Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ♥️ Kwiecień 2021 ♥️
Odpowiedz

♥️ Kwiecień 2021 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Parachute90 Autorytet
    Postów: 574 451

    Wysłany: 22 lutego 2021, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj na ktg wyszedł taki zapis jakby Mala byla owinięta pepowina. Od razu szybko usg, ale na szczęście w okół szyi nie jest zapetlona, także musi gdsies indziej ta pepowine miex i się nia bawić, dlatego mam już teraz zlecone ktg 2x dziennie.

    Wazy juz 2,42 kg i w sumie to mam liczyć się z tym ze w każdej chwili mogą mi ja wyciągnąć, bo niestety w dalszym ciągu mam problem z sikaniem 😔 zeby chociaz to tego 35tc dotrwac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2021, 17:17

    12.19 // 6tc 💔
    04.20 // 5tc 💔
    5b09e6ydhpvcz6yd.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 22 lutego 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parachute 34 to super wynik :) ale rozumiem Cię.
    Musiałaś się strachu najeść, ciśnienie pewnie petarda.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koffy dzięki mąż psiknął wd40 i chyba z buta trochę potraktował stelaż i puściło.
    Parachute to juz bardzo fajna waga myślę że już nie masz się co martwić jestes pod dobrą opieką ;)
    U mnie trochę mniej bolą żebra tak jakby trochę brzuch się obniżył rano jak wstaję to mam uczucie że w ogóle nie jestem w ciąży :D strasznie mnie wkurza ta bezsenność w nocy.

    koffy lubi tę wiadomość

  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 22 lutego 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parachute - no to Cię dzidzia nastraszyła...

    M85t - nie sposób przeoczyć jak co chwilę słyszysz "łup" "łup" "łup" w tle odgłosu serduszka - I jeden długi ruch dziecka się zapisał (czyli ciągła kreska, bo przy czkawce dziecko coś się wierciło)

    Linka - ja miałam farta I tylko fotelik jest do odbioru do końca tego tygodnia, a dzis kupiliśmy wózek w kolorze, ktory w innym sklepie bedzie dopiero w okolicy czerwca - także różnie z tym bywa.

    Linka2019, m85t lubią tę wiadomość

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • koffy Autorytet
    Postów: 573 519

    Wysłany: 22 lutego 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosla super że się udało. Psiknijcie sobie tam jeszcze do środka tych zawiasów może troszkę zeby smarowanie było i się już nie zacinalo. WD40 zawsze daje radę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w390bvlnherxsi.png
  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 22 lutego 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My fotelik w 8 gwiazdek kupiliśmy od razu, mieli w magazynie w różnych kolorach. Na wozek 2 tygodnie czekaliśmy.

    Ja mam wrażenie, że brzuch mi zaraz spadnie, jak chodzę to odruchowo podpieram go od dołu, boli mnie spojenie, podbrzusze jak na okres, częściej chodzę siku, w nocy jak wstaję to brzuchol boli z przepełnienia i ulga po wysiusianiu. Jeszcze miesiąc z hakiem...

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • misskity Autorytet
    Postów: 271 266

    Wysłany: 22 lutego 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj był piękny dzień. Nie wiem czy to przez pogodę czy włączył mi się syndrom wicia gniazdka, ale miałam mnóstwo energii. Zaprzęgłam męża do roboty pościągał mi firanki i zasłony, a ja popralam i poprasowalam. Strasznie brakowało mi słońca.

    3i49e6ydsc3mf9zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj było wiosennie bardzo byłam bez czapy na spacerze ale jeszcze e bardzo mokro jest i tylko sobie roboty narobiłam bo pies był cały w błocie i moje buty też

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 lutego 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parachute nie zazdroszczę przeżyć! NAtomiast super, że teraz KTG 2 razy dziennie. W sumie wyszło to przez przypadek i jesteś teraz pod najlepszą opieką. W domu nic być nie wiedziała. Waga jest świetna, a do 35tc tylko 3 dni. Trzymam kciuki :)

    Mi się z nosa leje i mam suche gardło. W sobotę chwilę postałam bez czapki. Mi tyle wystarczy. Starszy syn ma mega katar, ąz kaszle. A młody ma tylko katar (w zeszłym tygodniu przez 3 dni miał skoki wysokiej gorączki). Kurcze, a może by tak wymaz sobie za dwa dni zrobić? Co myślicie?

    Avionaut w 8 gwiazdek dostałam od ręki. Mieli pełny magazyn kolorów. Wózek kupowałam 6 lat temu i wtedy czekałam 3 tygodnie.

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 22 lutego 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po USG :) Młody waży 2 kg. Ma dwie pętle z pępowiny na szyi. Co prawda są luźne ale mnie to stresuje. Do tego są w prawej komorze serduszka jakieś 2 punkty hypoechogeniczne ale mam się tym nie martwić. Poza tym zdrowy chłopak. Jeżeli poród będzie w terminie to może być kloc.

    Desperatka_87, Jaszczureczka, Gemma19 lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 lutego 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti a jak często będziecie sprawdzać te pętle? Co lekarz mówił?

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeraża mnie taka myśl że młody może być owiniety ... :(

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    Przeraża mnie taka myśl że młody może być owiniety ... :(
    Mnie też, ale jak widać lekarz spokojnie do tego podchodzi. Pewnie nie raz nasze dzieci są owinięte, a potem się odwijają :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti - przykro mi z powodu tej pępowiny.
    To nie jest wskazanie do cc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 08:19

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz kazał sprawdzić jeszcze przed porodem. W razie gdyby się zaczęło to mam nie siedzieć w domu tylko od razu jechać do szpitala. Nie wyklucza porodu sn , chyba że pętle zaczną się zaciskać a małemu skakać tętno. Poród będzie głównie pod ktg 🥴 w razie czego CC będzie na Cito. Moja pierwsza córka miała 2 pętle plus supeł i skończyło się finalnie CC mimo że zaczynałam sn. Druga była już siłami natury a teraz się okaże . Mam nadzieję że zdejmie sobie je z szyi. Jutro mam wizytę u swojego lekarza może też go podejrzymy.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beti97 wrote:
    Lekarz kazał sprawdzić jeszcze przed porodem. W razie gdyby się zaczęło to mam nie siedzieć w domu tylko od razu jechać do szpitala. Nie wyklucza porodu sn , chyba że pętle zaczną się zaciskać a małemu skakać tętno. Poród będzie głównie pod ktg 🥴 w razie czego CC będzie na Cito. Moja pierwsza córka miała 2 pętle plus supeł i skończyło się finalnie CC mimo że zaczynałam sn. Druga była już siłami natury a teraz się okaże . Mam nadzieję że zdejmie sobie je z szyi. Jutro mam wizytę u swojego lekarza może też go podejrzymy.
    W sumie masz jeszcze dużo czasu to terminu porodu. Ciekawe, że już to przeszłaś z pierwszą córką! Życzę Ci, żeby na kolejnej wizycie było już ok :)

    Dzisiaj też wizytuję i nie mogę się doczekać. Po tym jak się czułam w zeszłym tygodniu spodziewam się niespodzianek. Dzisiaj też będę miała pobraną próbkę na GBS. Bardzo boję się wyniku, bo jestem uczulona na jeden z antybiotyków i nie wiem jak zareagowąłabym na inny, gdyby musieli mi podłączyć. Bardziej stresuję się antybiotykiem, niż porodem.

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że na usg widać tą pępowinę i można mieć na uwadze cc. To mnie pociesza, że medycyna jest lepsza niż 20 lat temu.

    Wieczorem dostałam zdjęcia z sesji, muszę wybrać tylko kilka do przerobienia. Są przepiękne. Ciężki wybór mnie czeka :D

    Dziś mam w planach powoli umyć okna, ile dam radę, tyle umyję, nie mam ich dużo. Jutro zajęcia z kąpieli maluszka w szkole rodzenia - udało mi się załapać na stacjonarne. A później wizyta u mojej gin.

    zokeia lubi tę wiadomość

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju zokeia zawsze mi się wydawało, że jesteś daleko przede mną w ciąży i Ty możesz urodzić na przełomie marca i kwietnia, a ja to pooootem... tak sobie zakodowałam. A teraz patrzę, że tylko tydzień różnicy 🙄😅

    zokeia lubi tę wiadomość

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • misskity Autorytet
    Postów: 271 266

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Beti to masz teraz stres, bardzo się boje takiej sytuacji. Ja wizytę mam dopiero w poniedziałek. Moja macica już ostro ćwiczy. Codziennie mam skurcze przepowiadające zwłaszcza wieczorem. Zaraz zbieram się na zakupy spożywcze. Miłego dnia! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

    3i49e6ydsc3mf9zm.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 23 lutego 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korralik to ja na kwietniówkach czuję się zawsze jak zaawansowana ciężarna (kg do przodu, skurcze przepowiadające itd), a potem wchodzę na marcówki i obserwuję dziewczyny, które mają naprawdę zaawansowane problemy! Część już urodziłą :O Myślę, że czuję się tak jak Ty :)

    Olciak lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ