Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 941 1382

    Wysłany: 20 listopada 2024, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Dziewczyny, poproszę jutro o mocne kciuki - stawiamy się do szpitala. Młody postanowił wszystkich zaskoczyć, znów się obrócił i tym razem leży poprzecznie. W dodatku z 2800 skoczył na zaledwie 3300 w miesiąc, więc albo błąd pomiaru, albo zwolnił. Także lepiej mieć sytuację pod kontrolą.

    Będę dawać znać 😘

    Trzymam kciuki z całych sił za Was🤞🏻🤞🏻🍀 i czekamy na kolejnego maluszka❤️

    MummyYummy lubi tę wiadomość

    Henio🩵 4065g i 57cm💙

    age.png

    Staś🩵 3980g i 58cm💙

    age.png
  • Mandoriana Autorytet
    Postów: 408 502

    Wysłany: 21 listopada 2024, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w Holandii nie badają blizny pytałam i położnej i ginekologa ze szpitala jak miałam konsultacje i mówiły mi że w Holandii nie sprawdza się ponieważ nie ma to znaczenia jaka jest. Gruba potrafi pęknąć a cienka potrafi dobrze trzymać to czy pęknie to cechy osobnicze nie do przewidzenia. Trochę mnie to zdziwiło ale u mnie minęło 16 lat od cesarki pozatym dieta bogata w białko, kolagen, suplementuje też Wit C żeby boostowac własne wytwarzanie kolagenu więc ufam w to że mam silna tkankę macicy.

    Mami_35, Atika, Paula9463 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mandoriana Autorytet
    Postów: 408 502

    Wysłany: 21 listopada 2024, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja względnie dobrze dziś spałam ale w środku nocy pobudkę miałam bo maleństwo postanowiło zacząć uprawiać gimnastykę wyczynowa i nie dało mi zasnąć przez prawie godzinę choć zazwyczaj przesypia mi noce😂

    age.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 21 listopada 2024, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy czekamy na wieści🌺☺️

    MummyYummy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 21 listopada 2024, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u Was z podejrzeniem sączących się wód płodowych? Codziennie zauważam mokrą bieliznę raczej słodkawej woni i to nie mocz - mimo wkładek, po środku trochę białych upław lub nie zawsze. Młody też mniej aktywniejszy od kilku dni się stał ale staram się nie popadać w paranoje skoro wczoraj było ktg i nic nie wspomniał 🤔

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 21 listopada 2024, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mummy trzymam kciuki za Was, mam nadzieję, że to tylko faktycznie błędy pomiaru i wszystko z maluchem w porządku 🍀🤞🤞 czekamy na wiadomości! 🫂☺️

    MummyYummy lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Amra Autorytet
    Postów: 512 821

    Wysłany: 21 listopada 2024, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Dziewczyny a jak u Was z podejrzeniem sączących się wód płodowych? Codziennie zauważam mokrą bieliznę raczej słodkawej woni i to nie mocz - mimo wkładek, po środku trochę białych upław lub nie zawsze. Młody też mniej aktywniejszy od kilku dni się stał ale staram się nie popadać w paranoje skoro wczoraj było ktg i nic nie wspomniał 🤔
    Ja jeszcze przez 3 dni biorę luteinę, więc ciężko stwierdzić bo po niej mam upławy, ale czasami też jest ich sporo, ale nie panikuje bo u lekarza przy badaniu wszystko ok. Ja bardzo się niepokoisz to kup sobie specjalne wkładki wykrywające wody płodowe chociaż na etapie w którym jesteś to nie wiem czy jest sens 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2024, 13:47

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 21 listopada 2024, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a te skurcze przepowiadające to do czego byście porównały? Bo ja np. miałam bardzo bolesne i męczące okresy a właśnie dziś się tak czułam jak wtedy gdy miesiączka się zaczynała. Ćmienie/ból podbrzusza i uczucie gorąca. Potem minęło i za jakiś czas znowu. Na razie tak dwa razy 🤔

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Amra Autorytet
    Postów: 512 821

    Wysłany: 21 listopada 2024, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziewczyny a te skurcze przepowiadające to do czego byście porównały? Bo ja np. miałam bardzo bolesne i męczące okresy a właśnie dziś się tak czułam jak wtedy gdy miesiączka się zaczynała. Ćmienie/ból podbrzusza i uczucie gorąca. Potem minęło i za jakiś czas znowu. Na razie tak dwa razy 🤔
    U mnie podobnie. Teraz mam spasmoline, więc te skurcze się wyciszyły, ale wcześniej miałam je sporadycznie od 26 tc i objawiały się tak, że najpierw czułam ćmienie podbrzusza tak jak na okres, później spinanie i twardnienie brzucha na kilkanaście sekund uczucie ciepła i puszczało.
    Teraz sporadycznie zdarza się , że stwardnieje mi brzuch już bez bólu, ale na tym etapie ciąży w ogóle się tym nie przejmuję.

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 21 listopada 2024, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Amra, ja się nie przejmuję a bardziej czujna jestem na tym etapie czy to już do porodu czy jeszcze nie 😃 Ja do jutra jeszcze jestem na luteinie z uwagi na ułożenie dziecka, więc i tak fajnie, że macica podejmuje już pracę 🤭

    Amra lubi tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 393 481

    Wysłany: 21 listopada 2024, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was z ruchami? U mnie zauważalnie mniej więc sie martwie. Ktg we wtorek było idealne. Ale dzidzius jakiś leniwy a zazwyczaj dużo się ruszał. Nie wiem czy to już przed porodem czy co

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 21 listopada 2024, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    A jak u Was z ruchami? U mnie zauważalnie mniej więc sie martwie. Ktg we wtorek było idealne. Ale dzidzius jakiś leniwy a zazwyczaj dużo się ruszał. Nie wiem czy to już przed porodem czy co
    No u mnie tak samo, bardzo muszę się skupić i prowokować żeby wyczuc ruch, ale myślę, że przed porodem tak właśnie jest, po prostu na tyle ciasno i nisko, że nie odczuwa się jak wcześniej 🫣

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Dariaa29 Autorytet
    Postów: 354 653

    Wysłany: 21 listopada 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie te ruchy też już są inne, czasem są wyraźne, a czasem ledwo co je czuję, dzisiaj robiłam ktg i wyszło idealnie więc chyba tak już będzie

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 21 listopada 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję ruchy wszystkie bardzo mocno i ciągle wręcz, ale przypuszczam, że to dlatego, że mam w środku dosyć małe dziecko 🤷‍♀️

    Moje "chyba przepowiadające" to ćmienie jak na okres i spinanie w dole brzucha promieniujące do krzyża, stawianie brzucha całego też się zdarza 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2024, 19:09

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 941 1382

    Wysłany: 21 listopada 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się nie mogę doczekać tego wysypu bobasków u nas na wątku😍👶🏼

    Amra, Zagadka919, Nina_02, Nina_02, villemo_gbm, Megipta, Dariaa29, Wanda_89, spineczka, Malina1111, MummyYummy, TęczowaJa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Henio🩵 4065g i 57cm💙

    age.png

    Staś🩵 3980g i 58cm💙

    age.png
  • Amra Autorytet
    Postów: 512 821

    Wysłany: 21 listopada 2024, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ruchy cały czas czuję bardzo dobrze. Czasami są to typowe mocne kopniaki a czasami takie wypychanie albo gmeranie rączkami, ale generalnie jest bardzo ruchliwa cały czas 🤭😉

    spineczka, Malina1111 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 21 listopada 2024, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś też ruchy jakieś leniwe i rzadko, ale za to przepowiadające w pewnym momencie co 31 min tak mi apka powiedziała 🙈 także ciekawa jestem jutrzejszej wizyty 😃

    Jeszcze 1.5 tyg do grudnia, ale myślę że niektóre z nas rozpakują się już w listopadzie, bo liczba donoszonych ciąż pięknie rośnie 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2024, 19:36

    Amra, Megipta, spineczka, Malina1111, Paula9463 lubią tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • businesscare Autorytet
    Postów: 360 676

    Wysłany: 21 listopada 2024, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od dziś na patologii ciąży. Termin indukcji miałam na jutro, jednak zadzwonili już dziś. Trochę jestem zła bo lekarz zalecił "obserwacje" i nic nie robią więcej, a skierowanie miałam na indukcję a nie na leżenie i czekanie. No ale zaciskam zęby i zobaczymy co będzie jutro. Prosimy o kciuki🤞

    meowne, Amra, Księgowa, Mami_35, aambrozjaa93, Megipta, mar.1, Aniela855888, Wanda_89, spineczka, Rita 💋, Malina1111, Fania017, rybka8, MummyYummy, Atika lubią tę wiadomość

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • meowne Autorytet
    Postów: 383 664

    Wysłany: 21 listopada 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    My od dziś na patologii ciąży. Termin indukcji miałam na jutro, jednak zadzwonili już dziś. Trochę jestem zła bo lekarz zalecił "obserwacje" i nic nie robią więcej, a skierowanie miałam na indukcję a nie na leżenie i czekanie. No ale zaciskam zęby i zobaczymy co będzie jutro. Prosimy o kciuki🤞

    Trzymam mocni kciuki!! ✨

    businesscare lubi tę wiadomość

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Amra Autorytet
    Postów: 512 821

    Wysłany: 21 listopada 2024, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    My od dziś na patologii ciąży. Termin indukcji miałam na jutro, jednak zadzwonili już dziś. Trochę jestem zła bo lekarz zalecił "obserwacje" i nic nie robią więcej, a skierowanie miałam na indukcję a nie na leżenie i czekanie. No ale zaciskam zęby i zobaczymy co będzie jutro. Prosimy o kciuki🤞
    Trzymam kciuki ❤️❤️❤️❤️

    businesscare lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ