Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Help!
    Poszukuje kapelusza dla Marcepana na lato, gdzie coś ładnego znajdę ?
    Kapelusz czy chusteczki z daszkiem mogą być?
    Samiboo lullalove mają ładne a i mylili też

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 21:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jakiego lekarza powinnam iść z hemoroidem? Ten jeden skurczybyk zaczął mi dokuczać czopki poza biegunka nie zrobiły nic mam wrażenie że wylazł bardziej od nich :😑. Ale najgorsze że daje dziwny ból jak smarkam nawet.

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    może H&M?

    U nas nie ma stacjonarnie a przez neta też wybrakowana rozmiarówka 🤨

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dogadamy się z marsupi... Nie moja bajka, Bunio się topi... Odsyłam :(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Nie dogadamy się z marsupi... Nie moja bajka, Bunio się topi... Odsyłam :(
    Spróbuj chustę. Dopasowukesz ja całkowicie do siebie i dzieciaczka. A w Łodzi na stówę masz kogoś od chustowania

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Spróbuj chustę. Dopasowukesz ja całkowicie do siebie i dzieciaczka. A w Łodzi na stówę masz kogoś od chustowania


    Mam, na sr była laska ale to tym bardziej nie dla mnie :(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola w 5-10-15 do dziś chyba mają wyprzedaż to zerknij. Albo Zara kids, c&a

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Do jakiego lekarza powinnam iść z hemoroidem? Ten jeden skurczybyk zaczął mi dokuczać czopki poza biegunka nie zrobiły nic mam wrażenie że wylazł bardziej od nich :😑. Ale najgorsze że daje dziwny ból jak smarkam nawet.


    Rodzinny albo proktolog

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusiawp wrote:
    Basiu a co to za książka?
    Tracy Hogg "Zaklinaczka dzieci"

    martusiawp lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Może zastój puścił. To by było ekspresowo 😊
    Nie puscil. Lewy cycek ma mega problem. Probowal M drugi raz odciagac to nic a nic nie poleciało.. Chwile wcześniej Filip cycki oproznial i tyle co dalo sie i ani grama wiecej. Znow mam goraczke ale narazie 38.5 zaczęły się dluzsze przerwy miedzy gorączkami i nie rosna tak gwaltowanie.
    Módlmy sie zeby jutro bylo lepiej. Tesciowa w razie czego w nocy przyjedzie jak zadzwonie ze nie daje rady z Filipkiem.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Mam, na sr była laska ale to tym bardziej nie dla mnie :(
    No to nie mam już pomysłu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu dzięki poczytam 😘

    Karmelka wywołałas wilka z lasu.. Dzis wylazl znów u mnie ehhhh... 😥😥

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Karola w 5-10-15 do dziś chyba mają wyprzedaż to zerknij. Albo Zara kids, c&a

    W zarze nic dla nas nie mają niestety, zobaczę jeszcze 5-10-15 😊

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola baby k’tan!

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Tracy Hogg jest bardzo kontrowersyjna. Mi też podobają się jej opisy i metody, wydają się proste, miłe i skuteczne, ale wiele szanowanych autorytetów krytykuje te właśnie metody. Nazywa się ją nawet "treserem".
    Źle wprowadzone albo źle dopasowane do dziecka metody mogą podobno narobić dużo bałaganu. Także czytajcie, ale nie traktujcie jak wyroczni. Opisy są bardzo zachęcające ale takie podejście do wychowania to jest w sumie taka "tresura".

    Misiabella, espoir, B_002 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola - a zapielas na talii wysoko i mocno dociagnelas te pasy naramienne?
    Pasy naramienne dociagasz naprawdę mocno i wtedy dziecko jest wysoko.
    To właśnie to o czym Ci pisałam, że musi być mocno i wysoko podciągnięte to Marsupi.
    Jeśli dociagnelas to nie mam innego pomysłu ;-) Nie każde rozwiązanie sprawdza się u każdego. Może baby k'tan albo bondolino lepiej Wam podejdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi - współczuję. Mnie tak średnio 3-4 dni dotychczas trzymały zastoje. Tylko u mnie tak jakoś się trafiało że mąż był i ja w tym czasie mogłam spać do oporu. Wypoczynek jest bardzo ważny przy tym

    Karmelka - odbytem i "przyległościami" zajmuje się proktolog

    Karolinka - może next, George albo lindex? Ja te trzy firmy uwielbiam i wydaje mi się że widziałam jakieś ładne kapelusiki

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 01:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ta ksiazka „zaklinaczka dzieci” strasznie nie podpasowala, ale warto ja poczytac, choc uwazam, ze nalezy podejsc do nie z dystansem, dla mnie za duzo w niej tresury i wyobrazenia ze na wszystkie dzieci to samo zadziala. Choc sa tam pewne rzeczy warte uwagi. A juz straszliwie irytowaly mnie w tej ksiazce dwa zwroty : „sloneczko”, jak zwracala sie do czytelnika, choc wiem ze w oryginalnej wersji lepiej brzmi i „przypadkowe rodzicielstwo”, sugerujace ze rodzice dajmy na to spiacy z dziecmi, spelniajacy jego oczekiwania, maja gowniane kompetencje rodzcielskie ;) Czytalam ta ksiazke jak biblie przez 3 miesiace, a potem rzucilam ja w cholere, przez Tracy Hogg trzymalam swoje dziecko daleko w lozeczku, chociaz oboje z malym potrzebowalismy zupelnie czegos innego, to jest bliskosci.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza nocka samotna ale narazie lepszw jak wczoraj ale cos mleko sie schowalo i jest go duzo mniej niz za dnia.. Musialam malemu zrobić 90ml modyfika i zjadl 40ml.
    Caly dzien tylko jadl i spal i teraz nie ma ma mu się na spanie i mi "gada" i steka.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez jadl ispal a teraz nie spi i sie osral az na plecy ;) nocne atrakcje ;)

    Kiwona lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
‹‹ 3402 3403 3404 3405 3406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ