Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane:* jak tam? Ja i córka jesteśmy na antybiotyku zapalenie oskrzeli nas dopadlo:( buziaki

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w domu i musze odpoczywac

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywaj Kada i uważaj na maleństwo.
    Margotka - zdrówka życzę <3

    Pozdrawiam dziewczyny.

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze, że wszystko ok:)
    Trzymam kciuki
    Kada widziałam na sierpniówkach że przyszła ci sukienka, jesteś zadowolona?
    I mam pytanie bo wydaje mi się, że ta rozmiarówka jakaś mała , czy kupiłaś taki rozmiar jaki teraz nosisz czy większy?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb wiedzialas ze Mungo zafasolkowala? ja wlasnie weszlam na ovu i zerkam a tam zielono :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 26 lutego 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Mamusie, taka ladna pogoda a mnie chyba przeziebienie lapie:(. Katar, kaszel, bol glowy....moj M non stop kicha,smarka,zle sie czuje i te noc spedzil na kozetce,ale i tak chyba mnie jego zarazki dopadly. Ratujcie, czy macie jakies sprawdzone leki od lekarza, ktore mozemy brac podczas ciazy?.

    Wczoraj mialam polowkowe:)Synek mial raczki i nozki nad glowa i sobie spal he.widok rewelacja, moje Malenstwo.Jest mlodszy o tydzien, czyli termin na 20 lipca mam.
    Martwie sie aby te moje przeziębienie mu nie zaszkodzilo.
    Bede wdzieczna za Wasze zlote porady....Milego dnia.

    Karola:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę ja odsprzedać jest śliczna tylko za mała :-( niby XL ale mały rozmiar

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Czesc kochane:* jak tam? Ja i córka jesteśmy na antybiotyku zapalenie oskrzeli nas dopadlo:( buziaki

    Zycze zdrowka dla Ciebie i corci :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Plumb wiedzialas ze Mungo zafasolkowala? ja wlasnie weszlam na ovu i zerkam a tam zielono :)

    Tak, wiedziałam, już pisałyśmy pod moim wykresem niedawno. Super :)

    Jak się czujecie dziewczyny? Ja walczę ciągle z bólem podbrzusza, nawet przy leżeniu boli. Ale podobno przy tym ułożeniu łożysku to norma. Póki co oszczędzam się, mało chodzę i robię wszystko, aby donosić szczęśliwie.

    Mamy już łóżeczko i pościel. A teraz przychodzą paczki z ciuszkami. Jakie malutkie to wszystko !!! Siedzę i podziwiam :)

    Pozdrawiam Kochane :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada a mogę zapytać ile teraz ważysz?Albo jaki rozmiar nosisz normalnie Bo ja też chciałam sobie zamówić i obawiam się, że może być za mała

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Kada a mogę zapytać ile teraz ważysz?Albo jaki rozmiar nosisz normalnie Bo ja też chciałam sobie zamówić i obawiam się, że może być za mała

    No w sumie ja też chciałam zamówić, myślałam o XXL- bo jak czytam te rozmiary np długość pod biustem to w XL nie mam szans się zmieścić, ale niestety rzeczy już są powyprzedawane i wogóle kolorów nie ma w tym rozmiarze :(

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja się zastanawiam czy w XXL się zmieszczę bo niby jest większa ale rozciągają się do tej samej szerokości wszystkie więc to trochę dziwne

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczemu nie udostepnia mi sie wykres skoro dalam zeby byl udostepniony?

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz mam 77kg więc muszę sprzedać

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada a dużo za mała jest , czy jeden rozmiar więcej by wystarczyło?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 lutego 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak że przy biodrach powinno być większe to strasznie podkreśla mój gruby tyłek i tak jakby się kroku by się nie zrobiło bo biust i rękawy spoko tyko już brzuch i dupa obcisła

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 26 lutego 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to ok, zobaczę może sobie na próbę jakaś tunikę zamówię

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam kochane u Was?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dopadlo przeziebienie,masakra suchy kaszel i gardlo drapie...glowa boli a do pracy w poniedzialek. Martwie sie czy z Dzidzia jest dobrze skoro ja zle sie czuje.
    A od wczoraj ciagnie mnie w podbrzuszu i tak caly czas mam:(czy to cos niepokojacego skoro ciagnie nawet jak leze?

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie są to skurcze to nie powinno być nic niepokojącego, tylko rozciąganie macicy

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ