X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog w Warszawie - kto godny polecenia do prowadzenia ciąży
Odpowiedz

Ginekolog w Warszawie - kto godny polecenia do prowadzenia ciąży

Oceń ten wątek:
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr. Barbarę Kurek, przyjmuje prywatnie na Grochowskiej. Dzięki niej udalo mi się zajść w druga ciążę. Zawsze mnie uspokaja, ma zdrowe podejście, dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo dobrze robi usg i nigdy niczego nie bagatelizuje. Spokojna, rzeczowa i bardzo miła.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całą pewnością polecam dr Ewę Filipp, pracuje w IMiD, przyjmuje w Medicoverze i Junonie na Grzybowskiej. Chyba lepiej trafić nie mogłam. Jedyny problem, to terminy, długo trzeba czekać i trudno się dostać.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Mapciunia Przyjaciółka
    Postów: 65 30

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Jerzy Zwoliński. Mega lekarz i człowiek.

    nowamamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poleci ktoś jakiegoś ginekologa do prowadzenia ciąży w Warszawie na NFZ?

  • JoD Ekspertka
    Postów: 265 63

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Katarzynę Czekaj. Przyjmuje w przychodni Zacisze na Tużyckiej, ale nie wiem jakie są aktualnie terminy na NFZ do niej.

    relgi09k7rgp63rp.png
  • Domi82 Przyjaciółka
    Postów: 69 46

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Poszukuję dobrego specjalisty na USG połówkowe w Warszawie. Jakieś nazwiska? Dzięki z góry za pomoc.

    oar8vfxmmnw6im3i.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi82 wrote:
    Cześć. Poszukuję dobrego specjalisty na USG połówkowe w Warszawie. Jakieś nazwiska? Dzięki z góry za pomoc.

    CM Praga, dr. Salti. Mega sprzęt, super specjalista. W poprzedniej ciąży jako pierwszy wykrył mi nieprawidłowości z lozyskiem. W tej ciążę prowadzę u doktorka ze szpitala, ale na usg biegam do Saltiego.

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • olenka173065 Przyjaciółka
    Postów: 136 40

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi82 polecam dr Krzysztof Maj,bardzo ciepły,konkretny lekarz.200 zł za bardzo dokładne USG wraz ze zdjęciami i płytką.

    olenka173065
  • Wilka Ekspertka
    Postów: 133 122

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Kajdy z przychodni św. Zofii. Kompetentna, specjalistka od spraw trudnych. Bardzo szybko potrafi wychwycić nieprawidłowości i jest bardzo dokładna.
    Sprzęt mają najlepszej klasy, możliwe 3 d i 4d (ale to później niż połówkowe).

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy możecie polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Warszawie w Medicover?
    Czytałam o dr Filipp, ale nie ma dostępnych terminów..

    uwo93e3kacedpezy.png
  • P. Przyjaciółka
    Postów: 70 54

    Wysłany: 11 lipca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy macie może jakieś doświadczenia z lekarzami z Boramedu? Zastanawiam się nad przychodnią na Ursynowie, może ktoś kogoś poleci?

    Zdrowy Synuś <3
    PI4mp2.png

    * Aniołek - 9 tc - 05.2016
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 19 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo sobie chwalę panią Małgorzatę Uchman-Musielak. Przyjmuje medicover w Wilanowie.

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 września 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Dziewczyny, czy możecie polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Warszawie w Medicover?
    Czytałam o dr Filipp, ale nie ma dostępnych terminów..
    To ja polecę dla przyszłych mam: dr Pietraszek (przyjmuje w Medicoverze na Inflanckiej). Szkoda, że już nie mam pakietu, bo poszłabym do niego znowu..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Abata Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 20 września 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciążę prowadził Pan Marek Litmanowicz. Zajął się mną porządnie.
    opierniczył, że mam cyrk w książeczce i pomógł w leczeniu infekcji.
    Chodzę do niego do Luxmedu. Natomiast przyjmuje, tez prywatnie.
    Na usg dodatkowe chodziłam do Pana Marka Florczak z Adad Med. Niższe ceny jak na Warszawę, dobry sprzęt, świetny lekarz! Jestem z obu bardzo zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 10:38

  • Maretta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 września 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam różne doświadczenia z warszawskimi lekarzami. Najlepsze jak do tej pory to zdecydowanie MediCenter na Mokotowie. Mają chyba pięciu specjalistów ginekologów a poza tym pewnie z setkę innych specjalistów. Dla mnie dobry lekarz to szczegółowe badania, nie oszczędzanie na laboratorium czy USG i indywidualne podejście, a to właśnie tam znalazłam. Fakt, że z pierwszą panią doktor nie do końca znajdowałyśmy wspólny język więc zmieniłam na cudowną dr Podsiadły. Dzięki takim lekarzom człowiek od razu się spokojniejszy staje i ciąża też nie jest dzięki temu tak uciążliwa. Myślę, że długo nie będę zmieniać lekarza a pani doktor będzie jeszcze długo pracowała, bo dawno nie czułam się tak dokładnie zbadana i pewna swojego stanu zdrowia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) ktoś zna jakiegoś lekarza skłonnego do wypisania L4 ? dziekuję za podpowiedzi

  • French_Lover Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Gwiazdeczka a ile bierze za wizyte z usg



    wiesz co to zależy od tygodnia ciąży. 150 zł z tego co pamiętam ( ja mam akurat wykupiony pakiet w Babka Medica) ale na prawdę gorąco polecam :)

    Gwiazdeczka - a ja właśnie chciałam wykupić pakiet prowadzenie ciąży i zapytałam o to, czy mogę wybrać lekarza i co? Konsultant z Babki powiedział mi, że dr Lewczuk nie przyjmuje w ramach pakietów :( Na pytanie dlaczego? - "Taka jest decyzja lekarza". :( :(

    w57vgov3sg8z8thq.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was prowadziła ciążę u dr Tomasza Songina?

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś poleci dobrego gina gdzie nie ma długich terminów czekania ? Najlepiej na Mokotowie.

    Czy któraś wykupowala pakiet prowadzenia ciąży? Co o tym myślicie ?

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • MamaMaja:) Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 10 lutego 2019, 14:05

    Majeczka27
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ