Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Dziś wypijałam po całej szklance, a przy łóżku mam taką 330ml :)
    Ale było gorąco więc pewnie dlatego.
    Mama19 a nie biegasz potem do toalety często jak na raz 1,5l wypijesz w nocy?
    Właśnie w ogóle. Czasem i butelkę przez noc wypije . Ale też tak miałam w ciazy. Wy tutaj pisyscie że latacie do WC w nocy a ja nic... Raz na tydzień raz poszłam w nocy... Nie rozkminialam tego nigdy.jak już wstaje rano to czuje ze musze od razu.

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi jak się czujesz? Masz kogo poprosić o pomoc w opiece nad małym? Bo samej w tym stanie się dasz rady :(

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia czy Ty czytałaś może 2 dni temu pytanie do Ciebie o przestawienie dzieci z karmieniem bo nie wiem czy się rozpisywać na nowo a nie kojarzę odpowiedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi mam nadzieję Boże że lepiej ale chyba bym już wzywała pomoc w nocy że względu na dziecko że sama jestem. Przyjechał M?

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Basia czy Ty czytałaś może 2 dni temu pytanie do Ciebie o przestawienie dzieci z karmieniem bo nie wiem czy się rozpisywać na nowo a nie kojarzę odpowiedzi
    Nie, być może przeoczyłam bo w weekend nie udało mi się nadrobić wszystkiego. Poszukam tego pytania i odpiszę.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Właśnie w ogóle. Czasem i butelkę przez noc wypije . Ale też tak miałam w ciazy. Wy tutaj pisyscie że latacie do WC w nocy a ja nic... Raz na tydzień raz poszłam w nocy... Nie rozkminialam tego nigdy.jak już wstaje rano to czuje ze musze od razu.
    Ja też w ciąży nie wstawałam w nocy wcale. A moja bratowa biega po 3 razy co noc. Wkurzające to musi być.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam dziewczyny ze dawno się tak nie czulam.. Lzy mi ciekna bo oczy od goraczki az pieka.. Boli mnie cale cialo wszystkie kości nawet ciezko sie przekrecic a fifek o 5 kombinowal ze spaniem i teraz tez.
    M zaraz bedzie kupi mi mocniejszy ibuprpfen ale zeby bylo smieszniej oba cycki bola ze sie ruszyc nie mogę.
    Do jakiego lekarza sie z tym udac??
    Teraz mi troche zeszla i mam 38.6 ale czuje sie jak kupa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 07:19

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Powiem wam dziewczyny ze dawno się tak nie czulam.. Lzy mi ciekna bo oczy od goraczki az pieka.. Boli mnie cale cialo wszystkie kości nawet ciezko sie przekrecic a fifek o 5 kombinowal ze spaniem i teraz tez.
    M zaraz bedzie kupi mi mocniejszy ibuprpfen ale zeby bylo smieszniej oba cycki bola ze sie ruszyc nie mogę.
    Do jakiego lekarza sie z tym udac??
    Teraz mi troche zeszla i mam 38.6 ale czuje sie jak kupa.
    Też tak miałam przy zastojach. Gorączka i samopoczucie jakby mnie ktoś pogryzl i wysral.
    Nawet do internisty może iść. Chodzi o wypisanie antybiotyku. Każdy lekarz to potrafi ;-)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Też tak miałam przy zastojach. Gorączka i samopoczucie jakby mnie ktoś pogryzl i wysral.
    Nawet do internisty może iść. Chodzi o wypisanie antybiotyku. Każdy lekarz to potrafi ;-)
    Ok sprobuje sie do kogos na dzis dostac bo umre :(

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Powiem wam dziewczyny ze dawno się tak nie czulam.. Lzy mi ciekna bo oczy od goraczki az pieka.. Boli mnie cale cialo wszystkie kości nawet ciezko sie przekrecic a fifek o 5 kombinowal ze spaniem i teraz tez.
    M zaraz bedzie kupi mi mocniejszy ibuprpfen ale zeby bylo smieszniej oba cycki bola ze sie ruszyc nie mogę.
    Do jakiego lekarza sie z tym udac??
    Teraz mi troche zeszla i mam 38.6 ale czuje sie jak kupa.


    Daffi idz do rodzinnego

    Daffi lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jakieś małe to zapalenie piersi bo gorączka do 38 dochodziła a czułam się jakbym miała 100st!..wiec co Ty czujesz to nie wiem!
    Ja antybiotyk załatwilam sobie od koleżanki, duomox ale myślę że każdy internista Ci przepisze. Oby jak najszybciej! ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Nie, być może przeoczyłam bo w weekend nie udało mi się nadrobić wszystkiego. Poszukam tego pytania i odpiszę.
    Jak nie dasz rady znaleźć to napisze na nowo, luzik :)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja miałam jakieś małe to zapalenie piersi bo gorączka do 38 dochodziła a czułam się jakbym miała 100st!..wiec co Ty czujesz to nie wiem!
    Ja antybiotyk załatwilam sobie od koleżanki, duomox ale myślę że każdy internista Ci przepisze. Oby jak najszybciej! ❤️
    Ja zobacze bo moze go mam.. Nie wiem.. Swego czasu mialam duzo bo ja ich nie toleruje i biore 2-3 dni i koncze ostra biegunka ale wezme po 2 enterole i bedzie lzej. Mam taromentin ale zobacze jakie składy są czy to to samo no i amoksiklav.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Jak nie dasz rady znaleźć to napisze na nowo, luzik :)
    Znalazłam pytanie, tylko żeby odpowiedzieć to musiałabym Ci chyba wkleić tu cały rozdział, albo chociaż fragmenty :)
    Są w tej książce rozpisane sposoby jak przestawić dziecko żeby spało długo w innych godzinach np. zamiast od 21 do 2 to od północy do 5. Ja tych metod jeszcze nie wprowadzałam bo mi się ostatnio Zosia "rozregulowała".
    Je co 1,5h, czasem nawet co godzinę po 5-10 minut. Co ciekawe w nocy też je przez 5-10 minut a wstaje co 4 godziny... Już tego nie rozumiem...
    Postaram się odpowiedzieć jak Zosia pójdzie spać bo teraz nie mam czasu za bardzo.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj idę do lekarza i Wiki ma moje mleko w butelkach.

    Jeśli mała nie zje całej butelki naraz, to w jakim czasie jeszcze mogę ją podać dziecku?
    Tak jak te gotowe godzina po otwarciu?

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia odciągnięte mleko może stać w temperaturze pokojowej do 4 godzin.

    Tunia76 lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu mialam 39.6 ale M kupil Ibum i teraz spadło do 38.2. Odciagnelam 100ml mleka z obu piersi. To mleki jest do wywalenia?

    Paula ja mam ten sam laktator co Ty z aliexpress.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 08:43

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama19 ale tak w skrócie Ci napiszę, że w tej książce jest właśnie opisana metoda autorki którą nazwała "tankowanie do pełna" :P Polega ona właśnie na dokarmieniu dziecka przez sen około godziny 23 (lub o której chce się iść spać). Jeśli karmiłaś wcześniej chłopaków przez sen to i teraz spróbuj. Może dłużej prześpi w nocy :)
    U mnie ciężko to zrobić bo jak Zosię wyjmę z łóżeczka to się niestety obudzi i nici z karmienia przez sen, a próbowałam ją dokarmić o 23 jak spała od 20.
    Spała np od 20 do 1 i chciałam żeby ten odstęp 5h był później, ale dodatkowe karmienie o 23 przesunęło nocne karmienie tylko o godzinę czyli do 2, a więc nie za wiele. Może trzeba regularnie coraz dłużej to robić i będzie efekt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 08:45

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Znowu mialam 39.6 ale M kupil Ibum i teraz spadło do 38.2. Odciagnelam 100ml mleka z obu piersi. To mleki jest do wywalenia?
    Daffi w przypadku tak wysokiej temperatury przydałby się jednak antybiotyk.
    A mleka nie wylewaj, dziecko może je pić. A nawet zalecane jest w przypadku zapalenia jeszcze częstsze przystawianie dziecka bo to pomaga.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Znowu mialam 39.6 ale M kupil Ibum i teraz spadło do 38.2. Odciagnelam 100ml mleka z obu piersi. To mleki jest do wywalenia?

    Paula ja mam ten sam laktator co Ty z aliexpress.


    daffi można karmić z gorączką kwestia tylko kiedy leki wzięłaś I czy po tych akurat lekach możesz karmić

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 3390 3391 3392 3393 3394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ