Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fuksiary stulecia :)
Odpowiedz

Fuksiary stulecia :)

Oceń ten wątek:
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta , święta i po świętach ..... U nas śnieg za oknami . Jak tam dziewczyny samopoczucia ????? Ja za chwilę lecę na ostatnią betę , żeby zobaczyć czy rośnie i na tym, już zakończę .. Codziennie sikam jeszcze na testy bo była świeża dostawa allegrowych i ładnie ciemnieją mam nadzieję że wszystko jest dobrze bo troszkę mi temp spadła. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 837

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka trzymam ciuki za betę, daj znać!

    Ja po raz kolejny czekam na @. Ale już tak wspaniale się z tym pogodziłam, że jestem aż dumna :D

    Z ciekawszych historii dziś miałam bardzo gorący sen erotyczny (z M :P ), a rano wyjątkowo dużo rozciągliwego, estrogenowego śluzu. Coś czuję, że estrogeny wybitnie dochodzą do głosu, szykuje się gorący urlop :P
    tylko @ trzeba jakoś przetrwać ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka- nie mierz juz temp. ! Proszę termometr schowac na czas staran o trzecie dzieciątko ;) Do mnie przylazła wredna małpica, ach, brak mi juz pomysłu na dalsze starania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 11:28

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka- nie mierz juz temp. ! Proszę termometr schowac na czas staran o trzecie dzieciątko ;) Do mnie przylazła wredna małpica, ach, brak mi juz pomysłu na dalsze starania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    kaka trzymam ciuki za betę, daj znać!

    Ja po raz kolejny czekam na @. Ale już tak wspaniale się z tym pogodziłam, że jestem aż dumna :D

    Z ciekawszych historii dziś miałam bardzo gorący sen erotyczny (z M :P ), a rano wyjątkowo dużo rozciągliwego, estrogenowego śluzu. Coś czuję, że estrogeny wybitnie dochodzą do głosu, szykuje się gorący urlop :P
    tylko @ trzeba jakoś przetrwać ;)
    Trzymam kciuki za urlop i za obecny cykl. Mnie się snil pozytywny test po ktorym na jawie przyszła wrednula.

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka. Popieram, nie mierz już tempki ;) Ja sobie raz w ciąży zmierzyłam rano pod pachą to było 36,4 a ciąża jak najbardziej rozwija się prawidłowo :)
    Za to na testy allegrowe też sikałam codziennie ;)

    MiLejdi, Evve. Powodzenia w kolejnym cyklu :)

    Mi dzisiaj Belly pokazuje początek piątego miesiąca. Nie wiem kiedy to zleciało ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Kaka- nie mierz juz temp. ! Proszę termometr schowac na czas staran o trzecie dzieciątko ;) Do mnie przylazła wredna małpica, ach, brak mi juz pomysłu na dalsze starania.
    Przykro mi z powodu @ , mam zamiar schować termometr jak dziś zobaczę ładną betę :-)

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lejdi - tez mialam nadzieje ze to to gdy napisałaś o zmianie w zachowaniu piersiaków ale nie chcialam zapeszac i widzisz chyba slusznie.
    Ja tez po takich 'kolorowych' snach mam wodospad rano, najgorzej ze mężuś często się śpieszy i nie ma okazji go wykorzystać :-\
    U mnie dziś 27 dc i ostatni na dupku wiec pojutrze powinna pojawic sie @, niefortunnie strzelił mi kręgosłup w święta wiec bede miała bol z dwoch stron :-\

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/81ced2e25bad.jpg

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta z dziś to 608 przyrost w normie , myślę że jest ok

    yvonneSW, dobuska, nick nieaktualny, Annie1981, Lola83 lubią tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 15:39

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka supcio!:*:*:*

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho !!!!!!
    Ja mam mieszane uczucia , strach myślałam że beta ok według kalkulatora belly w normie , ale nastraszyła mnie koleżanka że według jej obliczeń powinnam mieć około 1300 , dziś teoretycznie mam 4t1dz sama nie wiem co myśleć niby jestem spokojna w środku nie czuję żeby się coś niepokojącego działo nic mnie nie boli , tylko mam wrażliwe piersi eh a gdzie tu do 11 maja wytrzymać , mąż mnie już wyzywa że słucham koleżanki , testy z dnia na dzień ciemnieją , sama nie wiem .

    HCG podwaja się co 1 dni 9 godzin (33 godzin).
    Średni dwudniowy przyrost to 222 mlU/ml (174.1%) (w normie).
    Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo.

    taki jest opis

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dobuska... zazdroszczę Ci młynu w pracy, może chociaż to odrywa Cię od myślenia o sama wiesz czym? :)

    Kaka, nie martw się tak, bo wiesz doskonale, że stres nie pomaga. Mąż ma racje, beta przyrasta prawidłowo więc nie słuchaj w tej kwestii koleżanki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja was codziennie czytam, jestem z Wami, ale potrzebuje trochę pobyc z boku, pomilczeć.

    Kaka nie słuchaj koleżanki. Każda ciąża jest inna a jak koleżanka nie jest ginekologiem czy poloznikiem to tym bardziej nie wolno słuchać! :*

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie to juz piąty..? Masakra szybko !

    Dobusko współczuję mlynu. :-\ Jeszcze trochę, dasz radę.
    Śpiochu całusy

    Moniczko - myśli i tak przychodzą a przy takim zmęczeniu chce sie wyć ;-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka. Beta ładnie Ci przerasta, testy ciemnieja i tego się trzymaj. Postaraj się już nie przejmować, żeby nie zaszkodzić maleństwu.

    Śpioch. Rozumiem, ze potrzebujesz być z boku, więc nic się nie przejmuj. Tylko odzywaj się czasami ;)

    Widze, że wszystkie się zgralyscie i mniej więcej w tym samym czasie konczycie cykl. Mam nadzieję, ze jednak jakieś dwie kreseczki się pojawia :) A jak nie to życzę powodzenia w kolejnym :)

    kaka470 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 837

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ tu trochę cicho i nudno ;) Opowiem Wam historię z pierwszej ręki, od koleżanki lekarki pracującej w dużym szpitalu ginekologiczno-położniczym w stolicy.
    Mieli kobietę, która po długich staraniach i tuż przed planowanym in vitro zaszła w ciążę. W nieznanym do końca mechanizmie w 3 miesiącu ciąży doszło do owulacji (podejrzewam, że przed ciążą była stymulowana), podczas której doszło do <3 z efektem ;) W efekcie w 40 tygodniu ciąży na świat przyszedł donoszony bobas i wcześniak 27 tygodnia.
    Niezła historia co?

    Dla mnie to tez kolejny dowód, ze jak ma dojść do ciąży, to dojdzie, zwłaszcza jak kompletnie o tym nie myślimy. Kobieta tyle się starała, a ile warunków musiało być spełnionych, żeby doszło do tej drugiej ciąży...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiLejdi. Historia nieprawdopodobna :) Wczoraj w książce o ciąży czytałam, że to są bardzo rzadkie przypadki, kiedy w ciąży dochodzi do owulacji. Myślałam jednak, ze tylko w teorii a tu proszę mamy przykład ;)

    Faktycznie tu nudno ;) Może będziemy pisać też co u nas słychać, nie tylko sprawy związane ze staraniami czy ciążą? :)

    Ja dziś pierwszy dzień po świętach byłam w pracy. Tak mi sie nie chce pracować, ze szok ;) Czasami żałuję, że czuje sie tak dobrze i nie mam żadnych podstaw do wymuszenia na lekarzu zwolnienia ;) Byle do lipca ;)
    W każdym razie w robocie obijam sie coraz bardziej ;) Dziś szukałam podstaw prawnych na temat wchodzenia właściciela mieszkania bez mojej zgody.
    Był tydzien temu jak byliśmy w pracy i nawet nie raczyli powiedzieć, że coś takiego będzie miało miejsce. Zrobili raport inwentaryzacyjny łącznie ze zdjęciami, a akurat w domu był bałagan. Na zdjęciu np suszarka z praniem i nasza bielizna. Czuję sie z tym bardzo źle, to naruszenie prywatnosci a nie wiem co sie z tymi fotkami stanie.
    Na szczęście okazuje się, że w brytyjskim prawie to jest niedopuszczalne, ale często się zdarza. Przyjde do domu to napiszę maila, że nie wyrazam zgody na takie praktyki. Mam nadzieję, ze poskutkuje.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ