lepiej
    Przedszko pewnie żelazo dostaniesz niestety ;( też się tego boję że moja spadnie a żelazo Plus zaparcia to będzie tragedia. Ale polecam czopki glicerynowe jak już jest taki mocny kryzys. Mega ulga ;)

    blair., przedszkolanka:), Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahah Alex! 😂❤️

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj po jakiś 3 czy nawet 4 msc przerwy weszłam na matę! Matko moje mięśnie i gibkość utraciły z 10 lat miałam wrażenie! Byłam jak kłoda, a naprawde dużo wcześniej już potrafiłam... od teraz planuję co 2 dzień chociaż delikatną praktykę i rozciąganie bo to jest masakra 🙄

    Co do ziół Niezapominajko proponuję kupić nasiona i posadzić samemu. Mega proste a bazylia w zeszłym roku to mi prawie metrowa urosła 😁

    Cytrynowy sok, Niezapominajka2, Wik89, Lami lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ja brałam kiedyś żelazo i miałam zaparcia, teraz biorę tak, co 2-3 dni i to jest właśnie zawsze dzień bez zaparcia, także tym razem zadziałało odwrotnie :D może u Ciebie też tak będzie :D

    Niezapominajko ja hoduję zioła :) niektóre z ziarenek, a najlepiej chyba kupić sadzonki w ogrodniczym albo na hali mirowskiej (dobrze pamietam, że jesteś z wawy?). Te z marketów niestety szybko padają i często zalegały nam się tam jakieś robale lub choroby i wyrzucałam cała roślinkę, bo nie chciałam niczym pryskać skoro to do jedzenia :(

    Obecnie mam miętę, bazylię, oregano, rozmaryn :D
    Kiepsko rosła kolendra. Najlepiej rośnie mięta i bazylia :D
    Trzeba dużo podlewać :D

    Ja się zastanawiam nad stokke flexi bath. Magda_mbc taką ma to nam powie, jak w praktyce :D

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Wam! na pewno będę pytać o coś by nie męczyć się też ,bo skurcze jelit to u mnie norma..
    Niezapominajko jestem za! ostatnio pożeram non stop ogórki w każdej postaci,sałatę i rzodkiewkę :D

    A ja Wam jeszcze pokaże coś o czym nie mogę przestać myśleć ostatnio,bo mi taaaak wpadła w oko :D :P meeeeega droga,ale tak korci i patrzy na mnie..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5584e7079d4d.jpg

    Do szpitala i do wózka później, z matą do przewijania i jakaś mała w prezencie plus długie sznurki.

    sunshine03, Dośka, Cytrynowy sok, blair., Wik89, kark zakamuflowany na maksa lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs ja wczoraj się rozciągałam i poćwiczyłam 20 minut i zakwasy dzisiaj :P to masakra jakaś!

    Sunshine no oby..patrzyłam to z Polą brałam żelazo plus syrop na zaparcia i nie spadła poniżej 11.3 :O

    Meggs lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko no czasem trzeba zaszaleć :D może akurat będzie jakaś promocja :D albo kod zniżkowy z newslettera :)

    Ja chorowałam na torbę z Makaszki do wózka :) też są dosyć drogie, ale akurat była jakaś promocja na innej stronie -20% i od razu zamówiłam :D tyle rzeczy dla młodego kupuję, że i ja coś ładnego mogę mieć, zasłużyłam w końcu tyle stresów przed- i ciążowych hehe :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine wiedziałam,że tu mnie zrozumie ktoś :D mężowi to nawet nie pokazuję ,bo jakby cenę zobaczył to już bym rozwódką była hahahaha :D ale jeszcze chwile poczekam,bo tak jak mówisz- może jakieś promo się uda :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko torba piękna! 🙂

    Moja bratowa miała ten plecak i była mega zadowolona. Mi się on też spodobał i taki zamówiłam. Cena jest naprawdę fajna do jakości, bratowa używa już ponad rok i nic się nie niszczy. Obie zamawiałyśmy od tego sprzedawcy więc jest sprwdony 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 21:09

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku. Jak profesjonalnie wkleić link? 🙃

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze na torby nie choruję;) przetestuję tę którą będę miała w wózku;) na Ali mi się sporo podoba ale nigdy nic nie zamawiałam więc się obawiam ;)
    Zrobiłam sobie dzisiaj ten test PH na infekcję i niby wszystko git ;) mówię do męża że idziemy do rossmana po test to patrzył jak na wariatkę ;p

    A co do ziół próbowałam wyhodować miętę w domu w doniczce, ani listek się nie pojawił ;( za to na działce mam wielki krzak. Będę zrywać i suszyć ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 1045 1046 1047 1048 1049 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ