X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdzie rodzić w Olsztynie? Mamy proszę o opinie!
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Olsztynie? Mamy proszę o opinie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ten watek w zasadzie powinnam umiescicbw dziale PORODY ale chyba tu jest wiecej mam :-) mam pytanie czy moze sa wsrod nas mamy ktore rodzily w Olsztynie? Ktory szpital polecacie? Kolezanka polecila mi szpital Malarkiewicza ale w internecie znalazlam sporo negatywnych opinii nt personelu (np polozna z tipsami! o.O) ale sa to opinie glownie sprzed kilku lat! Bede wdzieczna za pomoc!

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 lipca 2014, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem z Olsztyna :) co prawda to moja pierwsza ciąża, ale moje wszystkie przyjaciółki rodziły u Malarkiewicza i są zachwycone świetnymi warunkami i położnymi :) jezeli oczywiście ciąza przebiega bezproblemowo, my niestety mamy konflikt ( od wczoraj wiem ze moje dzieck jest na szczescie tez rh ujemne juhu) wiec bede rodzic w Wojewódzkim Szpitalu poniewaz maja najlepszy sprzet . Mogłam sie o tym ostatnio przekonac bo trafiłam tam na obserwacje po potrące niu przez rowerzystke.....Lekarze i położne super zrobiły na mnie super wrażenie a z byłam zdziwiona bo w internecie są slabe opinie, a oni wszyscy sa tam naprawde super :) poza tym w tym czasie urodziły sie maluchy niska waga urodzeniowa na poczatku 3 trymestru i też je pieknie wyprowadzili:) dla mnie bezpieczenstwo ponad wszystko wieć wybieram Szpital Wojewódzki :)

    Camille87 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Natasza :-) ja wlasnie tez slyszalam dobre opinie o Malarkiewiczu ale wlasnie podobno w przypadku komplikacji "sobie nie radza" - na czerwcowkach napisala Galanea ze rodzila w Malarkiewiczu i byla zadowolona mimo ze dzidzia 4200 to porod ok :-) moja ciaza nie jest ciaza z powiklaniami, jedyny ewentualny problem to stan dziecka po porodzie bo jestem po terminie i do tego szpitala pojade na wywolanie jesli sama nie urodze (nie jestem z Olsztyna).
    O Wojewodzkim jedynie czytalam ze warunki na salach slabe (pozarywane materace w salach poporodowych?!).
    Ja chyba zdecyduje sie na Malarkiewicza, obawiam sie ze z Wojewodzkiego mogliby mnie odeslac przez brak powiklan ..

  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyłączam się do pytania :) dopiero przeprowadziłam się do Olsztyna i zastanawiam się gdzie udać się na porodówkę :) więc prosimy o opnie

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku chciałam rodzić w Wojewódzkim. Leżałam tam będąc w ciąży i nie narzekałam (warunki lokalowe nie najlepsze, ale nie o to przecież chodzi). Jak już ciążę donosiłam to zaczęłam zastanawiać się nad Malarkiewiczem ponieważ tam jest cisza i spokój i nie ma takiego "ruchu". Widziałam w Wojewódzkim co się dzieje jak jest kilka porodów naraz- szał. Decyzję o wyborze szpitala pomogła mi podjąć informacja, że zdrowe ciążę w Wojewódzkim często odsyłają. Jako, że Miejski nie wchodził w grę ponieważ słyszałam od kilku znajomych co tam przeżywały no chyba, że ktoś ma tam lekarza prowadzącego to jest ok :)
    Rodziłam więc w Malarkiewiczu mimo obaw, że nie ma sprzętu przy powikłaniach i w sumie nie żałuję. Poród przyjmowała super położna, cały poród masowała mi szyjkę, instruowała i mimo, że nie umiałam przeć bez problemów i nacięcia urodziłam pięknego i zdrowego chłopca :) Warunki też super. Jednoosobowy pokój z łazienką. Pielęgniarki niektóre troszkę były dziwne ale nie wymagałam nie wiadomo czego.

    Podsumowując poród wspominam bez żadnej traumy. Rodziłam w ciszy i spokoju, położna zajmowała się tylko mną.

    natasza82 lubi tę wiadomość

    x76lklh.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, fajnie że podjełyście temat.
    Ja ciągle myślałam o wojewódzkim ze względu na ewentualne powołikłania się zapytałam lekarza to powiedział, że z moja ciąża nie mam wskazań do tego szpitala i może się zdarzyć, że nie będzie miejsc i mnie odeślą. No i pierwszy raz zaczęłam się zastanawiać nad Maklarewiczem, jak zapytałam lekarza czy to prawda że nie robią tam cesarek (opinie z neta) to zaśmiał się i powiedział ze takie oddziały nie istnieją :) moja koleżanka rodziła w miejskim i jest zadowolona. Ja wolę dwa ww bo mój lekarz tam pracuje i zawsze jest szansa, że na niego trafię, chociaż jak widzę ilu mają ginekologów to niewielka :)u
    Camile gdzie w końcu urodziłaś?

    A chodziłyście do szkoły rodzenia? Ja chciałam iść do tej przy miejskim bo jest najtańsza ale jakbym się zdecydowała rodzic u maklarewicza to może lepiej tam pójść?

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak już wyżej pisałam zostaje przy Wojewódzkim ze względu na konflikt. A nad szkołą rodzenia też się zastanawiam, orientujesz sie moze jakie są ceny w jednym i drugim?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miejskim 150, u maklarewicza 300. I tak zastanawiam się czy jest sens zapłacić dwa razy więcej, żeby np obejrzeć szpital, poznać położne? Swoją drogą ciekawe dlaczego w woj nie ma. Jak masz wskazania to Cie nie odeślą a ja trochę się obawiam, jazdy od porodówki do porodówki :) lekarz mówił mi ze zwiększyli ilość miejsc a i tak ciągle mają pełne obłożenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 20:07

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam ze tez duze znaczenie ma przy przyjeciu i braku miejsc z któego szpitala ma się lekarza prowadzacego.

    iv09hdgenu0skffm.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka, myślę że może się okazać że będziesz musiała rodzić a woj. Tzn nie wiem jak poród w miejskim z arytmią ale oni chyba potrafią odesłać. A skąd masz lekarza? No i i pytałaś go już o szpital?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 17:53

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kobieta ma skurcze to będą ją tak może cały poród odsyłać ;)
    Ja mam lekarza ze wsi 100km stąd to już w ogóle :) a chciałam do wojewódzkiego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 18:05

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka skoro lekarz Ci tak powiedział to raczej nie będzie problemu. Tak generalnie to nie wiem które ciążę są kwalifikowane do woj? A jak się przyjedzie na porodówkę z rozwarciem to raczej nikogo nigdzie nie odeślą :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts obyś miała rację :)

    eforts lubi tę wiadomość

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka zgadzam się z Tobą :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w razie czego moja przyjaciółka w zeszłym roku rodziła w miejskim i jest bardzo zadowolona :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rodziłam u Malarkiewicza i jestem bardzo zadowolona. Siłami natury urodziłam córeczkę 4200g, 59cm i mam tylko niewielkie nacięcie. Położna przy porodzie była świetna, motywowała, pomagała, masowała krocze. Nie mam żadnej traumy i polecam. Bardzo dobre warunki, pokój jednoosobowy z łazienką.

    natasza82, eforts lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea a myślisz, że warto iść do ich szkoły rodzenia? Fajnie, że dobrze wspominasz poród, gratulacje córy :) i od razu pomyślałam czy miałaś w swojej wyprawce ciuszki 56? :)

    Galanea lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak ze znieczuleniem w tych szpitalach? Trzeba iśc tam wcześniej czy jak?

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Olsztynie chyba w żadnym nie ma problemu ze znieczuleniem

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a własnie , nie wiecie czy są płatne?

    iv09hdgenu0skffm.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ