Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2018 ! :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2018 ! :)

Oceń ten wątek:
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wybierajace sie nad pl morze...
    Ja mieszkam w Gdansku. Pogoda nas tu nie rozpieszcza nie wiem czy bym sie tu telepala... morze tez po ost. awari oczyszczalni nie do kapieli w naszym stanie nie ryzykowalabym. Moze ze wzgl. na to ze sama mam ta infekcje niby wyleczona ale 3 tydzien odczuwam dyskomfort miedzy nogami.


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 14 lipca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra poczuła 2 kopniaczki i chodzi zadowolona :D ciekawe czy tatusiowi też dzisiaj da poczuć hehe

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Madlen_:) Autorytet
    Postów: 268 275

    Wysłany: 14 lipca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa czy te kopniaczka czujesz zawsze w podbrzuszu czy też czasem jakoś bardziej z boku ?

    I takie pytanie do wszystkich dziewczyn (moze głupie) ale czy słyszałyście coś na temat przeciwwskazań do chodzenia do kina w ciąży ?? Dziś przeczytałam na 1 forum ze nie powinno się chodzić bo jest za głośno, bardzo się zdziwiłam a właśnie dziś sie wybieram.... co Wy myślicie na ten temat??

    Vivanilinka serdeczne gratulacje !!! <3

    Karmelkovaa, Vivanillka lubią tę wiadomość

    p19ucsqv2v28lj5j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_:) powiem Ci, że pierwszy raz o tym słyszę. Akurat mam w cotygodniowych informacjach tu na belly, że dziecko słyszy i może się wystraszyć głośnych dźwięków więc może to temu tak pisali na tym forum?

    Madlen_:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen jak dla mnie bzdura... Ja chodziłam do kina, na koncerty

    Madlen_:), agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Madlen_:) Autorytet
    Postów: 268 275

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie widzę że niektóre mamy są poprostu za bardzo przewrażliwione ... no w sumie ja też czasem się na tym łapie :)
    W takim razie idę na komedie mam ochotę sie pośmiać :)

    nick nieaktualny, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    p19ucsqv2v28lj5j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_:) wrote:
    No wlasnie widzę że niektóre mamy są poprostu za bardzo przewrażliwione ... no w sumie ja też czasem się na tym łapie :)
    W takim razie idę na komedie mam ochotę sie pośmiać :)
    No niestety są takie mamy, ale jeśli ciąża jest bezproblemowa (nie trzeba leżeć itp) to po co sobie odbierać radość z życia

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Malinowa_Czekolada Ekspertka
    Postów: 148 204

    Wysłany: 14 lipca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny, co do podróżowania, dzisiaj spędziłam w samochodzie 9,5h. Dałam radę, brzuszek też w porządku. Chociaż nie powiem, żebym nie była wymęczona. Ale Pani dr mówiła, żeby jechać i wypocząć.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    oar8rjjgrkg2o91l.png
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 14 lipca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 20 tyg. brzuch zaczyna przeszkadzac i ciazyc macie tak? ciezko sie juz schyli czy obciac paznokcie u stop... sie zaczyna.

    Mi jak leze stawia sie macica... bylam dzis prywatnie u lekarza za 2 tyg. mam spr szyjke dzis miala 3.5 cm to minimum normy


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkgk wrote:
    Po 20 tyg. brzuch zaczyna przeszkadzac i ciazyc macie tak? ciezko sie juz schyli czy obciac paznokcie u stop... sie zaczyna.

    Mi jak leze stawia sie macica... bylam dzis prywatnie u lekarza za 2 tyg. mam spr szyjke dzis miala 3.5 cm to minimum normy
    Kochana to odpoczywaj więcej, nie dotykaj brzucha co by skurczy nie wywoływać, magnez bierzesz? I jak jest twardy nospe weź

  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 15 lipca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biore magnez 3x2
    luteine znowu lykam moze przejdzie.
    Wg. gina te skurcze jak tylko rano i wieczorem i niebolesne to nie ma czym sie martwic...
    Zreszta jak poczytalan wielu dziewczyna po 20 tyg. to sie dzieje i raczej rodza w terminie. Ale szyjka do kontroli.
    Ja juz z msc mam 3.5 krotka ale stabilna zamkieta i sie nie skraca


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 15 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja wczoraj pobawiłam się na festynie, ba nawet trochę potańczyłam :)

    Madlen hehehehe ale się uśmiałam tym kinem :)

    mkgk co do brzuszka sie zgodzę, czuję się ciężka i wielka :( Mi też twardnieje podbrzusze raz na jakiś czas, ale pamiętam że w poprzednich ciążach tak samo miałam

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 15 lipca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się witam z Grecji :) Jesteśmy tu od środy i korzystamy z pogody i czasu razem.
    Podróż minęła nam bezproblemowo, korzystałam z pierwszeństwa tam gdzie się dało.
    Bardzo polecam jeśli ktoś się waha.

    Paula222, Lotopałanka, nick nieaktualny, agaaa90, inaa, Cyganieszka, Karo_88, Dip88, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 15 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka miłego wypoczynku :)

    Jaszmurka lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_:) wrote:
    Karmelkovaa czy te kopniaczka czujesz zawsze w podbrzuszu czy też czasem jakoś bardziej z boku ?

    I takie pytanie do wszystkich dziewczyn (moze głupie) ale czy słyszałyście coś na temat przeciwwskazań do chodzenia do kina w ciąży ?? Dziś przeczytałam na 1 forum ze nie powinno się chodzić bo jest za głośno, bardzo się zdziwiłam a właśnie dziś sie wybieram.... co Wy myślicie na ten temat??

    Vivanilinka serdeczne gratulacje !!! <3


    Teraz czuje już wszędzie poniżej pepka i na boki :D

    Dzisiaj robi akrobacje znowu <3 wypchała się po prawo hihi uwielbiam

    Co do kina nie można od , któregoś tam tyg bo za duży huk :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94a0a746cb98.jpg

    Dip88 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkgk wrote:
    Po 20 tyg. brzuch zaczyna przeszkadzac i ciazyc macie tak? ciezko sie juz schyli czy obciac paznokcie u stop... sie zaczyna.

    Mi jak leze stawia sie macica... bylam dzis prywatnie u lekarza za 2 tyg. mam spr szyjke dzis miala 3.5 cm to minimum normy


    Mi dzisiaj już było ciężko ubrać leginsy xD

    U mnie na razie nie ma stawiania się na szczęście , biore dużo magnezu .
    Jak się szyjka skraca to staraj się dużo wypoczywać ;**

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Madlen_:) Autorytet
    Postów: 268 275

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa zazdroszczą tych mocnych kopniaków ja narazie czuje pojedyncze o ile to na pewno to :)

    p19ucsqv2v28lj5j.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 15 lipca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem czy az takie mocne :) jak na takie maleństwo to czasami faktycznie puknie fajnie hehe :) teraz to już każda poczuje z dnia na dzień :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • MagicCherryCupcake Autorytet
    Postów: 500 434

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Piękne :*

    Witam na koniec weekendu :) Weekend mieliśmy rodzinny, sporo gości to nie miałam czasu zajrzeć.

    Kurcze zazdroszczę Wam tych ruchów :) Ja może z tydzień temu czułam i teraz nic, ale na szczęście w piątek słuchałam serduszka i wszytsko ok :)

    W ogóle co do snów to mi się dzisiaj śniło, że lekarz powiedział że będzie córa :) (jeszcze nie wiemy) i nie wiem skąd wiedział ale podobno będzie miała ważyć 3500 haha ;)

    Lotopałanka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    vcvau8q.png
  • MagicCherryCupcake Autorytet
    Postów: 500 434

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie z serii wstydliwe.. :) Do którego tygodnia można szaleć z <3 takim pełnym.. no.. do końca? :) Bo słyszałam że później to może wywołać poród.. Co powiecie na ten temat?

    vcvau8q.png
‹‹ 635 636 637 638 639 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ