X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdzie rodzić w Olsztynie? Mamy proszę o opinie!
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Olsztynie? Mamy proszę o opinie!

Oceń ten wątek:
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, ponoć Hoppe jest najlepszym lekarzem, który trafnie ocenia płeć;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    Asiu, ponoć Hoppe jest najlepszym lekarzem, który trafnie ocenia płeć;)
    Niom tez tak slyszalam. Ale pewnosci mi nie dal, powiedzial ze raczej dziewczynka. Teraz czekam na nastepna wizyte u Przybylowicza moze on powie cos wiecej ;)

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też znane nazwisko - Przybyłowicz;)
    U Hoppe byłaś na usg 3/4d?

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    też znane nazwisko - Przybyłowicz;)
    U Hoppe byłaś na usg 3/4d?
    Bylam na prentalnych w szpitalu nie przelaczyl na 3d/4d ale nawet na tym zwyklym bardzo dobrze widac. Jest tam wielki telewizor i mozna sobie ogladac :) Hoppe powiedzial ze USG wyglada bardzo optymistycznie no i pobrali mi krew i czekam teraz na konsultacje z genetykiem. Wszystko dlatego ze stalo sie jak sie stalo bo wiekiem mi te prenatalne nie przysluguja. Do Przybylowicza chodze juz od 13 lat.

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się domyśliłam, że byłaś na badaniach prenatalnych;)
    Akurat byłam na prenatalnych u babeczki na NFZ, bo Hoppe, z tego co mi wiadomo, przyjmuje prywatnie.
    Też pobrali mi krewkę na Pappę i wolną b-hcg, a potem wizyta u Pani Grażyny Sorbaj- Sucharskiej. Polecam ją jako genetyka:) Troszkę jest roztrzepana, ale świetna;)

    Cholercia jasna, gdybym poszła do Hoppe, to bym wiedziała jaka będzie płeć. A nie raz jest siusiak, a 2 tygodnie później jego nie ma;) O co caman?:)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    tak się domyśliłam, że byłaś na badaniach prenatalnych;)
    Akurat byłam na prenatalnych u babeczki na NFZ, bo Hoppe, z tego co mi wiadomo, przyjmuje prywatnie.
    Też pobrali mi krewkę na Pappę i wolną b-hcg, a potem wizyta u Pani Grażyny Sorbaj- Sucharskiej. Polecam ją jako genetyka:) Troszkę jest roztrzepana, ale świetna;)

    Cholercia jasna, gdybym poszła do Hoppe, to bym wiedziała jaka będzie płeć. A nie raz jest siusiak, a 2 tygodnie później jego nie ma;) O co caman?:)
    Ahahaha ja mam dokladnie to samo :P U Przybylowicza byl raczej siusiak (albo spuchnieta lechtaczka) a 4 dni pozniej u Hoppe raczej pipka ;) I Hoppe przyjal mnie wlasnie na NFZ. I tez czekam na wizyte u tej pani genetyk mam na 20 stycznia. Rano mam wizyte u Przybylowicza a o 16 u genetyk konsultowac wyniki wiec 20 mam dzien pelen wrazen :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 12:49

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, ale w co wierzyć? ;) że siusiak wróci, czy odpadł na zawsze?:)
    Kurczę, bo to jest różnica;)

    20 stycznia będziesz miała mega dzień. Jak nie wizyta u Przybyłowicza, to parę godzin później genetyk:) Ale mam nadzieję, że wizytować będziesz u dr Grażyny;)

    Ja wizytuję 7.01 u swojego ginka, a potem połówkowe 12.01;)
    Chyba się pochlastam, jak się okaże, że raz wyjdzie to, raz to;)

    A Przybyłowicz nie jest specjalistą od niepłodności i ogólnie tych specyficznych przypadków?
    Chciałam do niego chodzić, bo nie dość, że 2 poronienia z rzędu, to przez rok nie mogłam zaciążyć.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na polowkowym to sie juz napewno dowiesz co tam siedzi. Teraz jest trudniej wypatrzec bo siusiak i pipka bardzo do siebie podobne :/ ale juz bedziesz miala duze bejbe wiec kazdy lekarz powinien potrafic stwierdzic na tym etapie. Przybylowicz hmm nie wiem czy on taki od nieplodnosci w tej sprawie jezdzilam do Gdanska do Łukaszuka. Przybylowicz jest napewno bardzo dobrym poloznikiem.

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha;) Gdyby została pipka, to wcale bym się nie obraziła;)
    Sęk w tym kochana, że bylam na połówkowym;)
    Nie wiem czy wiesz, ale jeśli mieszkasz poza Olsztynem, to masz szansę na wykonanie darmowych badań labolatoryjnych oraz usg płodu z morfologią i sprawdzeniem szyjki w ramach projektu norweskiego w Szpitalu Miejskim.
    Dlatego byłam na usg płodu parę dni temu.
    Śmiać mi się chciało, bo 2 lekarzy szukało siurasa;)
    Stwierdzili, że jest tam pusto;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo co za uparciuch :o no jak nie ma siurasa to musi byc pipka innej opcji nie ma :) Jejku ale masz zagadke :D Ja juz nie chce zadnych badan dodatkowych hehe ile ludzi mi bedzie tam grzebac :o Mam z tego projektu norweskiego finansowane badania krwi wlasnie a juz chyba nie chce wiecej USG dopiero bylam i juz poczekam do tego 20

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka niesamowita;)
    Może za parę dni się dowiem:)
    Ale teraz, to chyba nie ma możliwości, aby siuras odrósł;) Ot tak nagle;)

    To dobrze, że wykorzystałaś badania labolatoryjne;)
    Jeśli chodzi o usg płodu z morfologią, to u nich wyznacznikiem jest od 18 tygodnia do 21 czy 22.
    No tak, za często to niezdrowo. Ale coś czytałam, ze usg nie szkodzi..
    Nawet tu na forum jest wątek;)
    Bynajmniej wykorzystałam okazję. Jestem mega zadowolona;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niom ja tez wykorzystalam dodatkowe wlasnie u Hoppe i te z krwi i tez za darmo bo normalnie 300 u nich taki pakiet kosztuje. Wiec juz jakos nie chce mi sie latac znow :) Jakby Hoppe mial jakies watpliwosci co do zdrowia malucha pewnie bym sie zdecydowala na jakies dodatkowe konsultacje ale jak wszystko dobrze i raczej dziewczynka to jestem zadowolona. USG czy szkodzi? mysle ze nie... teraz na wszystko sa jakies spiskowe teorie wiec trzeba zachowac poprostu zdrowy rozsadek ;)
    Trzymam kciuki za rozwiazanie zagadki :D Bo teraz wyprzedaze to mozna cos taniego dla malenstwa wypatrzec a tu nie wiadomo rozowe czy niebieskie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 13:36

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie to tak;) Masz rację;)

    Mam nadzieję też, że hipoteza płci żeńskiej u nas się utrzyma;)
    Ale siara, my z mężem na święta przygotowaliśmy tort z nadzieniem niebieskim;)
    Wszyscy myślą, że szykuje się chłopiec;)

    Nie da się być pewnym wszystkiego;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez po pierwszej wizycie wszystkim powiedzialam ze chlopak ;) Zaraz sie wszystkiego dowiemy ;) Ty szybciej (zazdroszcze) :P

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ja już wszystkim mówię że chłopak i Jaś ale by było jakby siusiak zniknął ;) Ale wątpię. Dla mnie to Jasiu i koniec ;) Pojutrze mam usg to podpytam ginka czy Jaś dalej jest Jasiem :P

    Wesołek hehehe wiesz podobno kiedyś niebieski był kolorem dla dziewczynek :P Tak mówi moja teściowa chociaż dziwne to ;)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim ulubionym kolorem jest właśnie niebieski.
    Wiecie dziewczyny, ale wcinam lody ;P
    Może znak;)

    Paula, idziesz w czwartek sprawdzić Jasia?:)
    Ja też looknę PiotroElize;)
    Asiu, Ty też się upewnisz 20 stycznia;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek ja wcinałam lody w 1 ciąży z synkiem :) Teraz też ma być synek, ale mam bardziej parcie na warzywa i fast foody :D

    Ja idę jutro do ginka :) Wiem że święto, ale ma tyle pacjentek że przyjmie i juro :) Mam na 18:00...

    No myślę że Jaś będzie dalej Jasiem, raczej coś tak mocno sterczącego nie może zniknąć :P

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Wesołek ja wcinałam lody w 1 ciąży z synkiem :) Teraz też ma być synek, ale mam bardziej parcie na warzywa i fast foody :D

    Ja idę jutro do ginka :) Wiem że święto, ale ma tyle pacjentek że przyjmie i juro :) Mam na 18:00...

    No myślę że Jaś będzie dalej Jasiem, raczej coś tak mocno sterczącego nie może zniknąć :P
    To też wcinałaś lody;)
    Dobra, cicho już jestem;):) haha;)
    Napisz, jak było u ginekologa. Późno masz wizytę, ale też fajnie;)
    Najgorsze, że mam co jakiś czas chrapkę na Mc donalda;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodzilam troje dzieci :) Same dziewczynki. Z pierwsza jadlam slodycze i lody z druga warzywa najbardziej salate i marchewke taki mix z lidla smialam sie ze urodze krolika ;) Z trzecia znow slodycze i to na maksa dopiero cukrzyca ciazowa mi dala znak stop ale przysiegam plakalam przy polkach ze slodyczami a teraz juz baaardzo uwazam co mam jesc i jem poprostu zdrowo oby tylko nie dostac znow tej curzycy nieszczesnej :)

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, Ty to taka matka Polka;) Czyli mam rozumieć, że to Twoje 4 dzieciątko?:)

    Będzie numer, jak się okaże, że kolejna dziewuszka;)
    Mąż musi być zadowolony z Ciebie, bo jesteś płodna;) Ale podsumowałam;) heh..

    Kochana, a powiedz. Wspomniałaś o cukrzycy. Mi też wykryli na podstawie 1 wyniku na czczo. Zapisałam się do tej śmiesznej Poradni Diabetologicznej przy Szpitalu Wojewódzkim.
    Wkurzyłam się i już tam nie chodzę.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ