X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowy sok a co u Ciebie bo coś cichutko siedzisz. Który dzień cyklu??

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś chyba dziecko pępkiem wyjdzie... rozpycha się niemiłosiernie ( ale wczoraj akurat czytałam, że to nawet normalne, bo troche stresuje się coraz większym brakiem miejsca). Mam wrażenie, że czuje każdy najmniejszy ruch co pare minut.

    Suweniry i my czekamy na dwie kreski!

    U mnie dziś pada cały dzień to nawet wyprasowałam rzeczy dzidzi i wyprałam kolejne, które teściowa mi wczoraj dała. O dziwo trafiła i kupiła same takie, które jeszcze miałam w planie dokupić :P (a nic jej nie mówiłam)

    Wik89 lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Z Ovitrelle to bym sikała później niż wcześniej, bo u mnie w moczu on się utrzymuje 14 dni po podaniu. Ewentualnie codziennie od ok. 8 - 9 dpo i porównywanie, czy kreska ciemnieje.
    Planuję właśnie 14 dni po podaniu, ale zakładam, że owu będzie wywołana wcześniej niż zwykle, bo zwykle pęcherzyki mi przerastały i cykl trwał nawet 34 dni, teraz chyba powinno być szybciej :)

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Teczova, super! Czy masz skierowanie na iui do Szpitala na Karowej?
    Hah no wlasnie podejrzewam ze dr Drobniak ma wtedy urlop bo nie moge sie do niego umowic na koniec lipca :P
    Tak, mam skierowanie na iui na Karową. Mam niezłe doświadczenia z tym szpitalem, mam nadzieję, że się nie zmienią ☺
    Godzinę temu Drobniak miał wolny termin na 13 sierpnia :)

    Cytrynowy sok lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 10:43

    Szczęściara lubi tę wiadomość


  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszko, prezent dla Ciebie mam nadzieję mam z głowy :D to teraz pomóż mi wymyślić prezent dla męża, zostało 12 dni a ja zero pomysłów 😱

    Nikodemko, już się zapisałam :D

    Nikodemka, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova - kup mu breloczek z napisem „Będziesz tatą! (w sierpniu)”.

    Wik89, tęczova, Meggs lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa teczova do urodzin mojego zostalo 11 dni! Chyba kupie mu buty do biegania nowe :) ale to troche slaby prezent bo musi je sobie sam wybrac ;)

    Haha co za przeplyw informacji na temat naszych doktorkow :) widzialam ten termin 13.08 ale akurat mam delegacje..a kolejny dopiero 22.08 :/ licze, ze cos sie bedzie zwalniac ;)

    A my w polowie sierpnia krotki urlop 4 dni we Wloszech, wczoraj kupilismy bilety 😍

    Cytrynowy sok, Arashe, Domi_tur, tęczova, Meggs lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe mój wczoraj był taki mega aktywny,dzisiaj juz sie nachodzilam to wiecej śpi ;) po obiedzie pokopal.

    Teczova ja w prezentach słaba więc nie pomogę🙈🙈

    tęczova lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 10:43

    Wik89 lubi tę wiadomość


  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowy sok obyś została w postanowieniu jak najdłużej. Mam nadzieję że w tym cyklu owulka przyjdzie szybciej..
    Ah te cienie.. Co one z nami robią😁😁..

    Cytrynowy sok lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczova mój dostał kartę wędkarską ale on lubi jeździć nad wodę i stać z kijem🙈🙈
    Nie wiem co Twój małż lubi..

    tęczova lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 10:43

    Nikodemka, Szczęściara, tęczova lubią tę wiadomość


  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro, czyli małż lubi moczyć kija😁😂

    Wiki mnie też coś w krzyżu kłuje ale raczej nie na okres 😁 więc luzik 😂 myślę, że możesz być czarnym koniem tego miesiąca 😇

    Weźcie laski się ogarnijcie trochę, ja rozumiem że bzykanie Wam się podoba, ale w ciąży też można się bzykać, powiem więcej, mi do 3 trymestru seks sprawiał największą przyjemność w życiu 😂 Więc jako, że jest wolny brzuszek po Jerzyku, mój już klepnięty dla tęczovej ale przede mną jest Anhydra, to może byście tak z łaski swojej wysikały wreszcie trochę parzystych kresek? 😁 Dziękuję 😘

    Nie wiem kiedy będzie testować Fiorellla, ale czuję, że się skurczy grono bezdzietnych lambadziar 😁😁😁

    Lami, tęczova, Szczęściara, Magda - mbc, Nikodemka, Cytrynowy sok, Meggs, Beti82, fiorella82 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi to też buahhaa🤣🤣
    Też mam dobre przeczucia do Fiorellki.. Ah musi w końcu posypać się fala dobrych sików.
    Powiem Wam że patrzę za okno i już mnie irytuje ten deszcz 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 15:56

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, nie mam kiedy Was porządnie naczytać. Lecę teraz do fizjoterapeuty z tym bolącym pośladek, bo zwolniło się miejsce.
    Na wizycie ok, wyniki z krwi ok, crp spadło do 4, pobrała mi gbs. Szyjka 4,5 cm, więc pewnie zdążą Chałubińskiego po urlopach otworzyć.

    Magda - mbc, blair., Arashe lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowy, zapisuję się do Ciebie na konie 😍 ale dawno nie jeździłam!

    Nikodemko, to jest pomysł, ale on uważa mnie za nienormalną bo noszę w torebce przypinkę od Domi ;) ej, a gdzie wyniki Twojego? Mój pewnie właśnie uruchamia tam jakiegoś redtuba, nie łudzę się, że z pamięci ciśnie 😂

    Szczęściaro, Wiki, żeby mój miał jakieś takie zainteresowania, żeby dało się mu coś sensownego kupić, ajajaj. Wędkowania nie rozumie, biegać przez to serce jeszcze nie może. Przez 12 lat kupiłam mu już chyba wszystko!

    Chciałam pochwalić moją małpę, że taka kochana, że mnie oszczędza, ale rozkręciła się na maksa, a miałam iść na basen 😭 a tak to uruchamiam nospę, przeciwbólowe i termoforek

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorzuć do pakietu okresowego winko maryjne 😎

    tęczova lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:59

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova - wyniki nadal w invimedzie :d Chcemy jechac w tym tygodniu do Leroy, wtedy je odbierzemy. Jakos mi sie do nich nie spieszy, nie wiem czemu.
    Fiorella testuje chyba wtedy co ja? :)
    No to juz Domi zdradzila swoje przeczucie :D Teczova i Fiorella wypadaja z listy!
    Wiedzialam, ze moja wrozba z tarota o nieplodnosci to prawda :d

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 1102 1103 1104 1105 1106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ