Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • Niesmiala Autorytet
    Postów: 535 287

    Wysłany: 26 września 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie sądziłam że aż tak mnie to zaboli :(

    FRANIO
    mhsvpx9ivxrxdkyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarek przyszedł mnie zamieci trzyma Zoje za rękę bo śpi juz idę znow zapalić kurę no nie moge nie moge nie ogarniam tego aaa!


    Dlaczego ! ?


    Tak bez wyjaśnienia ? !


    Czy my i nasze uczucia nic dla nich nie znaczą ?!


    Czy ten czas spędzony tu to nic naprawde nic nie znaczy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mi przykro naprawde bardzo przykro ! Juz chyba wolałabym żebyście dziewczyny znikleny bez słowa !


    Bardzo to boli przynajmniej mnie !

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 września 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, też jednak idę. Dziewczyny, piszcie coś. Wszystkie, ktore to czytają,

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Niesmiala Autorytet
    Postów: 535 287

    Wysłany: 26 września 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra czas ochłonąć. Może dziewczyny zlitują się i coś naskrobią.

    FRANIO
    mhsvpx9ivxrxdkyp.png
  • Niesmiala Autorytet
    Postów: 535 287

    Wysłany: 26 września 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinaaa myślę o tym co Ty napisałaś. Nasze " nowe" nie przestawajcie pisać. Fajnie że się ujawniłyscie. Nie wierzę ze decyzja dziewczyn była tym podyktowana.

    FRANIO
    mhsvpx9ivxrxdkyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam Czarek mówi walczcie dxiewczyny walczcie tak no nie moze sie skończyć !

    I Walabi kazał przekazać ze ona snila mu sie w nocy czy pamięta a jak pamięta to niech sie tak nie zachowuje i powiedział ze nawet moje brudne giry wycaluje tylko żeby sie odezwała !

    Niesmiala, Makcza, Karina1989 lubią tę wiadomość

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 września 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, pogadałyśy sobie z Miriam esemesami o piekle dla Świadków Jehowy, ale niestety Miriam mówi, że oni nie mają piekła... Walabia, UPIEKŁO Ci się :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 września 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się wykąpać, żeby Dziobakowi nie śmierdzieć. Kurde, kurde, dupa, huj!

    nick nieaktualny, doris85, Tusia89 lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Karina1989 Autorytet
    Postów: 988 414

    Wysłany: 26 września 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest przykro...okropnie...byly to ostatnie wiadomosci jakich moglam sie spodziewac bo przeciez ich poprzednie posty nie zwiastowaly niczego pt. "Czas sie pozegnac z forum"...od tak nagle bezceremonialnie...kurcze no...przykro...:(
    Jakos ciezko mi z mysla ze nie zobacze juz jak rosnie Franio i blizniaki i co tam u nich...w ogole czlowiek sie tak przywiazal, z usmiechem przezywa sukcesy wszystkich dzieciaczkow, w glowie juz rozpoznaje dzieciaczki i nie wyobrazam sobie ze nagle moglabym nie zobaczyc chociaz takiej malej chodzacej Zojki, Zosi, Frankow Stasia Oliwierka Kiruni Julci Lenki Emilki i reszty dzieciaczkow...

    Makcza, olala81 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e2woqb9gd.png
    zem3krhmp272sip5.png
  • Edzia88 Przyjaciółka
    Postów: 77 36

    Wysłany: 26 września 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm czuję się współwinna...

    rr64wnh.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 września 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Nie "dlaczego", tylko "dlaczego w taki sposób?"

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 września 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia, daj spokój. Fajnie że jesteście.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co kierowało dziewczynami ale no zaskoczona jestem masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez śmierdze idę sie wykąpać

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 września 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Dziób z kolei śpi, od kiedy zasnął, i w ogóle nie wie, że mama smutna..

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 26 września 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz to sie juz na pewno nie odezwą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 00:37

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 września 2014, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak można Miriam takie rzeczy robić. A Kozgo? To ona założyła forum, zawsze komentowała wszystkie nasze wpisy, ech... No nie mogę się uspokoić.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo na wakacjach pewnie nie wie co sie dzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris ja mam nadzieje ze sie odezwa !

‹‹ 810 811 812 813 814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ