X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, fajnie że twoje dziewczyny tak.razem spia. U mnie spanie w jednym pokoju nawet gdzies na wyjeździe to jest masakra.
    A probowalam wklejać te linki co mi wyskoczyły na zapodaj i nic nie działa.

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • espoir Autorytet
    Postów: 4381 5542

    Wysłany: 25 maja 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale śliczne dzieciaczki :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 25 maja 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki espoir, a jak tam Twoje dzieciaczki? Maly już siedzi, raczkuje? Zjada cos? Wiem, ze troche ni3 ten wątek, ale forum wrześniowek umarło daaawno temu

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • espoir Autorytet
    Postów: 4381 5542

    Wysłany: 25 maja 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej pełza tylko do tyłu ;)
    z jedzeniem lepiej jak je owoce, nic innego nie chce ani łyżką ani blw...
    we wtorek idę z chłopakami do okulisty i już się boję...

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 maja 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia2015 wrote:
    Dzięki espoir, a jak tam Twoje dzieciaczki? Maly już siedzi, raczkuje? Zjada cos? Wiem, ze troche ni3 ten wątek, ale forum wrześniowek umarło daaawno temu
    Julia pretensji miec nie będziemy na pewno;) nasz watek to i testowy,i starszych dzieci,i młodszych właśnie, no i o meblowaniu mieszkania,ah no i o diecie!:d takze ten;)

    Julia jeszcze czasem chodzę do nich w nocy(do Leny oczywiście;) ) jak zaplacze przez sen i klade sie obok na trzeciego..czekam aż zaśnie I spylam do siebie wtedy znowu a czasem sama razem zasne:) No ale na pewno jest to plusem jakby 3 dziecko bylo. Bo do sypialni wstawiam znowu łóżeczko i niemowlaka mam razem w pokoju a one w drugi razem śpią:) Lena na szczęście nie z tych co wstaną i przybiegna mi do lozka na trzeciego.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 maja 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co do diety Espoir wazymy tyle samo!:d ja przytylam 2kg bo dzis sie wazylam. W sumie to mi waga skacze od 60-62kg właśnie:)) brawo Ty! Czekam na Twoje dalsze wyniki:d musisz dobic postanowienia. Ja swoje po 3 ciąży juz ogarne:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 maja 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde naprodukuje sie normalnie 10 postów zrobię:p spam!
    Mój Malz dostal w drugiej pracy jeszcze jeden serwis tak to nazwę. Teraz to juz w ogóle w weekendy bede go widywać.. I to co 2 sobotę leci do swojej pierwszej.. Ah. Zapomnę jak wygląda normalnie. No i wszystko na mojej glowie bedzie:/ Przerażam sie troche jak to zima bedzie.. Bo latem to spoko.

    A w ogóle to zaraz 1.06 i rekrutacja uzupelniajaca. Potem czekać na wyniki do 23go chyba. Mam problem tylko z Lena bo jak chce siku to kreci sie w jednym miejscu i nie powie,ze chce...az nie zaprowadzę Jej:/ Nie wiem jak to zrobić żeby zawsze prosila jak juz pomyśli,ze chce...:| niby chodzi w majtki caly czas ale.. Co bedzie jak do przedszkola pójdzie? Przeciez Pani nie będzie Jej mówić,ze ma iść...znowu mam obawy jakies:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2018, 18:50

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 25 maja 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso mój Leon się dostał do przedszkola A wcale nie sygnalizuje że chce soku.
    nawet jak to spytam czy chce to mówi że nie A za chwilę robi w majtki..
    Ciekawe czy damy radę to ogarnąć do wrzeßnia :/

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava wrote:
    Inso mój Leon się dostał do przedszkola A wcale nie sygnalizuje że chce soku.
    nawet jak to spytam czy chce to mówi że nie A za chwilę robi w majtki..
    Ciekawe czy damy radę to ogarnąć do wrzeßnia :/
    Kava poprostu musimy;) juz mi dol przeszedł:d mamy jeszcze sporo czasu w sumie.

    Ja dzieci polozylam spać,odpalilam wszystkie latarenki i światełka na balkonie i wylozylam sie na sofie w salonie z borówkami na brzuchu i Kuźwa wszystko pięknie ladnie,żeby nie te durne KOTY!! Dzis nad ranem myślałam,ze pierd@##@a dostane! Pod oknem dwa jeczaly,piszczaly...masakra aż Laura sie przebudzila i wola mnie i mówi co to za dziecko tak placze...

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 25 maja 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś tak się zastanawiałam z koleżanką na placu jak to właśnie będzie z tym sikaniem w przedszkolu, czy moje dziecko podejdzie do obcej Pani i powie, że chce siku, bo sama na pewno nie usiądzie na ten kibelek..hmm

    Ja dziś całe popołudnie miałam dla siebie. Poszłam sobie do kosmetyczki A mąż zabral Lene na frytki i zakupy. Wracam A on do mnie, że Lena to tylko przy mnie tak marudzi... eh
    Ale najważniejsze, że się zresetowalam..ha

    Jutro mamy dzień wizytowe. W południe teściowa A popołudniu grill u moich rodziców. Trzeba świętować dzień mamy ;) A za rok już będę na pierwszym przedstawieniu w przedszkolu ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 25 maja 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso u nas koło bloku mojego są domki i ktoś ma psa, który co noc szczeka.. potrafi tak cała noc. Kupiłam sobie już stopery do uszu. Teraz trochę przemeblowalismy to się mniej budzę Ale wcześniej miałam głowę pod oknem to miałam dość. Nawet w te największe mrozy i ujadal..

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 maja 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co dziś zrobiłam mądra ja? A co ze 30 tydzień ciąży, zabrałam się za gruntowne porządki. Od 8 do 12 ogarnęłam taras, salon, kuchnie, łazienke i przedpokój. Jak mi w krzyż ból wszedł tak od 12 ledwo chodzę:-( przyjmuje normalnie gratulacje swojej głupoty :-(

    Co do kotów to myślałam że skoro to się marcowanie nazywa to znaczy że odbywa się w marcu ale gdzie , u mnie wczoraj dwa na podwórku pod oknem sypialni naszej się piescily do siebie, musiałam zejść i przepędzić bo nie szło nawet pogadać. Maskara , a mąż się zastanawiał komu dziecko płacze na poczatku. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2018, 21:48

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 25 maja 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chwilkę mnie nie było. Się rozpisalyscie na 3 strony, ale przeczytałam.
    Ja dziś od południa z małym na działce. Wystawiłam nogi na słońce i sobie ładnie opalilam.
    Jutro jedziemy do znajomych obejrzeć ich 2 tygodniową córeczkę. Kupiłam ich dzieciakom po zabaweczce i ciuszki (akurat była promocja w 5.10.15) dla Szymka szukam czapki z daszkiem albo kapelusza słomkowego ale wszędzie najmniejsze 52. I na niego za duża. Jak jest regulacja to da się zmniejszyć ale daszek ogromy. Znalazłam jedną ale jakaś z dżinsu i gruba. Słabo na lato. Ja też kupiłam sobie kapelusz słomiany bo u nas na placu zabaw tak grzeje że szok.
    Postanowiłam zrobić na jutro w gości zmietankowca z truskawkami na spodzie z kruszonych herbatników. I jak ułożyłam ostatnia truskawkę stwierdziłam że koleżanka jak karmi to nie zje truskawek. A dałam i do środka i na wierzch... Trudno zjem sama a jutro kupię coś w cukierni
    U nas od nas siedzę w domu czyli od 3 tygodni jest piękna pogoda. Codziennie koło 24st i słońce świeci. Ale wiatr jest wręcz mroźny. Deszczu u nas nie spadło nic od nie pamiętam kiedy. Susza. Teściowie narzekają bo nic nie rośnie na dzialce.

    Odkupilam.od dziewczyny detektor tętna angelsounds. Działa! Ale jeszcze ciężko złapać tętno. Na 4 próby 2 razy się udało, ale szukałam parę minut. Niby można nagrywać tętno na aplikacji w telefonie ale nie mogę się połączyć. Miał ktoś coś takiego?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 25 maja 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek tez caly czas w pieluche albo mahty, czasem sam zawola ale już po fakcie. Od czerwca jak tylko wyzdrowieje to znow szkolenie, chyba nawet.odpuscimy troche zlobek. A w przedszkolu chyba jest tak, ze panie pilnują, zwłaszcza na początku. Rozmawiałem ostatnio z koleżanką ktora uczy angielskiego w przedszkolu i mowila ze najgorsze jest pytanie co 3 minuty dzieci czy nie chcą siku. A wpadki na początku zdarzyć się mogą każdemu. Staram.sie spokojnie o tym myśleć i wierzę, ze oduxze malego pampersa.

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 maja 2018, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka ja mialam ten detektor ale nie nagrywalam nic. W sumie to batdzo krotko go uzylam i sprzedalam tu dla dziewczyny na Bazarku. ;)

    Julia ja pytam tez swoja co 1-2h ale Jej odpowiedz brzmi: w 78% nie odpowiada mi, w 20% mowi nie, no a w 2% powie tak i pojdzie takze ten..musze sama Ja wysadzac jak widze,ze kreci pupa.

    Justyna! No to rzeczywiscie madrze postapilas:p jak sie dzis czujesz? Przeszlo troche po nocy??

    U mnie dzis klucie jajnika dalej lewego tylko nie tak jak wczoraj. Tempka dalej wysoko. Ovu dopiero dal 18% testu pozytywnego;)

    Aneczka u nas tez obok wlasnie chaty sa i stad te koty.. a pies byl u obok wlasnie sasiada z domku,ktory wybral sobie godzine wyznaczona na szczekanie od 21:| autentycznie zaczynal ujadac codziennie o tej godzinie. Jak Lena miala juz ok. 1,5roku to tego psa juz nie bylo. Podejrzewam,ze zdechl bo to stary jakis pies byl.

    My dzis tez na caly dzien do Tesciowej jedziemy. Z moja Mama umowilismy sie we czwartek na Dzien Matki,bo dzis jedzie na weekend na wies. Pilnuje caly czas swego ogrodka;) i mowila,ze nie chce w bloku siedziec w takie cieple dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2018, 05:13

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 maja 2018, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienilam pierwsze testowanie na 26dc czyli 11dpo w poniedzialek. Jesli bedzie pozytyw to ide na bete w 28dc i robie tez proga. Jesli bedzie biel wizira to czekam do 28dc na @ lub jeszcze raz na test;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 maja 2018, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i Wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Swieta!:d Zycze nam duuuuzo cierpliwosci:d

    Szkoda,ze zadna ze starajcych sie nie testuje dzis;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 26 maja 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Inso dzięki, po nocy ciut lepiej, ale boli nadal jak tylko się ruszam.

    Wszystkiego najlepszego z okazji naszego Święta kochane Mamusie :-) dużo cierpliwości nam życzę, mało dziecięcych chorób, dużo uśmiechów i uścisków a mało zbitych kolan :-)

    Natalka teraz możesz mieć problem z czapeczka bo już wyprzedaże są letnich rzeczy gdzieniegdzie i właśnie rozmiary głównie 52. Ostatnio moim zakupiłam i to akurat ich rozmiar więc super.

    U nas do przedszkola każą dawać komplet ubrań w razie właśnie potrzeby, także spokojnie, dzieci się nauczą a jak coś się przytrafi to Panie przecież są przygotowane i wiedza, że może tak być.

    U nas dziś pogoda deszczowa. Zastanawiam się czy po prezenty na dzień dziecka nie jechać dziś, bo mąż jest a w tygodniu to sama będę musiała. Olkowi kupujemy hulajnogę i komplet ochraniaczy a Poli rowerek chyba trójkołowy jeszcze bo nie ma żadnego oprócz za dużego ciągle biegowego :-)

    A Wy co kupujecie na dzień dziecka?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 26 maja 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Zmienilam pierwsze testowanie na 26dc czyli 11dpo w poniedzialek. Jesli bedzie pozytyw to ide na bete w 28dc i robie tez proga. Jesli bedzie biel wizira to czekam do 28dc na @ lub jeszcze raz na test;)
    Ladny masz ten wykres :-) a kwas foliowy lykasz? Coraz bardziej ciekawi co z tego wyjdzie :-) ante procentu na ovu to zawsze mnie wkurzały, raz miałam około 80% możliwości że będzie pozytyw ale oczywiście był negatyw a to było przy okazji dwuletniej walki o Olka więc psychocznienie to dobijało.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja ten rowerek biegowy dla Leny. Bardziej mam problem z Laura... chyba telefon bedzie trzeba jej kupic. Jest w takim wieku,ze nie wiadomo co dawac a ma wszystko tak naprawde...

    Tak kwas wlasnie koncze pierwsze opakowanie folika 90tabletek. Zaczelam brac juz jakos luty/marzec przelom;) mnie to bardziej dobija teraz to,ze moge miec negatyw i spadek dopiero w dniu @. Widzialam,ze mialam tak z Lena tez w 1cs po tabsach. Bylo ladnie..wysoko..cykl sie wydluzyl nawet do 32dc! I wtedy siuuuuup w dol;) takze mam jedno porownanie. Bo potem to juz ciaza w 2cs.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2018, 08:15

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3125 3126 3127 3128 3129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ