X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 23 lutego 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso jaki pokaźny brzuszek :) Musi Ci być już ciężko. Ja już zapomniałam jak to jest :) A dziewczyny super..Ciekawe czy Dusia też będzie miała takie włoski.

    Natalka Ale słodziaki dwa :) I gdzie one takie niegrzeczne :D
    Sabina.. Twoje dzieci są takie podobne..te ich uśmiechy są identyczne :)

    Sabinaa wyniki mają być po 2 tyg także mam nadzieję, że będą w poniedziałek.. Ale im bliżej terminu tym większy stres :(

    A co do alergii.. poszłam rano do piekarni, specjalnie.. wróciłam z bablami.. na nogach i całej twarzy. Masakra. Czyli jednak to nie samochód tylko zimne powietrze. Mąż wyczytal, że mogą to być jakieś niedobory w organizmie i też to, że nie da się tego wyleczyć...

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja mam nadzieje,ze tez bedzie blondyna z dlugimi wlosami :D Oj ciezko i to bardzo, a jak patrze na brzuszki na marcowych to az sie podlamalam ;) wygladam jak slonica... serio,tam same zgrabne male brzuszki :)
    Ale dobrze wiedziec,ze po ok. 2tygodniach od porodu tez sobie pomysle,ze juz nie pamietam jak to bylo ;p :D

    Matko co za licho? Moze to po porodzie cos w organizmie..nie wiem. Dziwna sytuacja z ta alergia :| Na slonce to wiem,ze niektorzy maja latem,ze nie moga siedziec ale teraz? Hmm..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinaaa tak patrze na Zuzke i moja Mama to wiem,ze odrazu by sie w Niej zakochala ;D Ona lubi takie pelne i okragle dzieci na buzce ;d Moja Lene to biedna przezywa,bo Ona pelna nie jest tylko ma wyrazne rysy i mala glowke hehehe
    A co do glowki to u mnie Lena ma 49cm obwodu glowy i dalej sie zastanawiam czy to ok do wieku. Jaki obwod glowy maja Wasze dzieciaki? Mierzylam centymetrem w okolicach czola.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 12:35

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insp- ty na pewno masz tam jedno dziecko???:p hahaha

    Aneczka86 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednym słowem jestem udup*** w domu :(
    Jeszcze biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe. Szukam powodu wszędzie.

    Mąż dziś zawiózł już wszystko że starego mieszkania..jestem zasypana kartonami i workami i nie mam siły do tego :(

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka no coz, tak gin twierdzi ;D Dlatego naprawde sie zdziwie jak Dusia nie bedzie miala 4kg... ;d

    Aneczka sama bym sie wkur.. moze zrob foto jak wysypie Ciebie i idz do lekarza. No kurde niech szuka przyczyny :/

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 23 lutego 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka takie są najgorsze aniolko-diabelki hehe.

    Co do twojego uczulenia to dziwne to jest. Ale powiem ci że moja mama i szwagier mieli takie wysypki czerwone placki. Mama od majtek do biustu a szwagier cały tułów. Wyniki mieli ok. Mama tydzień siedziała na zwolnieniu, szwagier był w szpitalu. Zeszło i do dziś nie wiadomo od czego to bylo

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka tak mi to podpasowalo pod polpasca.
    Zawsze na tulowiu wyskakuje i plecach. No ale zeby w szpitalu nie pomysleli o tym,to czyli moze nie to....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 15:27

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 23 lutego 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w porzadku, odpoczelam teraz miałam urlop. Zostałam ciocią, moja siostra urodziła. Z piątku na dzisiaj spalam u niej zeby jej pomoc troche bo jej meza miało nie być, a noce ponoc ciezkie. Taki spokojny byl jak bylam, moja siostra zdziwiona ze calkiem inne dziecko ;)
    Taki malutki okruszek kochany, odzwyczailam sie jak to jest ;)

    Bez meza dajemy rade, nawet teraz nie miałam kiedy myslec o tym ze go nie ma, ciagle w biegu.

  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 23 lutego 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, zobaczylam foto i tez od razu pomyslalam, ze blizniaki chyba beda ;) Jak to zrobilas, ze nie masz rozstepow? Moj brzuch to normalnie porazka taki popekany. A co do Zuzi, to tylko tak na foto wyszla. W rzeczywistosci to ona drobniutka jest (nie to co jej brat haha). Maz sie smieje, ze jej dupka w garsci mu sie miesci ;)

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso wstaw fotkę budzika na chwilę bo nie zdążyłam :-( ale ja też miałam wielki brzuchol i wielki Antus się urodził :-) także może Dusia będzie spora. Czasem to też geny i duza ilość wod płodowych

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinaaa ja mam rozstepy po pierwszej ciazy bo taki brzuchol z Laura mi wywalilo. Z Lena moze pare szt gdzies tam doszlo a teraz nie widze nic. Malz tez mowi,ze swiezych jakby nie ma a jak sa to tez mozliwe,ze pare szt.

    Justyna juz wstawiam.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 21:09

    justyna14 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj już taki opuszczony, kochana tuż tuż chyba się samo zacznie. Piękny brzusio <3 bo cudowna "zawartość" :) ale kręgosłup na pewno odczuje, ja ze swoim nadal dojść do ładu nie mogę :/

    Aneczka a może jakieś leki takie mają działanie niepożadane? bo straszie to dziwne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 20:41

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka coś takiego znalazłam


    https://portal.abczdrowie.pl/uczulenie-na-zimno

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    oj już taki opuszczony, kochana tuż tuż chyba się samo zacznie. Piękny brzusio <3 bo cudowna "zawartość" :)
    Strasznie mi opadl,albo to dlatego,ze 3 ciaza i dolna czesc brzucha to jedna wielka rozciagnieta skora byla ;) to teraz tak wyglada.

    Wlasnie pisalam na marcowych,ze weszlam sie wykapac do wanny i posiedzialam tam niecala godzine i wyszlam ze skurczami... narazie bol jest taki sam,jakos specjalnie sie nie zmienia na gorszy. Bol jak na @. Zagonilam malza do golenia w razie wu a teraz poszedl wlasnie do drugiej pracy na 2-3h.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Strasznie mi opadl,albo to dlatego,ze 3 ciaza i dolna czesc brzucha to jedna wielka rozciagnieta skora byla ;) to teraz tak wyglada.

    Wlasnie pisalam na marcowych,ze weszlam sie wykapac do wanny i posiedzialam tam niecala godzine i wyszlam ze skurczami... narazie bol jest taki sam,jakos specjalnie sie nie zmienia na gorszy. Bol jak na @. Zagonilam malza do golenia w razie wu a teraz poszedl wlasnie do drugiej pracy na 2-3h.
    wez apap i zrób ciepejszą kąpiel. jesli po tym nie minie to porodowe :) o kurcze jak wyczułam :)

    ja to się bałąm długich kąpiel w ciązy żeby dziecko nic nie zrobić od temperatury wody - ja jestem typem kąpiącym się prawie we wrzątku :) oczywiście w ciązy się pilnowałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 20:48

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    wez apap i zrób ciepejszą kąpiel. jesli po tym nie minie to porodowe :) o kurcze jak wyczułam :)
    Zastanawialam sie czy wziac jakis lek ale jakos tak darowalam sobie. Moze jednak wezme. Wlasnie do kapieli za bardzo nie mam jak wejsc,bo Malz wyszedl a jak Lena zacznie jojczec(przeciez to normalne,ze kiedy nie trzeba wtedy wiadomo.. ;) ) to zabije sie jeszcze wychodzac w biegu z tej wanny ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wole praktycznie we wrzatku sie kapac ;D dlatego chyba nie lubie szybkich prysznicy ;)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Zastanawialam sie czy wziac jakis lek ale jakos tak darowalam sobie. Moze jednak wezme. Wlasnie do kapieli za bardzo nie mam jak wejsc,bo Malz wyszedl a jak Lena zacznie jojczec(przeciez to normalne,ze kiedy nie trzeba wtedy wiadomo.. ;) ) to zabije sie jeszcze wychodzac w biegu z tej wanny ;)
    może być już to :) czekamy :) rano się obudzę, a Ty już z Dusią przy piersi będziesz leżała :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
‹‹ 3424 3425 3426 3427 3428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ