X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami ja mam termin 9-12 pazdziernik :)

    Lami lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti to piękny znak dla Ciebie od mamy 😁

    A ja za Waszymi poleceniami zamówiłam zestaw masek i krem z Origins 😏

    Ani0nka, sunshine03, Beti82 lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądam teraz te Wasze kremy :D

    też sobie chyba coś zamówię, bo zazwyczaj właśnie też używałam tak, jak Julka czegoś za 20zl z rossmana, a tylko jak miałam trądzik to la roche possay.

    A no i najpierw posprawdzam składy, bo ostatnio zamówiłam sobie krem z filtrem z iwostinu do cery tłustej, kiedyś go miałam i nie zapychał. Przejrzalam sklad z blogiem srokao i oczywiście szkodliwy w ciąży :( przejrzałam pozostałe kremy z filtrem, które mam i też każdy jeden się nie nadaje :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 12:00

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:42

    Lami lubi tę wiadomość

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Słoneczko moze maz zatrucie jak Kozgo hahahha

    Beti haha oby!

    Pestkaa lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko123 wrote:
    Beti haha oby!
    Ja nie chce nic mówić ale u mnie nie ma tygodnia bez zatrucia w ciąży 😋

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia93 wrote:
    W ciąży Meggs to już nie zatrucie a po prosto rzygańsko :D
    Hahaha ale ja nie rzygam 😋 u mnie drugą stroną tylko więc zatrucie w kółko!

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    Przeglądam teraz te Wasze kremy :D

    też sobie chyba coś zamówię, bo zazwyczaj właśnie też używałam tak, jak Julka czegoś za 20zl z rossmana, a tylko jak miałam trądzik to la roche possay.

    A no i najpierw posprawdzam składy, bo ostatnio zamówiłam sobie krem z filtrem z iwostinu do cery tłustej, kiedyś go miałam i nie zapychał. Przejrzalam sklad z blogiem srokao i oczywiście szkodliwy w ciąży :( przejrzałam pozostałe kremy z filtrem, które mam i też każdy jeden się nie nadaje :(

    ja oprócz tego od AniOnki zakupiłam jeszcze ten: https://www.iperfumy.pl/weleda/skin-food-lekki-krem-nawilzajacy-do-skory-suchej/
    dużo dobrego słyszałam o tym kremie :)
    http://elementzenski.pl/skin-food-light/

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam non stop sranko bez ciazy :D
    Sloneczko, wspolczuje! Tez kiedys mialam takie nadmorskie zatrucie. No, ale u Ciebie to co innego (czyt. Ciążunia).
    Na moja owulacje nie ma co liczyc. W gaciach sahara, na tescie coraz bledsza kreska, temperatura w dół czyli dupa. Znowu bedzie pozna, bezwartosciowa owulacja i mega dlugi cykl ;)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 12:46

    Lami, Słoneczko123, Domi_tur, Ani0nka, przedszkolanka:), Beti82, Magda - mbc, sunshine03, alex0806, Pestkaa, VianEthel2, Meggs, madziorek86, Wik89, Cytrynowy sok, fiorella82, Szczęściara, blair., Biegającą-mama, Nona, Arashe lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!! Teczova, że ona tak krzywa to nie wiedziałam 😁 Jakby miała wzwód 😂 (głodnemu chleb na myśli)

    tęczova, Magda - mbc, Wik89 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami - jak zobaczylam na miniaturce na telefonie, to pomyslalam „Co ta Teczova?!” . Teraz juz widze, ze to przeciez Krzywa Wieża w Pi...zie 😂

    tęczova lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    omg Marianna, przekonuj męża! Marianka cudo :)
    Piękne, prawda? Jestem zakochana od dawna. W dodatku moja prababcia to była Marianna, babcia męża też była Marianna, dziadek jest Marian. Chyba zacznę mówić do brzucha Marianka, Mania, może się mąż osłucha i przekona.

    Ja w ogóle lubię imiona, które mają wiele wersji - dlatego jest Joanna, Asia, Aśka, Joasia, Joanka. Teraz byłaby Marianna, Marianka, Mania, Mańka, od biedy nawet Marysia.

    A jeszcze a propos szczepienia - zdradzisz co to za przychodnia? Nie wiem czemu mam obawy, że u mnie mogą marudzić.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 12:46

    Beti82, Cytrynowy sok, blair. lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 12:46

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Piękne, prawda? Jestem zakochana od dawna. W dodatku moja prababcia to była Marianna, babcia męża też była Marianna, dziadek jest Marian. Chyba zacznę mówić do brzucha Marianka, Mania, może się mąż osłucha i przekona.

    Ja w ogóle lubię imiona, które mają wiele wersji - dlatego jest Joanna, Asia, Aśka, Joasia, Joanka. Teraz byłaby Marianna, Marianka, Mania, Mańka, od biedy nawet Marysia.

    A jeszcze a propos szczepienia - zdradzisz co to za przychodnia? Nie wiem czemu mam obawy, że u mnie mogą marudzić.

    moja siostra ma na imię Asia ;)

    przychodnia: https://przychodnie.abczdrowie.pl/p/praktyka-lekarza-rodzinnego-barbara-nowak

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszalałyście dzisiaj ;p świętych jak nic ;) tęczowa wakacje muszą być owocne z taką wieżą ;p

    U mnie dzisiaj od samego rana Armagedon, kurier z meblami, skracanie komody itd. Wszystko na szybko bo tato później moja siostrę wodzie na lotnisko a teść przyjechał spóźniony. No ale nową kanapę mam, sypialni już nie mam i komoda dla małej stoi :) tylko sprzątanie zostało. Najgorsze że zapomniałam z tego wszystkiego wziąć rano zastrzyk, zwykle ok 9 się kłuję a teraz wzięłam 13.40. Nie wiem jak ja to zrobiłam;/ mam nadzieję że nie zaszkodzę małej. I nie wiem jak z acardem, brać jak zwykle ok 21 czy później?

    Aha i termin 14.09, córeczka Laura ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 13:54

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę Wam to napisać, bo miałam pierwszy "forumowy" sen 😂
    śniło mi się, że ktoś dał mi cynk, że gdzieś na jakimś uniwersytecie grupa studentów wynalazła tabletkę, po której się zachodzi w ciążę i to jest wynalazek bardzo tajny, ale ja mogę zdobyć te tabletki. Pod osłoną nocy, zamaskowane z Nikodemką (tak! bo forumowo ustaliłyśmy, że będzie to Nikodemka 😄) włamałyśmy się do uniwersytetu. Miałyśmy mapę i wszystko rozpisane. Sen niestety urwał się w czasie pokonywania ciemnych korytarzy z latarką :P pewnie zachciało mi się siku... 😒

    Rzepakowe a jakie macie imiona dla chłopca? ja mam zupełnie na odwrót dla dziewczynki bardzo dużo mi się podoba, a dla chłopca mamy klina :/

    Lami ślicznie zrobiłaś pierwszą stronę ❤
    moja data porodu 01.10 (tak mi liczą z usg) i chłopiec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 13:53

    Słoneczko123, Meggs, Beti82, Lami, Arashe lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie meeega podoba imie Marianna, wedlug mnie jest bardzo kobiece :)
    Kurcze, chyba nie dam rady wziac tego dupka bez monitoringu... Totalnie nie wiem co z ta owulka. Jedyny sposob, zeby cokolwiek sprawdzic to zbadanie proga 7dpo, a wtedy na wziecie dupka bedzie juz za pozno :/ W najblizszym cyklu na pewno monit, a teraz nie wiem co.
    Dzis mam spadek temperatury, juz myslalam ze przedowulacyjny, a tu bialy owulak. Esz...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi odpisał, że raczej to stare zakażenie ale abym zrobiła awidnosc 😂 powinnam zostać lekarzem 😁

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
‹‹ 620 621 622 623 624 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ