X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 10 września, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂bu nas w końcu ochłodzenie i deszcz... Trochę się cieszę choć na weekend planowaliśmy plenerowe urodziny dziewczyn i chyba będzie trzeba je przenieść.

    Dla mnie to też niepojęte jak można palić w ciąży,mnie drażni sam zapach jak ktoś gdzieś w pobliżu pali...
    Przedwczoraj uświadomiłam mojego męża,że czas szykować wyprawkę, jego mina była bezcenna bo i jemu jak i mi wydaje się,że do grudnia jeszcze sporo czasu a jednak mając termin na początek można spodziewać się porodu już w listopadzie
    Jestem właśnie na etapie szukania używanego łóżeczka Chicco do salonu i kompletowania zamówienia aptecznego.
    Gdzie zamawiacie aptekę? Ja zawsze brałam Gemini ale może jest coś korzystniejszego?

    Ubranka będę miała całą wyprawkę do 68 od siostry lada dzień więc tylko wyprać będę musiała 🙂
    Muszę jeszcze wymienić materac po najmłodszym w łóżeczku i do tego salonowego dokupić jak już je znajdę 🙂

    Aune, mar.1 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 479

    Wysłany: 10 września, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Hej dziewczyny 🙂bu nas w końcu ochłodzenie i deszcz... Trochę się cieszę choć na weekend planowaliśmy plenerowe urodziny dziewczyn i chyba będzie trzeba je przenieść.

    Dla mnie to też niepojęte jak można palić w ciąży,mnie drażni sam zapach jak ktoś gdzieś w pobliżu pali...
    Przedwczoraj uświadomiłam mojego męża,że czas szykować wyprawkę, jego mina była bezcenna bo i jemu jak i mi wydaje się,że do grudnia jeszcze sporo czasu a jednak mając termin na początek można spodziewać się porodu już w listopadzie
    Jestem właśnie na etapie szukania używanego łóżeczka Chicco do salonu i kompletowania zamówienia aptecznego.
    Gdzie zamawiacie aptekę? Ja zawsze brałam Gemini ale może jest coś korzystniejszego?

    Ubranka będę miała całą wyprawkę do 68 od siostry lada dzień więc tylko wyprać będę musiała 🙂
    Muszę jeszcze wymienić materac po najmłodszym w łóżeczku i do tego salonowego dokupić jak już je znajdę 🙂
    Ja wyprawkę apteczną zamawiałam na Gemini właśnie i wydawało mi się, że cenowo w miarę spoko to wyszło.
    A takie rzeczy higieniczne jak podkłady , wkładki itd. Zamawiałam na Allegro 😊

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 501

    Wysłany: 10 września, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kompletowałam jakiś czas temu koszyk w aptece melissa i tez wychodziło fajnie cenowo, także polecam działać w 3 zakładkach i porównywać. Jeszcze apteka olmed bywa spoko :)

    rybka8 lubi tę wiadomość

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 10 września, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Hej dziewczyny 🙂bu nas w końcu ochłodzenie i deszcz... Trochę się cieszę choć na weekend planowaliśmy plenerowe urodziny dziewczyn i chyba będzie trzeba je przenieść.

    Dla mnie to też niepojęte jak można palić w ciąży,mnie drażni sam zapach jak ktoś gdzieś w pobliżu pali...
    Przedwczoraj uświadomiłam mojego męża,że czas szykować wyprawkę, jego mina była bezcenna bo i jemu jak i mi wydaje się,że do grudnia jeszcze sporo czasu a jednak mając termin na początek można spodziewać się porodu już w listopadzie
    Jestem właśnie na etapie szukania używanego łóżeczka Chicco do salonu i kompletowania zamówienia aptecznego.
    Gdzie zamawiacie aptekę? Ja zawsze brałam Gemini ale może jest coś korzystniejszego?

    Ubranka będę miała całą wyprawkę do 68 od siostry lada dzień więc tylko wyprać będę musiała 🙂
    Muszę jeszcze wymienić materac po najmłodszym w łóżeczku i do tego salonowego dokupić jak już je znajdę 🙂

    Ja teraz wszystko też z Gemini. Bo większość fajnych produktów jest i nie trzeba latać między tymi stronami. Ceny też dobre wiadomo jedno trochę droższe drugie trochę tańsze.☺️

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2061 1633

    Wysłany: 10 września, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też skompletowałam apteczno-higieniczne na Gemini. Pewnie kilka rzeczy można by taniej gdzieś zamówić, ale na początek wolałam mieć jedno duże zamówienie. Zobaczę co się sprawdza i później najwyżej będziemy zamawiać np. podkłady na allegro :)

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 10 września, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny,to nie będę nigdzie indziej szukać tylko zamowye na Gemini.

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 1131 1199

    Wysłany: 10 września, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam część badań, są takie sobie. Organizm walczy z jakąś infekcją bakteryjną. 😒
    Już się martwię, jutro zadzwonię do lelarza z prośbą o interpretację.
    Ile się czeka na posiew moczu? Moze to od tego lub od gardła, cały czas wydaje mi się, ze cos mam, odkaszluje i wypluwam białą a czasami żółtą plciowinę, ale to zgłaszałam już rodzinnemu i twierdzi, ze to od zgagi i słabego nawodnienia.

    Aaa i pytałam, ciemniejsza krew jest efektem słabego dotlenienia.


    Wy temat wyprawki a u mnie porządki, powoli segreguję i wywalam co zbędne. 🙄
    Sporo mam przydasi.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 86 73

    Wysłany: 10 września, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Dostałam część badań, są takie sobie. Organizm walczy z jakąś infekcją bakteryjną. 😒
    Już się martwię, jutro zadzwonię do lelarza z prośbą o interpretację.
    Ile się czeka na posiew moczu? Moze to od tego lub od gardła, cały czas wydaje mi się, ze cos mam, odkaszluje i wypluwam białą a czasami żółtą plciowinę, ale to zgłaszałam już rodzinnemu i twierdzi, ze to od zgagi i słabego nawodnienia.

    Aaa i pytałam, ciemniejsza krew jest efektem słabego dotlenienia.


    Wy temat wyprawki a u mnie porządki, powoli segreguję i wywalam co zbędne. 🙄
    Sporo mam przydasi.
    Ja posiew z moczu zaniosłam w sobotę i jeszcze nie ma wyniku. Podobno do tygodnia czasu się czeka.

    Atika lubi tę wiadomość

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 229 285

    Wysłany: 10 września, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Dostałam część badań, są takie sobie. Organizm walczy z jakąś infekcją bakteryjną. 😒
    Już się martwię, jutro zadzwonię do lelarza z prośbą o interpretację.
    Ile się czeka na posiew moczu? Moze to od tego lub od gardła, cały czas wydaje mi się, ze cos mam, odkaszluje i wypluwam białą a czasami żółtą plciowinę, ale to zgłaszałam już rodzinnemu i twierdzi, ze to od zgagi i słabego nawodnienia.

    Aaa i pytałam, ciemniejsza krew jest efektem słabego dotlenienia.


    Wy temat wyprawki a u mnie porządki, powoli segreguję i wywalam co zbędne. 🙄
    Sporo mam przydasi.

    U mnie w laboratorium czas oczekiwania na wynik posiewu to 5 dni. Natomiast jeśli nic nie wyhodują to wyniki są nawet po 3 dniach.

    Atika lubi tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 11 września, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo 😘

    @Paula, cieszę się, że wróciłaś i że teraz wszystko wygląda ok ♥️ A czy lekarz coś mówił o porodzie w kontekście łożyska? Czy koszule zamawiałaś online?

    @Atika, podwójnie Ci współczuję zespołu niespokojnych nóg, bo sama to mam 🫂 No jest ciężko... Ciężko zasnąć, później pobudka na siusiu, więc nogi znów tańczą... Mnie pomaga chłodny prysznic przed snem, do tego włączam wiatrak i smaruję nogi maścią chłodzącą. Mój Mąż mówi, że wybuduje mi igloo, bo w tej ciąży bardzo polubiłam chłód 🤪

    @Malinowa_Mamba, bardzo się cieszę, że szyjka wygląda nieźle 🥰 Wiem, że pobyty w szpitalu bywają trudne, ale już niedługo będziesz mogła odpoczywać w domu. A współlokatorki bardzo współczuję... Na palenie w ciąży nie mam słów 🤬

    @Aniela, powodzenia dziś ja podaniu immunoglobuliny ✊ Czy ja dobrze kojarzę, to jest zastrzyk w tyłeczek?

    @Elewina, cieszę się, że wszystko ok 🥰

    @Zagadka, masz rację, jakiemu lekarzowi przyjdzie do głowy pytać pacjentki, czy pali w ciąży? Przecież tyle się o tym trąbi... Niestety to już nie jest nieświadomość, tylko zwyczajne olewanie.

    @Koku, rozumiem Twoje zmartwienia, ja też tak mam 😘 Analizuję każdy ruch i zastanawiam się, czy ten nie był za słaby, w tamten za mocny. Mogę Cię tylko pocieszyć, że ja też przechodziłam duży kryzys w 24 tc i marzyłam, żeby czas leciał szybciej, a dziś jestem 28+2 i nawet nie wiem, kiedy to zleciało.

    @Amra, absolutnie przepiękne zdjęcie ♥️ Bardzo elegancka i gustowna sesja, lubię takie 🥰

    @Mag_len, mojemu też średnio w głowie się mieści, że to już pora na gromadzenie wyprawki 🤭 Ostatnio żona jego kolegi nagle trafiła do szpitala w 33 tc - wyprawka trochę w lesie, rzeczy do szpitala przygotowane, ale torba jeszcze w drodze. Także chyba mi się trochę chłop zmobilizował, a ja też powiedziałam, że chcę mieć zamkniętą wyprawkę do końca 30 tc, ewentualnie jakieś niedobitki. A wyprawkę apteczną zamówiłam w Gemini ☺️

    Ostatnio więcej Was poczytuję, niż się udzielam, więc postanowiłam to trochę nadrobić 😉 Miłego dnia!

    Aniela855888, Elewina, Amra, Atika, Malinowa _Mamba, Sisi1905, mar.1, Paula9463 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • rybka8 Ekspertka
    Postów: 158 176

    Wysłany: 11 września, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sądzicie o pakowaniu wyprawki w szpitalnej w "samolotową walizkę podręczną"?
    Myślę, że w takiej nieco łatwiej utrzymać porządek, ale się zastanawiam czy to nie trochę przesadzone.

    W co zamierzacie się pakować?

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
    08.05 1,32cm dzidziusia, 177 u/min
    01.06 NIFTY zdrowa dziewczynka 💗
    02.08 347 g
    20.08 568 g
    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2061 1633

    Wysłany: 11 września, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa_Mamba jak sytuacja w szpitalu?

    Dobrego dnia dziewczyny 😍

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Aniela855888 Koleżanka
    Postów: 55 96

    Wysłany: 11 września, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Hejo 😘

    @Aniela, powodzenia dziś ja podaniu immunoglobuliny ✊ Czy ja dobrze kojarzę, to jest zastrzyk w tyłeczek

    Tak kojarzę, bo miałam już podawane po pierwszym poronieniu. Ja sobie czekam właśnie w szpitalu, na całe szczęście po podaniu do domu ;)

    MummyYummy lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 11 września, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka8 wrote:
    A co sądzicie o pakowaniu wyprawki w szpitalnej w "samolotową walizkę podręczną"?
    Myślę, że w takiej nieco łatwiej utrzymać porządek, ale się zastanawiam czy to nie trochę przesadzone.

    W co zamierzacie się pakować?

    Ja w poprzednich ciążach panowałam się w torbę. Natomiast teraz też mam wątpliwości, bo wtedy rodziłam w innym szpitalu i dla dziecka musiał mieć jedynie pampersy i chusteczki wilgotne, a teraz na liście ze szpitala są też ubranka. One niby nie zajmują dużo miejsca 🤔 Z drugiej strony słyszałam, że z walizką jest wygodniej, bo połowa dla maluszka, połowa dla mamy i można wsunąć pod łóżko nawet otwartą.

    Podbijam temat i niech wypowiedzą się też inne Dziewczyny ☺️

    rybka8 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 11 września, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniela855888 wrote:
    Tak kojarzę, bo miałam już podawane po pierwszym poronieniu. Ja sobie czekam właśnie w szpitalu, na całe szczęście po podaniu do domu ;)

    Oby szybko załatwili temat i do domu 😉

    Aniela855888 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 479

    Wysłany: 11 września, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka8 wrote:
    A co sądzicie o pakowaniu wyprawki w szpitalnej w "samolotową walizkę podręczną"?
    Myślę, że w takiej nieco łatwiej utrzymać porządek, ale się zastanawiam czy to nie trochę przesadzone.

    W co zamierzacie się pakować?
    U mnie szpital wymaga oddzielnej torby na poród i oddzielnej na oddział, więc rozegrałam to tak, że :
    - do porodu spakowałam sie w taką większą torbę podróżną
    - na oddział mam walizkę i to wcale nie taka mała 😅
    U mnie w szpitalu niestety trzeba mieć wszystko swoje, zupełnie nic nie dają.

    Atika lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2061 1633

    Wysłany: 11 września, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się spakuje w walizkę, nie wiem czy uda mi się w tę najmniejsza czy może w średnią. Właśnie z uwagi na to, że na kółkach będzie wygodniej, ale też lepiej utrzymać w niej porządek. Mi szpital niczego nie zapewnia, więc niech nie liczą że w reklamówkę z biedronki się spakuje 🙈🙈

    Atika, MummyYummy lubią tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 557 810

    Wysłany: 11 września, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pakuję się w walizkę taką jaką mam, czyli dużą 🤣
    Chciałam coś mniejszego kupić ale stwierdziłam że bez sensu tylko na poród wydawać pieniądze, a tak to na pewno wszystko zmieszczę 😅

    Na sam poród mam oddzielną torbę i razem to wszystko będzie ogromne 🤣

    👩33l ❤️🧑34l
    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Czekamy na Ciebie Synku 🥰

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 1131 1199

    Wysłany: 11 września, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny 😁

    Zasłoniłam rolety, ciemno i spałam prawie aż do teraz. Dziecię zyje swoim życiem, kilka razy czułam w czasie snu jego ruchy.

    No i zawsze budzi się gdy idę siku.



    rybka8 wrote:
    A co sądzicie o pakowaniu wyprawki w szpitalnej w "samolotową walizkę podręczną"?
    Myślę, że w takiej nieco łatwiej utrzymać porządek, ale się zastanawiam czy to nie trochę przesadzone.

    W co zamierzacie się pakować?

    Tak, zeszłym razem i to było kilkanaście lat temu, też pakowałam do walizki na kółkach. Zupełnie nie uważam tego za przesadzone.



    MummyYummy wrote:
    Ja w poprzednich ciążach panowałam się w torbę. Natomiast teraz też mam wątpliwości, bo wtedy rodziłam w innym szpitalu i dla dziecka musiał mieć jedynie pampersy i chusteczki wilgotne, a teraz na liście ze szpitala są też ubranka. One niby nie zajmują dużo miejsca 🤔 Z drugiej strony słyszałam, że z walizką jest wygodniej, bo połowa dla maluszka, połowa dla mamy i można wsunąć pod łóżko nawet otwartą.

    Podbijam temat i niech wypowiedzą się też inne Dziewczyny ☺️

    Rodziłam bardzo dawno, więc nie jestem już w tenacie. Wtedy ubranka dla dziecka zapewniał szpital, trzeba było tylko dać w prezencie paczkę chusteczek i 10 pieluszek.

    Czy takie info jest na stronie szpitala?

    MummyYummy dziękuję za rady, spróbuję. 😙

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września, 10:58

    MummyYummy, rybka8 lubią tę wiadomość

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1049 1542

    Wysłany: 11 września, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właściwie totalnie nie wiem co się ładuje w torbę do porodu, a co w tą na oddział, u mnie szpital też wymaga wszystkiego własnego raczej 😅 wydaje mi się, że na salę porodową nie potrzeba zbyt dużo i chyba mi się to wszystko zmieści w plecak, a na oddział dla siebie i dziecka mam walizkę w średnim rozmiarze 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września, 11:26

    rybka8 lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Niedoczynność tarczycy = Letrox ✅
    Badanie nasienia 06/23 ✅
    Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów✅
    08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌
    09.10/23 - cb 💔
    ->11.2023 klinika niepłodności: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    beta: 23.1 ⬆️ 48 ⬆️ 209 ⬆️ 638 ⬆️1290 ⬆️ 2130 prog: 35-40-27-25
    6+1🥚4,4mm + 💚 128
    7+2 🐣 1,4cm + 💚 156
    8+4 🐥 1,87cm + 💚 173
    11+4 🐤 około 5cm + 💚 160
    12+3🐓 6,44cm + 💚 157 USG I trym: OK a PAPPA = ryzyko T21 1/726
    15+4 🐔 około 10cm + 💚 144
    20+4 jest 🩷 395g połówkowe OK!
    26+3 jest 1045g 🐡 + 💚 150
    ---> 27.09 = 30+4 - III USG prenatalne

    preg.png
‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ