X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 228 408

    Wysłany: 24 września, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Ja również mam pytanko do słodkich mam 😄
    Dziewczyny, jakiego używacie glukometru?
    Ja dostałam w przychodni firmy Ixell i w sumie od kilku dni nie miałam ani jednego przekroczenia, ale teraz czytam opinie, że ten glukometr zaniża wyniki i martwię się, że tak naprawdę mam wyższy cukier i szkodzę maluszkowi.
    Czy możecie polecić jakąś inną firmę lub powiedzieć, jakiego Wy używacie?

    Dzięki ☺️
    Ja w poradni dostałam Diagnostic goldcare ale zawyżał :/ kupiłam paski w aptece do Contour Plus i aparat do nich dostałam za darmo, on chyba rzeczywiście ma najbardziej zbliżone wyniki do krwi jak porównywałam z laboratorium. Na Diagnostic rano miałam 85-88, więc stresował mnie bardzo, a na contour 71-78.

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Mami_35 Przyjaciółka
    Postów: 74 87

    Wysłany: 24 września, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Ja również mam pytanko do słodkich mam 😄
    Dziewczyny, jakiego używacie glukometru?
    Ja dostałam w przychodni firmy Ixell i w sumie od kilku dni nie miałam ani jednego przekroczenia, ale teraz czytam opinie, że ten glukometr zaniża wyniki i martwię się, że tak naprawdę mam wyższy cukier i szkodzę maluszkowi.
    Czy możecie polecić jakąś inną firmę lub powiedzieć, jakiego Wy używacie?

    Dzięki ☺️

    Ja też mam Ixell. Nie wiem jak zweryfikować pomiar rano, ale miałam kilka razy cukier ponad 140 po posiłku i to pokrywało się z samopoczuciem. Chodzi o taki "zjazd", tzn chce się nagle spać, a jak się położyłam to wcale usnąć nie mogłam. I wtedy rzeczywiście na glukometrze cukier 1 h po posiłku był ok 140 lub wyższy.

    Taki glukometr przepisali mi w poradni diabetologicznej przy szpitalu na Karowej w Wawie.

    💗
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 239 301

    Wysłany: 24 września, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    Ja w poradni dostałam Diagnostic goldcare ale zawyżał :/ kupiłam paski w aptece do Contour Plus i aparat do nich dostałam za darmo, on chyba rzeczywiście ma najbardziej zbliżone wyniki do krwi jak porównywałam z laboratorium. Na Diagnostic rano miałam 85-88, więc stresował mnie bardzo, a na contour 71-78.

    Też mam glukometr Contour.

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
‹‹ 349 350 351 352 353
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ