Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • emmac Przyjaciółka
    Postów: 66 53

    Wysłany: 3 maja, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izia wrote:
    Myślałam o Tobie Emmac w nocy, przeczytałam wpis w pracy i łudziłam się, że to nic, rano wstanę i przeczytam, że jakaś chwilowa niedyspozycja i już wszystko ok a Ty pędzisz do pracy. Przykro mi. Tym bardziej, że nie możesz sobie nawet pozwolić na opłakanie tego, tylko ubrać uśmiech i pracować na najwyższych obrotach. I jeszcze ta długa podróż, podczas której będziesz pewnie myśleć:| Niestety są zawody, gdzie w najgorszych momentach życia nie możemy sobie pozwolić na przerwę, musimy udawać, zakładać maski i mimo rozdzierającego bólu zachowywać trzeźwość umysłu i gotowość działania. Mnie zawsze tak bolało, gdy po kolejnych negatywnych testach bety przy kolejnych transferach miałam akurat umówioną sesję rodzinną czy ciążową, a to była dla kogoś ważna chwila, radosna, uwieczniana na zawsze i absolutnie nie mogłam swoją energię komuś tego zabrać. Dzień ślubu - jeszcze bardziej wzniosłe i wymagające skupienia momenty. Przepracowywałam to po powrocie do domu, praca ( w sumie dwie) w jakimś sensie sprawiała, że trzymałam się w ryzach i coś "musiałam". Stały się dla mnie pewną ochroną, ochroną samej siebie, bo łatwo wpaść w czarną nicość.

    Trzymaj się dzisiaj na tym ślubie, wypłacz jak odeśpisz po powrocie. Nie wiem w jakich regionach pracujesz, ale u mnie Śląsk/Małopolska jak coś.

    Przytulam.


    Ja łódzkie/slaskie/malopolskie/mazowieckie , napisz wiadomość priv jeśli będziesz potrzebować.

    _____________________________________
    starania od 10.2014
    🥺9tc. 04.2015
    2017 🌸 leczenie i 2022 🩵
    🥺2026
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 361 414

    Wysłany: 3 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas majówka na spokojnie, wczoraj grill u moich rodziców,dziś u nas przyjeżdżają przyszli teście.
    Mieliśmy jechać nad morze ale chyba odpuścimy .

    Czy wy też macie taki armagedon ze spaniem?bydzw się w nocy co godzinę, o 5 to już definitywnie koniec spania, dziś rekord 4 poszłam się kąpać 🫢

    A tak ogólnie 6:30 pierwszy delikatny pokłon przed klozetem zaliczony-ja to się cieszę z każdego objawu😂🫢

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 3 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    U nas majówka na spokojnie, wczoraj grill u moich rodziców,dziś u nas przyjeżdżają przyszli teście.
    Mieliśmy jechać nad morze ale chyba odpuścimy .

    Czy wy też macie taki armagedon ze spaniem?bydzw się w nocy co godzinę, o 5 to już definitywnie koniec spania, dziś rekord 4 poszłam się kąpać 🫢

    A tak ogólnie 6:30 pierwszy delikatny pokłon przed klozetem zaliczony-ja to się cieszę z każdego objawu😂🫢
    U mnie z miłościami różnie raz sa raz nie. Ciągnie mnie podbrzusze jak wstaje i piersi raz tak ze nie mozna dotknąć raz tak delikatnie.
    Wczoraj mi sie śniło ze wsiadłam do męża auta i maluszek byl i sie darłam na niego ze nie zatrzasnął bazy od fotelika 😂 ale jakiej płci bylo dziecko nie wiem 🤷‍♀️

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 3 maja, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmac bardzo mi przykro 😔

    Któraś poruszała temat clexany i siniaków podobno najwięcej wychodzi w okolicy pępka tak od 5 cm w linii pępka podawać i zmieniać miejsca wkłucia

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 109 69

    Wysłany: 3 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emmac bardzo mi przykro, nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak musisz być bardzo silna kobieta, że byłaś w stanie pojechać do pracy.


    Ja akurat przyjmuje neoparin, dość dużą dawkę ze względu na wagę 0,6 a po sprawdzeniu czasu anty Xa okazało się że trzeba zwiększyć na 0,8 , robiłam zastrzyki w okolicy pępka z zaleceń ulotki, mój hematolog powiedział że wykonujemy je źle, i że powinno się jak najdalej od pępka nawet aż po bokach brzucha, pomiędzy żebrami a kolcami biodrowymi przednimi, i skończył się fioletowy brzuch :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 10:19

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 3 maja, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    @Emmac bardzo mi przykro, nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak musisz być bardzo silna kobieta, że byłaś w stanie pojechać do pracy.


    Ja akurat przyjmuje neoparin, dość dużą dawkę ze względu na wagę 0,6 a po sprawdzeniu czasu anty Xa okazało się że trzeba zwiększyć na 0,8 , robiłam zastrzyki w okolicy pępka z zaleceń ulotki, mój hematolog powiedział że wykonujemy je źle, i że powinno się jak najdalej od pępka nawet aż po bokach brzucha, pomiędzy żebrami a kolcami biodrowymi przednimi, i skończył się fioletowy brzuch :)


    To sie zgadza ja akurat nie mam za co chwycić po bokach później będę podawała w udo 🙂

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Karla Za Odrą Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 3 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Jestem Karla, mama dwóch łobuzów, aktualnie w trzeciej bardzo wyczekanej ciąży. To dopiero 4+5 tc licząc od ostatniej miesiączki, pozytywny test wyszedł 30.04. Jutro będę dzwonić do gina i pytać o termin na 7-8 tydzień.
    Ostrożnie się z mężem cieszymy, chociaż sporo jest strachu, bo w styczniu straciliśmy ciążę w 6 tygodniu. Do tego kończę w tym roku 37 lat i nie umiem wyrzucić z głowy, że "a co jeśli coś będzie nie tak".

    Myszkaaa20, Hera098 lubią tę wiadomość

    2018 👶🏼
    2021 👶🏼
    2026 🤰🏼
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 3 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    U nas majówka na spokojnie, wczoraj grill u moich rodziców,dziś u nas przyjeżdżają przyszli teście.
    Mieliśmy jechać nad morze ale chyba odpuścimy .

    Czy wy też macie taki armagedon ze spaniem?bydzw się w nocy co godzinę, o 5 to już definitywnie koniec spania, dziś rekord 4 poszłam się kąpać 🫢

    A tak ogólnie 6:30 pierwszy delikatny pokłon przed klozetem zaliczony-ja to się cieszę z każdego objawu😂🫢

    Ja nie miałam nigdy w życiu problemów ze snem i w ciążach też nie miewam. To jest totalnie nie mój objaw.

    @Karla ja mam 40 lat, 3 dziecko urodziłam w wieku 38. W tych czasach to całkiem normalny wiek na ciążę. :) Witaj u nas i powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 10:47

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 3 maja, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla Za Odrą wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Jestem Karla, mama dwóch łobuzów, aktualnie w trzeciej bardzo wyczekanej ciąży. To dopiero 4+5 tc licząc od ostatniej miesiączki, pozytywny test wyszedł 30.04. Jutro będę dzwonić do gina i pytać o termin na 7-8 tydzień.
    Ostrożnie się z mężem cieszymy, chociaż sporo jest strachu, bo w styczniu straciliśmy ciążę w 6 tygodniu. Do tego kończę w tym roku 37 lat i nie umiem wyrzucić z głowy, że "a co jeśli coś będzie nie tak".

    Hej 👋
    To trzymam kciuki mocno✊

    Kto wizytuje po niedzieli?
    Ja jeszcze tydzień i nie mogę się doczekać

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 361 414

    Wysłany: 3 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytuje jutro o 11:30

    Ritaaa, Myszkaaa20, Angela1108, przyszłamama96 lubią tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 3 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wizyta w środę 🙂

    Wiolami, Myszkaaa20 lubią tę wiadomość

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 3 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytuję w czwartek 🤩

    Karla, witamy! 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 14:03

    Myszkaaa20, Wiolami lubią tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 3 maja, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę we worek. :)

    Myszkaaa20, Wiolami lubią tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 597

    Wysłany: 3 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmac wrote:
    Bylam na sor w nocy, poronienie w toku.

    Człowiek nie dowierzał ze mogło udas sie bez leków zajść w ciążę, tez czekalam na pierwszą wizytę czy to w ogóle realne, chyba przezwyczajalam się do pięknego grudnia.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

    I najgorsze ze czlowiek musi w drogę i udawać ze wszystko dzis pieknie :)
    Dopiero nadrabiam wiadomości , bardzo bardzo mi przykro , tulę mocno

    preg.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 597

    Wysłany: 3 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    U nas majówka na spokojnie, wczoraj grill u moich rodziców,dziś u nas przyjeżdżają przyszli teście.
    Mieliśmy jechać nad morze ale chyba odpuścimy .

    Czy wy też macie taki armagedon ze spaniem?bydzw się w nocy co godzinę, o 5 to już definitywnie koniec spania, dziś rekord 4 poszłam się kąpać 🫢

    A tak ogólnie 6:30 pierwszy delikatny pokłon przed klozetem zaliczony-ja to się cieszę z każdego objawu😂🫢
    U mnie to samo budzę się w nocy 2 razy na siku a już 3:40 jak się obudzę to już po spaniu , dziś obudziłam się po 1 potem o 5 , mąż się zrywa i pyta czy wszystko ok 😅
    Co do mdłości , poszłam na 10 do Kościoła i myślałam że nie wysiedze i słabo i niedobrze masakra jakaś

    preg.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 597

    Wysłany: 3 maja, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla Za Odrą wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Jestem Karla, mama dwóch łobuzów, aktualnie w trzeciej bardzo wyczekanej ciąży. To dopiero 4+5 tc licząc od ostatniej miesiączki, pozytywny test wyszedł 30.04. Jutro będę dzwonić do gina i pytać o termin na 7-8 tydzień.
    Ostrożnie się z mężem cieszymy, chociaż sporo jest strachu, bo w styczniu straciliśmy ciążę w 6 tygodniu. Do tego kończę w tym roku 37 lat i nie umiem wyrzucić z głowy, że "a co jeśli coś będzie nie tak".
    Hej Karla witam Cię serdecznie , czuje to samo co Ty ostatnia ciąża poronienie , we wtorek jadę sprawdzić czy jest serduszko i boje się jak nigdy , mam 38 lat i też myśli pełno czy wszystko będzie dobrze , ale mam pełno znajomych które rodziły mając 40/41 więc tak jak ktoś tu napisał to już robi się "normalny" czas na rodzenie 😉Trzymam kciuki za nas wszystkie✊

    preg.png
  • Ukwiecona Koleżanka
    Postów: 51 78

    Wysłany: 3 maja, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni nie zaglądałam, emmac bardzo mi przykro, mega silna z Ciebie kobitka.

    Witaj Karla!

    U mnie jeszcze kilka dni zostało do pierwszego USG, jakiś stres mnie ogarnął przed nim.


    👦🏼 2014

    🩵 12.2026

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 3 maja, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę w czwartek

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Panikara97 Koleżanka
    Postów: 38 48

    Wysłany: 3 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę w piątek. A co do spania to mam to samo, budzę się po 2 w nocy, potem męczę się, żeby zasnąć. Masakra.

  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 3 maja, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wizyt się szykuje 🥰

    U mnie teraz dopiero 18 maja 🫣

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ