Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    No a my po wizycie. Te bóle na szczęście nic złego, poza moim fatalnym samopoczuciem, nie powodują. Szyjka mierzona w linii proste 43 mm :D
    Kazik przybrał duuużo w ciągu 3 tygodni, bo waży już 1329 g! Jak tak dalej pójdzie, to mi nie pozwolą rodzić naturalnie.
    L4 mi wystawi od 4 lutego, muszę po nie przyjść w poniedziałek. Z wyprzedzeniem nie może a nie przyjmuje codziennie, więc muszę czekać do poniedziałku.
    Nie zabrania mi nic, mam tylko odpoczywać. Pytał, ile magnezu biorę, mówię że 3x2 magne B6, skomentował że dużo :P Ale nie kazał ograniczać.
    Młody pozasłaniany rączkami, nie chciał sie pokazać, mam tylko zdjęcie szyjki :P Jest z powrotem główką w dół :)
    s


    super wieści Kiwona! Kazik kawał Kluska! :) no to szykuje Ci się jeszcze pracowity piąteczek? :) ostatni piątek, piąteczek, piątunio w pracy? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    a czy jest tu ktoś, kto nie ma żadnych twardnień i nie bierze magnezu wcale? bo tak myślę czy mimo to powinnam... może czegoś nie wiem, więc pytam :)

    ja :) nie biorę magnezu, twardnień jako takich nie odnotowałam.. czasem jak za dużo zjem to mam większy i twardszy brzuch ale to pewnie od wzdęcia np albo od pełnego żołądka :)

    espoir lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Fasolka, wróć na poorzednią stronę, tam jest ;)

    już mnie uprzedziłaś :) doczytałam :)

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Karola a kiedy Ty masz wizytę? Ja się cieszę jak nie wiem co, że tam u młodego jest wszystko ok :D Mam fantastyczny humor :D

    kurde mój w tym czasie ważył 1050g... chyba powinnam podkręcić żarcie :(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina seksi mamuska ;)

    B002 super zakupy! <3

    Natalia taka pepowina sie zdarza, najwazniejsze, ze w niczym nie przeszkadza i Bianka ładnie rośnie :*

    Kiwona Kaziu to bedzie nasza kolejna kluseczka :) najwazniejsze, ze wszystko oki

    Ja po roku planowałam normalnie wrocic do pracy, choc maz bylby zadowolony gdybym zostala w domu, ale ja sobie nie wyobrazam funkcjonowania za jedna pensję. Nawet robilam rozeznanie w żłobkach ale jak mona mamcia sie o tym dowiedziala to powiedziala, ze nie ma mowy i ona sie Pola zajmie. Z chęcią z takiej pomocy skorzystam i wtedy zobaczymy ile babcia "wytrzyma" ;)

    Kiwona, Natalia-tosia, B_002 lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    kurde mój w tym czasie ważył 1050g... chyba powinnam podkręcić żarcie :(
    A moja 933 :)

    Fasolka77, Karollinax26 lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak off top to cieszę się bo przed wczoraj wystawilam narożnik na sprzedaż taki mały 200x80 cm i babka chce go kupić super cieszę się pozbwde się narożnika i parę groszy wpadnie. Może uda mi się w końcu sprzedać moja suknie ślubna to już w ogóle się uciesze

    martusiawp, valetta94, nick nieaktualny, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    s


    super wieści Kiwona! Kazik kawał Kluska! :) no to szykuje Ci się jeszcze pracowity piąteczek? :) ostatni piątek, piąteczek, piątunio w pracy? :)
    Hahaha, no niby tak ;) Ale nie będę się o robotę upominała specjalnie, jak będę się dobrze czuła to może pojadę do firmy posprzątać sobie biurko i tyle.

    Fasolka77, Misiabella lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue2019 wrote:
    Może uda mi się w końcu sprzedać moja suknie ślubna to już w ogóle się uciesze
    Ja moja sprzedałam tydzien po wystawieniu i to pierwsza babka wziela. Grunt to ladne zdjecia dodać np. Z sesji. Wystawilam za 3500 a sprzedalam za 3 tys. Mysle, ze poszlaby nawet za wiecej. A byla taka wielka, ze nawet do szafy sie nie mieściła: o

    martusiawp, Wiewióreczka, B_002 lubią tę wiadomość

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona super wieści z wizyty. Kazik kawal lobuziaka :* ja mam wizyte na 1820, wczesniej pojechalam do galerii na jedzonko i tak sobie siedzę i was nadrabiam :P

    martusiawp lubi tę wiadomość

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona ta dluga szyjka to mogłabyś sie podzielić, chociaż 1 cm :P

    Kiwona lubi tę wiadomość

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    Kiwona ta dluga szyjka to mogłabyś sie podzielić, chociaż 1 cm :P
    Długa i solidna, fakt :) No nie da się podzielić :)

    martusiawp, valetta94 lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    Kiwona super wieści z wizyty. Kazik kawal lobuziaka :* ja mam wizyte na 1820, wczesniej pojechalam do galerii na jedzonko i tak sobie siedzę i was nadrabiam :P
    Daj nam znać po wizycie !

    valetta94, martusiawp lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    Ja moja sprzedałam tydzien po wystawieniu i to pierwsza babka wziela. Grunt to ladne zdjecia dodać np. Z sesji. Wystawilam za 3500 a sprzedalam za 3 tys. Mysle, ze poszlaby nawet za wiecej. A byla taka wielka, ze nawet do szafy sie nie mieściła: o
    Jak Ty to zrobiłaś!!! Ja muszę spróbować jeszcze raz. Kupiłam za 2000 a chciałam sprzedać za 800:/
    A czyscilas ja przed sprzedażą? Bo ja jeszcze nie i póki nie będę miała chętniej to nawet o tym nie myślę bo kasa pójdzie w błoto.

    Ja nie miałam sesji więc muszę wybierać z tych co mam. A na jakiej stronie?

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakas promka w carrefour


    https://www.carrefour.pl/poduszka-ci-owa-kojec-kocyk-chmurka-251d-rose-75x115?fbclid=IwAR23v2LLTTBD4WBWBBLN-fmcftwQQFity5ieErI41D3_AZQoPrxo4agJWX4&dclid=CjgKEAiAs8XiBRDi3cKcg9WgxQ8SJACClWr6-qPKDgKwmGAIoDc6mEFVOr7soNNghv51VQEWm_-zjPD_BwE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 17:40

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir... wielka prośba do Ciebie... kiedyś wrzucałaś taki "przewodnik graficzny" po ciuszkach... mogłabyś jeszcze raz? :) proszę.. bo znowu mam dylemat....

    espoir lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszło dziś łóżeczko <3 jest piękne! Ale jeszcze nie złożone :D na razie została mi ostatnia przesyłka, pajacyk ze Smyka, jakieś drobnostki zostawię na luty :)

    martusiawp, DorotaAnna, Fasolka77, valetta94, Natalia-tosia, MamaAga85, india, Wiewióreczka lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    a czy jest tu ktoś, kto nie ma żadnych twardnień i nie bierze magnezu wcale? bo tak myślę czy mimo to powinnam... może czegoś nie wiem, więc pytam :)

    Ja nie mam żadnych twardnień i nie biorę magnezu :)

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona gratuluje udanej wizyty :)

    Ja swojej sukni nie chce sprzedać, wisi u mojej mamy cały czas :)

    valetta94 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo dentysty- dziewczyny z Torunia znacie kogoś fajnego na NFZ? Kurde tez muszę się wybrać

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
‹‹ 1358 1359 1360 1361 1362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ