Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beti to pewnie tez troche wzdecia powodują. Spróbuj pić dużo wody. ja tez wieczorami mam duzy brzuch a rano malutki ale juz nie do wciagniecia, miss plazy juz ze mnie nie ma, hehe :D nie staje na wage odkad wiem ze jestem w ciazy, zwaze sie dopiero pierwszego dnia drugiego trymestru. :)

  • Jagna0707 Przyjaciółka
    Postów: 76 116

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale produkujecie:) staram się was podczytywac i widzę jak dużo robi te dwa tygodnie różnicy:)
    Jutro mam wizytę, że względu na słabe wyniki moczu. W sumie pierwszą, mam nadzieję że zaglądnie i mnie trochę uspokoi. Choć na wiele nie liczę, do serduszkowej jeszcze z 1.5 tygodnia :(

    w57vlbet25xd0r8g.png
    010ixzkrrvbem70u.png
    27.04 - 0.22 cm <3
    04.05 - 0.88 cm
    16.05 - 2.01 cm
    01.06 - 4.48 cm
    14.06 - 7.02 cm
    27.07 - 269 g :)
    07.08 - 381 g
    31.08 - 604 g
    28.09 - 1267 g
    16.10 - 1664
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1109

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna ja do serduszkowej mam prawie 3 tygodnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 20:54

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Jagna0707 Przyjaciółka
    Postów: 76 116

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Jagna ja do serduszkowej mam prawie 3
    Ooo jesteśmy na tym samym etapie wg suwaczka:) jak się czujesz? Masz jakieś objawy ?
    Następna wizytę mam zaplanowana na 16 maja, ale żyje z nadzieją że ją jakoś przyspieszę bo nie jestem aż tak cierpliwa :)

    w57vlbet25xd0r8g.png
    010ixzkrrvbem70u.png
    27.04 - 0.22 cm <3
    04.05 - 0.88 cm
    16.05 - 2.01 cm
    01.06 - 4.48 cm
    14.06 - 7.02 cm
    27.07 - 269 g :)
    07.08 - 381 g
    31.08 - 604 g
    28.09 - 1267 g
    16.10 - 1664
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1109

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekkie mdlosci nabrzmiale piersi DUZZYYY APETYT ...

    a ja wizyte mam 15 maja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 20:56

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja farbowalam wlosy przed świętami. Pasemka więc rozjasniaczem. Lakier do paznokci barsziej smierdzi niż ta farba a z malowania paznokci nie mam zamiaru rezygnować.
    Ja w ogóle nie mam objawów. Nawet ani razu mi nie bylo niedobrze. Piersi miękkie, niezmienione, wzdecie minęło i w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży.
    Jutro wizyta. Umieram ze strachu

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    Dziewczynki rzuciła mi się w oczy reklama pieluszek wielorazowych. Używałyście u swoich dzieciaczków? Warto?
    Moja koleżanka używała i używa nadal u swojej corci i jest mega zadowolona mówi że bardzo łatwe w obsłudze

    Wachciowa lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kumrara Przyjaciółka
    Postów: 102 157

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie nadążam wszystkiego czytać :) nawiązując po trochę do kilku wypowiedzi tutaj, to też walczę z cukrem, tarczycą i nadwagą:) brzuch wywalilo że musiałam kupić spodnie z pasem :/ dla dzidziusia mam trochę rzeczy ale mój syn ma już 7 lat więc wielu się też pozbyłam. Narazie nie kupuję nic. Czekam do wizyty 5 maja. Zobaczymy czy wszystko ok. W pracy najbliżsi współpracownicy wiedzą, reszta nie. Narazie pracuję i chciałabym jak najdłużej ale co chwilę przychodzi ktoś chory więc zobaczę jak będzie. Co do mężów - mój przy pierwszym dziecku baardzo dużo robił. Teraz też planujemy podzielić się urlopem. Pół roku ja i pół roku on. Jestem pewna że sobie poradzi.

    ckaivfxmagzbj3ny.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1109

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaHD trzzymam kciuki

    Jagna a u ciebie jak z objawami

    MalaHD lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa odezwij sie kochana co u Ciebie.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    JaKa odezwij sie kochana co u Ciebie.
    Tez o Tobie mysle...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Jagna0707 Przyjaciółka
    Postów: 76 116

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    MałaHD trzzymam kciuki

    Jagna a u ciebie jak z objawami

    Na szczęście przeszło już to dziwne ciągnięcie w pachwinach przypominające nadejście okresu.
    Jak dotąd nasilajace się mdłości, najgorzej jest do południa jak jestem w pracy :< wrażliwe piersi i wyczulenie na zapachy blee.

    w57vlbet25xd0r8g.png
    010ixzkrrvbem70u.png
    27.04 - 0.22 cm <3
    04.05 - 0.88 cm
    16.05 - 2.01 cm
    01.06 - 4.48 cm
    14.06 - 7.02 cm
    27.07 - 269 g :)
    07.08 - 381 g
    31.08 - 604 g
    28.09 - 1267 g
    16.10 - 1664
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1109

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam takie ciagniecie jak za duzo czegos robie albo zbyt intensywnie

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 436

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też mam to ciągnięcie w pachwinach, zwłaszcza z jednej strony.

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1109

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba taki urok :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi jak wizyta?

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumrara a jak tam cukry?

    Ja po diabetologu niestety musze isc na krzywa w przyszlym tyg. Myslalam ze wystarcza moje pomiary ale niestety nie. Przekroczenia mam po 1szym sniadaniu tylko no i na czczo jesy do 90 a ja mam tak do 95.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 22:07

  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    lekkie mdlosci nabrzmiale piersi DUZZYYY APETYT ...

    a ja wizyte mam 15 maja :)

    Tez następna wizytę mam 15 mają i pewnie będzie serduszkowa :) a jutro idę sprawdzić czy wszystko jest ok i może będzie juz pecherzyk. Narazie się nie umiem cieszyć z tej ciąży póki jej nie zobaczę n usg , taka nie realna..

    Basik83 lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Kumrara Przyjaciółka
    Postów: 102 157

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 no właśnie takie dziwne te moje cukry. Po posiłkach nie przekraczają 105, a na czczo jest różnie. Na 8 pomiarów 6 było do 90 a dwa były 95 i 99. Ale zrobiłam długą przerwę w nocy bo miałam wolne i pospałam sobie. Jak tak dalej pojdzie to idę do diabetologa się skonsultować. Tylko się boję że dostanę insulinę a już przed ciążą miałam insulinoopornosc więc to trochę walka z wiatrakami. Ehhhh trza było machać jedno dziecko po drugim, a tu prawie 8 lat różnicy będzie i matka się sypie... ;)))

    Lili91 lubi tę wiadomość

    ckaivfxmagzbj3ny.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala - &&&&& za wizytę. Wszystko będzie dobrze :)

    MalaHD lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ