X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Dziewczyny obiecujący tylko ja wiem,ze @ przyjdzie na pewno ;) bedzie szybki spadek w ten dzień który ma przyjść:) takze nie liczę nawet mimo super temperatury. Wole szybciej dostać i znowu od poczatku mierzyć:) mam w końcu furę testów owu;d no i ten termin luty to ot taki nie bardzo:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co spojrzałam dopiero i zobaczyłam,ze kupiłam test o czułości 25 a nie 10. Ale to i tak pewnie nic nie zmienia takze ten;)

    Aneczka jak tam u Ciebie starania?? Zaraz i Twoje testowanie sie zbliża wielkimi krokami!:d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 08:29

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso teraz pozostaje nam jedynie czekanie na termin @. Dziś czuje lekki ból jak na @. Ale ja chyba znów się poszukuje.

    Ja od dziś zaczynam ponownie dietę. Wczoraj wybraliśmy się z mężem na zakupy ubraniowe i zamiast ubrań kupiliśmy orbitrek..haha Wczoraj był pierwszy trening. Co wieczór mam zamiar ćwiczyć. Niestety w dzień sama z Lena nie dam rady :( Któraś z Was ćwiczyła może na orbitreku?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 28 maja 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ćwiczyłam na orbitreku jak chodziłam na siłownię. Ale to trochę inaczej bo ja robiłam max 30min na bieżni potem odbitek albo wioslarz. Efektów nie zauważyłam bo chodziłam tylko miesiąc bo zaszłam w ciążę hehe.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka a ile daliście jaki model firma? ja po ciaży zakupuje i zaczynam cwiczyć i własnie o orbitreku myślałam

    inso no to nic dziwnego że biel wizira skoro czułość 25

    ja zaszalałam, w sobote kupiliśmy meble do łazienki na górze bo nie mieliśmy a dziś na brw zamówiłam komplet do przedpokoju. A w trakcie konczenia jest komplet tarasowy : wielki stół na 14 osób + dwie ławki z oparciami i huśtawka 4 osobowa z miejscem na siedzisko hamakowe obok :) także meblowanie pełną parą :) w przyszłym miesiącu kupie coś w końcu dla Dzidziusia jak już potwierdze płeć i zaczne pranie małych ciuszków :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Ja zdecydowałam o kupnie detektora po ostatnim krwawieniu. Żeby się nie stresować i nie latać po lekarzach bo oni zaraz dają skierowanie na oddział.
    Ale dziś znalazłam bez problemu. Serduszko puka elegancko ok 140 uderzeń.
    super, że dziś dzidzia się dała posłuchać, od razu spokojniejsza będziesz :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej dziewczyny :)
    U mnie noc ciekawego, dlatego malo sie odzywam. Kwestie finansowe powoli nam sie ukladaja, zawiesilam firme, mam pracę, spokojna glowe, juz sie tak nie stresuje jak wczesniej, a co za tym idzie nie klocimy sie tak jak kiedys. Teraz byle do przodu.
    Trzymajcie za nas kciuki bo moze za jakiś czas uda nam sie i moze bedzie nas wiecej ;)

    Filip rosnie szybko, jest nieznosny, nie potrafie do niego nieraz dotrzec. Wiem ze to jest dziecko i musi czasem pokrzyczec ale tak jak on sie zachowuje to jest spora przesada..

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wrocilam z placu zabaw o 11:30, Lena zasnela 15minut pozniej i teraz czekam az wstanie. Potem Laura ze szkoly wraca,Malz z pracy i po 16 umowilismy sie z Tesciowa i Siostrunia Malza przy tym centrum zabaw dla dzieci. Tesciowa stawia wnukom zabawe ;)
    taki szybszy dzien Dziecka,bo 1.06 to moze byc tlok..

    Ja zamowilam juz ten rowerek biegowy. Jutro lub pojutrze juz bedzie. Takze zmiana bedzie narazie z hulajnogi ;) cieszyla sie ogromnie dzis rano Lena jak z rana zamawialysmy.

    Justyna zazdro!!! :D ja chce tez dom,taras i duuzzzzy salon i urzadzac! ;d
    A z tym testem to pojechalam po calosci...jak ja kurde kupowałam..nie spojrzałam nawet,ze to 25 a nie 10;/ no coz pozostaje czekac. Chyba ze cos mnie najdzie to zajade dzis po 10 i jutro rano zrobie;p Ale bol mam dzis juz jak na @

    Aneczka napewno beda efekty po orbitreku. Sama bym dla odmiany zamienila z rowerkiem :) Zawsze to cale cialo pracuje a nie same nogi. Cwicz conajmniej tez po 30min.

    Ola to moze zapisac Ciebie na nasze wspólne testowanie>>>???:))) moze chcesz juz do nas "wrocic" tak juz zeby byc na bieżąco a nie raz na miesiac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 12:59

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 maja 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso ale ile to wszystko kasy kosztuje, byle pierdoła a majątek. Brakuje mi jeszcze oświetlenia na taras i do łazienki. Jak tak patrzę to głupie trzy lampki to z 500 zł najmarniej.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 maja 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ola, super że u Was lepiej. To starania juz zaczęliście?
    Myślę że jak poczytasz, to każda z nas narzeka czasem na swoje dziecko/dzieci. Tak to już jest, że zawsze coś :-) ile mniej problemów bez dzieci ale i ile mniej miłości

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 28 maja 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś ledwo żyje. Przez te gorączki mi słabo i ciężko i jeszcze boli mnie gardło i głowa. A jak będzie takie całe lato to się wykoncze.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 28 maja 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna kupiliśmy dokładnie taki:
    www.domyos.pl/rower-eliptyczny-e-shape-kompatybilny-z-aplikacja-e-connected-id_8358831

    Wczoraj ćwiczyłam 30 min i po 3 już miałam dość Ale dotrwalam.

    My dziś 5h na dworze, zmieniliśmy tylko plac zabaw. Upał u nas dziś mega.

    Justyna..zazdroszczę domu :)

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 28 maja 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola wróć do nas :) Trzymam kciuki za powiększenie rodzinki :)

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 28 maja 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso.. trzymam kciuki, żeby test się mylił;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam orbiterek. Służy mi do suszenia pezescieradeł z gumką. HaHaHa. Idealnie się do tego nadaje.

    Ja zdecydowanie wolę orbiterek od rowerka.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, nie miałam czasu napisać przez cały dzień...
    na spokojnie - czekamy jeszcze kilka dni. Wtedy zobaczymy.
    A jak sie czujesz ogólnie? Ciążowo czy nie???

    U mnie dziś bardzo smutno. Sąsiadka ma córkę w wieku naszych grudniowych dzieci. Teraz czekała na synka. Nie wiem który to był tydzień dokładnie ale brzuszek był już duży bardzo. 5,5 miesiaca podobno minęlo.
    Spotkałam dziś jej mamę. Mówiła, ze miała zapalenie układu moczowego i z czw na pt ur synka. Żył 2 godziny :( :( :(

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 29 maja 2018, 02:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava faktycznie bardzo smutna sprawa... Ja to nie mogę się pogodzić ze takie rzeczy się dzieją...

    Ja nie śpię. Męczy mnie tak jak 2 tyg temu ból brzucha. Modlę się żeby nie było krwawienia. Wzięłam nospe. Miałam znowu jutro wziąć się za prasowanie a tu wygląda na to że znów będę leżeć. Nie wiem czy to nie te upały wzmagają u mnie takie samopoczucie. Spałam i mi się śniło krwawienie tak samo małe jak ostatnio... Normalnie cLowiek fioła może dostać w ciąży...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 02:37

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 maja 2018, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Kava co za nieszczescie;/ baaardzo smutne..

    U mnie dzis tempka spadla takze @ to tylko formalnosc pewnie. Dzis lub jutro juz bedzie ale nie przejmujemy sie i spokojnie zaczynamy 2cs:d
    A objawow nie mam ciazowych. Jakos nic mi nie pasuje;) kluje mnie lewy jajnik caly czas i mam bol miesiaczkowy.

    Justyna ja akurat to lubie miec wszystko na juz:d to nie wiem skad bym kase brala zeby wszystko odrazu urzadzic hehehe :d wlacznie z tarasem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 06:34

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 29 maja 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava smutna sprawa, u mnie w okolicy znajoma też chyba w 4-5 miesiącu urodziła i też dziecko zmarło.ze dwa lata temu albo trzy, ale teraz mają córeczkę zdrowa.

    Inso to czekamy na kolejny cykl.
    Ja też z tych niecierpliwych ale znów kupić byle co tylko żeby było to też bez sensu. Więc kupujemy po kolei. A kredytu nie chcemy brać. W przyszłym roku może wymienimy stare meble w salonie na jakiś nowy komplet plus duży nowy narożnik :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 08:14

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 29 maja 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykra sprawa :( Jakie to jest niesprawiedliwe. Osoba z mojej rodziny tez miała niestety przylre doswiadczenie za soba w tamtym roku chyba to bylo. 2-3 tyg przed terminem poczula ze jest w brzuchu za spokojnie. Sama pojechala do szpitala od razu. Niestety za pozno. Dziecko owiniete pepowina. Nie wiem jk to mozliwe ze tak duze juz dziecko moze sie jeszcze owinac pepowin. Moze jakies niedopatrzenie lekarzy?

    Nie wiem czy bede sie wpisywac do staraczek.
    Wczoraj mialam chyba owulacje, oczywiscie nic sie nie dzialo. Maz mial wazniejsze zajecia na glowie -.-
    Dzisiaj tez mnie brzuch pobolewa wiec nie wiem w sumie czy wczoraj byla czy dzisiaj jest.
    Jakby byla wczoraj to jest jeszcze szansa bo dzien przed bylo ❤. Ale jak dzisiaj to po ptokach

‹‹ 3127 3128 3129 3130 3131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ