X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie urodziłam jeszcze 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ miałam mieć planową cesarkę w piątek, ale wyskoczyły inne porody nagłe 😭😭 i tak leżę dalej w szpitalu i czekam na jutro 🥰

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia89 wrote:
    Nie urodziłam jeszcze 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ miałam mieć planową cesarkę w piątek, ale wyskoczyły inne porody nagłe 😭😭 i tak leżę dalej w szpitalu i czekam na jutro 🥰


    Trzymamy kciuki i dawaj znac!

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, wasi tez tak brzęczą i marudza... dobrze, ze od jutra otwieraja zlobki ...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Jezu, wasi tez tak brzęczą i marudza... dobrze, ze od jutra otwieraja zlobki ...
    Moj to mistrz brzeczenia, narzeka od 5 do 21 z przerwa w poludnie na spanie 🤦‍♀️
    Jestem ciekawa czy jak zacznie mowic to przestanie brzeczec 🤔
    Poprzednia dwojka nie brzeczala

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo wazenie i wychodzi 13 kilo i 82cm

    Starszak w tym wieku mial 15 kilo i 92cm

    Jakis maly ten Francik, ale tez starszak w wieku 15 lat niecalych ma 77 kilo i 192 cm

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Bylo wazenie i wychodzi 13 kilo i 82cm

    Starszak w tym wieku mial 15 kilo i 92cm

    Jakis maly ten Francik, ale tez starszak w wieku 15 lat niecalych ma 77 kilo i 192 cm


    No nie jest wysoki 😁 Bunia mierzyli w czwartek bo w koncu dostal ostatnią dawke bexsero i ma 12 kg i 90 cm

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zlobek tragedia.. tego raczej nie przeskoczymy.. cale 2 godz tak plakal ze jak orzyszlam to az szlochal.. byl wycieńczony i jie zjadl dzis absolutnie nic w zlobku. Jutro mam doniesc karte aktywnosci poszukiwan pracy.. nie szukalam w marcu wcale ze wzgedlu na adaptacje a raczej jej brak potem covid u Pan i jeszcze zamkneli zlobki. Teraz jak podali info ze otwieraja zlobki to od razu wyslalam CV bo wyhaczylam conieco dla siebie.. ale zapal minął.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wspulczuje tych decyzji, kiedy czlowiek widzi, ze dziecko placze. Moze dla niego za wczesnie na taka placowke, moze nie mial szans sie przyzwyczaic, bo za krotko byl. Tak czy siak nie jest z tym lekko.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie maly wazy okolo 13 stu kilo i ma 89 cm. Michalek w tym czasie wazyl 12 kg i mial 88 cm. Ogolnie to maly przyhamowal z tempem wzrostu i przybierania na wadze.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u mnie jest troche brzeczenia i marudzenia i domagania sie ciaglej opieki. Ale sa mikrochwile ze bawi sie sam, albo go cos zainteresuje. Michalek pod tym wzgledem byl jeszcze bardziej absorbujacy, wiec nie narzekam. Ciesze sie ze w nocy spi, jak sie obudzi to sam probuje zasnac i nie domaga sie noszenia w srodku nocy.

    stresant lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia jak u was??? Mam nadzieje ze juz sie tulicie ❤️

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis po zlobku tak samo zle jak wczoraj. Pani która dzis z nami porozmawiala powiedziala ze jest bardzo ciężko i zebysmy się zastanowili co dalej. Ona by chciala go do konca tygodnia jeszcze zobaczyc zebym nie poddawala sie już dziś. Poradzila psychologa dla nas i dla niego zeby nam pomoc zrozumieć i byc moze cos zmienic albo nam poleci odpuscic mlodemu. Ale ciezko kogokolwiek znaleźć. Ja dyrekcji juz zglosilam ze rozwazamy rezygnację i do konca tygodnia dajejy sobie czas.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze sie wcinam ale podczytuje was troche i jestem zszokowana tym, ze zlobek nie oferuje adaptacji i jednoczesnie jakby zwala wine na was proponujac psychologa zeby pomogl wam niby cos zrozumiec. Co zrozumiec? Sorry ale dwulatek to malutkie dziecko, potrzebuje czuc sie bezpiecznie zwlaszcza w nowym otoczeniu. Jesli zostaje wrzucony w nowe miejsce pelne obcych ludzi to bedzie plakac i juz. Dziwne zeby nie plakal i nie wolal mamy. Nagle traci grunt pod nogami, czuje sie wrecz porzucony i zupelnie bez oparcia w kims kogo zna.

    No juz od jakiegos czasu chcialam to napisac bo az mnie nosi ze albo nie ma adaptacji albo jest ona robiona po lebkach a wine zrzuca sie na dziecko😡

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten brak adaptacji wynika z zakazu sanepidu ze wzgledu na obecna sytuacje pandemiczna w moim powiecie. Tego nie przeskoczymy.. cały powiat jest ograniczony..

    Ja jestem zrozpaczona.. młody ma ogromny lęk separacyjny. A ten psycholog to byl mysle w formie grzecznościowej żeby zobaczyc go pod kątem emocjonalnym bo wg Pań nie radzi sobie z emocjami.. placze jak jest glosno, placze jak inni płaczą, panią musi mieć swoja na wyłączność i nie może nikt podejść a kiedy podejda dzieci wpada znow w histerie i płacz.. zabieral dzieciom dzis smoczki 😭 ogółem w ogóle nie umie się odnaleźć.
    Psycholog mógł by nas jedynie utwierdzić ze dla Filipka jest za wcześnie i nie przeskoczy pewnych sytuacji. Ale nie wiem ja się nie znam. Jest to dla mnie bardzo nowa sytuacja. Filipek jest jednyn z dwoch dzieci ktore tak ciężko to znoszą i tamten chłopiec już zrezygnował ze żłobka a rodzice postawili na nianie ktora okazala sie super wyborem bo dziecko zostaje z nią w swoim domu bez placzu i szczesliwe.
    Dla mnie sytuacja jest juz raczej przesądzona i zastanawiam sie grrrubo czy w ogóle jutro iść do żłobka. Cudów się nie spodziewam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 14:07

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w maju zaczynam odwiedzać żłobki.
    Jakieś rady na co zwracać szczególną uwagę?

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze tylko brzęczą 😉.
    Moja tak wyje, że mi już ręce opadają.
    Nie mam do niej sił. Wrzeszczy o wszystko, nie ten kubek, nie te skarpetki itp. Nie ta drogą idziemy. Ja już wychodzę z siebie.
    Do tego niewiele mówi, i jak się szybko nie domyśle o co chodzi to potrafi wyć bardzo długo i baaaaardzo głośno.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki nie wrzeszczy jak je.
    Niestety przy jej wadze nie mogę stosować tej metody.🙈

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj bilans dwulatka.
    Wiki waży 17kg i ma 95 cm.
    Otrzymała skierowanie na badanie cukru, TSH, żelaza. Na czczo z żyły. Będzie masakra.
    A ze względu na wrzaski, zakrywanie uszu oraz słabą mowę dostała skierowanie do psychologa i neurologa na cito.
    Bardzo się martwię 😢😢😢😢

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Miałam dzisiaj bilans dwulatka.
    Wiki waży 17kg i ma 95 cm.
    Otrzymała skierowanie na badanie cukru, TSH, żelaza. Na czczo z żyły. Będzie masakra.
    A ze względu na wrzaski, zakrywanie uszu oraz słabą mowę dostała skierowanie do psychologa i neurologa na cito.
    Bardzo się martwię 😢😢😢😢


    Kawal baby z WIKI 🙃 Tunia nie martw sie na zapas. Idz do lekarza zeby wszysyko sprawdzic. Kazde dziecko wrzeszczy.. niektore mówią dopiero w wieku 3 lat takze na pewno wszystko jest ok

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Miałam dzisiaj bilans dwulatka.
    Wiki waży 17kg i ma 95 cm.
    Otrzymała skierowanie na badanie cukru, TSH, żelaza. Na czczo z żyły. Będzie masakra.
    A ze względu na wrzaski, zakrywanie uszu oraz słabą mowę dostała skierowanie do psychologa i neurologa na cito.
    Bardzo się martwię 😢😢😢😢
    Tunia moj wrzeszy od progu,nawet w poczekalni, i nie da sie dotknac lekarce, nie mozna go zwazyc i zmierzyc, wszystko bedzie dobrze, porobicie badania i okaze sie ze Wiki zdrowiutka

    Ja jutro mam zabieg w narkozie 😪 znow umieram z bolu😪

‹‹ 4293 4294 4295 4296 4297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ