Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ♥️ Kwiecień 2021 ♥️
Odpowiedz

♥️ Kwiecień 2021 ♥️

Oceń ten wątek:
  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 19 września 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duże te Wasze maluchy. Ja miałam 3cm w 10t1dc. Też jesteśmy wysocy. Ale jeszcze może się zmienić i urośnie. W piątek mam wizytę, już nie mogę się doczekać. A potem co miesiąc, nie wiem jak wytrzymam tak długo

    Dorciax lubi tę wiadomość

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 19 września 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyło się na tym że wszyscy pojechaliśmy do ZOO. Ja się czułam koszmarnie bolał mnie żołądek a brzuch chciał eksplodować. Teraz już umyta leżę i miętę popijam. Dopiero mi dobrze .

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 19 września 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KORRALIKK wrote:
    Duże te Wasze maluchy. Ja miałam 3cm w 10t1dc. Też jesteśmy wysocy. Ale jeszcze może się zmienić i urośnie. W piątek mam wizytę, już nie mogę się doczekać. A potem co miesiąc, nie wiem jak wytrzymam tak długo

    Ja jestem niska ;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 19 września 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beti97 wrote:
    Skończyło się na tym że wszyscy pojechaliśmy do ZOO. Ja się czułam koszmarnie bolał mnie żołądek a brzuch chciał eksplodować. Teraz już umyta leżę i miętę popijam. Dopiero mi dobrze .


    Że tez Ci się chciało ;) ja bym nie pojechała gdybym złe się czuła ;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 19 września 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używała któraś z Was globulek infectvagin ?? Nie wiem czy tylko ja tak mam ale są beznadziejne. Przyklejają się do palca a nawet jak je zaaplikuję to wypadają jak np kichnę.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Monia8401 Koleżanka
    Postów: 74 18

    Wysłany: 19 września 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Hej dziewczyny, mnie na razie bóle omijają. Miałam może takie 2 dni tylko. Ale zobaczymy jak to w przyszłości bedzie.
    Dzisiaj musiałam zajrzeć do gina bo zapomniałam recept i jednego skierowania. Maluszek rośnie idealnie i aż całą we łzach patrzyłam na usg. Ruszał rączkami i nogami 🥰🥰 wiercił się ciągle, cudownie to wyglądało 🥰

    A na usg tak wygląda:
    0bab155ba497.jpg
    Boskie, ja mam wizyte w poniedzialek i juz przebieram nozkami

    Dorciax lubi tę wiadomość

    ja 37lat on 37 lat

    2006 ( 16 tydzień, łyzeczkowanie) [*]
    2008 synek :)
    2010 córka :)
    29.09.2020 (biochemiczna) 9/10 [*]
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 19 września 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w piątek 🥰

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 19 września 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam nospę i prysznic to ulżyło mi na 2h, a teraz znowu pobolewa, eh...

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 19 września 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia piękne zdjecie maluszka :)

    Ja dziś miałam badania krwi całe kombo. 380 zł mniej w portfelu. Wizytuje we wtorek i tez już nie mogę się doczekać !! Zawsze przed wizyta mam czarne myśli.
    Ja to ogólnie tez najchętniej obudziłbym się w kwietniu. Dla mnie czas ciąży to nie jest cudowny czas, kosztuje mnie dużo nerwów.

    Zrobiłam dziś zupę ala powiedzmy „meksykanska” i nawet młoda wciągnęła ją, mamy niejadków wiedzą jaka to radość :D nawet ciacho dziś upiekłam.
    W ogole nabrałam dziś więcej siły i napadły myśli a jak coś jest nie tak, irracjonalne wiem.

    Dorciax lubi tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 19 września 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie, wieczny stres czy wszystko jest ok , czekam od wizyty do wizyty ...

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 20 września 2020, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja też już nie śpię. Ja jutro zaczynam 9 tydz :) uwielbiam zmianę tygodni :)

    misskity, Dorciax, Annie1981 lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • misskity Autorytet
    Postów: 271 266

    Wysłany: 20 września 2020, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) wczoraj minął mi 77 dzień ciąży,w tym dniu ostatnio straciłam swojego maluszka. Jak dobrze, że ta data już za mna. Ja mam jeszcze tydzień i jeden dzień czekania do prenatalnych. Już nie mogę się doczekać. Żeby tylko było wszystko dobrze.
    Przyszły mi spodnie z pasem. Jaka wygoda! W końcu nic mnie nie gniecie i nie uwiera.

    3i49e6ydsc3mf9zm.png
  • Parachute90 Autorytet
    Postów: 574 451

    Wysłany: 20 września 2020, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wtorek. Nie mogę się już doczekać, bo znowu dopadly mnie paranoje że coś jest nie tak 😔 mam wrażenie ze brzuch mi zmalał, od dwóch dni nie boli, ze ustaliły wszystkie objawy ciążowe I że w ogóle jakoś wyjątkowo dobrze się czuję 😔

    12.19 // 6tc 💔
    04.20 // 5tc 💔
    5b09e6ydhpvcz6yd.png
  • beyourself Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 20 września 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    ja w zasadzie mam termin na koniec marca 2021, ale kto wie🙈
    Jesteśmy po prenatalnych, wizyta 6.10.

    Póki co wszystko okej :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3jgxflw1id365e3v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiliście badanie na toxoplazmoze w ciąży?

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 20 września 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, lekarz sam wypisuje jakie badania ma się zrobić. Podajze w ciąży z 2 razy robi się.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • beyourself Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 20 września 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Hej a zdjęcie może wrzucisz? Tak lubimy tutaj oglądać 🥰
    Jakie zdjęcie 🧐

    3jgxflw1id365e3v.png
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 20 września 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg 🥰...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 10:38

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 20 września 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale bzdury piszecie i straszycie kolezanke. Igg dodatnie, img ujemne, czyli brak świeżego zakażenia, ma już przeciwciała i nabyta odporność.. zaden antybiotyk. Dobry wynik.


    To nawet lepszy wynik od tego jaki ma osoba bez odporności...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 10:10

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 20 września 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    To idealny wynik!!! Przebylas tokso w przeszłości ( IGM ujemne, czyli brak świeżego zakażenia ) i masz już nabyta odporność, przeciwciała ( dodatnie IGG)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 10:53

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ