X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i JA:)

    Jejku jak fajnie, Kroko super pomysł:)

    Boszzzzz wczoraj pojechałam na IP, bo mała się nie odzywała już dłuższy czas, a jak były jakieś "pyknięcia" to nie wiedziałam, czy to moje jelita, czy maleńka.....ale na IP było Tyyyyyyyyyyyyle ludzi, że zanim doszła moja kolejka, to mała chyba z tych stresów, zaczęła walić, stukać i wypychać....ale pogadałam z lekarzem....i na Kosię glukoza tak podziałała, jak narkotyk, uśpiła ją...a moja nietolerancja węglowodanów, być może się dołożyła do tego....
    dzisiaj mam wizytę u diabetologa zobaczymy............

    odezwę się brzuchatki później:)

    Buziaki i miłego dnia.....

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 6 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki powiedzcie mi proszę co można na silny ból głowy?

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apap.....czyli paracetamol, nic więcej z leków.........

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 6 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Apap.....czyli paracetamol, nic więcej z leków.........
    o to spoko :) ja niczego innego niż paracetamol nie używam :) spoko to jak mi nie przejdzie do wieczora to na noc sobie wezmę, bo dziś w nocy się męczyłam :)

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 6 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja sie staram nic nie brać, a co jakiś czas Dynka mnie boli, chociaż była już sytuacja ze maz leciał wieczorem do sklepu po Apap.,a ze ńie było normalnego to kupił apap extra. Przeczytałam ulotkę, a tam napisane żeby nie brać w 1 trymestrze ciazy. Następnym razem kupił już zwykły.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 6 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaRa wrote:
    Hej, ja sie staram nic nie brać, a co jakiś czas Dynka mnie boli, chociaż była już sytuacja ze maz leciał wieczorem do sklepu po Apap.,a ze ńie było normalnego to kupił apap extra. Przeczytałam ulotkę, a tam napisane żeby nie brać w 1 trymestrze ciazy. Następnym razem kupił już zwykły.
    postaram się tez nie brać ale tak na wszelki wypadek pytam :) może jak organizm przyzwyczai się do braku kawy to będzie ok ;)

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 6 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) Dotarłam wreszcie hehehehe.
    Kroko, super pomysł dzięki Kochana.
    U mnie wczoraj popołudniu odnowił ból gardła i uszu, ale tak solidnie. Juz myślałam, ze przeszło a tu znowu cyrk :( No ale nic, damy radę. ta paracetamolu staram się nie brać. Chyba że wystąpi gorączka.

    Krokodylica, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 6 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi moj ginekolog powiedzial, ze na bol glowy lepiej wypic kawe niz brac leki podczas ciay.....teraz w roznych madrych gazetach pisza, ze kawa na bol glowy nie pomaga, bo nie podnosi cisnienia (jesli bol glowy jest spowodowany niskim cisnieniem - a u mnie jest) tylko puls wzrasta...hmmm nie wiem, ale mi wczoraj kawa na bol golowy pomogla ;)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 6 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienna, nie będę już zaśmiecac ovu i tu oficjalnie gratuluje zielonej kropy!!!!!!!!
    I tez po ujrzeniu II miałam napady jedzenia :) nie mówiąc o tym ze potrafiłam pół dnia przeleżeć w łóżku ziewajac i nie mając siły na nic.
    Teraz już sił mi przybyło, natomiast mam wrażenie duszności, niby normalne.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 6 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaRa wrote:
    Arienna, nie będę już zaśmiecac ovu i tu oficjalnie gratuluje zielonej kropy!!!!!!!!
    I tez po ujrzeniu II miałam napady jedzenia :) nie mówiąc o tym ze potrafiłam pół dnia przeleżeć w łóżku ziewajac i nie mając siły na nic.
    Teraz już sił mi przybyło, natomiast mam wrażenie duszności, niby normalne.
    hehe jakbyś opisywała mnie :D

    ja mam jeszcze kłucia w podbrzuszu :) hehe rozpycha się maleństwo
    a co do objawów wcześniejszych to strasznie zaczęły mi się przetłuszczać włosy i wydaje mi się że to też był objaw

    i dziękuję za gratki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 09:53

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 6 października 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Arienko, teraz mi sie przypomniało, jak któraś z brzuchatek, chyba Tamka stwierdziła, ze po zaobserwowaniu siebie, to najszybciej rosną włosy....na nogach.
    I powiem, ze wtedy sie uśmiałam, a teraz sama jestem w szoku.
    Mi włosy na głowie sie poprawiły, tzn. podczas mycia mało ich wypada ( a ze mam kręcone włosy to czesze je tylko po myciu) , paznokcie są nadal kruche.
    Co do boli w podbrzuszu, moga trochę potrwać. Mnie długo bolało jak na @. Nawet bałam sie ze @ przyjdzie.

    Tamka lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 6 października 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, ja póki co mam tylko okazjonalne kłucia w podbrzuszu i lekkiego zmuła.
    Mam nadzieję że nie rozwinie się u mnie syndrom krokodylicy i będę się mogła w miarę cieszyć ciążą :D

    Arienna, Krokodylica lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Malenq, biedaku, to się strachu najadłaś :( trzymam kciuki żeby diabetolog coś mądrego doradził!

    Ja co chwilę zaglądam w majty i wypatruję glutów ale na razie ich nie ma, zobaczymy...

    Arienka, witamy! nie chcę Cię martwić ale mnie prawie cały pierwszy trymestr głowa bolała ... codziennie :( raz mocniej, raz słabiej, ale codziennie, okropnie się męczyłam ale apapu nie brałam. generalnie niech sobie lekarze mówią, co chcą, ja uważam, że ŻADEN lek nie jest obojętny dla malucha i biorę coś w ostateczności dopiero, czyli mam na koncie (liczę dokładnie ;)) 4 nospy i 3 apapy ;)


    To co mi doskwierało na początku, tzn od 7-8 tygodnia, bo wcześniej to wielkie NIC, to mdłości, które zajadałam, autentycznie - jedyne co pomagało, to jedzenie co 30-40 minut, okazjonalne ciągnięcie w podbrzuszu, cycki bolące dramatycznie i ta głowa

    Tak jak pisała Lara, moje włosy na nogach szaleją, a te na głowie jak na razie przestały się przetłuszczać, zupełnie! teraz miałam to zapalenie zatok więc nie myłam włosów chyba ze 4 dni i normalnie nic - lekko przyklapły, pierwszej świeżości nie były ale spokojnie mogłam się ludziom okazywać ;)

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 6 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:


    Arienka, witamy! nie chcę Cię martwić ale mnie prawie cały pierwszy trymestr głowa bolała ... codziennie :( raz mocniej, raz słabiej, ale codziennie, okropnie się męczyłam ale apapu nie brałam. generalnie niech sobie lekarze mówią, co chcą, ja uważam, że ŻADEN lek nie jest obojętny dla malucha i biorę coś w ostateczności dopiero, czyli mam na koncie (liczę dokładnie ;)) 4 nospy i 3 apapy ;)
    wszystko przetrwam byle było ok , kurde ja się jeszcze stresuję czy na pewno prawda to :D ale spoko, dotrze w końcu do mnie :) no i prawda że po pozytywnym teście schizy się dopiero zaczynają :P już się boję czy aby wszystko będzie ok.... ech dobra ide pod prysznic i jadę wymienić olej autku :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bóle podbrzusza okresowe nadal mam......

    mnie cały I trymestr głowa bolała i mam na koncie trochę więcej apapów....jeszcze wtedy te zęby mnie męczyły....

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, takie okresowe ja też miewam, z krzyżem włącznie, do tego już się przyzwyczaiłam ;)

    tylko ten glut zamiast śluzu mnie wczoraj zeschizował :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Malenq, takie okresowe ja też miewam, z krzyżem włącznie, do tego już się przyzwyczaiłam ;)

    tylko ten glut zamiast śluzu mnie wczoraj zeschizował :/

    mnie od kilku dni mleczny zalewa, dość w sporej ilości :-/
    ale glutki się zdarzały, nawet kiedyś pisałam na 30stkach, że jakbym nie była w ciąży to myślałabym, że za moment owulka będzie, takie glutki miałam....;)

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 6 października 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, te bóle @ odzywają sie co jakis czas :/ nie lubie ich bo zawsze sie stresuje ze jest cos nie tak, a to poprostu macica sie rozszerza.
    wczoraj spotkalam sie z kuzynka, tak patrzy na mnie, pyta jak sie czuje, i mowi ze "bedzie dziewczynka"!! a ja prawie fruwac zaczelam hhahah

    Tamka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    mnie od kilku dni mleczny zalewa, dość w sporej ilości :-/
    ale glutki się zdarzały, nawet kiedyś pisałam na 30stkach, że jakbym nie była w ciąży to myślałabym, że za moment owulka będzie, takie glutki miałam....;)

    oooo. to przegapiłam ten wpis! no dokładnie - takiego rozciągliwego gluta nie miałam nawet przed owulacją! szczyt płodności, rzekłabym :/

    taki mleczny to miewam, wczoraj też był, cały dzień ciurkało, po czym wypadły te gluty, ale one były epizodyczne, mleczny cały czas im towarzyszył, dziwna sprawa

    staram się wcisnąć do mojej ginki na środę ale nie wiem czy się uda :(

    Lara, mnie wszyscy wróżyli dziewczynkę ;) wszystkie ciotki, przyjaciółki, koleżanki małża i co? Kajtek będzie :P

    Nieukowa, Krokodylica lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 6 października 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra, to nie nastawiam sie, co mam byc to bedzie :) byleby zdrowe :)

    Tamka, Malenq lubią tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ