X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdzie rodzić w Olsztynie? Mamy proszę o opinie!
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Olsztynie? Mamy proszę o opinie!

Oceń ten wątek:
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie moje corki sa z poprzedniego malzenstwa. Starsza ma 12 mlodsza w kwietniu 10. Jak wspominalam moj obecny ma problem no i poddalismy sie in vitro wyszlo jak wyszlo. Reszte historii znasz :) Ta cukrzyca to pic na wode fotomontarz :/ Jaki masz wynik tej cukrzycy na czczo? Normalny czlowiek ma do 100 dobry do 125 nietolerancje glukozy a powyzej 125 cukrzyce. To co robia z ciezarnymi to jest chore :/ Nafaszeruja cie insulina :/ Dbaj o diete bo tak jest zdrowo tak czy siak dla malenstwa jak juz bedziesz po wizycie i nie bedziesz mogla sobie poradzic z tym cukrem na czczo po mierzeniu codziennym piecset razy :D to dam ci pare moich sprawdzonych rad jak to zbic zeby uniknac insuliny (aaa doczytalam ze juz nie chodzisz :P to poprostu dbaj o dietke i nie miej wyrzutow sumienia)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 12:23

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam kochana tę sytuację. Opisywałaś.
    Ważne, abyście byli szczęśliwi ;)
    Oczekujecie potomka i to jest najważniejsze;)

    Co do śmiesznej cukrzycy ciążowej.
    Na czczo po krzywej cukrowej miałam: 97, po 1 h- 159,po 2h- 114.
    Stwierdzono, że skoro norma u ciężarnych to 90, a u mnie 97, to Wesołek ma cukrzycę 30 stopnia. Bo już nie wiem jak to nazwać.

    Zatem wizyta w Poradni Diabetologicznej.
    Za 2 razem wkurzyli mnie na maksa, bo:
    1) ważyli mnie w butach. A buty mam do kolan, kurna.. ;P
    Waga: 60 kg w butach. Pani ot tak sobie odjęła niecały kg. Czyli bez butów 59,2,
    2) Mierzenie ciśnienia zadając pytania, kiedy poród, itd..,
    3) Nie zdążyłam jeszcze wyjść z pokoju, a Pani krzyczy" następna".

    Mierzę sobie cukier glukometrem. A chciałam napisać, że nie stosuję ich durnych diet;):)
    Mój cukier na czczo jest maks do 87. Po 1 h od posiłku jest nawet 80, ale zazwyczaj do 100.
    Zrobiłam taki mały teścik. Zbadalam cukier contour plus na czczo- 86. Pojechałam do labolatorium. A tam wskazało mi 85;)

    Zmieniam diabetologa do jasnej ciasnej;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh najgorsze jest to ze jak sie bedziesz stresowac tym cukrem to on ci jeszcze na zlosc urosnie :D Baby z diabetologicznej poradni to ZŁOOOOO w zyciu tam nie pojde chociazbym mialam cukru 200 to juz sobie pojde do uprzejmego prywtnego lekarza ;))) A twoja ciaza nr 1?

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam jest masówka.
    Nic powiedzieć nie mogłam, bo Pani mówi.

    Ostatni raz tam moja noga stała.
    Pójdę do lux medu.
    Chociaż też nie wiem co to za goguś.
    Tak, to moja ciąża number one;)
    2 poprzednie poronilam..
    Zrobiłam z mężem badania kariotypu. Wszystko jest ok. Jesteśmy zdrowi.
    Już nie wnikam czemu tak się stało..

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co wnikac trzeba patrzec w przyszlosc :) Daj znac jak w tym lux medzie a noz widelec jacys normalni tam pracuja

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dlatego pogodziłam się z tą "złą" przeszłością i cieszę się, że już się udało. Żyję świadomością, że duszyczka chce żyć;)

    W zasadzie chodzę do lux medu, ale jako do okulisty. Nie byłam u diabetologia, itd.. ;)
    Ogólnie jest w porządku;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napisałam na wątku ,, Przyszłe mamy z Olsztyna'' ;) Bo tu trochę nie na temat :D

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Dziewczyny napisałam na wątku ,, Przyszłe mamy z Olsztyna'' ;) Bo tu trochę nie na temat :D
    Paula, dopiero dzisiaj zauważyłam;)
    Przenoszę się do Was;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam informacji jak wygląda kwestia porodu po terminie u Malarkiewicza. Pierwszy raz zgłaszam się w dzień terminu i co wtedy robią? Po jakim czasie przyjmują na oddział i podejmują kroki ku wywoływaniu?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ