X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 września 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    #Aliexpress#
    zamawiacie z aukcji ukrytych?
    Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 września 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja pier... Co za noc. Nina budziła się dosłownie co chwilę, trzeba jej było dać smoka. I za chwilę to samo. Mam ochotę kogoś zamordowac. Ledwo na oczy widzę.

    Kiwona dobrze ze u Was lepiej :( oby już nie wrocilo


    Ja tak mam że spacerami...nawet mi się nie chce gadać... Dłużej go ubieram niż spacer trwa

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    #Aliexpress#
    zamawiacie z aukcji ukrytych?
    Nie zamawiam

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 18 września 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Ja tak mam że spacerami...nawet mi się nie chce gadać... Dłużej go ubieram niż spacer trwa
    Aja myślałam, że Twój lubi spacerki.

    U nas też dłużej ubieram i i znoszę wózek, niż spaceruje

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 18 września 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Dzięki Paula za odpowiedź 😘😘😘

    Bubek to fajnie,że Mia wcina zupkę❤na zdrowie❤ a co już macie za sobą z warzyw?

    Jak planujecie ubierać dzieci przy mrozach?

    U mnie dziś 12 stopni i leje deszcz i cieszę się,że Mały jeszcze się w gondoli mieści bo fajnie można okryć a niebawem na spacerówke się przesiadamy...
    Chce kupić śpiwór do wózka i wtedy już chyba nie trzeba nie jakiś kombinezonów o ile nie nadejdą giga mrozy,nje?
    no tylko kartofelek i dynia byla wczoraj...dzis dynbia wyszla w takim samym kolorze i konsystencji ale dolem :P Wysypek nie ma, chyba jest ok. Dalam kartofelka znow i odczekam dzien dwa z ta dynka

    planuje nastepna marchewe


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 12:48

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 18 września 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja w wakacje tak ladnie spala, nachwalilam i teraz o....pada o 20 i jak o 2 wstanie to co 2 h niamku....


    i ciagle na brzuch

    wasze tez tak maja? nie polezy na plecach tylko hyc na brzuch ale spowrotem nie umie wiec sie deneruwje....w nocy pierwsze co jak sie obudzi to na brzuch

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 18 września 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zdrówka dla wszystkich przeziebionyxh maluszków i reszty domowników ❤💪😙.
    My jedziemy do Krakowa. Te tiry na A4 są wkurzajace 🤬. I jak zobaczyłam zdjęcie Kazia na fb to stwierdzam że chyba za mało ciepłych rzeczy wzięłam Filipowi 🙉. Najwyżej zwiedzimy jakieś sklepy dziecięce jak będzie trzeba 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 13:38

    Kiwona, martusiawp lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 września 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Aja myślałam, że Twój lubi spacerki.

    U nas też dłużej ubieram i i znoszę wózek, niż spaceruje

    Do wczoraj lubił...teraz już za grubo ubrany żebym go na rękach nosiła... Na brzuchu jak położę to już chce raczkowac, odpycha się i wali glowa w gondole... Spacerówka już prawie gotowa .... Muszę wyprać tapicerkę, kupię jakoś cieply kombinezon i będziemy testować

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 września 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Dużo zdrówka dla wszystkich przeziebionyxh maluszków i reszty domowników ❤💪😙.
    My jedziemy do Krakowa. Te tiry na A4 są wkurzajace 🤬. I jak zobaczyłam zdjęcie Kazia na fb to stwierdzam że chyba za mało ciepłych rzeczy wzięłam Filipowi 🙉. Najwyżej zwiedzimy jakieś sklepy dziecięce jak będzie trzeba 🤣

    Długo będziecie? Gdzie się zatrzymujecie?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 18 września 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spanie gdzieś od 3 tyg popsute a też się nachwalilam wcześniej...juz myslalam ze zeby, dentinox kupilam, ale nic tam w buzi nie widze. W nocy zanim się na brzuch przewroci to już się zdąży obudzić, więc Ją biorę do karmienia, a w dzień jest dokładnie tak, że jak się przewroci i trochę popatrzy, polezy, to zaraz nerwy i piski, bo się nie może odwrócić.

    age.png
    age.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 18 września 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Długo będziecie? Gdzie się zatrzymujecie?
    Zostajemy do Soboty. Mamy apartament na Podwalu zarezerwowany

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 18 września 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, u nas dzisiaj 8 stopni i zimny wiatr. Już myślałam, że nie wyjdziemy, bo chmury deszczowe nisko wiszą, ale jak tylko wyszło lekko słonko to hyc do wozu i wio na spacer. Czapkę już od kilku dni mam w torbie w razie W i dzisiaj się przydała już. Ja, gamon, wzięłam tylko bluzę i zmarzlam, ludzie w cienkich puchowkach już chodzą.
    Chce jak najwięcej wietrzyć Kaza, póki pogoda pozwala. Mój mąż to by go na 3 zdrowaski w piecu zamknął hehe. Ja okna otwarte w domu i wolę ciepłej ubrać, ale żeby było świeżo, a ten chodzi i mi wszystko zamyka, uparciuch 😏 nie potrafię mu przetłumaczyć, że za gorąco jest gorzej niż za zimno... Chyba wyślę go do Stresant i razem będą się grzać hahaha jak to zabrzmiało 🤣🤣🤣 Stresant, bez urazy 😘

    stresant, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 września 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek Nina też się cały czas przewraca a później się denerwuje. Już jej się kilka razy udało przewrócić z brzucha na pkecy (w najmniej oczekiwanym momencie) a le to był czysty przypadek.

    Fasolka a będzie z tym ubieranie coraz gorzej. Wasze dzieci tez sie dra jakby je ze skóry obdzierano przy ubierania? Wczoraj po basenie myślałam że ktoś kto będzie przechodzić koło przebieralni jakieś służby wezwie🙈

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 września 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Nina przybiera 14g na dobę wiec nie w normie ale trudno. I tak jest dobrze. Waży 5850g

    Paula 90, Fasolka77, Bubek lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 18 września 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Bubek Nina też się cały czas przewraca a później się denerwuje. Już jej się kilka razy udało przewrócić z brzucha na pkecy (w najmniej oczekiwanym momencie) a le to był czysty przypadek.

    Fasolka a będzie z tym ubieranie coraz gorzej. Wasze dzieci tez sie dra jakby je ze skóry obdzierano przy ubierania? Wczoraj po basenie myślałam że ktoś kto będzie przechodzić koło przebieralni jakieś służby wezwie🙈
    Moja siostra jest pielęgniarka na oddziale dziecięcym i mówi, że jeszcze jej się nie zdarzyło dziecko, które by lubilo ubieranie😛

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 18 września 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwonka biorę na to poprawkę że w KRK jednak 14st A nie 8 ale mimo wszystko chyba może nam czegoś zabraknąć. Zwłaszcza na wieczornym spacerze.

    Kiwona lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 18 września 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do spania, to w nocy Kaz śpi na brzuszku, w ciągu dnia też tak albo na boczku a w gondoli śpi na wznak.

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 18 września 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A Nina przybiera 14g na dobę wiec nie w normie ale trudno. I tak jest dobrze. Waży 5850g
    Bo to modelka będzie i tyle 😉

    malutka_mycha, martusiawp, stresant, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 18 września 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie zimno. Jest silny wiatr i to wzmaga odczucie chłodu.
    My nie byłyśmy na spacerku. Wiem, że powinnam, ale jak pomyślę o ubierania, znoszenia wózka i jej wrzasku, a na koniec powrót po 15min. to mi się nie chce.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 18 września 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też spanie i zasypianie całkowicie się popsuło.
    Dzisiaj spała 5min. i zaliczyła to jako drzemke. Następne spanie było za 3.5h i trwało całe 35min.

    zem3df9hh3tl9qot.png
‹‹ 3925 3926 3927 3928 3929 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ