Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 1 maja, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mówiłam, że ostatnio minęły mi mdłości i mnie to stresuje - no to wróciły 😅 Chyba, że to przez to, że wciągnęłam 5 śliwek w czekoladzie 😅

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Debris Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 1 maja, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alora wrote:
    Ja mdłości prawie nie mam, jedyne objawy u mnie to totalny brak energii i taka mega senna jestem cały czas...
    No i nie wiem czy wy też macie wrażenie że spadło wam IQ? Serio wydaje mi się że jakaś głupsza się zrobiłam, ciężko mi się myśli, zawieszam sie jakbym miała jakąś mgle mózgowa
    .
    Ja mam to samo ale z tym IQ to dopiero później u mnie się zaczyna. W pierwszej ciąży miałam tak, że nie pamiętałam czy brałam tabletkę czy nie. Zdarzyło mi się tak parę razy to później rozkładałam sobie w kieliszkach, żeby mieć pewność. Demencja. Na szczęście po porodzie to przechodzi.

  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 1 maja, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po porodzie z dobre pół roku baby brain pozostał haha

    U nas majówka u moich rodziców. Mamy do nich kilka kilometrów od teściów (mieszkamy z teściami, a nasz dom w budowie). Przyjechali chrzestni i prababcia córki.

    Nie wytrzymałam i powiedziałam moim rodzicom, że jestem w ciąży ❤️ Ale tylko im, bo reszcie rodziny kiedy indziej, jak już będzie ciąża bardziej zaawansowana

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • emmac Przyjaciółka
    Postów: 66 53

    Wysłany: 1 maja, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja wlasnie po imprezie gdzie maz przesadził z alkoholem i bardzo się wkurzyłam zaczelam krwawić. Piersi noe bolą juz. Rano 250 km na wesele gdzie będę 15h na nogach, także grudzien nie dla mnie.

    _____________________________________
    starania od 10.2014
    🥺9tc. 04.2015
    2017 🌸 leczenie i 2022 🩵
    🥺2026
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 2 maja, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    No a ja wlasnie po imprezie gdzie maz przesadził z alkoholem i bardzo się wkurzyłam zaczelam krwawić. Piersi noe bolą juz. Rano 250 km na wesele gdzie będę 15h na nogach, także grudzien nie dla mnie.
    Jak sytuacja? Moze to jednorazowe krwawienie ?

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 2 maja, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze warto podjechać na sor przed weselem zeby sprawdzili bo moze jest z maleństwem ok a taka droga i tyle czasu na nogach no wiadomo męczy
    ( jak robie błędy to przepraszam okulary zostawiłam w sypialni a mąż z synem spia nie chcem wchodzić ich budzić 🫣 )

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 2 maja, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac, ja też bym pojechała na sor zobaczyć czy wszystko ok 🤞
    Ale ja to bym ogólnie sobie odpuściła to wesele w tej sytuacji, tym bardziej że taka daleka droga przed Wami 🫣 wiem, że tak niezbyt na ostatnią chwile, ale są różne sytuacje.

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 597

    Wysłany: 2 maja, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nieśmiało dołączam nie wiem na jak długo ostatnią ciążę poroniłam i teraz strach jest niesamowity , bardzo bym chciała żeby tym razem się udało . Mam już 3 córy , marzy mi się synek ale będzie co będzie byle zdrowe ❤️ pierwsza wizyta w środę pęcherzyk póki co , we wtorek mam podjechać sprawdzić czy jest serduszko , ginekolog powiedziała że wskazuje na ciążę młodsza o tydzień , teraz 5 tydzień mam nadzieję że wszystko będzie ok bo ostatnio różnica była 2 tygodnie i niestety serce przestało bić , wierzę że teraz będzie inaczej. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie. Termin na 23.12 także ciekawie będzie

    Ritaaa, Rosalinda, Wiolami, Myszkaaa20, Lunaaa12, Alora, Hera098 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 2 maja, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Hej nieśmiało dołączam nie wiem na jak długo ostatnią ciążę poroniłam i teraz strach jest niesamowity , bardzo bym chciała żeby tym razem się udało . Mam już 3 córy , marzy mi się synek ale będzie co będzie byle zdrowe ❤️ pierwsza wizyta w środę pęcherzyk póki co , we wtorek mam podjechać sprawdzić czy jest serduszko , ginekolog powiedziała że wskazuje na ciążę młodsza o tydzień , teraz 5 tydzień mam nadzieję że wszystko będzie ok bo ostatnio różnica była 2 tygodnie i niestety serce przestało bić , wierzę że teraz będzie inaczej. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie. Termin na 23.12 także ciekawie będzie
    Fajnie ze jesteś później dopisze cie na nasze listy 🙂 trzymam kciuki żeby tym razem bylo dobrze ❤️

    Justi2019 lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 2 maja, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019, heej, powodzenia, napewno po takich przejściach jest więcej obaw, oby tym razem wszystko było dobrze 😊🍀

    Justi2019 lubi tę wiadomość

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 2 maja, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    No a ja wlasnie po imprezie gdzie maz przesadził z alkoholem i bardzo się wkurzyłam zaczelam krwawić. Piersi noe bolą juz. Rano 250 km na wesele gdzie będę 15h na nogach, także grudzien nie dla mnie.

    Podjedź gdzieś dla spokoju.

    Witaj @Justi2019 oby ten wątek był dla Ciebie szczęśliwy! Mamy termin na ten sam dzień. :)

    My wczoraj zaliczyliśmy super pierwszy dzień majówki i liczę na jeszcze więcej chillu. :)

    Justi2019 lubi tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • emmac Przyjaciółka
    Postów: 66 53

    Wysłany: 2 maja, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na sor w nocy, poronienie w toku.

    Człowiek nie dowierzał ze mogło udas sie bez leków zajść w ciążę, tez czekalam na pierwszą wizytę czy to w ogóle realne, chyba przezwyczajalam się do pięknego grudnia.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

    I najgorsze ze czlowiek musi w drogę i udawać ze wszystko dzis pieknie :)

    _____________________________________
    starania od 10.2014
    🥺9tc. 04.2015
    2017 🌸 leczenie i 2022 🩵
    🥺2026
  • Ritaaa Koleżanka
    Postów: 58 88

    Wysłany: 2 maja, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    Bylam na sor w nocy, poronienie w toku.

    Człowiek nie dowierzał ze mogło udas sie bez leków zajść w ciążę, tez czekalam na pierwszą wizytę czy to w ogóle realne, chyba przezwyczajalam się do pięknego grudnia.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

    I najgorsze ze czlowiek musi w drogę i udawać ze wszystko dzis pieknie :)

    Tak bardzo bardzo mi przykro! 😥💔

    5.04 : ⏸️
    8.04 : beta 170, prog 56
    10.04 : beta 360, prog 44
    13.04 : beta 1250, prog 49
    20.04 : beta 10 329, prog 47

    14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
    26.04 : Bijące Serduszko 💚
    12.05 : 2,31 🫒
    26.05 : 3,81 🍒
    09.06 : 6,1 🍓

    💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
    💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 2 maja, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    Bylam na sor w nocy, poronienie w toku.

    Człowiek nie dowierzał ze mogło udas sie bez leków zajść w ciążę, tez czekalam na pierwszą wizytę czy to w ogóle realne, chyba przezwyczajalam się do pięknego grudnia.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

    I najgorsze ze czlowiek musi w drogę i udawać ze wszystko dzis pieknie :)

    Bardzo mi przykro. :(
    Ale nie musisz ani nigdzie jechać ani udawać, możesz o siebie zadbać.

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • emmac Przyjaciółka
    Postów: 66 53

    Wysłany: 2 maja, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, wyobrażacie sobie ze w dzien Waszego slubu dzwoni fotograf i mówi że nie przyjedzie?

    Ja nie.

    Miłego dnia dla Was!

    _____________________________________
    starania od 10.2014
    🥺9tc. 04.2015
    2017 🌸 leczenie i 2022 🩵
    🥺2026
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 2 maja, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    Bylam na sor w nocy, poronienie w toku.

    Człowiek nie dowierzał ze mogło udas sie bez leków zajść w ciążę, tez czekalam na pierwszą wizytę czy to w ogóle realne, chyba przezwyczajalam się do pięknego grudnia.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

    I najgorsze ze czlowiek musi w drogę i udawać ze wszystko dzis pieknie :)
    Bardzo mi przykro, przytulam mocno i wierzę, że jeszcze Wam się uda 🫂

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 361 414

    Wysłany: 2 maja, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    Bylam na sor w nocy, poronienie w toku.

    Człowiek nie dowierzał ze mogło udas sie bez leków zajść w ciążę, tez czekalam na pierwszą wizytę czy to w ogóle realne, chyba przezwyczajalam się do pięknego grudnia.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

    I najgorsze ze czlowiek musi w drogę i udawać ze wszystko dzis pieknie :)

    Bardzo mi przykro 😭

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • botanika Koleżanka
    Postów: 59 55

    Wysłany: 2 maja, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    Niestety, wyobrażacie sobie ze w dzien Waszego slubu dzwoni fotograf i mówi że nie przyjedzie?

    Ja nie.

    Miłego dnia dla Was!
    Przykro mi ogromnie 😥


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 2 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    Bylam na sor w nocy, poronienie w toku.

    Człowiek nie dowierzał ze mogło udas sie bez leków zajść w ciążę, tez czekalam na pierwszą wizytę czy to w ogóle realne, chyba przezwyczajalam się do pięknego grudnia.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

    I najgorsze ze czlowiek musi w drogę i udawać ze wszystko dzis pieknie :)
    Bardzo mi przykro 😞

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 2 maja, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a macie moze witaminy w których tabletkach jest mała? Jejku ja mam taki problem z ich połykaniem ze dla mnie najlepsze były by kropelki 🫣

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ