X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka dużo miłości!!!

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 1 września 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka piękny torcik.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 września 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Natalka gratuluje! Kolejnych lat w miłości :D i Wszystkiego Najleszego!

    Aneczka super torcik!:D
    Jak po imprezie?

    Jutro na 8 suniemy na rozpoczęcie roku szkolnego a raczej Laura a my Lenę obok do przedszkola. Małz dostał 2tygodnie urlopu w swojej pracy. Także troszkę luzu będzie na początku. Bo niestety do drugiej musi chodzić. No i jeszcze parę dni i Lidka będzie miała pół roczku!:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 19:59

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 września 2019, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka super,że wszystko się udało. A Laurka jak Księżniczka wyglądała :D ślicznie! lubię za pierwszą część postu.

    Ja wstaje chyba pomału,bo nie ogarniemy się na 8 wszyscy..o matko zaczyna się :D ciekawe jeszcze jaki plan będzie miała Laura..czy na 8 czy wymyśla popołudniowe godziny chodzenia do szkoły..
    No i Lena jak w przedszkolu..przeżywam strasznie. Przypomina mi się tamten rok :/

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 2 września 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziś wstałam to Szymek już był po śniadaniu i ubrany. Tata go wyszykowal. Ja go umyłam i pojechał o 7.20. został ladnie bez płaczu, tylko trochę wymyślał że mu zimno będzie ale szybko się dał namówić żeby zdjąć bluzę.

    A ja siedze z Pola. Już nie mam do niej siły. Tak mnie bolą plecy od noszenia i schylania się że aż się maścią smaruje przeciwbólowa. Ona jest im starsza tym gorsza. Nie mogę wyjść z pokoju odnieść talerza bo płacze. Albo przyjdzie do mnie złapie za kolano, wstanie i tak stoi uczepiona. Ja siedzę na tapczanie to przyjdzie złapie mnie za nogi i stoi. Nie bawi się prawie, albo bawi się dopóki mnie kątem oka nie zobaczy. Od 2 tygodni jest problem z usypianiem. Walczy i płacze i usypiam w wózku bo na łóżku już nie usnie, ma cel z niego spaść. A już nie powiem jaka była wczoraj wieczorem jakaś zła i tak mnie drapała i szarpała za włosy że jej musiałam ręce trzymac. No nie mam siły. A robota w domu czeka. Teraz poszła spać i muszę pranie powiesić, następne wyprać a ja mam ochotę poleżeć z nogami w górze żeby ten kręgosłup mnie nie bolał

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 2 września 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzis jeszcze wolne, bo bylo bierzmowanie, poswiecenie nowej hali gimnastycznej i z racji tego zaczynaja dzieci jutro. Zuzia nastawienie ma super, a jak bedzie to sie okaze jutro. Ja troche stresa mam, nie wiem czy bede spala w nocy ;)

    Aneczka, Twoja Laura jak ksiezniczka. Piekna :) A scenariusz po chrzcinach to pamietam byl u nas identyczny.

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 września 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś też super w przedszkolu. Na jutro też nastawienie dobre.. na razie się nie cieszę,bo i rok temu 2tygodnie były niezłe..a napewno pierwszy tydzień..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 września 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    U nas rano był płacz na słowo przedszkole. No ale dała się przekonać i poszła. Tylko przekroczyła próg sali, zobaczyła, że jest ta Pani, której nie lubi i płacz. Pani ja wzięła a mama uciekła 🙈🙈 Byle do 13.

    Mąż dziś w domu.. ogarnia mieszkanie 😁
    Aneczka sama drze na słowo płacz w przedszkolu także wiem co przeżywasz :/ miejmy nadzieję,że to tylko tak dziś.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 września 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Sabinaa miałam właśnie pytać jak tam u Ciebie. Daj jutro koniecznie znać.

    Inso spokojnie, wszystko b3dziw dobrze. A Lena już prędzej coś powie jakby się coś działo.
    Jeśli chodzi o mnie to u nas jest bez zmian. Trochę się denerwuje jak tak reaguje płaczem na jedna z Pan Ale tak było przed wakacjami i tak jest teraz także nie robi już to mnie jakiegoś wrażenia. Ja wiem, że tam jej się krzywda nie dzieje. Mówi, że juto idzie ☺
    Taka dziwna sytuacja,że tak reaguje. Ja już napewno bym wkrecala sobie,że coś musiało się stać,skoro jest taka reakcja.
    Wczoraj jak zapytałam Panią o Lenę,to powiedziała,żeby wszystkie dzieci były takie grzeczne i spokojne to praca byłaby 100razy lżejsza. Ale to jeden dzień był tylko dlatego się mocno nie zachwycam. Jak msc pochodzi i będzie tak samo,czyli w tamtym roku było moim błędem puszczanie Jej do przedszkola,bo była za mała. Lidke nie zamierzam puszczać wcześniej. Dopiero jak będzie miała skończone 3,5roku najwcześniej..

    Edit.
    To w sumie za praktycznie równe 3lata :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 23:56

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 3 września 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepszego poczatku przedszkola nie moglam sobie wymarzyc. Zuzi przebralam buciki, zanim powiesilam bluze, plecak to jej juz nie bylo. Pobiegla na sale i jak weszlam to juz jezdzila wozkiem z lalka. Nawet nie przyszla sie pozegnac a ja wyszlam ze lzami w oczach 😉

    iNso87, justyna14 lubią tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 3 września 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wam żeby dzieci się szybko zaadaptowaly! Ja niby z jednej strony chciałabym żeby Ola poszła do dzieci ale z drugiej myślę sobie że krzywdy nie ma z tą opiekunka i pobedzie z nami gdzieś myślę 1.5 miesiąca i będzie znów do niej chodzić. Widzę że super się przy niej rozwija także jestem zadowolona.

    Ja dzisiaj mam jakiś słaby dzień. Młoda mi kopie po szyjce jak opętana. Wstać z łóżka to dzisiaj nie lada wyczyn:/

    201512131765.png

    201909081765.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 3 września 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka jutro masz już donoszona!!!
    Będziesz miała CC czy sn?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 3 września 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy mieć tydzień temu rodzinna sesję zdjęciową nad morzem. 2h przed zaczęło grzmieć i padac. Przełożyliśmy na dzisiaj a dziś znów pochmurno od rana i już też padało.
    Jeszcze jutro zobaczymy. Ale już nie będzie tak ciepło żeby dzieci z gołymi nogami latały. Poli będę musiała ubrać rajstopami i sweterek bo zmarznie. A jeszcze pewnie będzie wiało od morza. No cóż zobaczymy czy to wypali, wieczorem wiatr często ustępuje.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 3 września 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten suwaczek mój zle pokazuje bo ja mam tak na prawdę dzisiaj 37i5 takze.mam donoszona:D w czwartek mam ostatnia wizytę i we wtorek ide do szpitala a w środę będę mieć cc. Powiem wam że im bliżej tym bardziej jestem przerażona.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 3 września 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka, przeciez Ty dopiero test ciazowy robilas, a tu juz ciaza donoszona. Wooow... Chyba kazda z nas byla przerazona, tym bardziej, ze stres podwojny, bo raz porod, a dwa starsze dziecko w domu. Poradza sobie super, zobaczysz, a najgorsze sa poczatki. Jak juz sie kazdy przyzwyczai do nowej sytuacji, to potem jest tylko lepiej ;)

    "Mamo, nie moge sie doczekac jutrzejszego poranka, zeby isc do przedszkola". Ja chyba śnie... 😂

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 3 września 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina- no zleciało nawet nie wiem kiedy! Szok po prostu!
    A co do przedszkola to jeszcze może przyjść kryzys ale dobrze że póki co jest tak super nastawiona.
    Mój najmłodszy siostrzeniec zaczął teraz 4 rok przedszkola i płacze przy każdym odprowadzaniu🙈🙈🙈

    Ola jakoś lepiej przez te dni co wszyscy teraz jesteśmy. Jutro jedziemy do parku atrakcji żeby jeszcze radoche jej zrobić.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 września 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina trzymam kciuki,żeby kryzysu nie było! U nas narazie też twardo,że idzie do przedszkola ale wiadomo.. ;) jeszcze różnie może być.

    Animka jeju:D jak fajnie,że zaraz urodzisz :D już na finiszu jedna nogą jesteś :D

    Ja jutro wiozę Laurę i Lenę. Mój Stary zostaje z Lidka,najwyżej da Jej jakiś owoc zanim wrócę czy kaszkę łyżeczka. Jeju jak dobrze,że już na samym cycu nie jest. A dzisnie od rana w krzyżu łupi jak na @. Ciekawe czy to już się zbliża..czy znowu tylko straszy..u nas jutro 6msc w końcu. Takze super prezent by był hahaa

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 września 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas w przedszkolu na razie super. Moi chodzą od połowy sierpnia i na razie Olek płakał raz jak za wcześnie przyjechalam. Także luzik.

    Animka szok! Dopiero test zrobiłaś i na wizytę pierwsza się umawilas . Kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. :-*

    Inso super że u Was na razie ok z przedszkolem. Oby tak zostało.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 września 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabinaaa wrote:
    Lepszego poczatku przedszkola nie moglam sobie wymarzyc. Zuzi przebralam buciki, zanim powiesilam bluze, plecak to jej juz nie bylo. Pobiegla na sale i jak weszlam to juz jezdzila wozkiem z lalka. Nawet nie przyszla sie pozegnac a ja wyszlam ze lzami w oczach 😉
    Super!!

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 września 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja jestem jakaś nienormalna? Ostatnio jakusle że Antus to ostatni nasz bobis to głupie musli przychodzą do głowy. Szkoda że ten wiek niemowlęcy tak szybko mija.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
‹‹ 3514 3515 3516 3517 3518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ