Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ♥️ Kwiecień 2021 ♥️
Odpowiedz

♥️ Kwiecień 2021 ♥️

Oceń ten wątek:
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 marca 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1Malinka1 wrote:
    Na co mam czekać ? Gbs mam negatywny.
    Jak wody odejdą to nie powinno się udać do szpitala?
    Mi położna mówiła, że mam jakieś 5- 6 godzin :) Oczywiście TO NIE JEST PORADA MEDYCZNA :) Po prostu mówię jak było. O 4 odeszły mi wody, nic się nie działo, o 8 zadzwoniłam do położnej. Powiedziała, że mam jechać o 10-11, chyba że będę miała regularne skurcze, to szybciej. Skurczy nie było. Dostałąm oksy o 15, urodziłam o 18 :)

    Ale myślę, że dziewczyny mają rację, na spokojnie jedź :)

    A poza tym to foch, bo wcinasz się w kolejkę :P

    Powiedz jeszcze dlaczego 'prawdopodobnie' odeszły Ci wody? Było wielkie chluśnięcie, czy raczej sączenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2021, 21:47

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 22 marca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zokeia wrote:
    Mi położna mówiła, że mam jakieś 5- 6 godzin :) Oczywiście TO NIE JEST PORADA MEDYCZNA :) Po prostu mówię jak było. O 4 odeszły mi wody, nic się nie działo, o 8 zadzwoniłam do położnej. Powiedziała, że mam jechać o 10-11, chyba że będę miała regularne skurcze, to szybciej. Skurczy nie było. Dostałąm oksy o 15, urodziłam o 18 :)

    Ale myślę, że dziewczyny mają rację, na spokojnie jedź :)

    A poza tym to foch, bo wcinasz się w kolejkę :P
    Dzień się jeszcze nie skończył :p

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 marca 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia89 wrote:
    Dzień się jeszcze nie skończył :p
    Staję w blokach startowych :P
    Od 1,5h mam bolesne skurcze. Są bardzo nieregularne. Równie dobrze mogą to być wreszcie skurcze przepowiadające. Ale jak dodam do tego doskonały nastrój, cudownie spędzony dzień z dziećmi, energię i po prostu chęć urodzenia, to kto wie :P

    misskity, m85t lubią tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 22 marca 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zokeia jednak nie mam wątpliwości, ilość na początku skąpa a później już się rozkręciło i aż do teraz. Podpaska mi przeciekła. Czekam aż mnie przyjmą. Położna „bardzo” miła .

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 marca 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1Malinka1 wrote:
    Zokeia jednak nie mam wątpliwości, ilość na początku skąpa a później już się rozkręciło i aż do teraz. Podpaska mi przeciekła. Czekam aż mnie przyjmą. Położna „bardzo” miła .
    Ojej mam nadzieję, że to położna na IP. Te zwykle są okropne, a na górze, prowadzące poród są wspaniałe :) Jeszcze troszkę i zobaczysz dzieciątko :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 22 marca 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez mysle ze to tylko tutaj. Czekam na lekarza. Ale już jakieś skurcze się rysują.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 marca 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wspaniale! :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 22 marca 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka miałaś termin na ten dzień co ja. Znów mam dreszcz emocji, że w każdej chwili moze się zacząć jeju... powodzenia i czekamy na wieści!
    A my spróbowaliśmy masażu krocza, ale to nie dla nas, uznałam że urodzę beż tego wspomagacza.

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 22 marca 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka powodzenia! Dawaj znać jak sytuacja się rozwinie!

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 marca 2021, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzielam prysznic i napiecie w dole, klucie i skurcze minęły.

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 marca 2021, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, napięcie wróciło. Nospy w domu nie mam.
    Nigdy nie miałam porodu zaczynającego się skurczami, więc w sumie nie wiem co to jest. Czuję ćmiący ból, napięcie. Ale trudno określić mi częstotliwosc. Wlaściwie to cały czas coś czuję raz slaviej, raz mocniej. Jak na okres. I delikatne klucie w dole.

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 22 marca 2021, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na oddziale już . Położna super, rozwarcie 4-5 cm, skurcze za to slabe.

    Roksi, zokeia, Jaszczureczka, Angelinaa, *SmoczycA*, m85t, Czarna_porzeczka, Gemma19, Annie1981 lubią tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 marca 2021, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to połowa drogi za Tobą :) prześpij się i zrelaksuj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2021, 23:54

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Angelinaa Przyjaciółka
    Postów: 61 77

    Wysłany: 23 marca 2021, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1Malinka1 wrote:
    Jestem na oddziale już . Położna super, rozwarcie 4-5 cm, skurcze za to slabe.
    Trzymam za ciebie kciuki! 🥰

    atdci09krocsuf8b.png
    '97
    08.18r - początek starań
    05.10.19 - poronienie 5 tydz 💔
    07.20r - HSG (niedrożne, lewy udrożniony)
    14.08.20 - ⏸️
    14.08 - 400🧪
    17.08 - 1661🧪
    19.08 - 3389🧪
    21.08 - 7025🧪
    28.08 - Mamy maleństwo z ❤️
    ▪️ Neoparin
    ▪️ Duphaston
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 23 marca 2021, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurcze się nasiliły co 2-3 min wiec o śnie moge zapomnieć, niestety.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 23 marca 2021, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz szalone tempo :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 23 marca 2021, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antoś jest na świecie, 3370 g 57 cm 10 pkt :)

    Parachute90, Roksi, Olciak, Jaszczureczka, koffy, *SmoczycA*, Dorciax, Tysia89, nick nieaktualny, m85t, Czarna_porzeczka, Rodzina, misskity, Gemma19, zokeia, JJJ, KORRALIKK, Angelinaa, Butterfly02, Linka2019, olka25, Kora88, Annie1981 lubią tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Parachute90 Autorytet
    Postów: 574 451

    Wysłany: 23 marca 2021, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, gratulacje!! 🙂🙂🙂 tempo mialas jakby ekspresowe 😅

    Butterfly02 lubi tę wiadomość

    12.19 // 6tc 💔
    04.20 // 5tc 💔
    5b09e6ydhpvcz6yd.png
  • Roksi Autorytet
    Postów: 1097 655

    Wysłany: 23 marca 2021, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Malinka! Super Wam poszło! 😍

    age.png
    23.03.2023 💙
    39+1 3950g | 35+6 3100g | 32+6 2200g | 29+1 1450 g | 24+6 860 g | 22+6 600 g | 21+1 400 g |12+6 👶🏻 6.5 cm | 9+0 👶🏻 2 cm | 6+2 ♥️ |17.07.22 ⏸
    👧🏻 24.04.21
  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 23 marca 2021, 02:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka gratulacje!!!

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
‹‹ 744 745 746 747 748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ