X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • espoir Autorytet
    Postów: 4432 5627

    Wysłany: 10 listopada 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    A jak tam Twoje kilogramy?moje narazie ida w gore ;)
    coraz wolniej spadają... na razie 15 kilogramów na minusie (79,3 -> 64,3). chciałam jeszcze 10 kilo, ale Mąż jak się dowiedział, to zaczął mi suszyć głowę, że jest już super i wystarczy, więc na razie poszliśmy na kompromis i ustaliliśmy, że jeszcze 5 kilo (oczywiście jak potem dalej będę się źle ze sobą czuć, to dorzucę jeszcze te 5).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2019, 21:42

    stresant, Bubek, Tunia76, Fasolka77, MamaAga85 lubią tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 10 listopada 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir, no super wynik! Ja nie mam jakoś czego zrzucać, ale gimnastyka by się przydała na odbudowę mięśni w miejscu tluszczyku...Ale tak mi się nie chce....jak już Kasia śpi wreszcie po 20 to tylko mogę leżeć i patrzeć w tv albo czytać!
    Aha, nie przenoscie się stąd na tego fb bo skąd ja się dowiem wszystkiego!?!?

    espoir lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 10 listopada 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    coraz wolniej spadają... na razie 15 kilogramów na minusie (79,3 -> 64,3). chciałam jeszcze 10 kilo, ale Mąż jak się dowiedział, to zaczął mi suszyć głowę, że jest już super i wystarczy, więc na razie poszliśmy na kompromis i ustaliliśmy, że jeszcze 5 kilo (oczywiście jak potem dalej będę się źle ze sobą czuć, to dorzucę jeszcze te 5).
    Niezly wynik! 👏 Kurde, ja się nigdy chyba nie zmobilizuję.
    Witaj, nowa koleżanko. W jakim wieku masz dzieci? Z trójka pewnie trudno, co? Ja ledwo co dwójkę ogarniam, ale z dziesieciolatkiem już jest prościej, przynajmniej w teorii 😉

    espoir lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Daffi weszlam do wiadomosc wpisalam Daffi ....jako ze chce do Ciebie napisac i "pisze" ze nie mam Cie wsrod przyjaciolek
    Wyslalam ci zaproszenie do przyjaciółek. Przyjmij i wtedy napiszesz :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Espoir, no super wynik! Ja nie mam jakoś czego zrzucać, ale gimnastyka by się przydała na odbudowę mięśni w miejscu tluszczyku...Ale tak mi się nie chce....jak już Kasia śpi wreszcie po 20 to tylko mogę leżeć i patrzeć w tv albo czytać!
    Aha, nie przenoscie się stąd na tego fb bo skąd ja się dowiem wszystkiego!?!?
    Nikt sie nie przenosi. Część dziewczyn tu nie pisze i chociaz na fejsie od czasu do czasu mozna ujrzeć zdj czy jakis post. Tu zostanie raczej tak jak bylo.

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir Ty 63 kg wazysz? To super waga, przecież 53 to znikniesz :)

    Ja dzisiaj też sporo chodzę do Niny ale tylko smoczek podać, to jest chyba plus niecyckowego dziecka.

    Nina chyba przestawia się na coraz rzadsze drzemki w dzień. Jak kładę ja tak jak zwykle to jest wielka afera. Muszę ogarnąć co ile teraz potrzebuje odpoczynku.

    espoir lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Adani Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona mam dzieci w wieku 5 lat, 3 lat, no i 6 miesięcy. Przyznam, że jest wesoło ;) a jak Wasze maluchy teraz śpią w dzień, tzn. ile mają drzemek i jak długie?

    f2w3io4p9petbjkv.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adani wrote:
    Kiwona mam dzieci w wieku 5 lat, 3 lat, no i 6 miesięcy. Przyznam, że jest wesoło ;) a jak Wasze maluchy teraz śpią w dzień, tzn. ile mają drzemek i jak długie?
    U nas zalezy jak wstanie. Jesli o 7 to wyrobi sie z 3 drzemkami jak 8 czy 9 to 2 drzemki. Jedna drzemka to 3h a druga 2 i jesli sie zdarza trzecia to tez 1h lub 1.5h. Nieraz ta 3godzinna drzemka tez sie skroci jesli np zasnie na godz przrd karmieniem to go pozniej głód juz wzmaga. No i te 2 godzinna drzemke staramy sie zaliczać na spacerze.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cud nad Wisłą.
    Moje dziecko usnęło o 19, potem o 22 cyc i dopiero o 4:30 kolejny cyc i pobudka przed 6.
    Istnieje możliwość że wstawał w międzyczasie ale ja na nieświadomce ogarnęłam 😂😂😂

    Teraz właśnie znowu usnął.

    Dziś wieszamy lampki na oknie (mam taką jakby zasłonkę z lampek na całe okno i balkon - to się jakoś nazywa ale nie umiem tej nazwy z mózgu wydobyć). Ciekawa jestem czy Ignacemu się spodoba 😍

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    A jak tam Twoje kilogramy?moje narazie ida w gore ;)
    Moje też w tym kierunku zmierzają. 😠

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Fasolka a tw 3000 to tylko implant ? Na to jeszcze trzeba korone nalozyc ..to kolejny 1000? Czy ze 3000 zrobia komplet?
    Ja pytałam przed ciążą moją dentystke, to cena calkowita ponad 5000zl.
    A teraz pewno jeszcze więcej.
    Mam w rodzinie protetyka, to jak słyszę ile oni nabijaja marży + marża dentysty, to się nóż w kieszeni otwiera.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Ja pytałam przed ciążą moją dentystke, to cena calkowita ponad 5000zl.
    A teraz pewno jeszcze więcej.
    Mam w rodzinie protetyka, to jak słyszę ile oni nabijaja marży + marża dentysty, to się nóż w kieszeni otwiera.
    No dentysta ortodonta i wogole wszystko uwiazane z zebami to najbardziej kasowy zawod na swiecie....w takim razie ja to wywale z 15 000 chce 3 zeby zrobic na 2 implantach..taki mostek...narazie nam w tym miejscu korony porobione ale ostatnio jak ugryzlam kostke czekolady to mi korona w rece zostale razem z gwozdziem...dentystka na kleju zamocowala ale mowila ze caly korzen to pruchno i trzeba bedzie cos myslec

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    No dentysta ortodonta i wogole wszystko uwiazane z zebami to najbardziej kasowy zawod na swiecie....w takim razie ja to wywale z 15 000 chce 3 zeby zrobic na 2 implantach..taki mostek...narazie nam w tym miejscu korony porobione ale ostatnio jak ugryzlam kostke czekolady to mi korona w rece zostale razem z gwozdziem...dentystka na kleju zamocowala ale mowila ze caly korzen to pruchno i trzeba bedzie cos myslec
    Też mam 3 do wstawienia. Niestety na ten moment nie mam kasy. A jak zostanę na wychowawczym, to tym bardziej będę na minusie.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Mama 19 a jako to sie na tego fejsa dodaje? Bo ja mam tam konto
    Super!!! Czekamy! Daffi ogarnie :) ❣️

    stresant lubi tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Nikt sie nie przenosi. Część dziewczyn tu nie pisze i chociaz na fejsie od czasu do czasu mozna ujrzeć zdj czy jakis post. Tu zostanie raczej tak jak bylo.
    Dokładnie, tam głównie mamy zdjęcia, jakiś szybki problem jak trzeba ale sama przyznaje, dostaje powiadomienie, bach, łatwiej i szybciej tam ogarnąć i widsc jakieś nowości u Naszych maluchów na bieżąco.
    Ale fajnie że tu dalej się kręci. Ze znajdujecie czas. Ja marzę o nocach przespanych. A tak o, to nie mogę narzekać

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Fasolka a tw 3000 to tylko implant ? Na to jeszcze trzeba korone nalozyc ..to kolejny 1000? Czy ze 3000 zrobia komplet?


    Zabij mnie ale nie dopytywałam ...wydaje mi się , że całość no ale pytałam i implant to w moim rozumowaniu chodziło też o "montaż" bo przecież nie będę sobie go w kieszeni nosić 🤭 ale jak chcesz to mogę dopytac. Fajnie by było jakbyś się zdecydowała to byłaby okazja żeby się spotkać!

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    coraz wolniej spadają... na razie 15 kilogramów na minusie (79,3 -> 64,3). chciałam jeszcze 10 kilo, ale Mąż jak się dowiedział, to zaczął mi suszyć głowę, że jest już super i wystarczy, więc na razie poszliśmy na kompromis i ustaliliśmy, że jeszcze 5 kilo (oczywiście jak potem dalej będę się źle ze sobą czuć, to dorzucę jeszcze te 5).


    Espoir jesteś wielka!!!

    espoir lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Espoir jesteś wielka!!!
    No juz nie jest 😂😂
    Teraz znika w oczach😊

    espoir lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdole co za noc...pobudki co pół godziny... Młody nieodkladalny...tyle co się nawkurwialam w nocy to moje...nie wiem o co chodziło...wsadziłam palec do buzi i masowalam to się udało raz go uspokoić...w końcu z bezsilności podałam pedicetamol i posmarowalam dziasla dentinoxem.... nic tam nadal nie widzę więc nie wiem... Młody zaczął wczoraj normalnie raczkować, cały czas staje jak ma podparcie, usiadł..może tego nie ogarnia jeszcze psychicznie i stąd to spanie do dupy? Pociera też oczy...sama nie wiem...ja się wykończę... a jeszcze przed nami droga powrotna do domu

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir i nadal tylko ten orbitrek? Kurna graty!!


    Dziewczyny chce ugotowac sliwki malej, blendowac ze skorka czy obierac?

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
‹‹ 4039 4040 4041 4042 4043 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ