X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratuluję donoszenia :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 28 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola jak tam u Ciebie ?
    Ja sie zaczynam meczyc, pogoda mnie zaczyna rozwalac, czuje sie przez to bardziej opuchnieta, brzuch mi sie napina dosc bolaco, boli mnie czesto podbrzusze, a malutka chyba juz mocno uciska, jeszcze dwa tygodnie do donoszenia,

    Dziewczyny jak to jest maluch przed porodem mniej sie wierci czy bardziej intesywnie ?

    Bo moja dziewczynka strasznie sie rozpycha i nie wiem czy to laczyc z porodem


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno mniej, ale ja u siebie tego nie zaobserwowałam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Iza83 Przyjaciółka
    Postów: 99 36

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez coraz bardziej sie mecze ale pocieszam sie tym, ze tu nie ma takich upalow jak w Polsce, chyba bym umarla gdybym koncowke ciazy w takich temperaturach musiala znoscic... :) Ja jeszcze pracuje i planuje pracowac do samego konca, za 5 tygodni wezme tydzien urlopu a pozniej zaczynam macierzynski...

    km5stv73yxayd3lq.png

    m3sxdqk3rfjgs92z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakos daje rade chociaz latwo nie jest. Ogolnie dobrze sie czuje, troszke daja mi upaly popalic ale jest lepiej niz kiedy byla poprzednia fala. Od wczoraj boli mnie kosc lonowa a tak to nic mi nie dolega. W poniedzialek bedzie 37+6 i sciagamy szew i wtedy chce rodzic ale czy tak sie uda zobaczymy. Napewno nie chce przenosic.

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola przypuszczam, ze po sciagnieciu szwow samo sie rozkreci w krotkim czasie

    kaarolaa lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    Kaarola przypuszczam, ze po sciagnieciu szwow samo sie rozkreci w krotkim czasie
    Mam nadzieję

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie kontrolnej u gina. Ogólnie okazało się, że w środku mam też szwy rozpuszczalne, o których nie wiedziałam. Mogą się rozpuszczać do pół roku. Wszystko jest ok. Macica jeszcze będzie się pomniejszać, w jajnikach tyle pęcherzyków, że wczesna menopauza mi nie grozi i jak to gin stwierdziła, szkoda tego materiału :) Mam ćwiczyć mięśnie dna miednicy i ogólnie mogę zacząć już ćwiczyć :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia to teraz uwazaj bo zaraz trzecie sie trafi jak pecherzyki rusza :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, trzeciego to już nie planuję :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milcia ja po drugim powiedziałam ze koniec więcej dzieci mieć nie chcę po czym jak skończył 6 lat to mi się odwidziało i teraz z czwartym jestem w ciąży.

    I jeszcze takie fajne powiedzenie gdzieś tu przeczytałam odnośnie Twojego "nie planuję":" chcesz rozśmieszyć Pana Boga to sobie coś zaplanuj " :)

    Ale oczywiście życzę Ci zeby życie zawsze układało się po Twojej myśli. Górna część mojej wypowiedzi to tylko dygresja odnośnie tematu.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 lipca 2016, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo mi powiedział lekarz na porodówce, jak mówiłam, że więcej nie planuję :) Wiadomo, że jakby się przydarzyło, to bym się cieszyła, bo z sentymentem wspominam ciążę, ale już kolejny raz nie chciałabym przechodzić porodu :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, ze z sentymentem sie wspomina :-). Ja teraz gdyby nie brak donoszenia chcialabym juz urodzic, juz nie daje rady, nie moge sie schylac, ciagle mi ciezko i slabo, poce sie, czuje sie jak dynia, ktora nie moze ruszyc z miejsca


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że drugą ciążę na końcu już gorzej znosiłam niż pierwszą, bo i jedno latające wszędzie dziecko daje w kość i człowiek przez to bardziej zmęczony, a i jakoś organizm gorzej znosił ciążę. Ciężko mi było naprawdę, no ale kto by pomyślał, że dziś już 6 tygodni mija od porodu.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie ciaza jest super. Zaluje ze juz sie konczy. Byc moze dzisiaj po sciagnieciu szwu rozkreci sie na dobre. Bede tesknila za brzuchem, za tymi ruchami. Nie czuje się ciezka, ociezala mimo brzucha i przybrania 16 kg.

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no akurat za tymi ruchami to będe tęsknić, tym bardziej że już nie będzie mi to dane ;) (no chyba że coś wyskoczy nieplanowanego :) )

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • florkka Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to miałaś karola szczęście ;) chyba jako nieliczna :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro do szpitala na zdjecie szwu...

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po Ktg wczoraj i dzisiaj, a jutro powtorka, malutka ma zbyt slkabe tetno, oscylujhe w graniucach 120, zaczela malo sie ruszac, zaczynam sie bac ze moze jej cos grozic, i mam nadzieje, ze mnie nie zbagatelizuja i w razie czego niech wysylaja do szpitalka i wymuszaja porod, nie chce czekac na najgorsze

    Ja uwielbiam kopniaki a terax to juz wysluchuje ich, ale ciaze juz przechodze strasznie, mnie to jakby od brzucha w dol wszystko dokuczalo, dzis to juz mnie tak plkecy bola i kolana..masakra

    A teraz przytylam tylko 12-13kg, ale to w zwiazku z dieta i insulinba, z Zosia przytylam 19-20


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola jak po ściągnięciu szwu ??

    Ja zabiegana ale przynajmniej czas szybciej leci.
    Dużo pracy trzeba dopiąć ostatnie projekty .

    Torba już spakowana na zicher ciuchy poprane poprasowane, jestem gotowa :)

    Tylko na wózek jeszcze czekamy bo jednak zamówiłam nowy .

    Jeszcze miesiąc i ciut i zobaczę moja małą tak długo wyczekiwaną księżniczkę :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

‹‹ 1331 1332 1333 1334 1335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ