X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja dalej bez telefonu. Dopiero wczoraj zamowilam dwa. Dla siebie i Malza. Maja dzis badz jutro przyjść do sklepu stacjonarnego. Póki co wlasnie znalazłam stara swoja lumie to przelozylam kartę.. Trzyma pól dnia baterie ale lepsze to niż nie widzieć prawie nic..masakra.

    Byliśmy wczoraj na dniu adaptacyjnym. Pani na pierwszy rzut oka sa spoko. Zobaczymy dalej. Przede wszystkim sa mlode. Takie po 30tce. Pani pomoc tez kolo 40tki. Ogolnie ladna sala. Plac zabaw jest "slaby" malo ma zabawek. Lena jest najstarsza..trafila do 3latkow. Te dzieci od stycznia zaczna konczyc 4lata. Nie przejmuje sie,bo wole ta grupe niz zeby byla w 4,5latkach..i bylaby najmlodsza.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka jaki fotelik kupiliscie?:D

    A co do szumisia to szkoda bardzo :/ ja na spacery swego nie biore,tylko w domu uzywam. I tak dobrze zakrecpna jestem I obladowana jak z dwoma wychodze..

    Animka moze to jednorazowa sytuacja. Napewno wszystko wroci do nor my :)

    U Leny w grupie 3 ciezarne w zaawansowanej ciazy. Napewno do max listopada beda rodzic ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha I nie pamietam czy napisalam o tej pralko-suszarce,ktora kupilam. No super rzeczy w domu przy 3 dzieci szczegolnie!:D polecam ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso a jakiej firmy masz tą pralko suszarkę? Ciuchy wychodzą na tyle suche że już nie trzeba rozwieszać?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso-trzymam kciuki żeby Lenka się gładko przystosowala do przedszkola!

    Z zachowaniem Oli to ja zauważyłam że te awantury najczęściej łączą się z tym że ona jest bardzo zmęczona i niewyspana. I wtedy sama nie wie co ze sobą zrobić i byle pierdola wyprowadza ja z równowagi i się zaczyna:/

    Mąż od poniedziałku zaczyna urlop i cały miesiąc będzie w domu. Wszystko już na tip top przygotujemy. Kurcze już tak blisko;D
    Wczoraj byłam na ktg w szpitalu i jak zobaczyłam te malenstwa to aż mi łzy poleciały! Już sie nie umiem doczekać mojego skarba:)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Inso a jakiej firmy masz tą pralko suszarkę? Ciuchy wychodzą na tyle suche że już nie trzeba rozwieszać?
    Wzięłam z Electroluxa. Tam sa jakby 3 stopnie suszenia. Ja susze na najnizszej temperaturze i narazie tylko Lidki ubranka i bodziaki. Do 4kg mogę naladowac i sa suche jak wyciągam. Gdzies czasem jak jest przy spodenkach normalna gumka albo gdzie jest grubiej przy kapturze to jest delikatnie wilgotne. Zima zobaczę jak moje ubrania badz Laury i Leny.

    Dzieki Animka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 14:19

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka- u nas niby kary działają,niby wie za co ta kara ale za jakiś czas znów się powtarza.... Szczytem było nie wiem czy wam pisałam jak mnie w brzuch uderzyła. Niby nie mocno ale tak mnie wkur**** że natychmiast w dupe dostala. Potem mnie przepraszala i pytała się czy nic złego nie zrobiła justynce. Czuję ze będzie ciężko jak się maluch pojawi... No ale cóż,nie my pierwsi i nie ostatni musimy się z tym zmierzyć;)

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Inso a ja już się zastanawiałam gdzie zniknelas ☺ Lenka już duża dziewczynka także napewno wszystko będzie dobrze. A jak było na tym dniu?
    Fotelik to joie spin360. Polecam.
    A z tym szumisiem to pech nad pachy.. kupiłam na pod używany i co ? Chyba zostałam oszukana 😭😭 Oj tym razem to idę na policję 😤😤
    Jestem,jestem :D Mam nadzieje,Bo nie zamierzam Jej juz wypisywac w tym roku. Fajnie bylo :) Lenie sie podobalo. Plakala Bo isc nie chciala do domu ;)

    O masz! Ja pamietam z Ta kolyska mialam kiedys problem ale kase zwrocila wtedy Baba. Teraz juz tylko za pobraniem kupuje a jak mowia nie,to szukam dalej. Mam nadzieje,ze zwroca Tobie kase jednak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 14:26

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso-kurcze już kolejny raz słyszę że to fajny sprzęt ta suszarka. Ale ja mam pralkę w kuchni w zabudowie i nie ma szans nigdzie wstawić nic innego. Łazienkę mam tak mała ze jak ola się kapie to jedno z nas da radę z nią tam być bo tak mało miejsca:p

    201512131765.png

    201909081765.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze a pro po kupowania na olx ja też tylko za pobraniem szukam albo góra robię tak że za przesyłkę przelewam. To nie majątek więc nawet jak nie wyślą to stracę mniej niż za całość. Ale wkurza mnie ze ludzie sa tacy oszuści!

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka mój mąż ciągle mówi, że z Lena jest coś nie tak, że się nie słucha Ale moim zdaniem to jest dziecko.. trzeba tłumaczyć i tyle. Choć moim zdaniem jest troszkę rozpieszczona 🙈 Problem w tym, że ona wiele rzeczy wymusza płaczem i histeria. Nie chodzi mi o histerię w sklepie.. tam ich nie robi. Wie, że jak mówię, że nie kupię to nie kupię. Ale np. Nie chce jeść obiadu i jest płacz i rzucanie się.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znów sprzedaje trochę na olx i kilka razy zostalam oszukana z tym pobraniem, bo ktoś nie odebrał przesyłki i byłam stratna. Raz miałam taka sytuacja, że "miły Pan " wydzwanial, że on dostał awizo i on nie będzie chodził na pocztę, bo on chce dostawę do domu. Tak jakby to moja wina była, że to w domu nie było.. eh Także ja teraz też nie wysyłam za pobraniem.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka-chłopy to mam wrażenie myślą że te dzieci to mają jak w zegarku chodzić. Szczytem jest jak mój mąż uważa (zresztą mój szwagier był taki sam do swoich dzieci) że w kościele jak idziemy to Ola ma stać przy nas i nie odchodzić nigdzie... No gdzie on ma rozum...3.5 letnie dziecko... Ja się przyznaje że Olę rozpiescilam w pewnym momencie i teraz to wychodzi ale uważam że da się to naprostowac.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka to mój maz tak samo uważa.. mówi, że inne dzueci jakoś stoją z rodzicami A ta nasza jakaś niewychowana. Nasza Lena to istny żywioł to trudno, żeby ustala godzinę w miejscu jak ona 5 min nie ustoi.
    U nas też kary działają może na dobę.. potem jej się zapomina, że ma być grzeczna. Osobiście to ja za karami nie jestem ale co zrobić gdy się skandalicznie zachowuje? 🤔 System nagród jest lepszy to wiem...czasami działa Ale tu właśnie mój błąd. Bo ona za dużo ma 🙈

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    No w koncu mam telefony:) w wolnej chwili musze obadac,poki co nie mam jak. Musze sie spakowac na weekend. U nas pogoda super caly ten tydzien. W poniedzialek tez ma byc jeszcze ok. 28C a od wtorku juz 20C I mniej. Moze to I lepiej Bo do szkoly I do przedszkola dzieci będą chodzić a jak tak duszno to wiadomo,ciężko jest.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co u nas Szymek też ostatnio niedobry. Myślałam że posiedzi w domu to mu przejdzie,ale jest coraz gorzej.
    Wchodzi do domu od razu chce bajkę. I nie prosi tylko skomli "bajkę, bajkę" nawet się nie zdążę rozebrać. Jak mu mówię że za chwilę, albo później to zaraz wyje "bajkeeeee" od tygodnia nie ogląda prawie w ogóle.
    Proszę chodź się umyć... No i tak gadam przez kilka minut aż w końcu idę po niego albo się wydrę i dopiero reaguje. Im więcej prosze żeby czegoś nie robił tym więcej on mi po złości robi. Przedwczoraj to już normalnie jak u patologii jakiejś w domu. Wszyscy się dra. Jak powiedziałam że czegoś nie będzie, albo żeby poszedł do siebie to płacze że mu warga drży i lata z krzykiem za mną. Już nawet mój mąż co ma więcej cierpliwości już ją stracił. A jak Szymon płacze to Pola też.
    A Pola oprócz tego ma swoje humorki i też ciągle płacze i chce na ręce. Uśpić jej nie mogę bo też płacze, włosy mi tak wyrywa i szarpie że niedługo będę łysa. Ciągle uczepiona mojej nogi że kompletnie nic nie mogę zrobić. A jak ja zostawię to zaraz płacze
    ja już sama mam ochotę stanąć i zacząć krzyczeć z bezsilnosci.moze od poniedziałku jakoś się unormuje powoli.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka łącze się w bezsilności. Olek też niedobry jak nie wiem, jak chce coś to powtarza specjalnie 100 razy zeby mnie wkurzyc i na moje zaraz chy za chwile to jeszcze głośniej. Nie pomaga i robi specjalnie na złość. Ostatnio jak go odbieralam z przedszkola to przecież mi zwaiał bo on jeszcze chcce zostać. I ganiałam go po placu. masakra.
    \
    w ogóle ostatnio mam pod górke z dziecmi i w pracy :/

    koniec żal posta

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola jak tam u Was? urządziłaś się?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieskromnie się pochwalę że mam dziś urodziny hehe i 6 rocznicę ślubu

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka- to wszystkiego najlepszego dla Ciebie i mnóstwo miłości i wytrwałości dla Ciebie i Męża!:*

    Myśmy w czerwcu mieli 6lat;)

    A dzisiaj cały dzień jesteśmy na urodzinach u moich szwagierek i w sumie najpierw mi sie nei chciało ale jest cudownie bo wszyscy wkoło mnie skacza,ola się zajmują:D normalnie żyć nie umierać😂😂😂hahaha

    iNso87 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
‹‹ 3513 3514 3515 3516 3517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ