X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie chwaliłam się 😂
    U nas próby przeniesienia nocnego długiego spania z 19, 1, 5, 8 skończyło się na karmieniach 19, 23, 1, 5, 8.
    I teraz sam się tak wybudza.
    Także u nas nie zadziałał "sposób" 😅

    U nas też chyba skok, Młody zapomina co umiał i potem przypomina sobie po paru dniach i robi coś nowego. Potem znowu zapomina.
    I nudzi się wszystkim po 3 minutach zabawy. Muszę wznosić się na wyżyny kreatywności żeby nie darł się wniebogłosy.

    Bo ja już Wam pisałam że on nie płacze tak jak niemowlęta powinny płakać tylko drze się z wyrzutami jak baba na targu co jej sprzedali stary ser. A teraz jeszcze piszczy jakby go ktoś ze skóry obdzieral.
    W zabawie też czasem piszczy. Bo to zajebista zabawa piszczeć i wkładać różne rzeczy do buzi jednocześnie. Taki zajebiście mega fajny dźwięk wtedy się robi 😂

    Wczoraj byłam wykończona. Naladowalam chyba trochę baterie bo wstałam w miarę w dobrym stanie. Idę robić śniadanie i kawę.

    Miłego dzionka Laski 😘

    Tysia89, Mama019, Fasolka77, Kasiulka90, B_002, Lolka30, MamaAga85 lubią tę wiadomość

  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 20 lipca 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tej nocy to ja też marze o kawie wielkiej !!
    Idę wyciągać największy kubek jaki mam

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 20 lipca 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Haha tata dobra rada 😆
    No żebyś wiedziała .wrócił z pracy ..opowiadam a ten mi wykład ..że ja za bardzo się cackam ...że to trzeba być trochę zimnym ...a nie latać do niego ..
    Myślę sobie ..co moje tłumaczenie da...jadę po sushi!

    Nic się nie odzywając wyszłam z uśmiechem szyderczym ...myślę ..proszę ! Bądź zimny i konsekwentny !!

    Jak wróciłam i zobaczyłam te łezki w oczach Taty i wzrok błagający o pomoc to poczułam się tak błogo 🤗🤗🤗🤗

    martusiawp, Kasiulka90, B_002, malutka_mycha, MamaAga85 lubią tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 lipca 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga2606 wrote:
    A minęła jej już trochę ta choroba lokomocyjna? Mam nadzieje ze nasze chłopaki nie będą mieć tych problemów...
    Tak. Na ta chwile jest super. Jeśli dzis uda sie dojechać do tego Wrocławia to juz bed zadnych aviomarinow itp. Tylko wazne jest by dzieciaki nie mialy w rekach tel czy tabletu. Te gadzety strasznie powoduja ze mdli. Mnie na starośc wrocila lokomocja takze do mnie w dlugiej trasie sie dzwoni nie pisze :p

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 lipca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnie 2 dni Filip wstawal o 2 lub 3... Dzis znow pierwsze karmienie o 5.10 :) jednak mu w lozeczku lepiej niz z mama w lozku. A M mial nocki i ja go sobie do lozka wpakowalam.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 20 lipca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w nocy zablokowalam sobie bankowe konto. Chcialam zaplacic za ubranka w rozmiarze 68 i 3 razy wpisalam zle haslo. Sama nie wiem jak. Dlugo wybieralam te ubranka, cholera jasna, przez co nie spalam dwa okresy od karmienia do karmienia i taki pech!

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 20 lipca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    w koncu dojechaliscie :)
    zazdroszcze usypiania, dzielny chlopczyk :) ja to uspyiam na rekach czasami to i pol godziny nosze...wiem ze i dla niego i dla mnie to niewygodne ale potrafie inaczej...nawet we wozku nie potrafi zasnac jakbym go wozila....

    Oj u mnie bylo to samo - bujanie na rekach. Czasami to i z godzinę schodziło żeby w końcu usnął, aż nagle coś mu się przestawiło. Któregoś dnia marudzil mi tak długo, ze już rak nie czułam to odłożyłam go na chwile żeby odpocząć, a on w tym czasie usnął sam. Jakoś nagle z dnia na dzień przestało mu się podobać na rękach i teraz tylko „ja sam! Ja sam’”😃

    Paula 90, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 20 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    chce_byc_mama witamy w domu!!! :)

    u nas się zaczęło... dziecko mnie za włosy ciągnie!

    Moj ma moje wlosy nawet w pampersie. Tak mi leca a ten jeszcze mi drze...jak mu piesc otworze to tam klebek moich wlosow

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 20 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    Po tej nocy to ja też marze o kawie wielkiej !!
    Idę wyciągać największy kubek jaki mam


    Szykuj dla mnie większy....

    Mama019 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    zazdroszcze usypiania, dzielny chlopczyk :) ja to uspyiam na rekach czasami to i pol godziny nosze...wiem ze i dla niego i dla mnie to niewygodne ale potrafie inaczej...nawet we wozku nie potrafi zasnac jakbym go wozila....
    Ja też usypiam na rękach i wiem że to źle bo się dziecko nauczy (albo już nauczyło) ale nie jestem w stanie uśpić jej na łóżku. Mogę się męczyć godzinę nawet, a czasem dłużej i to jest już płacz i ja nie mam na to siły kiedy po zabawie sama jestem zmęczona.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Moj ma moje wlosy nawet w pampersie. Tak mi leca a ten jeszcze mi drze...jak mu piesc otworze to tam klebek moich wlosow
    U mnie to samo było. Teraz mam zawsze tak spięte włosy żeby nie mogła złapać.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało dziecko przestawić na długie nocne spanie w nocy a nie wieczorem.
    Zasypia między 20-21, dokarmiam bez budzenia przez sen o 23 i śpi do 5-6, rano często jeszcze 2h pośpi.

    Dzisiaj była fajna noc. Nakarmilam przed 20, zasnęła, potem 23 przez sen, 5 i 7:30. A potem dziecko już wstało z tatą a ja spałam do 9! Ale jestem wyspana.
    Ale ogólnie odkąd przestawiłam dziecko to wysypiam się lepiej. Przedwczoraj chyba po tym dokarmianiu przez sen o 23 następne karmienie było o 6 :) Az się zdziwilismy jak budzik męża do pracy zadzwonił wcześniej i nie było ani jednego nocnego karmienia 😊

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny włosy mi wypadają fakt ale właśnie zauważyłam mnóstwo baby hair.jednak ten vitapil mama działa !

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniknela wam ju linea negra?? Moja jeszcze eidoczna.. Pewnie jak przy Julce do pol roku bede sie z nia bujac.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    Dziewczyny włosy mi wypadają fakt ale właśnie zauważyłam mnóstwo baby hair.jednak ten vitapil mama działa !
    Muszę się w coś zaopatrzyć na włosy, bo i mi od 2 tygodni włosy GARŚCIAMI wypadają. Do szału mnie doprowadzają, nie dość że wszędzie sierść kota to i moje wszędzie znajduję, ale to wszędzie 😁😆

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Zniknela wam ju linea negra?? Moja jeszcze eidoczna.. Pewnie jak przy Julce do pol roku bede sie z nia bujac.
    Mi ona w ciąży późno się pokazała i była słabo widoczna i tylko od pępka w górę. Jeszcze ją widzę, ale trzeba się przyjrzeć. Za to ja mam brzydką blizne po cc. Z jednej strony lekarz mi bardzo szew zacisnął i w czasie gojenia zrobiła się taka gula i tak zostało. Mama mnie pocieszyła że ona też tak miała i jej tak zostało 😁😁😆 a znowu szwwgierka po 3 cięciach ma prawie niewidoczne białe kreseczki ;D

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mialam jedno cc i jestem pelna podziwu dla szwa jaki wykonal mi mój gin. Mam niewidoczna juz cienka kreseczke. Pozatyn nie zakladal mi szwow tak standardowo tylko taka zylke wzdluz rany i z obu koncow miala petelke.. Jak poszlam na zdj to polozna tylko odciela jedna petelke a za druga delikatnie ciagnela i zylka wyszla w calosci bez żadnego problemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 12:18

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też włosy lecą i rosną baby hair i nic nie biorę.
    Co ma wypaść to i tak wypadnie niestety. Suplementy działają po kilku tygodniach (najczęściej 12) od rozpoczęcia suplementacji.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Zniknela wam ju linea negra?? Moja jeszcze eidoczna.. Pewnie jak przy Julce do pol roku bede sie z nia bujac.
    U mnie widoczna. Ogólnie brzuch mi się nie podoba :(

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    No ja mialam jedno cc i jestem pelna podziwu dla szwa jaki wykonal mi mój gin. Mam niewidoczna juz cienka kreseczke. Pozatyn nie zakladal mi szwow tak standardowo tylko taka zylke wzdluz rany i z obu koncow miala petelke.. Jak poszlam na zdj to polozna tylko odciela jedna petelke a za druga delikatnie ciagnela i zylka wyszla w calosci bez żadnego problemu.
    Te, miałam taki szew. Ja jestem zadowolona ze swojej blizny, jest krociutka, nisko położona, prosta. Teraz tylko czekać aż zblednie.

    Daffi lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
‹‹ 3748 3749 3750 3751 3752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ