X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czym odplamiacie plamy na ciuszkach? Zaczęło się rozszerzanie diety a nie zawsze dam radę zdjąć od razu i zaprać :(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem cały dzień sama z Małym i z psem. Mąż wychodzi do pracy o 4:30 - 5:30 i wraca różnie... tak pomiędzy 17 a 19, wiec czasami bywa i tak, ze nawet na kąpanie Młodego się nie załapie i jak wraca to on już wykapany śpi.
    W nocy tez wstaje tylko ja no bo mąż i tak musi wstawać wcześnie rano a kładziemy się ok 23 wiec tego snu i tak mu mało zostaje.... najgorzej jak mi pies co chwile meczy bule, żeby go wyprowadzić😆 W lecie spoko - zawijam Młodego w chuste tak jak leży i idziemy, a teraz to trzeba go ubierac w te bluzy, kurtki itd...

    Mam nadzieje, ze nasze noce sie nie zmienia bo teraz mamy 3 pobudki na jedzenie, ale w miare sprawnie to idzie a jak wroce do pracy to wlasnir w nocy tez bede wstawac tylko ja, bo maz pojdzie na nocki....

    No latwo nie bedzie

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Oddają do żłobków, niań, babć.
    Ja, podobnie jak Ty, jestem całymi dniami sama i nikt oprócz mnie nie zajmuje się Ignacym. Mąż jak ma wolne to czasem przejmie, ale też usypianie i karmienie na moich rękach. W nocy tylko ja ogarniam.
    Teraz nie wyobrażam sobie po bezsennych nocach pracy.
    Ale kilka lat temu szłam do pracy mimo imprezowania do 4 rano. Czasem jeszcze pod wpływem pewnie.
    Starzeje się


    no ja tak samo! głowa bolała ale co było zrobić :)
    Igs śpi z Wami w łóżku? Mi czasem K. podaje Bunia z łóżeczka ale już od ok 4 Go nie odkładamy...

    Ja się zastanawiam czy ta kiepska noc nie była wynikiem tego, że został sam z dziadkami na godzinę.. Mama cisnęła w niedzielę na kościółek i poszliśmy na 16 z K. Młody usnął przed 16 przy cycu i położyłam go w łóżeczku. Powiedziałam, że jak coś to ma dzwonić. Wróciliśmy po 17 a Bunio tak się darł, że nie dali rady go uspokoić.... dopiero na moich rękach przestał....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 12 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    no ja tak samo! głowa bolała ale co było zrobić :)
    Igs śpi z Wami w łóżku? Mi czasem K. podaje Bunia z łóżeczka ale już od ok 4 Go nie odkładamy...

    Ja się zastanawiam czy ta kiepska noc nie była wynikiem tego, że został sam z dziadkami na godzinę.. Mama cisnęła w niedzielę na kościółek i poszliśmy na 16 z K. Młody usnął przed 16 przy cycu i położyłam go w łóżeczku. Powiedziałam, że jak coś to ma dzwonić. Wróciliśmy po 17 a Bunio tak się darł, że nie dali rady go uspokoić.... dopiero na moich rękach przestał....
    Biedne dziecie ...mam nadzieje ze odpusci chociaz na jakis czas :)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 12 listopada 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Basia samo mleko holle po otwarciu należy zużyć w ciągu 2 tygodni a kaszki w ciągu trzech. Tak stoi na opakowaniu. Ja sobie wydłużam o tydzień te terminy
    Ok, jeśli tak jest napisane to co innego. Ja się spotkałam z mm które trzeba zużyć do 3 tygodni po otwarciu.
    W takim razie najlepiej szukać info na opakowaniu danej firmy.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igs śpi ze mną...
    Mąż nadal nie wraca do sypialni bo doszedł do wniosku że woli się wyspać. No i nas nie budzić kiedy zbiera się do pracy (rano o 4) i ogarnia po pracy (koło 21). Chociaż na mój gust to pierwszy argument jest tym koronnym.

    Kupiłam dywan. Bo u nas wszędzie panele i kafelki i mi dziecko rozkracza się na każdym "kroku".
    Byłam w leroyu, nic nie mieli. To na lekkim wkurwie zamówiłam na allegro.
    Żeby nic się już nie dało stacjonarnie kupić. A jak jest to szajs za miliony monet

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola - Ignacy nie są się wziąć już nikomu poza mną i mężem. I też czasem jeszcze męża nie chce tylko mnie. U babci był ostatnio chwilę to minuta i podkówka

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 12 listopada 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nowosc. Po zjedzeniu stałego posilku Filip juz nie je mleka. I dzis udalo mi sie kaszke mu przemycic. Wzielam słoik z gruszkami i zmieszalam z dużą iloscia owoców. W pierwszej chwili grymasil i finalnie zjadl cala miseczkę.

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że lidlomix będzie tańszy w okolicach świąt? Czy w ogóle bywają promocje na niego? Teraz jest 1599 i zastanawiam się czy poczekać?

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja nie zauważyłam żeby na te sprzęty były promocje ani w Biedrze ani w lidlu. A jeśli już to na jakiejś świątecznej wyprzedaży mi radziła babeczka z Lidla polować na sprzęt.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny czym odplamiacie plamy na ciuszkach? Zaczęło się rozszerzanie diety a nie zawsze dam radę zdjąć od razu i zaprać :(
    Mydełko beckerman

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 12 listopada 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia z owoców najbardziej smakują gruszki, albo gruszki z jabłkami.
    U nas też jakaś nowość dziś, bo w dzień karmiłam piersia tylko 4 razy (plus 2 razy w nocy). Do tego 3 posiłki inne, w tym kaszka.

    age.png
    age.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 12 listopada 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mydełko beckerman
    Ja też.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 listopada 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mydełko beckerman


    Paula Beckermann czy Beckmann ? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4382 5551

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny czym odplamiacie plamy na ciuszkach? Zaczęło się rozszerzanie diety a nie zawsze dam radę zdjąć od razu i zaprać :(
    dr Reiner ;)

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr reiner ja tez uzywam :)

    espoir lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Igs śpi ze mną...
    Mąż nadal nie wraca do sypialni bo doszedł do wniosku że woli się wyspać. No i nas nie budzić kiedy zbiera się do pracy (rano o 4) i ogarnia po pracy (koło 21). Chociaż na mój gust to pierwszy argument jest tym koronnym.
    Ja to bez męża w łóżku nie mogę zasnąć. Wyganiam go wyłącznie wtedy kiedy jest chory bo łatwo się wtedy zarazić.
    Ale w nocy pomaga przy Zosi bo ona ostatnio jak się obudzi to nie zawsze łatwo idzie od razu spać. Ja po takiej nocy jestem zombie i nie mam siły na dzienne zabawy, więc on ogarnia w nocy a ja mogę się wyspać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 23:47

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Paula Beckermann czy Beckmann ? :)
    Może i beckmam 😂. W rossku jest.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Ja to bez męża w łóżku nie mogę zasnąć. Wyganiam go wyłącznie wtedy kiedy jest chory bo łatwo się wtedy zarazić.
    Ale w nocy pomaga przy Zosi bo ona ostatnio jak się obudzi to nie zawsze łatwo idzie od razu spać. Ja po takiej nocy jestem zombie i nie mam siły na dzienne zabawy, więc on ogarnia w nocy a ja mogę się wyspać.

    Zazdraszczam pomocy przy nockach.

    Dziś mieliśmy super noc 😍 dopiero się budzimy powoli. A usnął o 17, potem 20 minut pobudki na pieluszkę i kąpiel i dalej spać. W nocy trzy pobudki. Leży wtulony i muziam go. Młody uwielbia takie poranne mizianki 😍 i ja też ♥️

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Zazdraszczam pomocy przy nockach.

    Dziś mieliśmy super noc 😍 dopiero się budzimy powoli. A usnął o 17, potem 20 minut pobudki na pieluszkę i kąpiel i dalej spać. W nocy trzy pobudki. Leży wtulony i muziam go. Młody uwielbia takie poranne mizianki 😍 i ja też ♥️
    Ale wam fajnie :) my dzis znow w niezmiennym cyklu co godzine od 20 jechalismy ...w takim tempie to cyce po kolana bede miec wydojone ;)

‹‹ 4043 4044 4045 4046 4047 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ