X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog w Warszawie - kto godny polecenia do prowadzenia ciąży
Odpowiedz

Ginekolog w Warszawie - kto godny polecenia do prowadzenia ciąży

Oceń ten wątek:
  • leguen Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwie ciąże już. Obie prowadziłam w stolicy, jedną prywatnie u jednego ginekologa, a drugą w klinice Demeter. I ten drugi przypadek lepiej wspominam, większy profesjonalizm, lepsze podejście i opieka.

    hwesta lubi tę wiadomość

  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 9 listopada 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    Dziewczyny a czy możecie kogoś polecic z Medicovera w Wawie ? mam tam abonament do tej pory zwiedziłam dwóch lekarzy z czego jeden potraktował mnie szablonowo drugi owszem wczół sie zlecił badania ale co mnie odstraszyło to to ze podejrzewał zapalenie pęcherza przepisał mi antybiotyk ( silny i drogi) i kazał go wziąć przed wykonaniem badania moczu ( to taki antybiotyk na dwa dni był ) ale mnie cos tknęło i nie wizięłam tego leku a badanie wyszło dobrze bez żadnych odchyleń ... mozecie kogoś polecic czy raczej olac abonament i iść i bulić prywatnie?

    Ja chodziłam do dr Magdaleny Trestki-Białkowskiej i owszem zlecała mi wszystkie badania ale nic nie wyjaśniała, nie robiła USG mimo że miała sprzęt w gabinecie. Ciążę miałam zagrożoną,a jak miałam krwawienie to powiedziała że ona mnie nie będzie badać. Straszna kobieta!!! Ile ja się przez nią nastresowałam! Przyjmuje na Jerozolimskich.
    Zmieniłam lekarza na dr Marka Połujańskiego, który przyjmuje na Inflanckiej i zawsze robił mi USG i wszystkie badania i w ogóle wszystko tłumaczył. Super mi się do niego chodziło! Polecam.

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 9 listopada 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w medicoverze chodzę do Ewy Filip, bardzo ciężko się do niej dostać, ale jestem zadowolona..Jedyny minus to niezbyt skłonna do wysyłania na zwolnienie (w 10 tygodniu źle się czułam, wymioty), uznała, że dopóki nie wycieram nosem podłogi, to abym się przemęczyła); od 19 tygodnia sama nalegała na zwolnienie..

    trafiłam także do Marka Śliwińskiego i zrobił na mnie dobre wrażenie

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się jeszcze też upomnę. Ktoś coś na NFZ próbował? Są gdzieś jakieś realne zapisy? Jacyś fajni lekarze? Czy tylko za kasę można coś załatwić?

  • Nadzieja84 Autorytet
    Postów: 514 700

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan dr Marcin Wrona cudowny człowiek ale niestety nie prowadzę u niego ciąży bo zdecydowałam się założyć kartę na Madalińskiego i jestem zadowolona a prywatnie usg genetyczne polecam u pana dr Jarosława Konecznego z Boramedu.

    c55fskjovltexhwu.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 19:43

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    w5wqdf9h5xdvdqnt.png
  • maritka1981 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja prowadzę ciążę od początku u dr. Dembowieckiej - Ochman z Madalińskiego ze względu na cukrzycę. Polecam bo to wspaniała Pani Doktor, życzliwa, wnikliwa.
    Poszukuję dobrego lekarza z Warszawy, aby wykonać USG 4D. Czy któraś z was może mi kogoś polecić. Jeszcze się zastanawiam w którym tygodniu się wybrać, na razie jestem w 22 a planowałam 25-26.
    Z góry dzięki za informację.

    lolka83 lubi tę wiadomość

  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić dr Joannę Gąszczyk-Łukasik. przyjmuje ona prywatnie na ul Odkrytej( Białołęka)jak i na NFZ( przychodnia na ul Szajnochy 8- Żoliborz). Ja do niej chodzę na NFZ i jestem traktowana jak pacjentka przyjmowana prywatnie. Jest profesjonalna i kompetentna. Jak przychodzę bez zapisu na wizytę też przyjmuje :) Pracuje również w szpitalu Orłowskiego .

    c7hyim7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maritka1981 wrote:
    Witam. Ja prowadzę ciążę od początku u dr. Dembowieckiej - Ochman z Madalińskiego ze względu na cukrzycę. Polecam bo to wspaniała Pani Doktor, życzliwa, wnikliwa.
    Poszukuję dobrego lekarza z Warszawy, aby wykonać USG 4D. Czy któraś z was może mi kogoś polecić. Jeszcze się zastanawiam w którym tygodniu się wybrać, na razie jestem w 22 a planowałam 25-26.
    Z góry dzięki za informację.


    Rodzilam na Madalinskiego, prowadzil mnie lekarz prywatnie.
    Natomiast na usg trymestralne 3d/4d chodzilam do jednej z najlepszych w Wawie specjalistek od wad plodow. Szkoli lekarzy z przeprwoadzenia usg.
    Wspaniala Anita Hamela Olkowska, akurat ja bylam u niej na Goclawiu...przyjmuje tez na Agatowej.
    Wiem, ze teraz ok 1-2 miesiace trzeba czekac prywtanie na termin do niej.
    Warto, wszystko sie sprawdzilo co powiedziala, zdjecia tez swietne wykonuje, mala urodzila sie bardzo podobna :)
    Jest specjalista od wad plodów.
    Jedna moja kolezanka zmienila ja na lekarza prowadzacego, bo okazalo się, ze jej lekarz wielu rzeczy nie zobaczył...
    Uwazam, ze dla sprawdzenia tylko do niej!
    http://www.znanylekarz.pl/dr-n-med-anita-hamela-olkowska-2/ginekolog/warszawa

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić lekarza ginekologa z Warszawy, który bez zbędnych pytań i łaski wystawi L4? Od 3 trymestru chciałabym już odpocząć na L4 a mam szczęście do lekarzy, którzy są bardzo oszczędni w wysyłaniu na zwolnienia.

    lolka83 lubi tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pannaniedzwiedzia wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić lekarza ginekologa z Warszawy, który bez zbędnych pytań i łaski wystawi L4? Od 3 trymestru chciałabym już odpocząć na L4 a mam szczęście do lekarzy, którzy są bardzo oszczędni w wysyłaniu na zwolnienia.


    Witek Krzywdziński,
    Europejskie Centrum Medyczne-KEN, pracuje na Madalińskiego. Prowadzil mi ciaze i przeproweadzil cc, od poczatku bylam na zwolnieniu.

    Barbara KUrek, gabinet ul.Grochowska, moja wieloletnia ginekolog, tez prowadzila mi ciaze, tez wystawiala mi zwolnienia od razu. Wspanila kobieta! Tania i ma swietny sprzet! :)

    Dziwne, w ciazy naparwde mozna czuc sie roznie, prawie kazda moja kolezanka od razu szla na zwolnienie jak sie gozrej czula...wspolczuje lekarzy.

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • MaDalenkA Ekspertka
    Postów: 226 60

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bietka wrote:
    Ja mogę polecić dr Joannę Gąszczyk-Łukasik. przyjmuje ona prywatnie na ul Odkrytej( Białołęka)jak i na NFZ( przychodnia na ul Szajnochy 8- Żoliborz). Ja do niej chodzę na NFZ i jestem traktowana jak pacjentka przyjmowana prywatnie. Jest profesjonalna i kompetentna. Jak przychodzę bez zapisu na wizytę też przyjmuje :) Pracuje również w szpitalu Orłowskiego .

    Hej Kochana a czy moglabyś mi powiedziec gdzie dokladnie na odkrytej przyjmuje Pani dr..?

  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDalenkA wrote:
    Hej Kochana a czy moglabyś mi powiedziec gdzie dokladnie na odkrytej przyjmuje Pani dr..?

    Pewnie! :)

    Przyjmuję w Centrum Medycznym Dagis ul. Odkryta 31

    c7hyim7.png
  • MaDalenkA Ekspertka
    Postów: 226 60

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bietka wrote:
    Pewnie! :)

    Przyjmuję w Centrum Medycznym Dagis ul. Odkryta 31

    Genialnie!!!! :) chodze tam do internisty i wlasnie sie zastanawialam czy sie nie przeniesc do tamtejszego ginekologa :)
    Dziekuje ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam dr Wojciecha Grzybowskiego, chodzę do niego od kilku miesięcy i u niego zamierzam prowadzić ciążę miomo, że dość drogo jest ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwóch sprawdzonych lekarzy:

    - szpital na Madalińskiego - dr. Gawlak (prowadził moja pierwszą zagrożoną ciążę, później położył mnie na patologii na Madalińskiego, dzięki niemu synek donoszony)

    - Medicover - Jacek Maciejewski (spokojny, rzetelny, sympatyczny, prowadzi moją drugą ciążę; na każdej wizycie robi USG).

    Za to przestrzegam przed dr Beatą Niedźwiedzką (omijajcie ją dziewczyny szerokim łukiem).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 17:22

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • miśka99 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Wawy i mogę polecić Centrum diagnostyki Boramed. Mam tam swojego lekarza i jestem zadowolona. Mój lekarz prowadzi ciążę mojej koleżanki i też bardzo dobrze się o nim wypowiada także polecam sprawdzić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam doktora Leszka Huziora prywatnie przyjmuje na bemowie a na nfz w przychodni w piastowie.

  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka99 wrote:
    Ja jestem z Wawy i mogę polecić Centrum diagnostyki Boramed. Mam tam swojego lekarza i jestem zadowolona. Mój lekarz prowadzi ciążę mojej koleżanki i też bardzo dobrze się o nim wypowiada także polecam sprawdzić :)


    hej,
    a do której placówki boramed chodzisz? do którego lekarza? ja na ursynowie, do Dr. U.Brockiej-Zakrzewskiej, wydaje mi się w porządku, słyszałaś może coś na jej temat?

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Betka1980 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adakarola wrote:
    Dzięki kochana. Nie chcę zamulać na tym wątku o swoich prywatnych rzeczach, więc dziękuję jeszcze raz, nie załatwiłam, ale może za miesiąc się uda. Tymczasem ide do niego jutro na Wilanów.

    Adakarola witaj,
    czy masz i czy ewentualnie mogłabyś mi na priv podesłać może nr kom do dr Czempińskiego? Muszę się z nim skonsultować dość pilnie, a na ostatniej wizycie nie wzięłam do niego nr :(
    Jak coś to mój adres mailowy to [email protected]

    B.
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Grzegorza Południewskiego. Przyjmuje na Kruczej i w Centrum Damiana przy Foksal. Chodzę do niego od kiedy zaczęłam się starać o dziecko i ciążę też mi prowadzi - jestem zadowolona :)

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ