X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Silenka Autorytet
    Postów: 791 1009

    Wysłany: 9 czerwca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np od 2 dni nie mam mdlosci 🫣 jak 3 dni jeszcze nic nie wróci, to odstawiam ta xonvee. Mam nadzieję, że już koniec tego etapu :D

    Aune lubi tę wiadomość

    🩷💙

    preg.png
  • Aune Ekspertka
    Postów: 186 387

    Wysłany: 9 czerwca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28, cudne wieści, gratulacje!! 😊

    Witaj Margo007! 😊

    Ostatnio tylko czytam i nie mam siły pisać, bo od 3 dni mam jakiś spadek energii, a już się tak cieszyłam, że zaczął się II trymestr 😅 Na razie też się czuję jakby ktoś spuścił ze mnie powietrze, tylko brzuch nadmuchany 😂 Czasem już nie wiem czy mnie mdli, bo za dużo zjadłam czy znowu jestem głodna. Cukier już dwa razy badany na czczo i w normie, przed wizytą 24.06 idę na kolejne pobranie krwi to zobaczymy.

    Miłego wieczoru! 😊

    Evelle28 lubi tę wiadomość

    👩34+🧔40 +🐈‍⬛
    endometrioza (2015 laparoskopia - usunięcie torbieli i zrostów)
    antyk. hormonalna(evra) 2014-01.2024

    ⏸️31.03.2024
    04.04.2024 beta HCG 980

    🩺16.04.24 - crl 0.43 mm, jest serduszko
    🩺 7.05 crl 2.47
    🩺 27.05
    🏥 USG prenatalne 3.06
    crl 7.04 cm NT 1.9 mm/ Pappa ryzyka niskie ❤️
    🩺24.06 synek 💙 2.07 230g
    Połówkowe 30.07 i 12.08
    🩺 26.08 💙🐻 800 gram
    🩺 echo serca 16.09 - prawidłowe, 134/min, 1471 g
    🩺23.09

    preg.png
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 9 czerwca, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie totalny spadek energii i powrót mdlosci, czemu 😓 tak samo cieszyłam się na drugi trymestr a tu znowu dolegliwości.
    Jakoś damy rade w tych ciążach ale lekko nie jest 😅

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Margo007 Znajoma
    Postów: 27 80

    Wysłany: 9 czerwca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aune wrote:
    Evelle28, cudne wieści, gratulacje!! 😊

    Witaj Margo007! 😊

    Ostatnio tylko czytam i nie mam siły pisać, bo od 3 dni mam jakiś spadek energii, a już się tak cieszyłam, że zaczął się II trymestr 😅 Na razie też się czuję jakby ktoś spuścił ze mnie powietrze, tylko brzuch nadmuchany 😂 Czasem już nie wiem czy mnie mdli, bo za dużo zjadłam czy znowu jestem głodna. Cukier już dwa razy badany na czczo i w normie, przed wizytą 24.06 idę na kolejne pobranie krwi to zobaczymy.

    Miłego wieczoru! 😊


    Mam to samo z jedzeniem, czasami nie wiem czy jestem głodna i dlatego jest mi niedobrze, a za chwilę wydaje mi się że zjadłam za dużo i to dlatego mnie mdli 🫣 maskara, ale jednego jestem pewna, młoda w moim brzuchu nie lubi być głodna, od razu mi gorzej 😅
    Może to nie zabrzmi dobrze, ale cieszę się że nie jestem jedynym ciążowym zdechlakiem 🙈

    Termin: 09.12.24
    dziewczynka 👶🩷


    preg.png
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 225 397

    Wysłany: 9 czerwca, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo007 wrote:
    Właśnie zauważyłam, że mamy ten sam termin 😊 Nawet badania genetyczne robiłyśmy w ten sam dzień 😄
    Mogę zapytać jak samopoczucie ciążowe ?
    Czy tylko ja nie mam żadej energii ? 🫣

    O widzisz :)) termin z prenatalnych zrównał mi się z terminem z OM. 09.12 mam z pierwszego USG, a teraz po prenatalnych spowrotem mam na 07.12 i nie wiem już który brać pod uwagę😄😄
    U mnie dużo lepiej choć dużo szybciej męczę się tym, co wcześniej nie sprawiało mi tyle trudności wpędzając mnie w poczucie lenistwa. Mdłości myślę już 2-3 tygodnie nie wracają, i oby tak zostało już do końca :) a Ty, jak się czujesz? :)

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 172 356

    Wysłany: 9 czerwca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo007 wrote:
    Mam to samo z jedzeniem, czasami nie wiem czy jestem głodna i dlatego jest mi niedobrze, a za chwilę wydaje mi się że zjadłam za dużo i to dlatego mnie mdli 🫣 maskara, ale jednego jestem pewna, młoda w moim brzuchu nie lubi być głodna, od razu mi gorzej 😅
    Może to nie zabrzmi dobrze, ale cieszę się że nie jestem jedynym ciążowym zdechlakiem 🙈

    Margo witamy w grupie ❤️
    Mam pytanie, płeć już było widać na usg czy robiłaś badania genetyczne?

    Co do dolegliwości to łączę się z Wami w bólu, wszędzie piszą, że na tym etapie powinny ustępować, a u mnie jest bez zmian - co prawda nie wymiotuję, ale mam takie uczucie, że jest mi niedobrze (ten niesmak w ustach :().

    Ja we wtorek mam badania prenatalne, na szczęście weekend był intensywny i o tym nie myślałam, ale teraz jak ten termin się zbliża to coraz bardziej się stresuję 😞 też tak miałyście?

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 9 czerwca, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo007 wrote:
    Mam to samo z jedzeniem, czasami nie wiem czy jestem głodna i dlatego jest mi niedobrze, a za chwilę wydaje mi się że zjadłam za dużo i to dlatego mnie mdli 🫣 maskara, ale jednego jestem pewna, młoda w moim brzuchu nie lubi być głodna, od razu mi gorzej 😅
    Może to nie zabrzmi dobrze, ale cieszę się że nie jestem jedynym ciążowym zdechlakiem 🙈

    Też mam identycznie z jedzeniem🫣😅

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 218 433

    Wysłany: 9 czerwca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aune wrote:
    Evelle28, cudne wieści, gratulacje!! 😊

    Witaj Margo007! 😊

    Ostatnio tylko czytam i nie mam siły pisać, bo od 3 dni mam jakiś spadek energii, a już się tak cieszyłam, że zaczął się II trymestr 😅 Na razie też się czuję jakby ktoś spuścił ze mnie powietrze, tylko brzuch nadmuchany 😂 Czasem już nie wiem czy mnie mdli, bo za dużo zjadłam czy znowu jestem głodna. Cukier już dwa razy badany na czczo i w normie, przed wizytą 24.06 idę na kolejne pobranie krwi to zobaczymy.

    Miłego wieczoru! 😊
    Ja mam to samo z jedzeniem, czasem mam uczucie pełności i mówię do męża, że już dzisiaj nic nie zjem, bo aż mi niedobrze z tego przejedzenia, po czym nagle w ciągu paru minut jestem głodna i muszę zjeść tu i teraz 😂

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 344 487

    Wysłany: 9 czerwca, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silenka wrote:
    Ja np od 2 dni nie mam mdlosci 🫣 jak 3 dni jeszcze nic nie wróci, to odstawiam ta xonvee. Mam nadzieję, że już koniec tego etapu :D

    To teraz nie brałaś trzy dni i nie masz żadnych mdłości po odstawieniu ? Pytam bo ja jak jeden dzień nie wzięłam co cały dzień wymiotowałam nawet po samej wodzie. ,🤢

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1136 868

    Wysłany: 9 czerwca, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,nadrobiłam wpisy, za nami kolejny intensywny weekend. Nie wiem czy my kiedyś posiedzimy w domu w wolny dzień😅

    Margo,witamy w grupie.

    Co do objawów to ja od kilku dni zauważyłam ogromną poprawę. Wytrzymuje bez drzemki cały dzień, ogólnie czuje się bardziej energiczna, nie mam mdłości🙂 także jest nadzieja 🙂

    Skryta19, Aune lubią tę wiadomość

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 503

    Wysłany: 10 czerwca, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    My wczoraj wylecieliśmy na wakacje. Praktycznie cały dzień byliśmy w podróży i poczułam co to dość poważny ból pleców po kilku godzinach lotu i jazdy autokarem :( Do tego chyba pierwszy raz w życiu spuchły mi stopy 🤪 A i brzuch jakiś spory się zrobił.

    A co do jedzenia to przeżywam takie same dramaty i w II trymestrze. Głód co 2,5-3h + ochota na nic + mdłości, gdy nie zjem zbyt długo lub mdłości, gdy zjem kilka kęsów za dużo. To mój klasyczny repertuar. Bardzo bym chciała, żeby to już odpuściło 🙈

    Rita 💋 lubi tę wiadomość

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Silenka Autorytet
    Postów: 791 1009

    Wysłany: 10 czerwca, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    To teraz nie brałaś trzy dni i nie masz żadnych mdłości po odstawieniu ? Pytam bo ja jak jeden dzień nie wzięłam co cały dzień wymiotowałam nawet po samej wodzie. ,🤢
    Nie, biore nadal, ale mimo tego i tak mnie zaczelo mdlić od jakiegoś czasu. A od 2 dni puściło i postanowilam że jak 3 dni jeszcze nie będzie mdlilo, to spróbuję odstawic. Z tymże ja nie wymiotowałam, jedynie mialam nudności

    🩷💙

    preg.png
  • Rita 💋 Przyjaciółka
    Postów: 72 199

    Wysłany: 10 czerwca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meowne wrote:
    Hej dziewczyny!

    My wczoraj wylecieliśmy na wakacje. Praktycznie cały dzień byliśmy w podróży i poczułam co to dość poważny ból pleców po kilku godzinach lotu i jazdy autokarem :( Do tego chyba pierwszy raz w życiu spuchły mi stopy 🤪 A i brzuch jakiś spory się zrobił.

    A co do jedzenia to przeżywam takie same dramaty i w II trymestrze. Głód co 2,5-3h + ochota na nic + mdłości, gdy nie zjem zbyt długo lub mdłości, gdy zjem kilka kęsów za dużo. To mój klasyczny repertuar. Bardzo bym chciała, żeby to już odpuściło 🙈
    Udanego wyjazdu! Ja od przyszłego tygodnia mam urlop, ale dalej nie wiemy czy zostajemy w Polsce czy lecimy gdzieś dalej. Trochę się boję szczerze mówiąc. A dokąd pojechalicie?

    meowne lubi tę wiadomość

    ♀️27 ♂️ 39
    💒razem 7 lat, 4 po Ślubie
    ❌ IUI 09/2023 ❌ IVF 02/2024

    II podejście IVF 03/2024: 🍀
    13.03 ET 4.1.1 + EmbryoGlue (transfer zarodka świeżego), 6 maluchów na zimowisku❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    10 dpt 23.03.2024 ⏸️ beta 246 🫣12 dpt beta 715 🥰 14 dpt beta 1781 😊 22 dpt beta 19903 😍 23 dpt 05.04.2024 mamy ❤️! (6t1d)
    13.05 5 cm 🐧 + NIFTY (niskie ryzyka, chłopiec!)
    21.05 USG prenatalne 🩵 7 cm Synka 👶🏻
    16.07 II prenatalne: 381 g, zdrowy maluszek
    29.07 555 g ruchliwego człowieczka ❤️
    12.08 752 g kawalera
    9.09 1170 g naszego chłopca

    preg.png
  • Mons_S Koleżanka
    Postów: 32 55

    Wysłany: 10 czerwca, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim my też po intensywnym weekendzie, ja dalej słabo się czuje dodatkowo najstarsza córka całą noc wymiotowała i nie wiadomo czy to jakiś wirus czy się czymś przytruła. Odliczam dni do soboty bo mam wizytę a czas zawsze przed strasznie mi się dłuży.

  • Margo007 Znajoma
    Postów: 27 80

    Wysłany: 10 czerwca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    O widzisz :)) termin z prenatalnych zrównał mi się z terminem z OM. 09.12 mam z pierwszego USG, a teraz po prenatalnych spowrotem mam na 07.12 i nie wiem już który brać pod uwagę😄😄
    U mnie dużo lepiej choć dużo szybciej męczę się tym, co wcześniej nie sprawiało mi tyle trudności wpędzając mnie w poczucie lenistwa. Mdłości myślę już 2-3 tygodnie nie wracają, i oby tak zostało już do końca :) a Ty, jak się czujesz? :)

    U mnie na usg raz wychodzi 09.12, a raz 10.12, ale jakoś się tym specjalnie nie przejmuje, to jest i tak data orientacyjna , ale bardziej trzymam się tej 09. 12 😊
    Poczucie lenistwa, moje ulubione uczucie ostatnich tygodni 😅 aktualnie mieszkam z mamą, narzeczony jest za granicą więc o nic praktycznie nie muszę się martwić 😅
    Ale niestety nie opuszczają mnie wieczorne miłości, bez wymiotów, ale to uczucie, że zaraz puszcze pawia jest straszne 🫣
    No i z tym jedzeniem, któraś dziewczyna super to ujęła " ochota na nic" jestem głodna, ale nie chce mi się nic jesc, to taki stały repertuar ciążowy, ale dzień za dniem leci, jakby to bylo wczoraj pamiętam te dwie kreski na teście i stwierdzam, że mimo wszystko ten czas ucieka przez palce, mimo dolegliwości staram się cieszyć tym stanem i powoli wychodzącym brzuchem 🥰

    businesscare lubi tę wiadomość

    Termin: 09.12.24
    dziewczynka 👶🩷


    preg.png
  • rybka8 Ekspertka
    Postów: 158 176

    Wysłany: 10 czerwca, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim super wieści po wizytach 🥰
    Ja mam pytanie z całkiem innej beczki, bo z racji, że to pierwsza ciąża to póki co wszystkiego dowiaduje się od Was i często panikuje 😅
    Mieszkam w Ełku, ale tutaj opieka zdrowotna to tragedia... Zamierzam rodzić w swoim rodzinnym mieście (przy okazji wykorzystam rodziców do odpoczynku po porodzie 😅)
    I jak to jest gdy wybiorę sama sobie w głowie szpital, który mnie interesuje? Muszę tam jechać wcześniej i się jakoś zapisać lub coś w tym stylu?

    Rozważałam rodzić u siebie w Gdyni, ale nie mają anestezjologa więc nie ma co liczyć na znieczulenie, a właśnie moja mama dowiedziała się, że w Gdańsku w Copernicusie oferują znieczulenie 😄 U jednej z dziewczyn na Instagramie dowiedziałam się też, że są mocno za ochroną krocza

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
    08.05 1,32cm dzidziusia, 177 u/min
    01.06 NIFTY zdrowa dziewczynka 💗
    02.08 347 g
    20.08 568 g
    preg.png
  • Margo007 Znajoma
    Postów: 27 80

    Wysłany: 10 czerwca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta19 wrote:
    Margo witamy w grupie ❤️
    Mam pytanie, płeć już było widać na usg czy robiłaś badania genetyczne?

    Co do dolegliwości to łączę się z Wami w bólu, wszędzie piszą, że na tym etapie powinny ustępować, a u mnie jest bez zmian - co prawda nie wymiotuję, ale mam takie uczucie, że jest mi niedobrze (ten niesmak w ustach :().

    Ja we wtorek mam badania prenatalne, na szczęście weekend był intensywny i o tym nie myślałam, ale teraz jak ten termin się zbliża to coraz bardziej się stresuję 😞 też tak miałyście?


    U mnie na USG prenatalnym lekarka już wróżyła, że będzie dziewczynka ale to wciąż było takie " na dwoje babka wróżyła" a pewność mamy po badaniach genetycznych, zdecydowaliśmy się na VeraGene, a nie na NIFTY przez to, że to pierwsze sprawdza też dna ojca pod względem chorób jednogenowych których moglibyśmy być nosicielami 😊 na szczęście wszystkie choroby były bardzo niskiego ryzyka, no i wiemy, że w domy będą 3 kobiety... Ja, córka i kotka 🐱 narzeczony na przegranej pozycji 🤣

    Ja przed badaniami i usg i genetycznymi też się denerwowałam, a okazało się, że nie było czego 🥰 u Ciebie też wszystko będzie okej, statystyki są po naszej stronie🤞 Jeżeli we wtorek masz USG to myśl o tym, że całkiem dokładnie zobaczysz swojego małego człowieka, to jest super przezycie 🩷

    Skryta19 lubi tę wiadomość

    Termin: 09.12.24
    dziewczynka 👶🩷


    preg.png
  • TęczowaJa Ekspertka
    Postów: 246 669

    Wysłany: 10 czerwca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silenka wrote:
    Nie, biore nadal, ale mimo tego i tak mnie zaczelo mdlić od jakiegoś czasu. A od 2 dni puściło i postanowilam że jak 3 dni jeszcze nie będzie mdlilo, to spróbuję odstawic. Z tymże ja nie wymiotowałam, jedynie mialam nudności

    No ja żyłam wizją złotego okresu w ciąży czyli 2 trymestr jest super, ale rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię kiedy 2 trymestr rozpoczął się wielokrotnymi wymiotami więc zaczęłam brać xenovea i tak już chciałam nawet zmniejszać dawkę i pomalutku odstawić a tu po tygodniu mimo brania tabsow znowu 🤮
    Co do baby brain to wczoraj byłam u kuzynki i opowiadam jej czym się zajmuje mój szwagier a raczej próbowałam bo zabrakło w moim słowniku słowa programista🤦 i starałam się im naokoło opisać jaki to zawód ale ktoś na szczęście zgadł normalnie istne kalambury😶‍🌫️
    Dziś rozpoczynam urlop ale nie wiem czy z moim kiepskim samopoczuciem ogarniemy jakiś wyjazd chciałam Mazury ale 6 h w drodze z 🤢i 🤮 mnie przeraża więc może będziemy próbować znaleźć coś bliżej nas🤷
    Zazdroszczę wszystkim, które nie należą do grona zdechlakow w🤰a tym, które należą życzę aby dobre samopoczucie wróciło, kiedyś wróci prawda?

    84'👩‍❤️‍💋‍👨 77' 🐶🐶+🐱🐱
    Starania od '20.
    Teratozoospermia, oligospermia ciężka, morfologia 1%
    Kariotypy ✅
    HSG✅
    TSH 0,99
    AMH 05.23 -1,83, 11.23-3,39
    I IVF 💉start X'23
    16 🥚, 12 oocytów, IMSI
    3 zarodki: 5.1.2, 5.2.1, 3.3.3,

    1 transfer 8.11.23 - ET,
    5.1.2- 💔8 tydzień, 21.12.23👼♀️
    2 transfer 14.03.24 - FET,
    5.2.1, cykl naturalny
    9 dpt - 289,9
    11 dpt - 574,5
    13 dpt - 1453,0
    14 dpt - 2261,25
    20 dpt - 9760
    21 dpt - GS 1,16 cm
    27 dpt CRL 0,44 cm💞 FHR(+)
    7+2 - CRL 0,94cm-170
    8+4 - CRL 1,67cm-177
    10+2- CRL 3,46 cm
    11+6 - CRL 5,65 cm
    Nifty- ok 🩵
    17+3-200 g 🍫🍫
    30.07-pierwsze ruchy
    23+3-720 g
    27+3 -1400g
    ❄️ 3.3.3

    Nadzieja umiera ostatnia
    "I już się spadać nie boję
    Chociaż może mnie znów zaboleć
    I wiem, że jestem bezpieczna
    Miękka, ciepła, lekka."

    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 231

    Wysłany: 10 czerwca, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby kiedyś wróciło… ja dziś jak w zegarku, co drugi dzień zwracam śniadanie 🤮 i najgorsze, że muszę dosłownie biec do kibla bo dzieje się to tak niespodziewanie. A potem jestem gotowa znowu jeść i tym sposobem muszę robić dwa różne śniadania 🤡 bo tego samego już nie tknę przez kilka dni.
    Miałam dzisiaj oddawać krew na pappę ale tak leje od rana, że przełożyłam na jutro. A w środę wizyta, po trzech tygodniach a mam wrażenie, że wieczność minęła 🫠

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    02.10 kolejna wizyta
    16.10 & 22.10 III prenatalne

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 344 487

    Wysłany: 10 czerwca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silenka wrote:
    Nie, biore nadal, ale mimo tego i tak mnie zaczelo mdlić od jakiegoś czasu. A od 2 dni puściło i postanowilam że jak 3 dni jeszcze nie będzie mdlilo, to spróbuję odstawic. Z tymże ja nie wymiotowałam, jedynie mialam nudności

    O to daj znać jak odstawisz jaj się będziesz czuć bo ja po tabletkach czuję się super ale jak chciałam odstawić to był istny armagedon 🤣

    preg.png
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ