X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten czas leci, już grudniowe mamusie :) Gratuluję dziewczynki <3

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież gratuluje, dopiero teraz poczułam jak ten czasie leci :-) trzymam kciuki za Was a Wy trzymajcie za nas :-)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia witam :) mówiłam, że wszystko będzie dobrze :) w oczekiwaniu na testowanie byłyśmy jeszcze przed chwilą :) hurrrra :)

    oby jak najwięcej Dziewczyn do nas dołączyło :)

    a my trzymamy kciuki za wszystkie ciężarne i wszystkie testujące i wszystkie staraczki :)

    amela lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że za tydzień do Was dołączę ;) Oby oby ;) Mam jakieś wewnętrzne przeczucie, że może się udać i tego się trzymam ;) Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i czekajcie na mnie i trzymajcie kciuki ;)

  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 26 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Dopisuje sie niesmialo z terminem 2 grudnia. To bedzie moje drugie dzieciatko :-)

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze :)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamax, a cóż tak nieśmiało :)

    mój to będzie 3 Dzidziuś :) i widzę, że przy drugim dziecku nie było czasu na kontemplację ciąży, a teraz to już wogóle :) euforia jest, ale człowiek zabiegany :)

    a ja już siw nie mogę doczekać wizyty 15 kwietnia :) już chcę zobaczyć Dzidziusia :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Milcia musisz się nacieszyć tą ciążą na maksa :) bo przy następnych będzie inaczej :)

    qbxwkvq.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś nie dociera to do mnie i strasznie się boję, czy w ogóle coś będzie z tej ciąży, czy się utrzyma, czy dziecko będzie zdrowe. Dzisiaj jestem jakaś niespokojna. Plamienie mam od mocy, ale wiem, że to akurat normalne. Mam wysoką prolaktynę, biorę bromergon i nie wiem, czy go odstawić czy brać dalej. Gin mi nie odpisuje ani nie oddzwania. Biorę jeszcze aspirin cardio na hasimoto bo tak mi gin poleciła i tez nie wiem, czy odstawić. Dzisiaj mam dzień wielkich niewiadomych i to mnie też stresuje.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra- Niesmialo bo bardzo sie boje o moje bobo. Juz raz ciaze stracilam. Wtedy tez tak jak teraz bralam clo wiec leki i obawy powrocily...A do lekarza ide dopiero 7 kwietnia a ta niewiadoma nie pomaga...

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia Mamax trzymam za Was kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :) musi być :) i wszystkie w grudniu zobaczymy swoje Fasolinki :)

    qbxwkvq.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja dołączam cichutko, ale tak bardzo sie boje, jestem po biochemicznej w 10.2013 i widmo spadającej bety krązy mi po głowie. Jutro ide na powtórke z krwi. Beta 11dpo 46. Macam cały czas cycki czy aby bolą, i nie wiem czy bolą z tego ze je macam, czy bola od progesteronu. Zwariuje ze nie utzymam kropka przy sobie, bo niby czemu miałaby sie utrzymac. O maj gasz! <walniecie w łeb na uspokojenie> Czy moj koszmar długich i snujacych staran sie skonczy? W kwietniu mielismy skladac podania o ivf bo pisalismy sie na refundcje, a tutaj taki psikus.

    Pozdrawiam i chce tutaj z Wami zostac na 9 miesiecy!

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby nasze grono TYLKO się powiększało :)

    HANA lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HANA ja mam to samo uczucie, że beta nie przyrośnie, że może być puste jajo albo że coś będzie nie tak z dzieckiem. Dzisiaj mam podły nastrój. Moja beta w 26 dc 53,32 i wczoraj mnie mąż uświadomił, jak mu wynik pokazałam, że norma jest 1-10 tydzień od 207... Tak więc zwątpiłam. Jutro idę powtórzyć. Nie dociera do mnie to, że w końcu się udało i że zostanę mamą.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia Te same obawy mamy! Najgorsze kilka tygodni przed nami, jutro tez i ja ide na powtórkę. Nie wiem jak Cie pocieszyć, bo wiem ze nic nie jest w stanie uspokoic nas. Ja nawet nie umiem pozytywnie myslec, ale mysle ze powinnam myslec pozytywnie, i sie stresuje przez samo myslenie ;D Tak bardzo sie boje ze znowu nie wyjdzie. Ze ta beta spadnie i ze nie jestem w stanie utzymac dziecka, milion mysli, ale Ty wiesz jak jest. Powodzonka ;)

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje mamusiom grudniowym, zamykacie ten magiczny 2014 rok, a ja w grudniu będę miała okrągłe urodzinki ,bo 21 i świętować je będę z drugim już dzieciątkiem :) Powodzenia życzę w tych szczególnych 9 miesiącach :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamykany ale i strasznie się boimy niestety.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odczuwacie juz jakos fasolke bo ja jakos malo niestety. Z synkiem o tej porze mialam mega mdlosci a teraz nic :-(

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie martw sie,kazda z nas inaczej przechodzi ciaze,ja do tej pory czuje sie tak,jakbym w niej nie byla :)

  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 10:10

    02502cdf1c.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ