Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapachmalin super :))))


    Ja dzisiaj zgrzeszylam zapiekanka na miescie i mam wyrzuty ale cukier po 1h 98 takze super.

    Noga dalej boli, wylam z bolu dzisiaj. Maz mi to masowal i chwile bylo okej, ale nie poradzi za duzo bo na jego oko to sciegno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 19:04

    zapachmalin, lolapola lubią tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dietka? Ja dzis zrobilam caly dzien poniedzialkowe menu i powiem ze mi i dzidziusiowi podpasowal bardzo ten dzien.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZapachMalin a skad jestescie w DE? Ja tez mieszkam tutaj, w NRW. To u Ciebie to byla naprawde super niespodzianka, wiekszosc dziewczyn wie juz w ciazy przed skonczonym 4 tygodniem :) mniej stresu u Ciebie, praktycznie mozesz juz Isc na Usg i bedzie serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 19:15

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapachmalin i masz taki piekny nick

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Dziewczyny jak dietka? Ja dzis zrobilam caly dzien poniedzialkowe menu i powiem ze mi i dzidziusiowi podpasowal bardzo ten dzien.
    Ja chyba tez będę musiała zastosować jakaś dietę bo inaczej kiepsko to widzę :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołzimagic wrote:
    ZapachMalin a skad jestescie w DE? Ja tez mieszkam tutaj, w NRW. To u Ciebie to byla naprawde super niespodzianka, wiekszosc dziewczyn wie juz w ciazy przed skonczonym 4 tygodniem :) mniej stresu u Ciebie, praktycznie mozesz juz Isc na Usg i bedzie serduszko.

    My z Hesji. :D samo centrum Niemiec. ;)
    A co do nicku dziękuję. Czasami zwłaszcza w zimie sama bym zjadła maliny jak za długo na forum posiedzę i widzę swoje wpisy ^_^

  • Kumrara Przyjaciółka
    Postów: 102 157

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do niespodzianek, to u nas też w brzuchu kinder niespodzianka. Planowaliśmy 2 dziecko od zeszłego roku, ale poszłam do internisty bo strasznie wypadały mi włosy. Dostałam skierowanie na badania i się zaczęło.... Niedoczynność, hashimoto, cukier na czczo, w grudniu ostry atak wyrostka , jakby wszystko się przeciwko naszym planom zmowiło. W marcu okazało się że mimo diety i utraty 14 kg ten cholerny cukier nadal jest wysoki na czczo, więc odpusciliśmy starania. Był dosłownie 1 przytulasek bez zabezpieczenia no i bach. Do teraz nie wierzę mimo że jestem baardzo szczęśliwa. Także niespodzianki się przytrafiają:) teraz cukier sprawdzam codziennie ale diety pilnuję bardzo.

    A85K, Zołzimagic, magdzia26, migiem lubią tę wiadomość

    ckaivfxmagzbj3ny.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumrara takie niespodzianki są właśnie najlepsze. ^_^ my w marcu też mieliśmy raptem kilka serduszek bez żadnej logiki bo nie wiedziałam nawet gdzie jestem z moim cyklem i tu nagle taka niespodzianka dzisiaj ;) :D

    Kumrara, A85K, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78beti wrote:
    Ja chyba tez będę musiała zastosować jakaś dietę bo inaczej kiepsko to widzę :(
    Ja mam diete specialna, ulozona przez dietetyczke

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    My z Hesji. :D samo centrum Niemiec. ;)
    A co do nicku dziękuję. Czasami zwłaszcza w zimie sama bym zjadła maliny jak za długo na forum posiedzę i widzę swoje wpisy ^_^

    A My mieszkamy w Neuenhaus w Niedersachsen blisko granicy z Holandią.
    Na kiedy planujesz wizytę u gina ?

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano wybieram się do niej zapisać, nie wiem na kiedy mi się uda wcisnąć ale ze względu na to moje ciśnienie chyba będą musieli troszkę szybciej niż później mnie wcisnąć. Fajnie byłoby zobaczyć serduszko od razu. Wtedy to chyba dopiero do mnie dotrze. A Ty kiedy się wybierasz? Miałaś już pierwszą wizytę? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 20:16

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Jutro rano wybieram się do niej zapisać, nie wiem na kiedy mi się uda wcisnąć ale ze względu na to moje ciśnienie chyba będą musieli troszkę szybciej niż później mnie wcisnąć. Fajnie byłoby zobaczyć serduszko od razu. Wtedy to chyba dopiero do mnie dotrze. A Ty kiedy się wybierasz? Miałaś już pierwszą wizytę? ;)

    Ja miałam już 4 wizyty teraz mam termin na 2.05 . Widziałam jak serduszko biło ale dopplera nie użyła bo powiedziała , że na tak wczesnym etapie to nie jest dobre dla dziecka.
    10.04 to był mój 6+0 dzidzia miała 4,3 mm a 18.04 8,6 mm trochę się denerwyje , że tak mało urosła ale gin powiedziała , że jest wszystko dobrze.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85k przstan sie denerwowac, Maly rosnie, serce bije a to doslownie milimetry ktore bardzo ciezko zmierzyc idealnie. 2.05 zobaczysz juz sporego DZIECIACZKA :)

    A85K lubi tę wiadomość

  • Kumrara Przyjaciółka
    Postów: 102 157

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie może dziwne pytanie, ale czy koty wyczuwają dzidziusie w brzuszku ? Mam kotkę, ktora od zawsze jest kochana ale odkąd zaszłam w ciążę to ona przechodzi sama siebie. Leży teraz na moim brzuchu i śpi. Pcha się na kolana tak, żeby być jak najbliżej brzucha. Myślicie że ona czuje ?

    Nola lubi tę wiadomość

    ckaivfxmagzbj3ny.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, nie lubię kotów, wręcz ich nie znoszę.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Kumrara Przyjaciółka
    Postów: 102 157

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage też tak kiedyś myślałam. I w sumie większości nadal nie lubię, ale ragdolle mają swój urok :) są jak psy ;))

    ckaivfxmagzbj3ny.png
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze cos w tym jest. Mój kocur zawsze ale to zawsze spi z Nami w nogach a ostatnio spal kilka razy przy moim brzuchu :) sama sie zdzwiwilam bo nigdy mu sie to nie zdarzylo .

    Nola lubi tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumrara, z tego co wiem, to wyczuwaja ciazs i wlasnie lubia na kolana sie pchac. Niektore dziewczyny piszą, ze koty to pierwszy test ciazowy :D

    A85K, Nola, Mamabyc3 lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam kota i nigdy nie miałam ale też już kilka razy o tym słyszałam i myślę, że jak najbardziej coś w tym może być, że zwierzęta wyczuwają ciążę. ;)

    A85k to całkiem sporo wizyt juz za Tobą, co do wielkości bądź spokojna tak jak mówi Zołzimagic to tak mikroskopijne różnice ze naprawdę nie możemy się nakręcać. Poza tym to dwa razy wiecej w 8 dni jakby nie bylo. To chyba niezly wynik? Najważniejsze że wszystko jest w porządku póki co. I byle tak do końca. ;)

    A85K lubi tę wiadomość

  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumrara my mamy kota tajskiego (to stara rasa syjamow) i spojrzalam teraz jak wyglada Wasz kot. Chyba podobne rasy, bynajmniej maja podobne umaszczenie. Nasz tez jest strasznie towarzyski, wszedzie za Nami chodzi, jest bardzo absorbujacy i temperamentny. Nie wiem jak to bedzie jak bedzie dziecko. Chyba skorzystamy z pomocy behawiorystki :) syjamy to super rasa, sa tak jak psy, wszedzie za czlowiekiem chodza :)

    Nola lubi tę wiadomość

‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ