X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog w Warszawie - kto godny polecenia do prowadzenia ciąży
Odpowiedz

Ginekolog w Warszawie - kto godny polecenia do prowadzenia ciąży

Oceń ten wątek:
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piotr Czempiński prowadzi moja ciążę pomógł mi zajść w ciążę po poronieniu a dodatkowo jest ordynatorem ginekologi szpitala praskiego według mnie to anioł nie człowiek poczytaj sobie opinie na forach o nim a i prywatnie nie jest taki drogi bo 150zl już z usg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2014, 19:30

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • adakarola Koleżanka
    Postów: 34 40

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, z nieba mi spadłaś :). Dr Czempiński był moim ginekologiem x lat, po czym odszedł z Medicover, a ja zostałam z kartą, za którą tak czy inaczej płacić miesiąc w miesiąc muszę jeszcze do czerwca, czyli prawie do końca mojej ciąży. Podpisuję się pod tym co napisałaś, jest cudowny!!! dowcipny, kulturalny, ale przede wszystkim jest świetnym lekarzem. Niemniej jednak, właśnie z powodów finansowych postanowiłam, że jeśli z ciążą będzie wszystko ok poprowadzi mi ją inny lekarz z Medicover. Niestety, pojawiły się dosyć poważne komplikacje, nawet w szpitalu nie bardzo wiedzą co ze mną zrobić, więc czym prędzej wracam do Dr Czempińskiego. tylko jest małe ale - z tego co wiem pracuje prywatnie tylko w U. na Wilanowie. A ceny są tam kosmiczne!!! Przeraża mnie to trochę i nie wiem po prostu czy wyrobię, płacąc podwójne koszty za 2 prywatnych lekarzy.
    Napisz mi proszę, czy leczysz się właśnie w U na Wilanowie, czy może w innym miejscu. Jeśli w innym, mogłabyś podać namiary? Chetnie skorzystam z tańszej opcji, bo z tego , co sprawdzałam, moja jutrzejsza wizyta powinna kosztować 350 zł....

    uwo9s65gmo9u27eh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą kartą tak samo się wkopałam :D w kwietniu miesiąc po poronieniu ją wykupiłam za 190zł miesięcznie a dr Czempiński w czerwcu odszedł z Medicoveru i tak się bujam z nią ale na szczęście mam w niej pakiet badani więc nie muszę płacić prywatnie za badania i usg połówkowe prenatalne i tu się koszty trochę zwróciły do tego dostęp do innych lekarzy jest wiec luz :) Ja chodzę do dr. Czempińskiego na ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy 1 tam on przyjmuję w takim gabinecie gdzie szyld jest studio kosmetyczno coś tam halama czy jakoś tak przyjmuje we wtorki i czwartki i koszt wizyty z usg to 150zł przynajmniej ja tyle płace

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja osobiście polecam dr. Małgorzatę Nowicką, Pani Małgosia przyjmuje na Bemowie w Septimie przy ul.Wrocławskiej. Wizyta max 250 zł ze wszystkim.
    Bardzo polecam tego lekarza, prowadzi moją ciąże, zawsze wszystko wytłumaczy, wcześniej leczyłąm się u niej z niepłodności, wykryła u mnie schorzenie któego żaden inny lekarz przez kilka lat nawet nie zauważył.
    W medicoverze mam pakiet od męża z firmy i chodzę tam do drugiego lekarza ale tylko po to żeby robić bezpłatne badania ;-) Chodzę do dr. Połujańskiego, też niezły, ale już tak nie polecam bo średnio przyjemny i sympatyczny:P może odstraszyć :P

  • adakarola Koleżanka
    Postów: 34 40

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Miriam, myślałam, że ten adres jest już nieaktualny, dlatego nawet tam nie dzwoniłam. Zaraz się z nimi skontaktuję, bo od rana panikuję i muszę się chyba jednak zobaczyć z nim asap. Może się uda jeszcze na dzisiaj.

    Miriam lubi tę wiadomość

    uwo9s65gmo9u27eh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest aktualny tylko w necie nie jest chyba podany są długie kolejki do niego z tego co kojarzę około miesiąca wiec jeżeli nie będzie chciała Cię na dziś babka umówić na recepcji to jedz w ciemno on na pewno cię przymnie po pacjentkach :) ewentualnie mogę podać Ci nr do niego prywaty jeżeli coś poważnego się dzieje

    magdzia26, Betka1980 lubią tę wiadomość

  • adakarola Koleżanka
    Postów: 34 40

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana. Nie chcę zamulać na tym wątku o swoich prywatnych rzeczach, więc dziękuję jeszcze raz, nie załatwiłam, ale może za miesiąc się uda. Tymczasem ide do niego jutro na Wilanów.

    uwo9s65gmo9u27eh.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również szukam dobrego lekarza. Może jeszcze ktoś podzieli się namiarem

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr majnerta ze szpitala bródnowskiego, jestem bardzo zadowolona:) a tak jeszcze polecam dr michała bachanka przyjmuje na maciejewskiego 3 w mbmed :)

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA chodzę do Dr Krzywdzińskiego ze szpitala Madalinskiego. Co prawda doktor teraz nie przyjmuje w przychodni przyszpitalnej, wiec musze chodzic prywatnie do ECM na KEN. ( ja jestem samochodowa i dojezdzam z Pragi Poludnie)
    Koszt wizyty 150 zl + 120 usg.
    Są o nim rozne opinie, zdaje sobie sprawe, że nie wszystkim pasuje taki typ. Ja jestem zadowolona. Jak mam schize, moge do niego zadzownic lub podjechac do szpitala jak ma dyzur. Pomogl nam duzo przed ciaza, chodzilo o mojego meza bo mial klopty, wiec jestem mu wdzieczna. Dostalam z polecenia mojej kolezanki i mi on pasuje. Nie bagatelizuje i zawsze umie mnie wyluzowac :)
    http://ranking.abczdrowie.pl/d/2713,witold-krzywdzinski

    Natomiast od lat chodze do cudownej pani doktor Barbary Kurek. W tej chwili nie pracuje ona w szpitalu (kiedys w praskim), akurat mam niedaleko domu jej prywatany gabinet, wiec czesto konsultuje z nia rozne sprawy, tez ciekawa jestem jaki ma poglad, jak podchodzi do tematów. Ona jest mega tania, a naprawde wspaniala, ma swoj przytulny gabinet z bardzo dobrym sprzetem, ja za wizyte place 80 zl, a za usg roznie raz 30, raz 50 a raz wcale :) Zawsze badania na fotelu itd.
    Jest mega dokladna, zazwyczaj jest pod telefonem i mailami. Czuje sie u niej jak u przyjacioliki :) Zreszta na okres ciazy trudno by mi bylo po tylu latach sie z nia rozstac.
    http://www.znanylekarz.pl/barbara-kurek2/ginekolog/warszawa

    Zalezalo mi na lekarzu szpitalnym wiec dlatego Witek, ale czesto np. na usg chodze do niej, aby nie przeplacac na KEN.
    Z drugiej strony moge porownac rozne zalecenia tych lekarzy, bo jednak lekarz to czlowiek wiec zawsze moze sie mylic :)

    KOlezanka chodzi do Pawla Milewczyka, pracuje na Karowej. BYlam u niego kilka razy, tez moge polecic.

    Na usg polowkowym bylam u wspaniałej doktor Anity Hameli, wiem, że pracuje na Karowej, a prywatnie na pewno przyjmuje na Goclawiu (Ginekologia&Spa) i na Agatowej. To specjalistka od wad płodów itd, mega lekarka. BYlam u niej na usg, bo wiem, ze jest jedna z najlepszym w Wawie, takze chcailama by dzidzia byla dobrze sparwdzona, jak widac z opinii ciąże tez bardzo dobrze prowadzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 11:52

    celia, Moko lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka41 wrote:
    Ja również szukam dobrego lekarza. Może jeszcze ktoś podzieli się namiarem

    Jestem zachwycona dr Agnieszką Dobrowolską-Redo. Przyjmuje w szpitalu na Karowej. Prowadzę u niej ciążę od 4 miesięcy, bo mojego - wspaniałego! - lekarza zwolniono z pracy za dawanie zbyt dużej ilości skierowań! (skandal)

    Dr Redo jest młodą, ale bardzo dokładnie badającą lekarką, słuchającą wszystkich obaw, lubiącą swoją pracę, dbającą o pacjentki ze szczególną starannością. Ja jestem zachwycona, więc polecam!!!

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz na końcówce ciazy i z czystym sumieniem nadal polecam Piotra Czempinskiego
    Tu wklejam link z opiniam http://www.znanylekarz.pl/piotr-czempinski/polozna-poloznik/warszawa
    Człowiek pełen empati zrozumienia i przedewszystkim wiedzy ordynator od 2009 roku szpitala praskiego ceniony przez innych lekarzy a to jest ważne ja chodziłam do niego na Gocław dodakowo chodziłam do medicoveru do przypadkowych lekarzy bo mam kartę i robiłam tam zlecone badania przez Czempinskiego i reakcja lekarzy w medicoverze zawsze była taka sama bez mrugnięcia oka wypisywali i mówili ze mam naprawdę dobrego lekarza i dobre badania zleca. :) teraz. Wizyta w gabinecie na Gocławiu kosztuje 150zl juz z usg wiec nie jest drogo a i co mnie szokowało wizyty nabijanie są na kasę fiskalna z czym sie spotkałam pierwszy raz w prywatnym gabinecie. :) teraz od dwóch tyg spotykam sie z lekarzem juz w szpitalu na wizytach i ktg śmiać mi sie chce jak latają położne kolomnie jak przychodzę z karteczką na ktg od ordynatora bez kolejki z uśmiechem na twarzy :) i często słowami pani od szefa ;) i Czenipnski nie bierze juz ani grosza za wizytę szpitalną twierdząc ze jemu za to NFZ płaci co mnie mega miło zaskoczyło bo w ciagu 2 tyg byłam juz 3 razy :)

    słoneczna 85, Betka1980 lubią tę wiadomość

  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje. Na pewno skorzystam, z któregoś kontaktu.

    lolka83 lubi tę wiadomość

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 29 marca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loveyou88 wrote:
    Ja chodzę do dr majnerta ze szpitala bródnowskiego, jestem bardzo zadowolona:) a tak jeszcze polecam dr michała bachanka przyjmuje na maciejewskiego 3 w mbmed :)
    loveyou88 a do doktora Bachanka chodziłaś osobiście?. Czytałam w Internecie sporo pozytywnych opinii i miałabym blisko

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 30 marca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli ktoś nadal szuka, polecam Dr Wojciecha Grzybowskiego, przyjmuje w BORAMED na Gocławiu, pracuje w MSWIA, rewelacyjny specjalista!
    Poczytajcie opinie na znany lekarz, pozdr

    amela, Fatim, Agusia ;), martek88 lubią tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam dwoje wspaniałych lekarzy:
    Dr. Anna Jabłonka Cieślik, oraz Dr. Adam Paplicki, obydwoje przyjmują między innymi w enelmedzie, ale też w innych klinikach. Obydwoje prowadzą moją ciążę, ponieważ dr. Paplicki broni drugą specjalizacje, dla tego zajęła się mną Dr. Jabłonka-Cieślik, są bardzo dokładni, kompetentni i empatyczni, nigdzie nie spotkałam się negatywną opinią na ich temat.

  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kulka tak osobiście:)

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również polecam dr. Grzybowskiego, prowadzi moją ciąże i jestem z Niego bardzo zadowolonab :)
    Polecam również dr Anete Dudel przyjmuje w Boramedzie na gocławiu, to wspaniała młoda kobieta, chciałam bardzo u niej prowadzić ciąże ale była na urlopie macierzyńskim i wróciła dopiero niedawno do pracy.

    Fatim, Agusia ;) lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja z czystym sercem mogę polecić dr. Salam Salti. To hindus, specjalista położnik-ginekolog, z doświadczeniem i niesamowitym sercem do ludzi. Rzeczowy, a przy tym tak serdeczny, że ma się ochotę nie wychodzić z gabinetu. Przyjmuje na Pradze, koło dworca Wileńskiego" Centrum Medyczne "PRAGA".

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ