X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam lovele - mleczko do prania. Dziwnie troche pachnie, ale delikatnie, a i tak będę podwójnie płukać, więc pewnie się wyplucze :)
    Na promce w biedronce po 14,99 ;)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 lipca 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie lovela tak pachnie/nie pachnie ;) nie ma tragedii ;)

    Dostałam skierowanie na wszystkie badania jakie chciałam Plus doktorka dopisała coś od siebie i skierowanie do neurologa, idę za tydzień;) na tę drętwiejącą rękę mi dała.
    Heparynki antyXa badam do 4 h po zastrzyku czy jak te 4 h miną? Musiałabym wziąć wtedy szybciej niż zawsze? Labo mam czynne od 6 do 11.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 2 lipca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby do 4h. Raz poszłam 3 h po, drugi raz 4 h i kazała mi następnym razem iść po 2h, ale teraz przy końskiej dawce mam nie robić. Myślę, że optymalny czas to te 3h.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 lipca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli biorę np o 5 i idę o 8? Zawsze biorę zastrzyk ok 10. Ale ten raz to się chyba nic nie stanie :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 2 lipca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, nic się nie stanie. Ja w 5 dni przed badaniem pierwszym zmieniałam z podawania o 20 na 8 rano, wynik wyszedł miarodajny mimo, że codziennie przez te kilka dni miałam mniejsze przerwy niż 24h.

    alex0806 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 2 lipca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowa korzystaj z odpoczynku od temp i testow owu ale dzialajcie co dwa dni az do skutku :D kciuki!!!
    Kark moze wezmiecie pozyczke na ten nowy samochod zeby sie tak nie szarpac z kasa. A ten wniosek z czystego powietrza kiedy bedzie rozpatrzony? Czytalam gdzies, ze byly duze opoznienia w rozpatrywaniu tych wnioskow, do tego stopnia, ze komisja europejska tydzien temu wezwala PL do zmiany procedury akcetpacji wnioskow (aby mogly tez to robic gminy).. ciekawe, czy to cos przyspieszy
    Mnie w ogole piersi nie bola wiec juz sobie wkrecilam ze nic z tego...

    Cytrynowy sok lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 lipca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Lami ;) pierwszy raz to robię mimo że tyle czasu heparynę biorę. Do tego dorzuciła mi lekarka panel krzepnięcia cały I w cholerę innych badań. A chciałam tylko to, tarczycowe, magnez, potas ;) nawet D3 mi dała ;) A nie chcą lekarze wystawiać skierowań na to ;) A ta sama z siebie
    I do neurologa skierowanie też mi sama dała. Pewnie mnie wyśle z tą ręką na masaże do fizjo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 20:12

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 10:36


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hmmm, ja właśnie odebrałam wyniki hormonow- bo mam monitoring USG+HORMONY i wygląda na to że będę musiała do Endo iść... Poziom LH w 10 DC 23 i pęcherzyk 14 mm, poziom Lh w 13 DC 13,4 i pęcherzyki 14 mm i 16 mam. W jednym cyklu oczywiscie. Coś tu chyba nie halo? Lh rośnie do owulacji, a mi zmalało, to może mi te pęcherzyki nie pękają, stąd problem. Ale już raz miałam taki monitoring i byl ładny wzrost Lh do 64, potem owulacja i spadek lh. Ten cykl na clo jest dziwny... Ciekawe co mi lekarz powie na spadek lh w środku cyklu....

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella no mi tez sie wydawaloby, ze lh powinien raczej wsrastac potem pik na owu a nastepnie spadek, ale nie wiem, czy taka jest regula.. a moze u Ciebie bedzie po prostu pozna owu

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Fiorella no mi tez sie wydawaloby, ze lh powinien raczej wsrastac potem pik na owu a nastepnie spadek, ale nie wiem, czy taka jest regula.. a moze u Ciebie bedzie po prostu pozna owu
    Ja zwykle mam późne: 16-17 DC. Ale jestem po podglądzie i jest ok, pęcherzyki jeszcze nie pękły. Są dwa: 20 i 21 mm, krew też dałam, a co z nią dalej dowiem się w czwartek po 17. Ponoć mam się tym LH nie przejmować bo reszta wyników w normie, a to pierwsze wysokie LH z 10 dc mogło być błędem laboratoryjnym. Endo mi się ruszyło i jest cudne 12,5 mm, nic tylko siać, no i tu trochę obleśnie będzie, bo mi doktorek mówi że śluz piękny, płodny że nie mogę narzekać...a to chyba byla poranna sperma (ale nie wyprowadziłam go z błędu) 😁

    Beti82, Wik89, Meggs, Dośka, Nona, Domi_tur, Lami, blair., Słoneczko123, Szczęściara, madziorek86 lubią tę wiadomość

  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A hahhahahaha Fiorella 😂😂 padlam.

    Edit: chyba mam za grube paluchy i klikam do wysłania w połowie zdania, no piękny materiał na bliźniaki i super endo! Pozostaje tylko siać! 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 16:58


  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Putin znowu coś miesza w czasoprzestrzeni bo coś słabo dzisiaj internety działają 🤔😂 żeby nie było dwa różne internety, mam pewność że coś jest na rzeczy 😂

    Wam wszystko dzisiaj działa? 😄


  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no to siejcie siejcie! 😁 super!
    Cytrynowy ja bardzo czesto zamiast wyślij klikam anuluj i kasuję cale swoje wypociny :P

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi bardzo slabo dziala ale jade pociagiem to dlatego pewnie :D

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w sumie ja mam lepiej że klikam "zapisz" 😁

    No wiedziałam że mam rację, to sprawka Putina! 😂 Zatrzymał internety.

    Wik89 lubi tę wiadomość


  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Fiorella, ja tez mialam taka sytuacje ze „śluzem” :D Teraz nie mam go nic a nic, totalna susza.
    Niech sie sieją te dzieci, błagam!

    Wik89, Cytrynowy sok, fiorella82 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam,ale mam pustke co odpisać..
    Od rana miałam nerwy. Pojechalam na wyniki-super,3 min.i po. Poszłysmy na bazar a tam nie mogę zapłacić karta bo nieaktywna! To ja do banku i tam czekalam ponad godzinę!! No dobra,moja kolej i co? Karta wyslana ale nie mam jej i to mi kase pobrali!! Zamowilam nowa..wrocilam po telefon i znowu na miasto. W domu o 15😐 tu robota oczywiscie i na chwilę usiadłam..
    No i moja hemoglobina mimo diety,zaparc spadla z 10.8 na 10.1. Zalamalam sie i wkurzyłam. A diete miałam na prawdę dobra.. wrr.
    Przynajmniej wniosek 500+ zlozylam bo wczoraj serwery padly w banku😂😂

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki, już 2 miesiące czekamy, jeszcze 2 mają na odpowiedź teoretycznie.
    Kredyt czy leasing odpada, na dom już mamy ratę 1700zl, przy 4ce dzieci więcej się nie odwazę zadłuzać.

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, kurcze co to oznacza? Żelaza za mało?

    Fiorella, pęcherzyki piękne! A testy owulacyjne robisz? Coś ciemnieją?

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
‹‹ 1044 1045 1046 1047 1048 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ