X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Paula dodaj mnie do naszej grupy na fb bo tel mi się ostatnio zawiesił i klikalam aż się z grupy usunęłam ☹️
    Dodaj się, bo nadal grupa zamknięta. Jeszcze nie daje się utajnić ;)
    https://www.facebook.com/groups/889033054616071/?ref=bookmarks

    Od razu klepnę Twoją "kandydaturę" :P

    estrella lubi tę wiadomość

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka wrote:
    Spróbuj masażu brodawek myślę że u mnie to był czynnik wywoławczy :)
    tu jest napisane jak to robić :

    http://www.rodzicpoludzku.pl/Porod/Gdy-minal-termin-porodu.html

    Szonka dzięki dzisiaj spróbuję, tylko ja mam tak wrażliwe sutki że nie wiem czy wytrzymam, zobaczymy

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Leżę pod ktg bóle na około 40 ale co 5-3 minuty plus z kręgosłupa ból okropny też w kręgosłupie! Czuję w dole brzucha jak.mi coś strzela i ból w pochwie mylę wody ale nic nie leci... Więc ok zapis się skonczyl muszę siku wstaje i leje się odeszły mi wody... Z tym paskudnym czopem bleh bleh poszłam na badanie kurwa jak to boli ! Rozwarcie na 4 cm ale worek jeszcze wyczuwalny więc na łóżko ale bóle z krzyża bolą w chuj dziewczyny.
    to jak w koncu naturalnie rodzimy? 4 cm to juz prawie w polowie jestes :)

    nie mow ze 40 to na ktg jest porod ...ja dzis mialam te zielone cyferki 40 ....a zauwazylam ze jak mi sie tak brzuch stawia ( ja myslalam ze sie maly dupka wyciska) a tam zaraz do 40 wzrastalo.....a tak to 20, 30 roznie

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze Karmelki bedziemy miec relacje z porodu na goraco :) tak sie ciesze ze mozemy kochana razem z Toba rodzic i przezywac......

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    Kochana my chyba z 10 razy zmienialiśmy pozycję aż podniecenie odpadało haha zbyt romantycznie to nie było, ale mieliśmy motywację że może poród wywołamy a tu kicha :D
    No właśnie u nas też ten problem był. Zanim znaleźliśmy jakąś komfortowa pozycje to nastrój padł. A jeszcze mąż cały czas pytał czy mnie nic nie boli albo czy mi wygodnie. Nosz....

    valetta94, DorotaAnna, B_002 lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    No i już leże w domu i mam czas Wam napisać.

    Piszą mi się już skurcze po 70. Są bolesne, ale bardzo nieregularne. Mamy przyjechać 8 kwietnia ze względu na cukrzyce a raczej wielkość Ignasia przez cukrzycę. Tłumaczyli mi że te 3100 to jest średnia a trzeba brać pod uwagę około 400-500g błędu w każdą stronę - czyli to równie dobrze może być 2500 jak i 3500.
    Badało mnie dwóch lekarzy przez dwa dni (miałam dwa razy USG pomiarowe) i jeden ocenił na 3000 a drugi na 3100.
    Szyjka ma 2,5cm., twarda, zamknięta.
    Mamy liczyć ruchy, robić KTG w każdy piątek i w najbliższy piątek stawić się jeszcze do mojego gina na badanie i przedłużenie L4.

    W szpitalu było super. Naprawdę zaopiekowali się z nami z najwyższą troską. Bardzo się cieszę, że tam byłam. Przede wszystkim dlatego, że prześwietlili nas na wszystkie strony. A ponadto poznałam oddział, położne, lekarzy.
    Uważam teraz, że te łazienki na korytarzu to ogromny plus. Pomijając fakt, że są bardzo dobrze przygotowane (kabiny są ogromne) to mamy bardzo dużo prywatności, nie przeszkadzamy innym na przykład chodząc w nocy do toalety. Nie było kolejek ;)
    Wrócę tam z uśmiechem na ustach i poczuciem, że jestem w dobrych (najlepszych dostępnych) rękach :)


    fajnie Paula,że jesteś zadowolona :) no i już w domku.
    A ta waga nawet 3,5 kg to jakaś duża jest? chyba nie... skąd takie obawy, że Ignaś duży?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angella908 wrote:
    O rany dziś naprawdę dziwny dzień , mnie tez szpital czeka


    a co się dzieje Angella?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    to jak w koncu naturalnie rodzimy? 4 cm to juz prawie w polowie jestes :)

    nie mow ze 40 to na ktg jest porod ...ja dzis mialam te zielone cyferki 40 ....a zauwazylam ze jak mi sie tak brzuch stawia ( ja myslalam ze sie maly dupka wyciska) a tam zaraz do 40 wzrastalo.....a tak to 20, 30 roznie
    Dzisiaj też mi położna mówiła że rano dziewczyna skurcze 40 a o 19 już po porodzie była.

    valetta94 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obiecalam mezowi ze dzien przed porodem bedzie sex :) bo ostatni byl w lipcu :) ale jak tak czytam wasze opisy to chyba za bardzo sie nie oplaca mazac :)

    malutka_mycha, valetta94, Fasolka77, martusiawp, Tunia76, AniaKJ lubią tę wiadomość

  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się na ktg skurcze pisały o niskich wartościach a myślałam ze umrę z bólu, miałam skurcze z dołu takie rozpierające i z krzyża i ktg jakoś słabo je łapało a jak widać rozwarcie doszło do 10cm , także ktg bywa omylne

    valetta94, Lolka30 lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Fasola, muszę przyznać że Ci zazdroszczę domu z ogrodem i psiaka... ♥️


    dzięki Kiwona ale to nie jest taki klasyczny domek z ogródkiem tylko mała kamieniczka- na dole 2 lokale, które wynajmuje K. (bo to jego domek :)) a u góry 2 mieszkania. W drugim mieszka ciotka ale dość specyficzna.. faktycznie ogród spory, jest gdzie pobiegać, grilla zrobić, basen rozłożyć w lecie no i ogródek- warzywniak ale ja na razie się nie garnę... docelowo chcemy mieć swój własny domek i planujemy tak do 10 lat już to ogarnąć :)

    Kiwona lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    fajnie Paula,że jesteś zadowolona :) no i już w domku.
    A ta waga nawet 3,5 kg to jakaś duża jest? chyba nie... skąd takie obawy, że Ignaś duży?
    No patrząc, że do końca jeszcze trzy tygodnie do terminu i możliwy przyrost nawet kilograma z groszami to jest to dużo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie te skurcze to naprawdę indywidualna sprawa i nie ma sensu się porównywać. Ja od dwóch tyg chodzę ze skurczami na poziomie 80 i co...
    Także spokojnie.. Wszystko w swoim czasie :)

    stresant, mysla.nieskalana, Lolka30, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    widze ze Karmelki bedziemy miec relacje z porodu na goraco :) tak sie ciesze ze mozemy kochana razem z Toba rodzic i przezywac......


    kurcze... grupa tajna.. to moze jakaś videorelacja na fejsie?

    stresant, Mama36 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Ja obiecalam mezowi ze dzien przed porodem bedzie sex :) bo ostatni byl w lipcu :) ale jak tak czytam wasze opisy to chyba za bardzo sie nie oplaca mazac :)

    Haha lepiej miejcie w pamięci ostatni sex z lipca niż ten z dnia przed :D Choć może u was poszłoby lepiej i bardziej upojnie, nie neguje! :D

    stresant lubi tę wiadomość

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    Dziewczyny, a czemu Wam tak zależy na tym żeby poród przyśpieszyć? jeszcze nie jesteście "przeterminowane" przecież...
    nie mówię o przypadkach cukrzycy.

    ja wiem, że końcówka ciąży jest mecząca, ale skoro dzieciaki siedzą w brzuchach to znaczy, że jeszcze tego potrzebują...

    Ja moglabym chodzic w ciąży do samego konca bo czuje sie rewelacyjnie, ale mi lekarz powiedzial, ze dobrze byloby urodzic juz za tydzien bo moj bobas jest naprawde spory (+/- 3600g na dzien dzisiejszy) .

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Leżę pod ktg bóle na około 40 ale co 5-3 minuty plus z kręgosłupa ból okropny też w kręgosłupie! Czuję w dole brzucha jak.mi coś strzela i ból w pochwie mylę wody ale nic nie leci... Więc ok zapis się skonczyl muszę siku wstaje i leje się odeszły mi wody... Z tym paskudnym czopem bleh bleh poszłam na badanie kurwa jak to boli ! Rozwarcie na 4 cm ale worek jeszcze wyczuwalny więc na łóżko ale bóle z krzyża bolą w chuj dziewczyny.
    Kochana dasz radę!!!! Wiem dokładnie co czujesz! Najgorsze, że te bóle krzyżowe nie piszą się na ktg :(

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Paula dodaj mnie do naszej grupy na fb bo tel mi się ostatnio zawiesił i klikalam aż się z grupy usunęłam ☹️
    Właśnie się ostatnio zastanawiałam co się stało że Cię nie ma.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi skurczami to faktycznie.nie ma co porównywać...raz,Że te z kręgosłupa słabo a niekiedy i wcale się na ktg nie piszą a dwa każda z Nas ma inny próg bólu i to co dla jednej jest nie do wytrzymania dla innej jest lajcikiem 😉

    Natalia-tosia, Mama36 lubią tę wiadomość

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta watpie, my zawsze " po bozemu" zadne dzike harce :)

    valetta94, DorotaAnna lubią tę wiadomość

‹‹ 2510 2511 2512 2513 2514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ