Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2018 ! :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2018 ! :)

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym kobiety jak u Was z serduszkami? U nas jak na razie nic, ale ja już mam sny erotyczne z tego celibatu, nie mówiąc o mężu pewnie :-P ale boje się, że znowu będzie mnie bolał brzuch czy coś się stanie :-(

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • PatkaPatka Przyjaciółka
    Postów: 100 184

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, narzeczony ma grypę jelitową i boję się, że na mnie przejdzie, czy w razie czego jakieś leki wolno nam brać, chociaż elektrolity, smectę, węgiel?

    w57v3e3kf38uii49.png
  • PatkaPatka Przyjaciółka
    Postów: 100 184

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Poza tym kobiety jak u Was z serduszkami? U nas jak na razie nic, ale ja już mam sny erotyczne z tego celibatu, nie mówiąc o mężu pewnie :-P ale boje się, że znowu będzie mnie bolał brzuch czy coś się stanie :-(
    U nas jak dotychczas, chociaż bałam się po ostatnim plamieniu, ale spróbowaliśmy i nic na szczęście po się nie dzieje złego :) a sny erotyczne to i ja mam :D

    w57v3e3kf38uii49.png
  • RudyTygrysek Autorytet
    Postów: 745 1646

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snów nie mam. Od zrobienia testu bylo raz i nie powiem w strachu wielkim ale bylo przyjemnie a po wszystko ok. Do czasu lekarza jednak wole ostroznie troche

    p19uvfxm8d0id365.png
    mhsvo7esybqcbcpf.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się kiedyś zapytałam lekarza wprost czy można, a on taka mina i czy ja mam siłę :-P tak wyszlo generalnie żeby się wstrzymac jednak jeszcze trochę..

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my na razie nic, lekarz mówił żeby się wstrzymać jeszcze chwilę bo zdarzają się plamienia PO- a po co mam się stresować. mówił że codziennie ma przynajmniej 1 pacjentkę która właśnie się zestresowała przez takie niewinne plamienie dlatego tak ostrzega. choć nie powiem, ochota mi rośnie. ale jeszcze się wstrzymamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 21:00

  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, na razie robisz glukozę na czczo. Jeśli wyjdzie dobra, to skierowanie na krzywą dostaniesz między 24 a 28 tygodniem.
    Golenie od stop do glow? Ale glowy to może nie gol... ;-)
    Ciąża to taki niespecjalnie sprzyjający serduszkom czas. Niby jak nie ma powikłań, to można, ale jak czlowieka mdli i sen morzy, to raczej ciężko o romantyczne wieczory. Po narodzinach chyba jeszcze gorzej...

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas serduszka czasem się zdarzają ale jeszcze rzadziej niż normalnie...

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
  • RudyTygrysek Autorytet
    Postów: 745 1646

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w ciazy wczesniejszej o ile nie mialam infekcji to bylo extra. Sex dobry na bol glowy :D brzuszek pozniej troche przeszkadza ale przez lepsze ukrwienie jest przyjemniej. :D A po porodzie to zalezy :)

    p19uvfxm8d0id365.png
    mhsvo7esybqcbcpf.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh od stóp do głów znaczy pachy, nogi no i wiecie co jeszcze oczywiście :-P

    Ja też chodzę teraz wcześniej spać od męża, nawet nie wiem kiedy kładzie się obok, a ostatnio mi zarzucił że w tej ciąży to już nawet nie chce się z nim całować :-P heh macie rację, jak człowiek jest wykończony to i tak nie ma ochoty, ale czasami zdarzają się lepsze chwilę gdy ochota jest, no ale chyba się jeszcze wstrzymamy :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SAINT90 Koleżanka
    Postów: 47 63

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też parę razy delikatne z Mężem , ale jakoś narazie i on i ja nie mamy odwagi i narazie odpuściliśmy :)

    w57vdqk3dkvh8mi1.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Poza tym kobiety jak u Was z serduszkami? U nas jak na razie nic, ale ja już mam sny erotyczne z tego celibatu, nie mówiąc o mężu pewnie :-P ale boje się, że znowu będzie mnie bolał brzuch czy coś się stanie :-(
    Też już mam sny erotyczne ale na razie celibat

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) u nas za pierwszym razem "po" bylo Ok, ale dwa tyg temu po drugim razie na drugi dzień plamilam i lekarz na wizycie pow.ze na razie mamy o tym zapomnieć a czego nie robi się dla dzidzi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 07:39

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo :)zapowiada sie supi dzień <3 także udanej niedzieli Wam życzę

    Ja zmykam do pracy, ale taaaaaaaaaaaak mi sie nie chce, że szok. :)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa współczuję Ci moja droga :-( ja nie mogłam zasnąć w ogóle, ale na szczęście ból głowy minął, u Nas zmiana pogody z upalu zrobiło się chłodno więc pewnie dlatego mnie tak wczoraj bolała:-( póki co jeszcze leze i nie chce mi się wstawać:-P też życzę wszystkim miłej niedzieli :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja wam życzę miłej niedzieli a Tobie Ina milej pracy :-)

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Violet Flower Autorytet
    Postów: 829 650

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :) miłej niedzieli życzę Wszystkim. Ja nie mogę się zwlec z łóżka po wczorajszym bardzo aktywnym dniu. Jednak szybciej się męczę w tej ciąży :)

    m3sx3e3kljv6iygm.png

    qb3c6iye9ikwm5gy.png
    MTHFR 1298 A-C hetero | PAI-1 4G hetero
    [*] 05.06.2018 - 11 tc- zaśniad groniasty częściowy
  • M.Ż. Przyjaciółka
    Postów: 98 62

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotopałanka wrote:
    U nas serduszka czasem się zdarzają ale jeszcze rzadziej niż normalnie...


    mam podobnie, zdarzają się <3 ale rzadziej, jakoś mam obawy.. chodź już jak mnie najdzie ochota to już nie ma słowa NIE. :)
    jak rozmawiałam z lekarzem, to mówił, że można o ile nic nie boli i po tym nie mam plamień, na szczęscie nie mam nic i mogę korzystać póki brzuszek nie przeszkadza :)

    Lotopałanka lubi tę wiadomość

    M.Ż.
  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam miłego dnia kochane... Ja dziś od rana z książką.... Wczoraj trochę poszalałam i podbrzusze bolało dziś też jeszcze lekko... Więc oszczędza się...

    ZUZAUK lubi tę wiadomość

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
  • ZUZAUK Ekspertka
    Postów: 156 222

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie i dobrej niedzieli życzę . Gratulacje udanych wizyt i pięknych usg . Próbowałam nadrobić tyle stron. Pięknie się rozpisałyscie .
    U mnie cały czas zmęczenie i problemy ze snem w nocy bezsenność za to w dzień mogłabym spać jak miś podczas zimowego snu . Ciężko w pracy i coraz trudniej dom ogarnąć , a pełen energii 4larek nie pomaga :) dom codziennie wyglada jakby przeszedł tu huragan . Czekamy na nas re-scan .

    Paula222 dopisz proszę mnie do wizyt :13.05 godz 11 i 25.05 godz 15:30

    Dziewczyny co do farbowania włosów jestem na tak ! Jeśli tylko przyszła mama czuje się na siłach wysiedzieć na fotelu u fryzjera to dlaczego nie :)

    Dziewczyny latalyscie w ciąży samolotem ? Można , lecimy na wesele pod koniec maja i tak się zastanawiam czy w 12tyg to już zagrożenie minęło ?

    Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 09:54

    Paula222 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8d6zfqzqgh.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ