Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE wrote:
    Ooo impreza w psychiatryku nam się powieksza :D
    Mój gin mnie pogoni chyba, bo zarezerwowałam do niego wizyty 11.04 ,14.04, 25.04 i 02.05 i zamierzam się do tego przyznać 11.04 :D

    nick nieaktualny, Wachciowa, Lady Savage, Justya85, Ingwer lubią tę wiadomość

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilydread wrote:
    Mój gin mnie pogoni chyba, bo zarezerwowałam do niego wizyty 11.04 ,14.04, 25.04 i 02.05 i zamierzam się do tego przyznać 11.04 :D

    Haha :D i kij, wszystkie wylądujemy na jednym łóżku w tym nieszczęsny m szpitalu :D
    Impreza stulecia :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 09:32

    Wachciowa lubi tę wiadomość

  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo da od razu skierowanie do psychiatry :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Mamuśki. Dzisiaj doszły u mnie zawroty głowy. W momencie zrobiło mi się słabo. Wróciłam już z laboratorium. Młoda dziewczyna wysoko w ciąży nie wytrzymała obciążenia glukozą. Trochę mnie to przeraża. Krew mogę oddawać non stop ale wypić to paskudztwo. Bleee :D

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    Dzień dobry Mamuśki. Dzisiaj doszły u mnie zawroty głowy. W momencie zrobiło mi się słabo. Wróciłam już z laboratorium. Młoda dziewczyna wysoko w ciąży nie wytrzymała obciążenia glukozą. Trochę mnie to przeraża. Krew mogę oddawać non stop ale wypić to paskudztwo. Bleee :D
    Co to znaczy nie wytrzymała? To jest takie paskudne w smaku? :p

    Wachciowa lubi tę wiadomość

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    Dzień dobry Mamuśki. Dzisiaj doszły u mnie zawroty głowy. W momencie zrobiło mi się słabo. Wróciłam już z laboratorium. Młoda dziewczyna wysoko w ciąży nie wytrzymała obciążenia glukozą. Trochę mnie to przeraża. Krew mogę oddawać non stop ale wypić to paskudztwo. Bleee :D

    Błagam nie przypominaj mi o tym! Wole rodzić niż znów przechodzić przez to okropieństwo! Na samą myśl mam ochotę wyznać miłość mojej porcelanie

    Wachciowa lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilydread wrote:
    Mój gin mnie pogoni chyba, bo zarezerwowałam do niego wizyty 11.04 ,14.04, 25.04 i 02.05 i zamierzam się do tego przyznać 11.04 :D

    XD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilydread wrote:
    Co to znaczy nie wytrzymała? To jest takie paskudne w smaku? :p

    Paskude? Nie. To jest tak wstrętne, że jak juz przez to przejdziesz to później na samą myśl wywróci ci żołądek ma druga stronę.

    emilydread, Wachciowa lubią tę wiadomość

  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bądźcie tajemnicze, co to takiego jest to obciążenie glukozy :D?

    Wachciowa lubi tę wiadomość

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ingwet witamy w naszym gronie :-)

    Ingwer lubi tę wiadomość

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilydread wrote:
    Co to znaczy nie wytrzymała? To jest takie paskudne w smaku? :p

    Nabrała na twarzy wszystkie kolory tęczy i puściła pawia. :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    Nabrała na twarzy wszystkie kolory tęczy i puściła pawia. :/

    xD

  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faaak, a ile razy podczas ciąży trzeba to przejść :D?

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula911 wrote:
    Dzisiaj mam wizyte o 17:20, boje sie :( myslicie ze bedzie juz serduszko przy becie okolo 20 tys?

    Myślę ,że będziesz już widziała maluszka z serduszkiem :-)
    Powodzenia kochana ;-)

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilydread wrote:
    Nie bądźcie tajemnicze, co to takiego jest to obciążenie glukozy :D?
    Pijesz na czczo 75g glukozy i robią Ci badania krwi. :D

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilydread wrote:
    Faaak, a ile razy podczas ciąży trzeba to przejść :D?

    Na szczęście tylko raz. ;) No chyba że zgubią twoje wyniki to drinkujesz drugi raz :D

    A85K lubi tę wiadomość

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilydread wrote:
    Faaak, a ile razy podczas ciąży trzeba to przejść :D?

    Ja glukozę musiałam wypić tylko raz :-)

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta laska co haftowała została zaproszona na powtórkę z rozrywki na poniedziałek. Podobno wyniki mogą być zakłamane. Bleee :D

    emilydread lubi tę wiadomość

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciekawilyscie mnie, nie mogę się doczekać serio :D lubię dziwne doznania smakowe. Będąc na wakacjach spróbowałam razem z mężem stuletniego jaja i nie było najgorsze, więc może i to okaże się my top favourite haha :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    Ta laska co haftowała została zaproszona na powtórkę z rozrywki na poniedziałek. Podobno wyniki mogą być zakłamane. Bleee :D
    Powodzenia... bedzie rzygać aż jej sięw końcu uda :P

    Wachciowa lubi tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ