X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Dziewczyny cud nad Wisłą.
    Moje dziecko usnęło o 19, potem o 22 cyc i dopiero o 4:30 kolejny cyc i pobudka przed 6.
    Istnieje możliwość że wstawał w międzyczasie ale ja na nieświadomce ogarnęłam 😂😂😂

    Teraz właśnie znowu usnął.

    Dziś wieszamy lampki na oknie (mam taką jakby zasłonkę z lampek na całe okno i balkon - to się jakoś nazywa ale nie umiem tej nazwy z mózgu wydobyć). Ciekawa jestem czy Ignacemu się spodoba 😍


    Wielkie kurwa zazdro! Ja dziś nie żyje

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4432 5627

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek tak... ale ja ani razu przez ponad 3 miechy nie uległam żadnej czekoladzie, chipsom, piwu, frytkom, naleśnikom... więc jakaś nagroda musi być :P

    Misiabella, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    Bubek tak... ale ja ani razu przez ponad 3 miechy nie uległam żadnej czekoladzie, chipsom, piwu, frytkom, naleśnikom... więc jakaś nagroda musi być :P
    O boże. Podziwiam.

    espoir, stresant lubią tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kaszki holle jak długo po otwarciu można podać dziecku?
    Szukam i nie widzę. Ślepa jestem.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Streasant zgłoś się do mnie :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka wspolczuje nocy :( a Bunio jest w fazie skoku? Nabywa umiejętności moze ma burze mózgu zanim to poukłada sobie. Mam nadzieję ze takie nocki to tylko wybryki i na stałe się nie wprowadzą.

    Misiabella, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Dziewczyny kaszki holle jak długo po otwarciu można podać dziecku?
    Szukam i nie widzę. Ślepa jestem.


    3 tygodnie

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Fasolka wspolczuje nocy :( a Bunio jest w fazie skoku? Nabywa umiejętności moze ma burze mózgu zanim to poukłada sobie. Mam nadzieję ze takie nocki to tylko wybryki i na stałe się nie wprowadzą.


    Też mam nadzieję, że to to bo teraz uśmiecha się od ucha do ucha i bawi..więc nic go nie boli

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bycie dentysta albo lekarzem dobrej specjalnosci to interes zycia. Maz mi ostatnio mowil, ze jakis tam dentysta znajomy znajomego zarabia 80 tys miesiecznie. Trzy razy sie dopytywalam czy chodzi o 80 tys. i moj mozg nie chcial tego przetrawic i uwierzyc.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie noce tez srednie. Maly po wypiciu mleka tak kolo 21-22 od razu zasypia zanim odbije i nawet jak go nosze na spiocha to wlasnie nie odbija i klade go spac, po czym za jakies 30 min budzi sie z placzem bo te mleko mu powraca. Probuje go odbic i jak odbije to dopiero jest w stanie zasnac, ale robi wszystko zeby nie odbic. Potem pije mleko 23-24 i znow ta sama akcja, tylko wypija tego mleka bardzo malo i za dwie godziny znow sie budzi bo glodny i jeszcze miedzy tymi akcjami musze odciagnqc mleko i choc troche pospac. Mam nadzieje ze to minie, bo samo odciaganie, kiedy on szybko zasypia i budzi sie na nastepne karmienie po 4 godzinach dajmy na to czy nawet po trzech jest do przezycia.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj chcialam zebysmy chociaz w weekendy wszyscy siadali do stolu i jedli. Udalo mi sie nawet zapedzic do jedzenia michalka, ktory niestety nauczyl sie jesc przy zabawie, bo kiedys chcielismy sobie ulatwic zycie, kiedy byl skrajnym niejadkiem, a teraz jest to problemem, takze czlowiek wychodzac z jednego problemu wpada w kolejny - tak mi sie obecnie jawi macierzynstwo ;) i nawet malemu zrobilam kasze z bananem i polozylam go na moment na macie i pobieglam robic siku, no i klops jqk wrocilam maly sobie smacznie spal. A Wy jecie wspolnie wszyscy razem? Jest to bardzo dobra rzecz, ale w tygodniu ciezko z jej realizacja jak maz idzie do pracy.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir, ale dalas czadu. Pieknie waga Ci leci. Ja kiedys jak sie odchudzalam, dopiero po roku odnotowalam spadek wagi o 10 kg. Odchudzilam sie zdrowym odzywianiem. Cwiczylam tez ale bardziej zeby brzuch doprowadzic do stanu normalnosci.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia a jak długo planujesz odciągac?

    Nam czasami uda się zjeść razem obiad, ostatnio częściej bo więcej w domu jestem. Jak było ładnie to praktycznie cały czas byłam na spacerze więc z mężem widzieliśmy się dopiero wieczorem.

    f1d9680377.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    3 tygodnie
    Dzięki. Czyli wszystkie w kosz. Nie zjadła nic, tak pluje. 🙁

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Dzięki. Czyli wszystkie w kosz. Nie zjadła nic, tak pluje. 🙁
    Nie wszystkie dzieci jedzą kaszki. Mój zjada za całe forum 😂

    Fasola - ja myślę że Ignas miał wypadek przy pracy z tym długim snem chociaż na dzisiejszą noc nie będę się kłaść już z obawami tylko nadzieją :-)

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Dzięki. Czyli wszystkie w kosz. Nie zjadła nic, tak pluje. 🙁
    Ja juz 2 opakowania wywalilam...to samo ze sloiczkami ...otworze zje 2 lyzeczki ....w lodowce do 24 godz. Mozna trzymac wiec nastepnego dnia zje kolejne 2 a reszte wywalam

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka u nas te najgorsze noce były właśnie dopóki nie wyszły dolne jedynki. Były wybudzenia co godzinę, płacz w środku nocy, w ogole trudności z zaśnięciem. Po wyjściu jedynek przez dwa tyg było dużo lepiej, bo np 2-3 pobudki w nocy, szybki cyc i spanie dalej do rana w łóżeczku. A teraz znowu coś się świeci i też smaruje na noc dentinoxem, bo płacze zanim zaśnie. Więc może u Was coś podobnego się dzieje, wypatruj białych kreseczek w buzi Bunia🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 10:59

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No te kaszki niby 3 albo 4 tygodnie, ale ja mam 5 roznych rodzai i wszystkie pudelka otwarte bo nie chcialam, zeby codziennie jadl ta sama i zebym dopiero wtedy mogla otworzyc nastepne pudelko jak jedno zje.
    Nie ma szans zeby zjadl wszystko w 3 tygodnie. Ze 2 miesiace nam zejdzie

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 11 listopada 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego jednak otwieram jedno pudełko kaszki i kończę je i dopiero drugie, za drogi ten interes! Słoiczek wyrzucilam jak dotąd jeden ten większy, to była koperkowa z indykiem. Zupełnie Kasi nie podszedl: intensywny koper, pierwszy raz mięso i grudki w konsystencji. Inne słoiczki te małe wcina ze smakiem w całości na raz.

    age.png
    age.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 11 listopada 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo.Mam otwarte 5 różnych kasz ale ja po 4 tyg.wyrzucam😉 teraz tp wogóle wrzucę prawie całe opakowania bo Młody przestał jeść kaszki...Raczy się samymi owocami😉

    W weekend nieraz się uda,że wszyscy jemy razem obiad.W tygodniu nie ma na to szans bo mąż w domu ok.19.

    Espoir rozjebałaś system!!!Gratulacje!!!Piękna nagroda za kawał dobrej roboty no i wyrzeczenia!!!

    Ja daje dupy na każdym kroku z dietą...Muszę w końcu iść do lekarza i gadać o powrocie do Metforminy...Wynik niby dobry a ja czuje się fatalnie i mam straszne skoki cukru...
    I muszę spiąć dupe bo jest katastrofa...
    Zaczynałam ciążę z wagą 76kg skończyłam na 97kg.
    Po wyjściu ze szpitala było 86kg,po miesięcu od porodu 81kg a TERAZ 90kg...
    Powinnam sama sobie strzelić w twarz bo przed ciążą walczyłam o te 76kg na liczniku ciężkimi treningami i dietą a teraz przegrywam ze słabościami...
    Muszę położyć temu kres ale i wiem,że moja cukrzyca wariuje bo w nocy budzę się mega glodna...Mierze cukier a tam kolosalne wyniki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 11:12

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
‹‹ 4040 4041 4042 4043 4044 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ